Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • naši prídu z dovolenky tak ich pôjdem pozrieť, drahý v sobotu pracuje, takže plány nemáme

• a ktovie, ake bude pocko... ? sakra...
    inak dufam, ze buduci tyzden nebude liat a nebudu zas trhy vo vode 😞

• no to dúfam aj ja, že na trhy bude pekne 😎

• Sponzor fóra
  • uz par trhov som si odclapkala v 15 cm vode 🙂

• krasny vikendik livik, paaaaaaaaaa

• aj tebe pekný víkend, ahoj 🙂

• dobre ranecko!!!! 😃
    pozeram, ze ste tu toho vela nepopisali kym som bola prec...dovolenka bola fajn, len ku koncu sme mali stosku stresy, ale vsetko dobre dopadlo 🙂
    cele trhy budem zrejme na vystavakoch, ale vecer som vasa, takze mozeme sa stretnut 😉

• LENI ahoooooooojky a kde si dovolenkovala???
    a kedy vam to stretko teda vyhovuje baby? piatok, ci v sobotu ?
    ja by som mala v piatok okolo obeda vyrazat z BA, takze vecer predpokladam najneskor okolo 19.00 som v SNV

• na cechach 😃 , to bol skor oddych od prace a taky dlhsi vylet nez dovolenka 🙂 ale fajne, este aspon tyzden taky by som brala 😒

hmm mne je to jedno, aj tak budem na trhoch kazdy den a aj vecer ako sa poznam, takze staci zavolat a pridem...volna budem po 6tej 😉 , uvidime co osttne baby

• super ! tak sa nejak spojime, skusim este zistit, kedy to vyhovuje SImke a dohodneme nieco...

• uz sa tesim, konecne aj ja niekde vyrazim s babami nielen chlapi furt 😃 ten moj sa uz nevie doskat trhov aj s jeho kolegami... 😛

• ahojte 🙂 Leni, tak už si nazad? dúfam, že si si oddýchla za ten týždeň 😉
    nás čaká dovolenka až v auguste.
    a s tým stretkom sa ešte dohodneme. ja by som chcela určite prísť.

• teraz ma napadlo ze asi budeme mat firemnu akciu - predpokladam ze najskor v piatok...ale to je vo hviezdach (lebo sa uz o nej rozprava rok a stale nikto nic nezorganizoval)

• LENI ved keby ste aj mali nejaku akcsoku, tak mozme dat stretko na sobotu, nie ?

• no ved mozme, len davam infosku ak by som piatok nemohla, tak ze kvoli comu...resp. na tej akcii sa tiez nebudem chciet dlho zdrziavat - je tu teraz dost dusno a to vobec nemusim hlavne nie pocuvat stale tie iste reci dokola) 😛

• Sponzor fóra
  • ahojte, dojdem, potom mi dajte vediet presny termin, aby som si tak zariadila program... 😃

• SIMI a kedy by ti to viac vyhovovalo ?

• este neviem, kedy dojdem do SNV... ale asi radsej v sobotu (aj ked uz viem, ze v sobotu ideme k babke vytacat med a neviem ako sa tam dlho zdrzime...) no do vecera snad skoncime 😉 ved cisielka na seba mame, tak by sme si zavolali 🙂
    ak by ste chceli medik, prijmam objednavky 😃

• ahojte baby, tak máme tu upršaný deň 😐

• LIVI ahojky, my v BA sme vcera mali peklo ako z hororu, totalna tma, hromy blesky, uff... katastrofa, ale od piatku sa ma vraj zase pocasicko vylepsit a maju byt tropicke horucavy jupiiiiiiiiii 😃

• takže na trhoch by sme mali mať krásne počasie 🙂

• ahojte baby..som tu len na skok... počujte hľadám nejaký návrh pozvánky k 50-tke 😉 ak nejaké zábavný text k tomu, nevie mi niektorá z vás nejako poradiť? akosi nemam šťastie nájsť niečo na nete...

dík moc....

• bože už sa mi v tej rýchlosti pletú aj písmenka 😛 😛

• LIVI no veruze mali... jeeeeeeeeeeej DZULI ahoj , ako sa mas? stretnes sa s nami ??? tu pozvanku skusim pohladat a nieco poslem do IP ak najdem...

• ahoj Juli, dlho si tu nebola, ako sa máš?

• noo baby..ako ste si všimli...tak tu často nechodím...takže mam veľa robotky...čo je dobré..aspoň sa nenudím...

Ivinka..budem rada ak sa ti podarí niečo nájsť 🙂

aaa rada sa s Vami stretnem..len mi dajte vedieť kedy a o koľkej... Livi ty máš na mňa číslo aj Lenka, tak mi napíšte... 😉 alebo ak nezabudnem tak sa ja ozvem..

tak zatial sa majte krásne... idem makať..

• ahojte baby ja sa tu uz zajtra a ani v piatok nezastavim - to uz budem na trhoch...takze dohodnite den a cas a dajte mi vediet...urcite pridem!!! uz sa na vas velmi tesim 😉 ....takze dufam, ze to stretko ozaj bude!!!!

a kto chce tak ma najde v sportovej hale - mozete ma vytrhnut z nudy 😃

• ahojte, baby, dajte vedieť, kedy vám to vyhovuje. čo takto piatok?

• aj pre mna by bol piatok o nieco lepsi...

• Uff baby, ja vas ani nestiham sledovat, tolko pisete. 😞 Keby smo mala trochu viac casu.... 😒

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov