Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, mozte mi prosim poradit dobru kadernicku, kozmeticku na svadbu v SNV? Tiez hladam, niekoho kto pecie dobre kolace na svadbu... Poradte prosim... :-N
Odpovedať
dakujem livi ;-) lenka... neskusala som, teda to pozvanie som dostala v sobotu podvecer, takze v snv som vobec nepozerala... ked ja neznasam, kupovanie siat na 1 prilezitost! uz mam doma 3 spol. siat, a vsetky su svetlomodre, ale teraz musim mat nieco cierne, prip. cierno biele, kvoli smutku... videla som super cierne nohavice s bielym pruzkom, ale su kratke, po kolena... sako mam, elegantne cierne (az raz oblecene) stacilo by najst nejaky pekny biely top ;-) aj ked mama asi neprezije ze pojdem v kratkych nohaviciach... ved uvidim, este mam tyzden cas... urobim dalsi nalet na obchody... len dufam, ze ked budeme piect tak sa ochladi aspon na 15 stupnov... nech to nejako prezijem :)
Odpovedať
no preco nie simasi, mne si sa taka kombinacia pacila...a keby bol ten topik nejaky leskly tak este viac :-) , mirdzug kadernik nam odisiel takze neporadim a kozmeticku som tu uz spominala ale je zo Smizian...a kolace? tazko povedat kazdy chvali ine...sama som si nevedela vybrat :-|
Odpovedať
dobre ranko, baby mam depku kde ste? :-S dostali sme pozvanie na svadbu...a vcera som sa snazila navliect do siat z minuleho roka / povodne site ako popolnocne/ a ledva som sa do nich vpratala 8-( , nehovorim o tom ze som nemala ani podprsenku a je mi to tam tesne - vtedy mi to bolo uuuuplne volne az mi to letelo ;-( ... ako mam do mesiaca schudnut??? som v tom ako parka tesne pred prasknutim ]-( , ok vedela som ze som pribrala ale ze az tak??? katastrofa!!! :-D livka preto tie obedy - musim ich vypustit a nahradit niecim zdravsim :-D
Odpovedať
lienka - vitaj v klube... aj ja som pribrala... a aj ked sa uz dlhsie snazim jest zdravsie, nedari sa mi to :-| dnes som sa rozhodla zacat s tou mojou 13-dnovou dietou... tak uvidim, ci nastane nejaky zazrak... vcera drahy dosiel s velikanskou kyticou (hmm opat ma raz prekvapil...) a potom sme sli na obedo-veceru... a tak sme sa prezrali...no fuj... ale mam pocit, ze je to aj tym vekom... do 25 sa mi vaha nehybala... a za posledny rok som pribrala cca 5 kil... a nepocitujem, zeby sa to zastavilo... uklada sa to na brucho, zadok a stehna... tak si dam tu trochu drasticku dietu... ale ked si tak predstavim, ze iba ranajkujem, a potom obedujem az o 16.30 niekedy aj neskor.. sem tam aj o siedmej az osmej... ta dieta sa mi uz nezda byt drasticka... :-D a na cvicenie ja moc nie som... no tak dufam, ze ta potesi, ze v tom nie si sama :-D
Odpovedať
jeeej no vidis motyka predsa len vystrelila :-D vies, mna by viac potesilo keby som sa vmestila do tych siat :-S ...lebo ja zase na diety nie som, lenze v tom teple sa mi ani cvicit nechce :-N ale zacala som s ubytkom jedla :-D a snad sa podari aj nevecerat /ale tomu velmi neverim/ :-D inac s tym vekom a vahou mas pravdu, len u mna to zjavne zacalo uz skor nez v 25 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
simasi...aj ked oneskorene ale zo srdiečka Ti prajem všetko naj..naj..naj..k narodeninám...nech sa ti splní všetko po čom túžiš ;-) aa to pečenie čaká vo štvrtok a piatok aj mňa...my máme zasa v sobotu oslavu - oco má 50-tku a máme 50 ludí, takže nejakých 20 druhov koláčov.... :-p Leni... tak ja tiež niesom na diety..ešte som nikdy nijakú nedržala...ale snáď by ti pomohlo keby si po 17 hod.nejedla ;-).... a ako si spomínala tie reštiky sú riadny naberač tukov ]-( tak ti drzim prsty aby si to nejako zvládla...a dohodnite sa s Liviou kedy dôjdete na návštevu ;-)
Odpovedať
dzula - dakujem :-) hmm priznam sa? vcera som opat raz porusila uz prvy den diety :-N no co narobim, ked sme mali este nedelny obed...a bolo mi luto to vyhodit |-| ale nakupila som si ovocie, zeleninu, tvarohy,"knekebroty" a podobne zdrave veci, a uz dnesnymi ranajkami som zacala zdravo :-D tak uvidime... uz par dni uplne vynechavam cukry a tuky :-D vcera som si skusala krasne saticky, az na to, ze 36 nemali, tak som si sla skusit 38, a na moje pocudovanie nepretiahla som ich ani cez stehna... tak som si vzala 40!!!! a ani do tych som nevosla... tak som si povedala, ze kaslem na to "bulharske cislovanie", bluzky sukne vsetko mi bolo bud male, alebo velke... vyzerala som tam ako nejaka slonica... Ale v jednom tom obchode, ktore zvycajne uz zdialky obchadzam, kedze nie som zastancom prehnanych cien za handry, vcera som tam zabludila a vyhliadla si krasnu bluzku, aj ked pre mna hriesne drahu :-N , no samozrejme z tych 3 kusov, co im tam vyseli, nemali moje cislo... a zase v bluzke o cislo vacsej som sa necitila velmi dobre... zajtra robim s kamoskami dalsi nalet na obchody, tak drzte palce, nech nieco objavim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute zienky, po dlhom case sa ozyvam. Ja sa tiez trapim s vahou. Povedala som si, ze uz 3 mesiace pred svadbou musim zhodit, ale namiesto toho sa napchavam sladkostami a tiez som pribrala, som zvedava, ci sa vtrepem do svadobnych siat. Ja pomaly zhanam dekoracie na svadobnu vyzdobu. Snazim zohnat nejaku skvelu cukrarku, ktora by bolo schopna mi spravit peknu modernu tortu, neviete mi taku poradit???
Odpovedať
ahojte babky, kde ste si dali tlacit svadobne oznamenia? Zajtra som totizto v SNV a hadam by som sa aj po niecom pozrela... Hladam nieco vtipne, nie tie romanticke recicky s ruzickami a srdieckami.
Odpovedať
supolienka, mrkni si moj album, ja tam mam take vtipne a napadite... ale videla som ho na sv.veltrhu, tu v BA ho maju vsade... a tiez na nete... no v snv neviem... :-| inak baby, kam ste vsetky zmizli?????? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ BABYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY !!! zijete ??? 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no neni mozne! vitaj! stratena :-D :-D :-D
Odpovedať
my sme po bratrancovej svadbe v akejsi svadobnej nalade... hmm hned by som sa pustila do vybavovania svadby... co mas nove? ako si stravila dovolenku? boli ste niekde?... minule som videla take auticko ako mate vy, hmm a sedela v nom baba, blond ako ty... no mozno ste to aj boli vy? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI ahoooooooooooooooooooojky mali sme sa skveloooooooooo , poslem fotocky na mail... a kde si nas videla ? ak som mala obrovske brile cez pol ksichtu a nieco cez hlavu, tak som to bola iste ja...lebo bez tohto vohoz do tej kary ani nesadnem :)
Odpovedať
ahojte :-D , nemam cas sem ani nakuknut, dnes sa stal zazrak, ale kedze uz mame takmer rok po svadbe uz ma to tu az tak "neberie" ako volakedy... my sme mali ist na svadbu tento mesiac, ale mamka oslavuje 50ku prave v tu istu sobotu a ze nahody sa nestavaju :-p , uz som sa tesila ze prevetram saty, ze konecne schudnem...no aspon nemam z toho stres :-) co mate noveho?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj LENI , no ja mam nove asi to, ze uz 3dni sa snazim nejak vplavat do pracovnej reality, ale stale som mimo a nedari sa mi... :-( este by som dovolenkovala
Odpovedať
ivinka, tak taku dovolenku zavidim!!! hmm uz ani neviem, kde som to auticko videla, bol to len taky moment... hmm zeby niekde na tomasikovej? fakt neviem, ale bolo to v stredu okolo obeda a sli sme do Kiky... tak niekde na tej "trase"... mozno mate dvojnikov :-D lenka... no ja som sa po tej mojej diete zdrziavala, a celkom sa mi darilo... "na pečení" bola sranda, kazda zenska si myslela, ze sa vsetko ma riadit podla nej, a vsetko co robili ostatne bolo zle... no s drahym sme sa nasmiali... spravali sa tam jak male deti... a vobec ma to nelakalo ochutnavat... ale potom v sobotu... uplne ma zlozil segedinsky po polnoci... tak sme sa vsetci "nazrali" ze nam bolo zle... bol vynikajuci... no nedaj si! a saticky som nakoniec zohnala uplne na poslednu chvilu... a za super cenu... ale musela som si na nich trosku upravit ramienka...
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI v stredu sme este dovolenkovali mimo SK takze sme to neboli urcite my :(
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby, ako sa mate? SIMI dosli ti fotocky ???
Odpovedať
cavte babenky... 17.11.2007 budem aj zo mna nevesticka... viete mi niekto poradit nejake satocky, ale take vacsie? som baculka a mozno aj uz tehotna... pripadne nejake kadernictvo a pekny a hlavne kvalitny nechtovy design, na gelove nechty... budem vam vdacna, teraz som mimo SNV, tak nemam cas lietat a hladat, ak niektora mate skusenosti tak prosim napiste aj cez Ip, dakujem velmi pekne... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte nevesticky, pripajam sa k teme, som rada, ze sa ozvali aj kocky zo Spisa, RYBECKA ma pravdu, co sa tyka kadernicky vo Welle pri trhovisku /Sintra nakupne centrum/, robi Majka, na 2.posch., je velmi sikovna, je tam aj nechtovy design a kozmeticka, nedavno tam otvorili hned oproti salon Amadeus, robia tam super baby - dobra partia, takže AZE a ZMRZLINKA ak ste mimo Spissku mozte si svadbu vybavit cez ten salon, robia svadby na kluc, maju aj pozicovnu svadobnych a spolocenskych siat, je to cerstvo otvorene, vela ludi o tom este nevie, ja som tam bola, vyzera to tam pekne, majitelka je zlata, vybaví cokolvek. Skuste sa na nu napojit, pomoze s vybavovaním. Cislo nemam, ale mozem zistit, chodim tam na nechty. Kamaratke vybavila svadbu s cudzincom aj preklady vsetko. Prajem vela stastia
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babenky, akosi som netrafila na temu :-S , klikla som na nevesty zo Spisa a od nadsenia som hned pisala, :-) tak sory, nabuduce pozriem najprv datum :-D
Odpovedať
čaute baby, ja som práve po dovolenke..hrozne sa mi nechce byť v robote. navyše náš klient má celozávodnú dovolenku, takže tu musím trčať a nemám čo robiť. a vy ako sa máte?
Odpovedať
Profilova fotka
LIVI ahoooooojky a kde si dovolenkovala ? ako si sa mala ? posli nejake fotocky :D
Odpovedať
ahojte :-D tak ako? my sa chystame buduci tyzden do snv, aj s kamaratmi a ich detmi, tak sa tesim,... konecne sa mi podarilo dotiahnut ich k nam :-D ale radsej sa este nevytesujem, lebo sa to nakoniec dokasle... Ivinka fotecky dosli, hmm neodpisala som ti? prepac, uplynule 2 tyzdne sme mali dost prace tak ani neviem ci som odpisala, ci nie... Livi rychlo rychlo aka bola dovolenka? ja sa pohravam s myslienkou ist na dovolenku s maminou a kamoska chce zase zobrat svoju maminu :-D ale ako poznam kamosku nakoniec z toho nic nebude...
Odpovedať
ahojte, dovolenka bola super, fotky dám hneď ako to bude možné.
Odpovedať
Ahojte Dievčatá. Na úvod iba základné informácie. Šušká sa u nás o svadbe. Chcem sa Vás len opýtať, kde máte v SNV hostiny. Ja som z Košíc, ale môj drahý je rodák zo Spišskej. A obom by sa nám to páčilo u Vás. Počula som skvelé referencie na Floru. Alebo je este ďalší typ? Velikánska vďaka. Prajem Vam všetko skvele!
Odpovedať
ahoj zuzanka, my sme to mali na Flóre a boli sme veľmi spokojní, môžem len odporúčať.
Odpovedať
...ahoooj je tu niekto?uz som tu nebola asi 100rokov :-N :-D :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?