Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Ahojte Novomeščanky, vidím, že veľa z Vás už má po svadbe. My ju práve začíname organizovať a potrebujem typy, typy, typy..... a kontakty. Môže mi niekto pomôcť, hlavne so živou hudbou???
Odpovedať
ahoj, a kedy planujete termin? kolko ludi a tak... aj ja s tym zacinam ;-)
Odpovedať
Ahoj! No, plánujeme 100 -130 ľudí, ešte to nemáme upresnené. Vy ste na tom ako s prípravami?
Odpovedať
aj my tak nejako... a v aký "termin" to chcete spáchat? :-D zatial mam cca 140 ludi... no v snv je problem zohnat "salu" pre taky pocet ludi...
Odpovedať
Júl. Nevieme presne...už kadečo je obsadené. 140 ľudí!! to je dosť. Levoča má veľkú sálu a je úplne nádherná: Satel! Skús si kliknúť, keď to nepoznáš...
Odpovedať
ano, vyzera to skvele... uz som to tam omrkla... ale 800sk na hodinu je vela...! hmm a ten zoznam este nie je uplny :-D o tyzden by sme sa mali stretnut s fararom... tam bude malicky problem, lebo drahy hmm nie je veriaci... a mama nevie pochopit, preco by sa "neobratil"... a ja som happy, uz z toho, ze suhlasi s tym, ze svadba bude v kostole :-D
Odpovedať
ahojte cita niekto
Odpovedať
citam citam pomozem so zivou hudbou?ja som mala BISCVIT chalani z Jamnika okres SNV.odporucam viem dat kontakt.nasa svadba sa konala v ODORINE je tam dost velka sala vojde tam neakych 150 ludi.pozri na moj album mame tam zatial len skusobne fotky co sa tyka vyzdoby a saly.salu mi zdobil byvali AZINEX tiez mozem dat kontakt.co sa tyka kostola mala som tiez obavy pretoze moj manzel je pravoslavny a ja rimokatolicka ale ziadny problem.
Odpovedať
ahoj Svis,vítam Ta medzi vydatými.Pozerala som si Vaše fotočky zo svaby,teda sálu.Vyzeralo to veľmi zaujímavo ešte u nikoho som to nevidela.A koľko ste mali ľudí.Tá výzdoba bola tiež veľmi pekná.Zdobila Vám to firma?Alebo Vám len poskytli výzdobu a urobili ste si to vy?Bolo to veľmi pekné.A mohli by ste pridať ešte nejaké fotočky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj svis. prosim ta,aku hudbu hraju ti chalani z Jamnika? Ludovky,ci aj nieco moderne? A pridu zahrat aj neveste pred dom? Dik..
Odpovedať
mrka môžem Ti ich aj ja odporučiť,lebo ich poznám a hrajú perfektne nielen preto,že mám tam aj kámošov,ale sú fakt super.Hrajú aj moderné,zahrajú aj na želanie viem,že by pustili aj cd ak by si chcela a ano chodia hrávať až domov.Najprv u ženícha doma,potom u nevesty,vedú sprievod do kostola s hudbou a potom už v sále.
Odpovedať
este nemame fotky ale dufam ze coskoro budu.chalani pridu a spravia doprovod do kostola,hraju celu noc,medzi prestavkami hraju na harmonikach pomedzi stolami.spravia super naladu.este ste ich nepoculi hrat?su zatazeny na ludovky ale aj moderne da sa s nimi dohodnut co chces.
Odpovedať
Článok sa načítava...
vedia spravit super svadbu.salu nam zdobila kamoska z AZINEXU stoji to zato.
Odpovedať
nemyslím si,že sú zaťažení na ludovky,len na svadbách ich hrajú častejšie a bola som teraz v auguste na svadbe a hrali kolo ludovky a kolo moderné,no neviem možno Tebe hrali na svadbe ináč.Ale aj ked sa priklánam k názoru,že ludovky im idú lepšie nedajú sa zahanbiť.
Odpovedať
a ešte si nenapísal koľko ste mali ludí pri tom ukladaní stolov.
Odpovedať
som sa zle vyjadrila ano jedno kolo ludovky jedno moderne a tak dookola.posledne co hrali na verejnosti ta v Krompachoch na jarmoku.ak by chcel niekto kontakt poskytnem.
Odpovedať
a na ktorého z nich máš kontakt?
Odpovedať
napíš do IP
Odpovedať
idem mimo lebo manzelske povinnosti volaju.bola som rada ze mi to tak vyslo ako som chcela tie stoly bol moj vymysel.bolo nas 90.papapa
Odpovedať
Profilova fotka
prosim vas,dali by ste mi na nich kontakt a este ma zaujima,kolki su,aby sme odhadom vedeli,kolko stoja.... ked ich takto chvalite,tak to vyzera fakt super. hlavne s tou harmonikou okolo stolov...to sa bude isto ludom pacit. hlavne statrsej kategorii. dakujem!
Odpovedať
sú 4 a neviem koľko teraz pýtajú to Ti presnejšie povie svis ona mala teraz svadbu a ja už na dnes tiež končím tak niekedy nabudúce a častejšie nech táto stránka zo spišiačkami nezanikne.pa a sladké sníčky |-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak dobru noc. a dik!
Odpovedať
Profilova fotka
simasi,ved ty mas este kopu casu!!! :-o :-D :-D :-D my to mame v juni a este nemame nic. :-|
Odpovedať
prosím vás pošlite mi niekto kontakt na biscvit, viem že sú ľudia s nimi veľmi spokojní, ale sú dosť vyťažení niekedy už rok dopredu majú všetko dohodnuté. ďakujem
Odpovedať
jej baby, ani neviete aka som rada, ze to tu ozilo ;-) mrka... myslis, ze jun a august je tak velky rozdiel? :-D tiez som si myslela, ze mam kopec casu, no na zajednanie miesta, kostola a farara, je najvyssi cas... hmm mam uzasny problem zohnat pekne miesto na urovni s dostatocnou kapacitou... a svadbu v nejakom kulturaku na dedine to nechcem...viem ako to chodi, preto nechcem ziadne stresy, nechcem nikoho zatazovat organizovanim, nosenim na stoly, upratovanim atd... co sa bezne robieva... teda ani nemam ludi, kt by to robili... chcem aby si to mamina aj brasko vychutnali... tiez cast hosti dojde z BA, hmm taka "snobarna" preto som chcela hotel, kde by sa to cele uskutocnilo, aj s ubytovanim... no jedine Flora ma kapacitu 100 ludi a v Krompachoch Plejsy maju tusim 120 ludi kapacitu, aj to uz maju moj termin obsadeny... a zase skrtat ludi zo zoznamu nejde, kedze ich tam chceme mat... a tipy na nejakych kameramanov?
Odpovedať
simasi... hotel Plejsy by som ti neodporúčala, je tam veľká sála aj pekná ale z osobnej skúsenosti radšej nie, myslím,že by ste neboli spokojní
Odpovedať
Profilova fotka
simasi,ved to. preto som tam dala tych smejkov. ale,naco sa stresovat. my sme z maleho mesta,tam je aj kulturak aj 2 restiky,tak hadam to bude v pohode a nikto sa nebude zenit/vydavat vtedy ako my... dufam. knaz hadam tiez bude v ok,ved v pohode spravi aj 3 svadby za jednu sobotu,tak hadam aj na to mame cas,len mna trapi hudba,foto a kameraman. a popravde aj spoved. :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko spišiačky
Odpovedať
mrka... no aby si nebola prekvapena :-D kamoska si tu v BA vybavovala svadbu viac nez rok dopredu... a ked som braskovi povedala ze buduci august by sme chceli svadbu, tak sa zasmial, ze si fandim, ze vacsina dobrych miest je uz obsadena... vie to, lebo sa mu v jednom kuse zenia a vydavaju kolegovci :-D a s fararom to tiez nemusi byt ruzove... nie som si ista, ci moze urobit 3 svadby za den! viem ze ked sme mali pohreb, tak ho nemohol urobit s omsou, lebo v ten den uz jednu ci dve odsluzil... tak sme to museli presunut :-| a to som si myslela, ze snv je male mesto :-D :-D ivankaja... Plejsy, boli najprofesionalnejsi, okamzite mi volali narozdiel od inych hotelov :-S ... a aj tak su obsadení... a tie ceny tam ... uz davno neplati, ze na vychode je lacnejsie:-D
Odpovedať
ahojček baby,cau sim .Mám konečne nejaký mailík od Teba?Závidím vám tie krásne starosti teraz,aj ked Vám sa tak nezdá.No už mám po svadbe a keby ešte raz tak sa tak nestresujem ako predtým :-p No ešte raz už asi nebude :-D :-D :-D Ak hľadáte kameramanatak v Levoči sú dvaja Griger a Bože zase mi vyfučalo meno tohop druhého a to nám točil stužkovú ]-( ,no v podstate sú svadobné videaá o tom istom.No teda postup a tak...my sme mali trochu iné mali sme kameramana a fotogrfku/manželský pár/ a boli sme spokojný,ale ich komandovanie..... :-| ruku tak,usmejte sa,pošli pusu..... :-D horor.Horšie ako keby natáčali niekde v Hollywode,ale dali nám aj dobré rady,ako kľakajte spolu,žehnajte sa spolu,prípitok najprv obaja spolu otočenie k jedným rodičom,potom k druhým..... ;-) pre mna to boli tiež predtým blbosti :-p ,ale ked som potom pozerala video tak sa mi to páčilo a ked som to porovnala s ostatnými tak mi to vadilo a nebolo to o.k.Takže tak.A sim šaty budeš mať odkial?Zo SNV alebo z Ba.Ja by som brala s BA,určite vačší výber a krajšieeeeeee...... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?