Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
livi dakujem :) mam uz zajednanu Floru, ale nakoniec ju asi budem musiet zrusit, kvoli poctu hosti... alebo sa stane zazrak, a este zoskrtame ten zoznam :-N nevadi, teraz na vikend ideme do snv omrknut niektore rest. aj chaty v Sl.raji, lebo nakoniec sme si povedali, ze tých cezpolných mozme ubytovat aj lacnejsie, ved je tam plno chat s "apartmanmi" na urovni, nieco uz mame vyhliadnute, ale aj tak to chceme vidiet nazivo ;-) tiez nas caka stretko s fararom, a toho sa uz ozaj zacinam obavat... :-N
Odpovedať
ivka, aj mne sa pacia slnecnice, ale na svadbu sa mi nehodia, ja planujem bielu vyzdobu resp nieco perletovo-maslove :-D a k tomu len do vaz bud biele lalie alebo gladioly dozdobene tou tenkou travou mozno s navlecenymi perletovymi koralkami... nic viac... mozno este menovky (to chcem tie male cokoladky, teda to bude aj "darcek" (inak,u nas nie je zvykom davat tie "darceky") ale na poslednej svadbe sme po radovom dostavali (niekto poharik palenky) fidorky :-D ... sme sa smiali, ze 4 fidorky za 2 litre! ale v dobrom :-D
Odpovedať
a opa ja :-D livi som si citala v jednej teme ako sa do teba pustili ze svadba kvoli darom a peniazom... neboj aj u nas je to tak ;-) samozrejme ocakavam to, co sme my davali sesterkam a bratrancom... nie je to ziadna hanba, je to proste rodinny zvyk... moja mamina ma 2 sestry a ocino mal 4 surodencov, vsetci maju po 2-3 aj 4 deti a slobodni sme ostali uz len ja s bratom a potom este 2 bratranci, a nasi sa rozhodli, ze kazdemu svojmu surodencovi daju na svadby pre deti 20tisic. tak to rozdelili tak, ze kto mal 2 deti tak obaja dostali po 10, kto 3 -4 deti tak kazdemu dali po 5litrov a k tomu nejaky hodnotny dar ako sadu hrncov a potobne. este sa u nas dava liter na "pecenie" a potom za radovy vzdy davame 500 na osobu (ale to sme davali len my, ostatni davaju tak 100 az 200 korun, uz som tam videla aj 20 a 50 korunacky...) takze samozrejme ocakavam, ze aj my by sme to mali od rodiny dostat :-D a opakujem nie je to ziadna vypocitavost, proste je to nas rodinny zvyk (aj ked viem, ze niektori davaju trapne porcelanove sosky, pohare a podobne hluposti a to naozaj z vypocitavosti a nie preto, zeby boli chudobni alebo co...)
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI ved prave, ze na svadbu mi tiez slnecnice moc nepasuju.... ale ktovie, uvidim, co vymyslim... ;-)
Odpovedať
simi - som rada, že niekto má taký názor ako ja, presne, nie je to vypočítavosť, ale rodinný zvyk. držím palce na stretku s farárom, ale možno budete nakoniec milo prekvapení, ako sme boli my. drahý totiž nemal žiadne sviatosti a napriek tomu sme mohli mať svadbu v kostole. :-)
Odpovedať
livi, tak to ma zaujima, napis mi prosim viac ;-) mozes aj do IP... totiz, jediny problem je moja mama, lebo ona nevie pochopit preco, by sa "neobratil" teda inymi slovami, ze si ma urobit vsetky sviatosti!!! nieco ako dispenz ci ako sa to vola je pre nu nepochopitelny... a dost sa obavam, ze to bude problem pre toho farara... hmm kedze viem, ze on je taky, ze drzi s tymi ohovarackami klepnami dedinskymi, a vraj on sam je clenom ich spolku... no nic, ak to s nim dopadne zle, tak to bude v smizanoch... tam mame "spriazneneho mladeho farara" ale bude ma to velmi mrziet, lebo by som v den D chcela byt blizsie k ocinovi, a chcela by som ist aj na hrob :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,
Odpovedať
Profilova fotka
BIRKATA no vitaj novacik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za super privitanie hned sa mi lepsie pise.Ano som novacik a velmy nervozny.Som totiz v zahranici tak svadbu vybavujem na dialku.Uz aspon salu mam aj kameramana zatial cez telefon v decembry sa mame stretnut bude to Adamkovic.Vie mi niekto povedat aku ma teraz pracu ja viem len z pred 3rokoch. Neviete mi niekto poradit kde najdem modry vlizelin a organzu?V decembry mam dva tyzdne dovolenky tak to budu fofry a potom az v marci tyzden a try tyzdne pred svadbou.
Odpovedať
Profilova fotka
no cau birkata! :-D
Odpovedať
caute, birkata Adamkovic ma trosku dlhsie cakacie lehoty :-D ale s jeho pracou sme boli veeelmi spokojni, je to profesional, ma na to techniku takze jeho videa nevyzeraju amatersky a urcite sa zlepsil oproti predoslym rokom (ved ked za nim pojdete, tak vam ukazu zopar zaberov zo svojich prac) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko baby, vyspinkane? Leni kde mas fotku ? :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj birkata135 , nie si ty náhodou Danka? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
IVANKAJA jeeeeeeeej. dalsi novacik, vitaj ;-)
Odpovedať
ahojte vsetky nove :-D no teda tak ja som sa vratila zo snv... hmm za fararom sme neboli, lebo absolvovali sme s drahym omsu, a akosi mu to nic nehovorilo, skor ho rozculilo, ze to bola rocna omsa za ocina tak cakal, ze "kazen" bude o niecom inom, nez nakoniec bola... a pan farar mal uzasny vyhlad rovno na nas, a mali sme pocit, ze sa na nas stale pozeral a sledoval, lebo drahy sice vstal ked sa stalo, ale no ved viete ako to je, ked je niekto neveriaci... tak som nakoniec ani nenabrala odvahu ist za nim :-D :-D
Odpovedať
ahoojte ďakujem za privítanie ste zlaté :-) ešte že vás tu toľko je, aspoň si poradíme navzájom, super som rada
Odpovedať
Profilova fotka
Simi, my sme mali tiez mensi problem s fararom, nic sa nedalo, nic nebolo mozne, asi bol urazeny, ze sme na sobas nechceli jeho, ale mojho spoluziaka z gympla, nakoniec sme vystriehli, ked bol na fare len mlady farar a hned bolo vsetko zariadené ;-)
Odpovedať
Baby, vy ktore zijete v BA, co mi viete povedat o tych vypredajoch v Parndorfe? Co sa tam oplati nakupovat? Vypredaje su tam celorocne?
Odpovedať
simi - máš IP
Odpovedať
Profilova fotka
SUPOLIENKA vypredaje su skoro stale... niekedy lepsie sezonne... niekedy nie... tak to je aj s tym, co sa oplati... niekedy sa oplati totalne vsetko a niekedy len nieco, proste musis natrafit... ale vo vseobecnosti je kvalita o dost vacsia a cena niekedy o doooooooooost mensia ako tu u nas... vacsina ludi tam chodi na sportove veci alebo detske vecicky... SIMI tak to ma mrzi... asi si z toho smutna... ale nic si z toho nerob, ved nejako sa to zariadi nakoniec, neboj !!! LIVI ahoooooj co noveho ?
Odpovedať
Profilova fotka
baby inak mrknite si tento album http://www.mojasvadba.sk/album/album.... som z tych siat a kyticky uuuuuuuuplne na prasky... ze hnede ruze... neuveritelne !!! :-N
Odpovedať
ivi, vobec nie som smutna :-D ved nejako sa to vybavi... davam si na cas... miesto mam uz obsadene (hmm pre istotu hned 3) musim ich zrusit aby som uvolnila miesto :-D :-D ved fararov je vela, tak co... nemoze sa mi stat, aby nebol "volny termin" :-D :-D inak uz mame hafika, vola sa Nesy a teraz tu pri mne lezi. mame ju v robote... a normalne zacinam ziarlit... drahy sa s nou tak mazna... ked dosiel do roboty, tak sa najprv zvital s nou a ze so mnou predsa nemusi.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
SIMI jeeeeeeeeej mate uz havinka ? posli foto...
Odpovedať
ahojte :-) aj my máme psíka asi 3 mesiace, volá sa Lilian a je hrozne zlatá. je to maltézsky psík, taký malý huňatý biely.tiež som na ňu zo začiatku trošku žiarlila, lebo manžel sa jej venoval viac ako mne :-D :-D :-D dnes má presne 5 mesiacov.
Odpovedať
ahooojte, aj my máme havinka, a tiež maltezáka, náš bude mať v nedeľu 5mesiacov, a tiež je to také malé biele klbko. Máme z neho všetci veľkú radosť aj mamina, aj keď pôvodne psíka vôbec nechcela. :-D :-D
Odpovedať
jeeeeej, aj vy máte maltezáka, to je super :-) sú to hrozne spoločenské psíky, naša nechce byť sama doma ani za čo. :-) najnovšie má mániu hrýzť do vecí, tak už musíme pred ňou skrývať oblečenie aj topánky.
Odpovedať
ani náš nechce zostať sám vôbec, akonáhle sa pohnem z izby ide hneď za mnou, a má veľmi rád ľudí, strašne zlatý je, ináč hryzie takisto všetko čo vidí, a teraz hlavne, ked prídeme z vonku prinesie si šišku a tu mi ju rozobera, tak si vieš predstaviť, ako to tu potom vyzerá ]-( :-) :-)
Odpovedať
ahojte, uz mam foto v albume :-D jej vidim, ze mame rovnake problemy :-D :-D ta nasa je krizenec stafforda a "NO", vcera sme boli u veterinara, dostala vakcinu, pozrel ju, zmeral jej teplotu... a chudatko tak sa z toho vystresovala, ze sa tam pogrckala, tak sme zistili, este ze je aj pazrava, ze granulky nehryzie ale hlce :-D ale inak pohoda, kupili sme jej hracky na hryzenie, tiez hryzie vsetko ale v takych intervaloch, najma ked dojdeme z vonku, vtedy je tak rozjasena, ze beha krizom krazom po byte, az sa tam smyka... no sranda, je to taky certisko vymyselník! vymyslela ako sa na mna vyskriabat, no sme sa nasmiali... a teraz je tak prefikana, ze to robi stale... a potom hryzie a hryzie a skrabe... uz mi stihla zaskrabnut do znamienka... musim ho ist dat vybrat...
Odpovedať
ale nema problem byt sama, vcera sme sli von s kamaratmi, a naschval sme ju nechali doma samu (cca 2 hodinky) vsetko bolo OK, ale podarilo sa jej odsunut "zatarasu" do obyvacky, ale neurobila tam ziadnu neplechu, co sa divim, lebo ju velmi mrzi jeden kvetinac na zemi (na zemi mam asi 6 kvetinacov) a ked uz nevie co so sebou, tak si z neho vyhrabne hrudku hliny a tu potom zje... :-| v noci tiez spava sama v svojom pelechu, do spalne ju nepustame, aj ked vzdy sa presmykne... hmm ma to vyhodu, ani som nevedela, ze tam mam spadnutu gumicku do vlasov... :-D hned mi ju priniesla a cvicite svojich psikov, kedy ste zacali? co uz ovladaju? my budeme mat nasu Nesy von pri dome, preto ju moc v byte nechceme pustat do izieb a na gauc a pod...
Odpovedať
a ako vam zvladaju cestu autom? nasa ked si ju vezmem na kolena okamzite chrní :-D odkedy ju mame (7dni) uz sme s nou urobili cca 1000km a ona stale len spi :-D co je super ;-) aj teraz mi tu spi ;-) a dnes ziarlil drahy, lebo som odisla do obchodu a mala za mnou cely cas knucala... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?