Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Cafte baby;-) Ani neviem ako som natrafil na tuto stranku, ale je super vas tu citat... A rozhodne som necakal, co vsetko sa tu dozviem! Rozhodli sme sa s frajerkou mat svadbu 27.9.2008, tak sme zacali od fary, kde nam mamina vybavila tento datum a aj cas vyhovuje, takze spokojnost je. Frajerka nie je odtial, prv sme chceli u nich, ale ja mam len krst a u nich sa vyzaduje, aby sobasiaci sa mali vsetko, dokonca aj svedkovia ze musia byt len muzi sa mi vidi, tak sme sa rozhodli mat svadbu v Spisskej, kde sa to predsa len na fare "lahsie" vybavilo:-) a aj z mojej strany bude viac ludi, takze sa "bude tahat" menej ludi. Budeme mat cca 80 ludi, napadla ma sala v Park hoteli, Flore, Preveze... S ostatnym by nemal byt nejaky problem, akurat so salou, co by ste odporucili?
Odpovedať
janoko a ta spoluziacka asi nema www stranku, ze? ja som si vyhliadla krasne jednoduche saticky zo salonu tu v BA... ale vyhodit 12-15litrov za pozicanie nehodlam... tak som si vymyslela, ze si ich dam usit, bola som uz aj s krajcirkou, kt uz takto sila kopec svadobnych siat a vyjdu ma na 5tis... a neskusila si p.Klapaca zo snv? ja ho mam zajednaneho ;-) a vitam tu aj prvu "lastovicku" ;-) zeby obzila nasa tema?
Odpovedať
Profilova fotka
Simasi, nie, neviem o tom. Možem sa spýtať, aký si ročník? A či sa náhodou aj nepoznáme - ja 1979. A ten Klapáč nie je náhodou zo sídliska Mier z Triedy 1.mája?
Odpovedať
Profilova fotka
Ináč aj ja som mala mať šité od tej kámošky, ale by to nestihla, pretože my sme povodne mali termím na október, ale sme to presunuli na leto, aby nebola zima, aby mohla prísť kamarátka, ktorá by v októbri v čas mojej svadby možno práve rodila a aj tak by som sa do októbra zbesnela, pretože už teraz máme skoro všetko...
Odpovedať
Profilova fotka
Slavos, my to máme v Preveze-aj kámoška ju chválila, ženil sa jej tam brat, vraj to bolo super.
Odpovedať
janoko, dnes som si zarezervoval salu v preveze, takze fajn, mal som tam aj stuzkovu, takze si pripomeniem stare casy:-) aj cenovo je to zaujimave... vy ste uz nieco platili? simasi, tou "lastovickou" si myslela mna? ;-)
Odpovedať
janoko, Marian Klapac je zo Zapadu, nam tocil stuzkovu a videl som aj par svadieb od neho, nie je zly.
Odpovedať
slavos mozem sa spytat, co je to cenovo zaujimave? a aku kapacitu ma preveza?
Odpovedať
myslela ;-) tiez som bola v preveze na svadbe, takej malinkej cca 20-30ludi...ehm asi pred 5 rokmi... a co fotografi? ani netusim ako to v snv chodi? tu v BA... no comment... ja som nikoho nezhanala, bude mi fotit kamarat, ale moc tym nebol nadseny... takze ak niekoho mate sem s nim, poslite mi IP, ak viete tak aj cenu a ako to chodi... dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ľudkovia zo SNV, koľko ma preveza kapacitu? Ma to ani nenapadlo, ze by sme mohli mat v preveze svadbu. My mame zarezervovane v Novoveskej Hute v tom novom hotely...este tam nikto nemal svadbu, tak dufam, ze to bude ok.
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko, aj ja mam 26.7. svadbu...ty mas ale asi v kostole, ja na matrike...uz sa nam to krati :)
Odpovedať
Profilova fotka
Máme to v kostole o 15:00. Preveza neviem, akú má kapacitu, my máme tak cca 30 ľudí a zaplatili sme zálohu 2000,- sk. Jedlo 400 až 450 sk na osobu za 3 menu, podľa toho, čo vyberie si zákazník, z toho jedno ponúkajú formou švédskych stolov. A 5000,- sála/noc je prenájom.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Simasi, máš internú poštu - súrne...
Odpovedať
na nete som sa docital, ze preveza ma kapacitu 100 miest... co sa tyka prenajmu saly, mne p. Uharcekova spominala 1.500 Sk, zeby to zalezalo od mesiaca? volala tam frajerka a dozvedela sa, ze si tam mozme priniest sami len alkohol a zakusky, ostatne chcu oni dat (samozrejme zarobit chcu) a ani nejaku cestovinu, co by chcela frajerka mat v polievke, nemozeme doniest a taku cestovinu v spisskej nezozenu, takze asi preveza nebude hm pata31 ako sa vola ten hotel v hute?
Odpovedať
Profilova fotka
Slavos Neviem ted presne nazov...este totiz nemaju uplne otvorene (a nazov mali prekryty), len obcas nejaku akciu spravia...a este dokoncuju hotel (restyka je hotova a velmi pekna). Je to hned za futbalovym ihriskom. A dik za info o Preveze :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby zajtra sa stretneme na nauke, uz sa tesim. majte sa
Odpovedať
Profilova fotka
slavos, my tiež len koláče a pálenku, víno a nealko vraj dodávajú oni, čo ma trochu zarazilo, lebo samozrejme, že ceny majú vyššie.Lenže veľmi špekulovať sme už nemohli, pretože sa mohlo stať, že svadba v lete nebude, lebo napr. v preveze to bol posledný voľný termín do októbra (vtedy) - tebe sa asi niečo uvoľnilo, alebo orypovali, aby sme to vzali... A ako to máte s ubytovaním - dáte hostí aj na hotel Prevezácky? Ak áno, nemala prevádzkarka reči, že je to v sezóne a može sa stať, že nebudú hostia spať v preveze ale v nejakom partnerskom hoteli? Lebo nám povedala, že kvoli pár ľuďom od nás nezruší celý zájazd napr. 50 ľudí - že by prišla o kšeft, čo je myslím si od nej nekorektné, pretože ak si my rezervujeme tých pár izieb ako prví, nemala by uprednostňovať tých, čo dojdu neskor.
Odpovedať
lydia22: hej tak zajtra ;-)
Odpovedať
lydia22: ahoj tak čo bola si na tej náuke? niesom si 100% istá ale asi som ťa zazrela :-S myslím si že ste boli 2 pár pri stole... no na fotkách nemáš ofinu ale keď si to bola ty čo si myslím tak máš ofinu... pri odchode som zazrela aj ivankaju ale tiež som si nie istá :-D no čo keď napíšeš že si to bola ty tak možno sa nabudúce k sebe ozveme ... :-N my na ďalšiu náuku ideme 14. júna tak možno tam ahoj ;-)
Odpovedať
Ja som pozerala tiež ale neviem, ktorá bola ktorá :-D Ja som mala ružovú košeľu na sebe ak si ma videla a rifle :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ano my sme sedeli ten druhy par pri stole mam teraz iny uces ale teba tica som nespoznala je pravda ze som nemala okuliarre. my pojdeme na zvysne nauky az v juli asi, lebo svadbu mame 6.9 tak aby sme si to skoro vsetko neodbili. a vy ste baby kde sedeli? takze my asi pojdeme najblizsie 19.7 to bude moralka a potom 26.7 to budu sviatosti no ved uvidime. skoda ze tam bolo vela ludi a nemali sme moznost lepsie sa poobzerat ako minule 31.5. tak ahojte.
Odpovedať
lydia22:ahoj tak musela si si ma všimúť lebo my sme sedeli hneď oproti vám priateľ mal zelenú bundu ja mám už tiež ofinku takže som trošku iná :-)
Odpovedať
ivankaja: tak ja som ťa videla išla si hneď oproti mne keď sme odchádzali tak vi si sa asi išla niečo pytať :-D teraz máš iný účes ako na tej fotke aj trochu inú farbu vlasov však? tak ako vidím baby tak som vás zapoznala som rada a som na seba pyšná 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tica viem ze si blondinka, jedna sedela oproti a priate mal zelenu bundu tak ja som tam videla chalana v triku nejakom zelenkavom taky opaleny, tak to ste boli vy? potom uz sedel na kraji len jeden sam chalan bez baby, no ale ja ked nemam okuliare som fakt slepuch! ivankaja kde sedela lebo vobec neviem ako vyzera?
Odpovedať
lydia22 tak mi sme sedeli pri tom istom stole ako ste sedeli vy takže určite si ma vydela lebo si na mňa aj zazrela ja som mala hnedú bundu a ivankaja neviem kde sedela lebo ja som si ju všimla len pri odchode :-p
Odpovedať
Profilova fotka
no nabuduce si asi napiseme co budeme mat oblecene :-) ale no ved uvidime, utekam k drahemu tak som rada ze sme pokecali a zajtra budem opat na nete okolo 19.00 ak by si chcela ty alebo ivankaja budem len rada. pekny den prajem pa
Odpovedať
to mi navrhol aj môj drahý veď niečo už vymyslíme tak sa maj ;-)
Odpovedať
lydia22: a inač sa asi opäť stretneme toho 26.júla na náuke lebo aj mi ideme tak potom sa môžno spoznáme :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby je tu niekto?
Odpovedať
hej som tu 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?