Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahoojte :-D
Odpovedať
ahoj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ešte ste tu?
Odpovedať
Ahojky. Týždeň som tu nebola a pozerám, že debata vo veľkom. Zdravím nových "členov" ;-) . Pre Ticu: Boli sme v sobotu v Poľsku - ale nič ;-( , nemám ani ja popolnočné šatky, ani mojik oblek. Asi sme nároční :-D :-D , alebo sme "trafili" taký deň, že bol slabý výber. Ale mám vyhliadnuté jedny šatky na požičanie. Sú z kolekcie Jasmine, zo salónu v KE. Ale viem, že Jasmine je aj v SNV, takže možno pôjdem mrknúť aj tam. Ináč čo máte nové? Cukráreň Rudolf mi neviem pochváliť alebo skritizovať nikto? 8-) A čo kytica - kde si dávate robiť. My sme si boli rezervovať kvetinárstvo v Sintre. Oznamka sa nám vyrábajú, teším sa. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzu,ak ja mozem... tak my sme si davali robit oznamka v Jasmine a co som tak pozerala po satkach,tak mali velmi pekne. a aj mila ta kocka je tam. mozete mi poradit,kde v SNV pecu svadobne torty podla predlohy? ja poznam len jednu cukraren na Letnej a viac nic. :-|
Odpovedať
mrka: vieš čo ja ti môžem poslať kontakt na jednu pani, ktorá robí aj podľa obrázku je zo sídl. Západ, vraj pečie super torty, ale musím počkať kým kámoška sa vráti zo školy z Bystrice,lebo ona mi to vybavovala. Má teraz skúšky, tak ak budem vedieť pošlem ti do IP 8-)
Odpovedať
ahojte viete mi poradit koko dopredu si treba zacat hladat saty? a da sa zohnat v snv aj vacsie cisla siat? nemam odvahu do ziadneho salonu ani vstupit.... som trosku vacsia...
Odpovedať
Profilova fotka
ivi,dakujem... ale mne by uz aj trebalo... svadba co nevidiet... ale nerobim si z toho tazku hlavu. ked nebude,tak nebude. :-p spisiacka,neboj sa,len za opytanie nic nedas. alebo skus ebay,alebo si daj usit. ;-)
Odpovedať
zuzu1111: tak to je fakt smola že ste nič nekúpili, ale inač vážne v Poľsku majú veľmi slabý výber... určite niečo zoženieš v SNV ;-)
Odpovedať
mrkva2: svadobné torty podľa predlohy pečú aj u Pacigi ja som si tam dala piecť no niekto rozpráva že tam niesu dobré torty ja ešte neviem ale uvidím ... je to na zimušnej strane ... :-|
Odpovedať
spisiacka: tie svadobné šaty je treba vybavovať čo najskôr aspoň z mojho pohľadu lebo potom už nemáš z čoho vyberať a vôbec sa neboj ísť do svadovných salónou určite tám majú aj niečo pre teba takže vôbec nemaj depky... len choď a neboj sa 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
SPISIACKA, choď do domu kultúry v SNV,( salón Petra Pacigová) ja budem mať odtiaľ šaty - tá mladá pani je moja spolužiačka, má pekný výber, ja mám krásne s vlečkou a mám naozaj dosť rozmery bokov... Je veľmi príjemná, nech ti ukáže šaty, ktoré chystá pre Janku (mňa) na 26. júla 2008, odvolaj sa na toto fórum, že som ti ju poradila.Aj ti šaty bez problémov upraví... Alebo salón IVETA na zimnej, JASMINE-asi tiž zimná, je ich viac, no nepamätám... IVANKAJA, ak to je tá istá pani, tak aj my si dávame u nej piecť tortu podľa obrázka... MRKVA2 torty aj od Rudolfa sú pekné a chutné, párkrát sme si už ali piecť..., A čo napr. MPC? Tam tiež spravia podľa predlohy...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
MRKA2, prapáč, som omylom napísala MRKVA... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ano,dakujem...nemam ale sajnu,kde je Rudolf a MPC. Pacigu by som asi este nasla,ked to je na Zimnej... no ved sa popytam. diky
Odpovedať
Profilova fotka
SPIŠIAČKA, salón KARIN je na letnej. Alebo skús salón BONNET v Košiciach, majú tam naozaj veľký výber, je to na Hlavnej ul. 102...
Odpovedať
Profilova fotka
janoko,to je ok,nie si prva ani posledna... mrkva som veelmi casto... :-D :-D :-D
Odpovedať
cafte, tiez som sa na dlhsi cas odmlcal... ja zrejme budem zakusky brat z MPC, pocul som ze tam robia dobre... mate niekto skusenosti so salonom Karin nad "velkou obuvou"? rozmyslam ci kupovat oblek pre seba, lebo chcel by som nejaky specialny, co sa hodi len na svadbu a taky sa mi neoplati kupovat, ked ho inde nevyuzijem, tak asi by som radsej niekde pozical... nemate niekto kontakt na pozicovnu oblekov?
Odpovedať
slavos: my sme tiež nakoniec objednali z mpc zákusky, chutnala som ich dobré robia, a budeme mať také maličké, tak dúfam,že budú fajn :-)
Odpovedať
ahojte všetci 8-) kočky nepoznáte niekto nejakú dobrú kozmetičku, vizážistku v snv? kamarátka čo ma líčila, robí len do konca júna, ako naschvál má termín v deň našej svadby :-( a ja nemám nejaký prehľad, a najradšej by som bola, keby to bola nejaká konkrétna skúsenosť to je asi najlepšie, viete niekto o niekom? :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ivankaja: ja mam dobru skusenost s kozmetickou nad cukrarnou Natalka je tam aj kadernictvo zaroven. kozmeticka ma licila uz 4 krat a vzdy som bola spokojna a make up mi vydrzal celu noc, inak nad Sintrou by som ti kozmeticku neodporucala. tak hadam som ti aspon troska poradila ved sa chod tam pozriet a uvidis. ahoj
Odpovedať
Profilova fotka
alebo som este pocula ze aj v Dome kultury je dobra kozmeticka tak vyskusaj
Odpovedať
Ďakujem si zlatá, musím ísť pozrieť, nad Natálkou som ešte nebola uvidíme, potom dám vedieť, aký bol výsledok 8-)
Odpovedať
a kolko kolacov ste si objednali? nam povedala v mpc, ze s pocita 30ks na osobu povodne sme mali cca 150ludi (vratane vysluziek) povodne nam vyslo 4500 co som teda povedala, ze v ziadnom pripade! nakoniec sme to skresali na 3000, ale aj to sa mi zda vela, kedze to bude len nasa strana... a kde nakupujete alkohol? resp. aj aky a kolko... to nemam ani predstavu... vino sme ratali cca 40litrov (vzhladom nato, kolko ludi z rodiny pije vino) ostatne som myslela fernet, hrusku, slivovicu, mozno vodku, becherovku, nejake likery, a pre mladomanzelov tequillu:-D :-D budete davat flase na stoly, alebo budete mat urobeny pult, kde si budu hostia sami nalievat, resp. nalievat bude "obsluha"... do vysluziek davate aj alkohol? vino alebo nieco ine? velmi by som si priala mat na svadbe miesane napoje... v BA sa to bezne robi aj s barmanskou sou... existuje nieco podobne aj v SNV? tiez co to stoji?
Odpovedať
Profilova fotka
simasi: ja mam cca 40 hosti z mojej strany a objednali sme 1400 kolacov plus torty neviem ci je to vela alebo malo ale mam vela vysluziek a tiez mam kolace z mpc, inak alkohol este neviem pojdeme zrejme do nejakeho diskontu tam su lepsie ceny ale kolko vinka to zatial neviem, okrem toho na stoly konak, slivku, vodku a vinko a bude sa to nosit na stoly a hostia si budu sami nalievat, vino bude v dzbanoch,iba svedkovia sa budu starat aby bolo vzdy na stoloch dostatok vsetkeho samozrejme plus obsluha co sa tyka jedla na vysluzky tym ktori idu aj na svadbu dame aj pol litra vodky.
Odpovedať
ja zrejme budem zakusky brat z MPC, pocul som ze tam robia dobre... mate niekto skusenosti so salonom Karin nad "velkou obuvou"? rozmyslam ci kupovat oblek pre seba, lebo chcel by som nejaky specialny, co sa hodi len na svadbu a taky sa mi neoplati kupovat, ked ho inde nevyuzijem, tak asi by som radsej niekde pozical... nemate niekto kontakt na pozicovnu oblekov?
Odpovedať
# # # ma niekto z vas skusenosti s hotelom cingov - pozitiva/negativa ? # # #
Odpovedať
Profilova fotka
slavos: my mame svadbu v hoteli Cingov a na jednej svadbe ktora bola tam som aj bola, aj ked zvonka hotel nevyzera bohvieako vnutri je velmi pekny a aj sala. je to vynovene, ta nasa sala je tak do 60 ludi ale maju asi aj vacsiu
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj pristup veduceho bol fajn nemali sme ziadne problemy snazil sa nam vyhoviet a zalezi na vas co chcete
Odpovedať
Profilova fotka
MRKA2: Rudolf je na sídlisku Mier, vedľa kulturáku a MPC to je veľký mlynsko-pekárenský podnik v priemyselnej zóne, cez cestu oproti bývalému tatrasvitu, určite ti bude niekto vedieť poradiť. MPC majú predajňu aj hneď ako vojdeš do kauflandu. Z MPC brieme aj my koláče. majú naozaj chutné... Výslužku dávame okrem koláčov pollitrovku vodky alebo slivky, nalievať a obsluhovať hostí budú "starostovia", naši svadobní svedkovia.
Odpovedať
Profilova fotka
SPIŠIAČKA, tak ako si dopadla so šatami?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?