Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
SPIŠIAČKA: pozri n moj album z príprav, klikni na ikonku fotoaparátu, dám ti tam foto mojich šiat od tej mojej spolužiačky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
SPIŠIAČKA: aj keď to nevyzerá, mám naozaj širokú prdelku, ja som len do pása dobre vyzerajúca, všetko to mám na bokoch a stehnách, nosím veľkosť cca 48 -50. Určite niečo na seba zoženieš... Ak som ja zohnala... A o mám ešte problém taký, že rozdiel v obvode pása a bokov mám cca 2 veľkosti, takže ak sú mi nohavice v bokoch dobré, tak pás je príliš voľný a musím si ho vždy upraviť... taže nema boja, lebo som dosť extrém... :-D
Odpovedať
slavos tak cingov...brrrrrrrrrr... nikdy v zivote.... ]-( mam osobne dovody!...
Odpovedať
janoko ahoj diky za tip. Zatial som nikde nebola a myslim ze mam este trosku casu na vyberanie. Kedy si zacala ty s hladanim siat? Tie tvoje asi nie su korzetove podla fotky si myslim. Co sa tyka velkosti mam to take rovnomerne len boky mam tiez dost siroke skusam vsetko mozne aby sa to upravilo a nic.... ale z nohavicami problem nemam bud su mi celkom male alebo celkom velke vsade.... Mozem sa este opytat, to ti cele saty sili alebo len upravovali a ako sa pohybuje priblizne cena vypozicania? Je tam asi aj zaloha vopred vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
SPISIACKA ahoj. Takže takto: šaty boli objednané, na mňa šité neboli. A keďže som v Plzni, tak som si šaty vyberala vtedy, keď som bola doma a o bolo v apríli. Svadbu mám v júli. Korzetové sú-majú výstuž pozdĺž bruška aj chrbta a sú vcelku, nie sú rozdelené extra korzet a extra sukňa. Vzadu sú na viazačku. Upravené budú len boky - boli nariasené na bokoch, to vidno aj na fotke a tak mi to Petra presúva dozadu, aby tie boky zbytočne sa nezvýrazňovali. Ináč mi sadli suprovo. A našije mi ešte ramienka a priesvitné rukáviky, pretože mi ovísa koža na ramenách po tom, čo som schudla sa nestihla stiahnuť. Za vypožičanie 6000,- sk, zálohu som platila 1000,- sk. Ja som dokázala v priebehu minulého roka schudnúť 15 kg, no ešte sa ďalej pokúšam. Podarilo sa mi to dosiahnuť stravou, cvičením... Hlavne radikálne obmedz tuky, papaj 4-5x denne malé porcie a veeeľa pi.A veľa zeleniny a šalátov z nej. A minimum sladkého - bacha aj na musli tyčinky - nie vždy sú tak zdravé, pozeraj, koľko majú sacharidov a z toho koľko cukrov - ten je aj v nich hodne zastúpený... Tak svadobnému lovu zdar, ja idem pracovať-mám nočnú.. Janoko
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, poraďte mi DOBRÚ vizážistku v Spišskej! Alebo poraďte : som blondína, pehy od slniečka (tie mi nevadia), kruhy pod očami od únavy a nedostatku spánku, pleť bezproblémová. Budem mať bielomodrú výzdobu, preto by som brala aj jemné modré tiene, ale mám modré oči a to vraj nepasuje k sebe - farba tieňa vo farbe očí... (viď album príprav)
Odpovedať
Ahoj Janoko. Takze ked bude svadba az buduci rok v auguste tak mam este dost casu. No 6000 nie je vela to si mala nejaku zlavu kedze ju poznas alebo je to normalna cena? no s tym chudnutim neviem.... je to tak striedavo. A maju tam aj doplnky? Zavoj a ani sama este neviem co to treba.... alebo korunky no neviem co v takych salonoch vsetko ponukaju
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ja mam svadbu tento rok v snv v metropole 100% odporučam a to svadba ešte nebola ale bola som tam sestrenke a všetko bolo v pohode no termin som si rezervovala rok dopredu leto je tam dost nabite šatyčky mam rezervovane v salone jasmine v snv ochota velky vyber a vyšli by ma na 6000 takže 2000 zaloha a potom 4 doplatok kameraman griger levoča aj foto hudbu mám s popradu iked mamina chcela jamničanou biskyt su dobry ale ja som chcela mix živu a dj a to chalani s popradu robia neviem čo by ta ešte zaujimalo inak ja som si nakoniec šaty kupila v zahraniči pretože som im neodolala
Odpovedať
Profilova fotka
čau SPIŠIAČKA, tak za tie šaty by to mala byť riadna cena bez zľavy, doplnkov tam nemá veľa, má na auto, na krk, rukavičky, závoje, pompadurky... Asi aj dáke korunky, podväzkové pásy...
Odpovedať
Profilova fotka
ANTONIAB - kde bývaš? Si mi z videnia veľmi povedomá.. Keď, tak napíš na internú poštu. Ináč, modrá je aj moja obľúbená farba, všetko okolo svadby a doplnkov bude bielomodré...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! Co si chystate si dat do vlasov na svadbu? Ja neviem, ci si mam dat korunku, ci len take male kvietocky...no neviem sa rozhodnut...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj pata31 ja by som chcela nieco take ako korunku ale nie velmi vysoku ako princezna skor nieco celenkovite a zavoj.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj, Lydia..dnes som sa bola pozriet v Jednote na poschodi a tam maju celkom slusny vyber takych koruniek, resp. celeniek...ale vsetky su strausove a to sa mi moc nepaci...ja tam chcem mat kvietocky, pretoze aj na satach mam kvietky vysite..
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, chcem sa ešte spýtať, či a aké máte skúsenosti s kaderníctvom na Korze...?
Odpovedať
Profilova fotka
patka,nevies,kde kupim prave taku perlickovu celenku? mne sa tie strasove nepacia... este skusim pozriet po salonoch...
Odpovedať
Profilova fotka
Mrka, taku perlickovu som videla v Delte...taka jemnucka...vyskusaj sa tam kuknut, mozno ti padne do oka :)
Odpovedať
Profilova fotka
a kde to je? ja poznam akurat tak Letnu a Zimnu.. :-) musim sa uz ist pozriet,lebo nemam vela casu do svatby... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to je na Letnej - obchodny dom Delta - blizko pri fontane...vedla je aj T-Mobile alebo stara obuv (ted CSOB)...a vojdes dnu, prejdes cez oblecenie a potom je bizu, a ine obchody...
Odpovedať
Profilova fotka
ahaa??? nie je tam aj zmenaren? no uz viem... to mne treba tak povedat,lebo ja tie nazvy obchodov neovladam... diky! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jo,jo, je tam zmenaren :-D a nemas zac
Odpovedať
janoko dakujem za info. kde mas ty svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
SPIŠIAČKA - ahoj, svadbu mám 26. júla tohto roku vo veľkom kostole o 15:00
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm... Nečítam poriadne, chela si vedieť iba to, že kde... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
PATA31 ahoj, ja len tak zo zvedavosti - kde ta budú česať? Ja len, že moja kaderníčka má v tú sobotu dve nevesty, či LEN NÁHODOU tá druhá nebudeš ty... A koľkej to máte na tej radnici? My v kostole o 15:00. Ale to už vieš z dávnejšej odpovede, ktorú som ti písala...
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko, budu ma cesat v kadernictve na Korze...chodis tam? Lebo som u nich este nebola, ale dobre ohlasy som pocula, tak som sa tam objednala...(moja kadernicka bude v tom termine rodit...) a by ma zaujimalo, ci su ozaj dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, a som zabudla...my to mame o 16:45...dost neskoro, ale o 16. uz bolo obsadene a skor som nechcela...
Odpovedať
ahojte, neviete mi poradit? chcem ist mrknut do Polska na svadobne saty, vraj su v Nowom Targu nejake salony, kde sa daju v pohode kupit... ale budem mat na to len obmedzeny cas... na nete som nasla jeden salon, ale nemaju ani stranku, len tel. a adresu... nevedeli by ste ma nejako navigovat? bola som si skusat nejake saticky a do jednych som sa zamilovala a teraz ich chcem, ale so zavojom, topankami korunkou... vysli cez 20tisic... povazujem to za vyhodenie penazi, kedze je to len za pozicanie... no dobre topanky vynosim, zavoj mozno este predam ( a mozno nie)... no proste by som si sv. saty radsej kupila a potom ich odpredala aspon aj ked za polovicu... ;-)
Odpovedať
simasi no tiez som pocula o polsku a chcem tam ist tiez pozriet ale este mam cas no ak pojdes tak daj vediet ako to dopadlo. V Targu som zatial bola len na trhu nepoznam to tam vobec
Odpovedať
Profilova fotka
PATA31: Mňa budú česať v kadeníctve pri Jednote - tam vzadu, ako boli kedysi komunálne služby. A väčšinou som chodila na mieri k Jarmile, mala v činžiaku kadernícvtvo. Takže o tom na korze nemám šajn... A normálne premýšľam, že by som sa prišla pozrieť na Tvoju svadbu - len tak pre srandu, keď už sme sa stretli na fóre, možno nás v ten čas budú pri radnici fotiť, uvidím, ako sa to bude dať spraviť, aké zámery bude mať s nami fotograf a či bude vobec čas na také vymýšľance moje...
Odpovedať
ahoj pata dobre si si vybrala,po svadbe nahod fotky aby som vas videla aspon takto.tvoja tehotna kadernicka.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?