Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Mňa bude česať pani Cvengrošová na autobus.nástupišti, má kaderníctvo :-) ale musím ísť ešte na skúšku chcem vedieť ako to bude vyzerať 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko, velmi ma to zaujalo, ze sa chces pozriet na moju svadbu :-D ...ale podla mna to ozaj nebudes stihat, ved to je takmer dve hodiny po tvojej...budes mat urcite ine starosti :-) a vsak pak dam urcite foto sem.. Svis...jeeej, ahoj...skoda, ze ma nebudes moct cesat :-( ale za to nech mas krasne zdrave babo a nech ste obaja v poriadku!!! Drzim palceky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ináč tam v kadernictve na Korze nerobia skúšku účesu, tak to bude prekvapenie, že čo mi to vyčaria v deň svadby na hlave! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mrka2...bola si sa pozrieť na tú korunku? Ja som si včera našla bizu - aj korunku...tu na nete, OliK predava...take krasne kytickove...
Odpovedať
Profilova fotka
baby, kde ste vsetky?.... :-(
Odpovedať
tuuuuuuuuuuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nikto nepise, neodpoveda...tak aspon niekto :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj patka. vcera som bola,ale ked som si ju nasadila na hlavu,tak som sa citila jak cvok. vobec nie vo svojej kozi a vobec som to nebola ja. takze budem mat len zavoj a potom,ked si ho dam dole,tak mam taky kvietok,ktory si tam pricapim a si myslim,ze to bude ok. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, ahoj Mrka :-) urcite to bude ok, ty si hlavne musis citit dobre..:) ja som si objednala cez net korunku - taku jemnucku s kvietkami, tak som zvedava, ako to bude vyzerat a ako sa budem s tym citit na hlave :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ivankaja..mas super datum svadby...ale ti nevadi, ze je to v piatok? Budete mat velku svadbu?
Odpovedať
ani nie v podstate sme nemali problém ani s termínom ani v kostole, lebo nie je pred nami svadba, budeme mať tak do 70ľudí a vy budete mať koľko a kde? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to potom pohoda, ked ste nemali problem...:) my budeme mat 55-60 ludi, berieme sa na radnici a oslava v Hute.
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja mám v salóne odloženú korunku, ale asi si kúpim len štrasovú čelenku nejak sa mi to viac začalo páčiť, stále len vymýšľam, hrozné so mnou :-D v jednote na poschodí majú pekné a akej farby máte výzdobu baby?
Odpovedať
Profilova fotka
ja idem mat oranzovu...to je moja farba :-)
Odpovedať
ja by som chcela mať takú svetlo fialovú v kombinácii so zlatou, síce neviem ako to bude vyzerať ale nedá mi to pokoj, a nemáš náhodou predstavu, dajú sa u nás kúpiť tie nožnice ozdobné, potrebovala by som ich na menovky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som kupila v kauflande tie noznicky s vlnovkou...som bola fest prekvapena, ze ich tam maju...inac aj v domine ich maju a sa mi zda, ze aj vacsi vyber :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja budem mat zltu vyzdobu... vy este mate casu vymyslat,ale ja uz nie... :-D
Odpovedať
vďaka super, musím ísť pozrieť, som myslela,že ich tu maťnebudú :-) mrka: no to máš pravdu, a ako ste na tom?
Odpovedať
Profilova fotka
myslim,ze celkom dobre. vsetko zajednane,tak dufam,ze nebudu komplikacie. zajtra ideme este poslednykrat za fararom a hotovo. kolace privezu v piatok a s tym asi bude najviac roboty. podelit do krabic a poroznasat. ale to sa zvladne. :-p
Odpovedať
takdržím vám prsty, nech všetko dopadne super, o koľkej máte sobáš?
Odpovedať
Profilova fotka
dakujeme... 15.30
Odpovedať
Profilova fotka
mrka, odkial mas krabice na kolace? Kolko asi stoja, bo nemam predstavu... chystam sa zajst do Zdruzeny, len mi to nijako nevychadza tam ist
Odpovedať
keď tam pôjdeš tak daj vedieť, že koľko tam pýtajú, pretože som počula,že vraj majú drahé, ja viem že v metre vraj majú takisto krabice
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja budem mať bielomodrú výzdobu aj všetko okolo, ale tá modrá má byť ako letná obloha - a to mám teraz problém zohnať umelé kvetky na výzdobu auta...
Odpovedať
Profilova fotka
Ivankaja...ja som si tiez kupila tie noznicky, ale nakoniec ich asi vobec nepouzijem, lebo menovky si robim z kamienkov a navrch srdiecka z farieb na sklo :)
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko a skusala si sa pozriet v Azinexe? Tam maju vsetko mozne...
Odpovedať
Profilova fotka
pati,ja mam krabice po kamoskinej mamky znamej manzelovi. :-D neviem uz,kolko vysla jedna,ale kedze po "znamosti",tak asi menej... fakt neviem. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pata31, ďakujem za tip, lenže ja som v Plzni a tu asi túto fimu nenájdem. A ak by aj som tam mamku poslala, tak z toho nič, pretože ja to chcem vidieť, mám určitú predstavu, ako to má vyzerať...
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak to som nevedela...
Odpovedať
Profilova fotka
oj, baby, dnes som sa dozvedela, ze na Ukrajine sa daju kupit svadbone saty za ovela lacnejsie, tak som nasr..., bo keby som to vedela skor, tak by som si radsej kupila ako platit za pozicanie...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?