Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mrka...v piatok je policia na sto percent do 12h., v stresu maju dlhy den...myslim, ze do 17h. a v pondelok asi do 15h. trosku naopak som to vzala 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko, takze stihas este aj trhy kuknut x-) x-) Ja stravim trhy pracovne...uz po dnesku ma bolia fest nohy a este tri dni :-|
Odpovedať
Profilova fotka
pati,dikes... ty proste vsetko vies. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím zo Spiša!!!
Odpovedať
Profilova fotka
cau janoko,vitaj doma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mrka...tak keby som vedela vsetko, ta to by som bola ina frajerka :-D :-D :-D ale som si pred mesiacom musela menit obciansky, bo mi platnost skoncila, tak som vedela x-) x-)
Odpovedať
STANO SNV v icku chodi inzerat na navleky na stolicky, skus si to tam omrknut..ja som sa tam informovala, pani ma rozne farby, cena je tusim 45 sk za kus, ak si dobre spominam =-)
Odpovedať
Ahojte, tiez som zo SNV. Svadba bude 9.8.2008. Najprv som sa nevedela dockat, no teraz zacal cas tak rychlo letiet.... Zacinam byt nervozna. Je toho este tak vela, co treba vybavit.... Ale to asi poznate :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Gika :-) ja som uz tiez nervozna...najnovsie nemozem vecer zaspat, lebo mna vacsinou vecer napadaju veci, ktore este treba spravit...a potom rozmyslam a rozmyslam...najlepsie je na tom to, ze rano si to uz nepamatam x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vydajachtivé spišiačky :-D Len tak som jedným očkom prebehla čo tu píšete a zistila som, že tu sú tie správne mozgy, ktoré mi určite poradia. Takže 22.8.2008 to je v piatok :-D máme svadbu. A teda okrem matriky, keďže to bude civilný sobáš, a reštaurácie nemáme vybavené nič. Ak nerátam obrúčky tie teda už máme. Potrebujem zákusky, kameramana, svadobné poháre a vlastne neviem čo ešte. Oslava bude malá asi 47 ľudí ale krátka tak cca do osmej večer. A to kvôli nášej osemmesačnej dcérke, ale aj preto lebo v sobotu, a teda na druhý deň má svadbu môj braško dvojička. A nechceme aby svadobní hostia boli spoločenský unavení :-p . Takže nevestičky poraďte: 1) kde si mám dať urobiť svadobné koláčiky + tortička 2) kontakt na fofografa + kameramana.
Odpovedať
susana28: ako vidím tak ty všetko riešiš na poslednú chvíľu :-) no neviem či ťa poteším ale keď sme my boli vybavovať kameramana tak sme boli už v Januári a už mal na náš termín niejaké tie svadby čiže neviem neviem :-( ale kedže máš svadbu v piatok čo je dosť netradičné tak sa ti možo niejakého kameramana podarí zohnať... :-| akús ísť za Grigerom on je z Levoče keď budeš chcieť číslo tak ti ho pošlem cez IP on mi bude aj na svadbe fotiť alebo za Adamkovičom a čo viem tak sú tu aj niejaký zo SNV ale to ti ja už neporadím lebo nepoznám... Koláčiky to myslím že nebude až taký veľký problém... Ja ich mám objednané u Pacigy a niektoré baby majú z MPC a tak skús tam pochodiť a zistíš...Svadobné poháre máš niejaké v starej Jednote na poschodí.... alebo blýzko ČSOB banky alebo ešte poprípade vo svadobných salónoch... a šaty už máš? Tak dúfam že som ti aspoň niejako pomohla :-D A inač tvoj brat dvojča je na tom tak isto ako ty? či on má už všetko povibavované...
Odpovedať
gika:ahoj tak ja som tiež stresovala no ale už som sa od toho niejako odreagovala a povedala si že to bude fajn a niejako to dopadne a nech sa stane čo sa stane aj tak budeme manželia 8-) ale inač máš pravdu treba toho ešte dosť povybavovať no ale my ženy sme ako stvorené na také vybavovačky čiže to zvládneme ľavou zadnou ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tica ďakujem za dobre mienené rady. Viem, že s koláčmi to nebude asi problém. Len ten kameraman mi robí starostí. Najviac ma štve, že na nete som nenašla nikoho zo SNV. Nechápem, žeby z nich nikto nemal už keď nie vebovú stránku tak aspoň reklamu? Alebo tak zle hľadám. :-D A s tým behaním po obchodoch? Nuž neviem, neviem. Malá kočík moc nemusí. A keď ideme taxíkom ide v autosedačke. A behať po meste s autosedačkou, to nie je med lízať. A drahý je tisíce km od nás vo fínsku, priletí až 15. augusta. Ale včera som našla na nete nejaké internetové obchody, ktoré sa špecializujú na všetky tie drobnosti okolo svadby. Tak pierka a poháre porieším asi takto. Nuž a šaty ešte nemám. Teda neviem sa rozhodnúť. Keďže svadba bude v piatok a celá tá paráda bude trvať cca 5 hodín. Oplatí sa mi ísť vo svadobných šatách alebo mám skôr zvoliť "svadobný" kostým?
Odpovedať
Profilova fotka
Tica a čo sa týka dvojičky. ten už všetko má. A to dáááááááááááááááááááááááááávno.
Odpovedať
ó tak to si mala povedať že máš malého drobčeka to som nevedela... tak to hneď mení situáciu... tak ten Griger má webovú stránku a aj Adamkovič len si cez google vyhľadaj lebo tak ti neviem povedať...no a to ostatné si vybav cez net a bude dobre... a tie šaty alebo kostím... neviem podľa mňa tie šaty pretože svadbu máš len raz teda by mala byť len raz a mala by si si ten deň užiť a byť ako princezná ale to je len môj názor... takže verím tomu že ty to niejako zvládneš...tak zatial pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
STRESUJEEEM!!! :-N :-p :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Janoko, vsak uz aj ja :-( ....sa mi zaludok stahuje, ked si na to spomeniem :-. ...vcera som na navsteve u susedy este zistila, ze ku rejdovemu tancu sa davaju take male darceky...ako to som vedela, ale som myslela, ze len nejaky kolacik sa bude davat abo pod, ale oni mali asi z troch svadieb take male balicky s cokoladkami + aj s podakovanim. Tak som sa rozhodla, ze spravim abo dam spravit (to este neviem) pernicky, ktore dam do celofanu a na nich pripevnim papierik s podakovanim... 8-)
Odpovedať
susana28. ked ti mozem poradit zavolaj panovi Grigerovi z levoce, je to super chlapik a videla som aj jeho diela. Ja som mala mat svadbu 23.8. ale zrusili sme ju a on nas mal prist kamerovat. Kontakt si najdi na webe. pa vela stastia ja mam zase stvormesacnu dcerku
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. Pusinka presne tak dnes som volala grigerovi a chvála bohu má na toho 22. augusta voľný termín. Takže mám kameramana v suchu hoci som tomu neverila. Ináč ak máš 4 mesačnú dcérku tak vieš si predstaviť aký to bude zhon. Ale teraz baby zlaté pozor. Dnes som si u Rodolfa objednala zákusky. Torta dvojposchodová parcipánová s výzdobou 1500 Sk. Koláče do krabičiek pre hostí. A to 18 krabičiek po 30 zákuskov. Jedna prepravka do reštiky. Spolu cca 7000 Sk. Podľa vás je to veľa alebo nie? A ešte keďže máme tu našu osemmesačnú dcérku, rozhodli sme sa len pre fakt menšie posedenie. a keďže naša obľúbená reštika je Venuša, rozhodli sme sa to zorganizovať práve tu. A všetko je už objednané aj menu len teraz premýšľam že tam asi nebude priestoru ak by si chcel niekto zatancovať a teda aj keď to bude len nejaké cca 4 max. 5 hodín nebudú sa ľudia nudiť. Hoci na druhý deň sa môžu vyblázniť dosýtosti na brachovej svadbe. Hoďte svoje názory. A nemá alebo nemala niektorá z vás balónovú výzdobu www.oran.sk
Odpovedať
susana28: ja sa mám zajtra s tým pánom Jedinákom stretnúť, čo robí balónovú výzdobu, tak uvidím,že ako to dopadne neviem čo bude za to chcieť ale ináč má to celkom pekné. Ale rozhodnúť sa musím len podľa ceny, takže uvidím, zajta ti môžem napísať,že čo povedal :-) A čo sa týka tých zákuskov neviem je to dosť, my máme z mpc a platíme 5,-Sk za kus alebo 5.50,- už ani neviem, teraz mám toho toľko,že neviem čo skôr. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ivankaja. Takže ja som s tým Jedinákom dnes volala. A tiež som sa pýtala na cenu. Tak povedal, že to je ťažké takto povedať, ale tak v priemere od 3000 až 5000 sk vyšie. Nuž pravdaže závisí od toho čo tam vlastne budeš chcieť. Čím viac toho tam budeš mať tým drahšie. A samozrejme zarátaj čas a robotu. A keď sme boli pri tých koláčkoch. Po koľko kúskov dávaš do jednej krabičky. Lebo ja už mám z toho hlavu vymletú.
Odpovedať
Ja už ani nehovorím, až toľko veľa chce za tú výzdobu? ja som chcela len pár balónov na okná lebo mame na flóre svadbu aby tam niečo také bolo, ale to sa mi zdá drahé takže neviem uvidím, čo mi povie. A ohľadom tých koláčov my dávame pre rodinu tých 35zákuskov a kúsok torty, a pol litra vodky a pre ostatných menšia krabička asi tých 20koláčov možno 25 neviem ešte :-D dnes som akurát objednávala krabice, už mi z toho preskakuje, všade mám len papieriky čo mi ešte treba :-D
Odpovedať
no čaute kočky tak ja som tiež chcela balónovu výzdobu ale ma to prešlo lebo pre tých pár balónov by som musela kupovať hélium a je to dosť drahé takže výzdoba sa zaobíde aj bez toho :-D
Odpovedať
Asi aj u mňa tak to vyzerá aj keď sa mi to páči ale sú dôležitejšie veci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čaute suhlasim s vami, tiez som chcela helium ale tych par balonov ktore budeme mat tak nafukame aj doma a tam sa to uz nejako priviaze aspon zatial mam taky plan. aj my budeme davat na vysluzky 35 kolacov a kus torty a zvysok asi po 20 -25 uvidime. krabice som si kupila v zdruzenej na vychode velka stoji 13 a mala 8 korun.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky lydia, a kde si dávala robiť koláče? A v akcej cene ťa vyšli koláče a torta?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj susana28: kolace mam z mpc a ako pisala ivankaja cena je cca 5,50trtu mam atrapu za 400 korun inak klasicka stoji aj 3000 podla toho aku chces! mam 1400 ks kolacov a 4 tortove platy co sa davaju na vysluzky plus 1kg slaneho este budeme doma piect a ta torta atrapa vsetko ma to vyslo na necelych 10 000Sk
Odpovedať
Profilova fotka
Lydia a to je aka ta trapa torty? :-. :-D Inac tie krabicky som kupovala priamo v Zdruzenej, vedla STK ako sa ide na zapad, mozno preto som ich mala lacnejsie...
Odpovedať
Profilova fotka
no mam ju aj v albume ona je na nerozoznanie od normalnej aj sesterka mala na svadbe atrapu a vobec nikto nevedel ze nie je klasicka oni to robia z kartonu a potom na to davaju to co ma byt. ja som bola aj tam pri STK ale vraveli ze sa to objednava a nebol tam nejaky veduci ci co a tu na vychode maju vzdy a byvam hned blizko tak aj preto. ta velka za 13 korun je nejaka tortova tak neviem ci mame rovnake a ta za 8 je klasicka svadobna no neviem preco je ina cena.
Odpovedať
Profilova fotka
aha, tak ja som kupovala tie za 8 a potom este mensie od toho za 6, tak asi preto 8-) inac o tej atrape som este nepocula...fest sranda :-D :-D ja uz ale mam objednanu torticku a bude ju moct aj spapkat ku kavicke ;-) :-) uz buduci tyzden ma to caka...uz som nervozna! :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?