Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • maruska,najlepsie bude,ked sa s nim porozpravas osobne a on ti ukaze svoju pracu doma,lebo na tom nete... je to proste ine,nie take pekne ako v skutocnosti. nase DVD sa s tymi ukazkami na nete neda porovnat.

• ...dakujem...on tocil aj mojej sesterke svadbu ale este som nevidela dvd.....

• no vidis,tak si radsej pozri sesternicine DVD a potom sa rozhodni.

• Sponzor fóra
  • Ahojte ja sa chcem vratiť k sale my sme mali hostinu na družbe môžem odporúčať vojde tam veľa ľudí a je aj miesta na tancovanie

• ahojte nevesticky
    prosim VAS mohli by ste mi poradit nejaku fakt dobru zivu kapelu na svadbu... (v okoli spisa, alebo ani nemusi, len nech su dobri)
    Vopred vam dakujem

• bajti, my sme mali super kapelu, vola sa Q-ty a su tusim zo Spisskej Belej. Len kazdy si predstavuje pod pojmom super nieco ine. Nam hrali jedno kolo moderne,jedno ludovky. Boli velmi mily a su 3-ja. Jedna zena a dvaja muzi.
    Naozaj sme boli veeelmi spokojni.

• oprava: velmi mili.... 😬
    ale pozeram,ze cislo som vymazala,ale snad este manzel bude mat... dufam... 🤔

• MRKA2 - BOLO BY SUPER KEBYZE NAJDES NA NICH KONTAKT... JA SI POD SUPER ZABAVOU PREDSTAVUJEM - ZEBY VEDELI ZAHRAT AJ REPETE, AJ CIGANSKE, MODERNE, SLOVENSKE A CESKE... TAKA PORIADNA VESELICA...

• skusala som na nete najst Q-ty... ale zda sa, ze nemaju web

• mrka2 - maaate velmi krasne fotecky... a kytica zo slnecnic.... fakt uzasne... mne sa pacia tulipany, len neviem, ci to bude dobry napad...ci vydrzia...
    ps- ak najdes t.c. na skupinu Q-ty mohla by si mi poslat IP. prosim
    vopred dakujem.

• dnes tu asi nik nie je..hm skoda!

• no neviem,s tulipanmi je to risk... dost rychlo vadnu... ja som tiez chcela tulipany,ale som si to rozmyslela.. 😴

• bajti - no,ked budete mat aj starsich ludi na svadbe,tak urcite pridu hrat ku stolom a zahraju na harmonike piesne na zelanie. bolo fakt super.

• Ahoj Maruska 83, bola som tak trosku zanepraznena, reagujem na to, ze mate svadbicku v Levoci, kde v Sateli alebo v Levocaku ? Levocak dobre poznam, bola som tam na svadbe, fajn obsluha, robia pekne dekoracie saly , V Sateli je to o nicom, aj strava aj personal... 😒 Mate zivu hudbu?

• Caute baby, kde si davate robit svadobne oznamenia ? a davate si ich robit este pred koncom roka? vraj po zavedeni eura pojde vsetko hore.. tak rozmyslam, ze by som si dala spravit uz teraz.... 😒

• Sponzor fóra
  • ahojky afibenka....mame svadbicku v Levocaku..mne sa tam tiez paci ..videla som teraz aj vyzdobu no nieco nadherne....a kedze mame vela ludi tak ine miesto ani nepoznam...ano mame zivu hudbu.. 🙂

• ...ahojky jahody....moja svagrinka si davala robit priamo vo svadobnom salone...velmi velmi pekne a mozes si vybrat podla svojho...

• jahody - my sme boli v salone Jasmine a tam ma take ukazky vselijakych oznameni a mozes si vybrat ake chces a oni to potom daju tlacit do KE a pride ti to postou domov tak do 2 tyzdnov.

• caute baby, no problem je v tom, ze aj saty pojdem vyberat az niekedy cez vianoce, pracujem v BA a v podstate vsetko odtialto vybavujem... nasla som zopar www-stranok, kde ponukaju krasne oznamenia, ale nazivo je nazivo.., neviete,ci niekto si neobjednaval cez net? viete, ci sa da verit tomu, co vidim na monitore... 😞

• ...no jahody moja kamoska si objednavala cez net a vobec jej nedoli take ako chcela...boli uplne leskle ako foto ... 😐

• 😞 hmm, tak budem musiet najst nieco v BA aby som to videla, je to pravda, v podstate kupujes macku vo vreci... preto ich chcem najskor vidiet nazivo... snad nieco najdem.. ale ked si dam do googlu tak mi najde same internetove predajne 😒

• JA KED SA MOZEM PRIDAT K DEBATE...TAK JA POTREBUJEM VIDIET VSETKO NAZIVO... VERIM, ALE PREVERIM,, NUZ CO... 😎

• veru bajti mas pravdu... ja chcem dokonca este aj pred svadbou skontrolovat aj halu a ozdoby, aj ked mi vsetci hovoria, ze nebudem mat nato cas... 😉

• jahody 11 - ta my sme asi rovnaka krvna skupina...hehe

• baby, je dobre poverit touto dolezitou ulohou niekoho ineho... vy fakt nebudete mat cas... 😃

• ---ahojky ...no aj ja si myslim ze treba na to poverit ludi aby sa o vsetko postarali 😉

• hmm ale koho, to sa neda opisat , ako to chvcem pred tym vidiet, poprosim sesterku, aby vyzdobila salu den predtym, aby som sa mohla ist pozriet este v piatok... 😎

• Ahojte mrka, jahody a maruska 😃 , ak mozem poradit, ci uz oznamenia, vyzdobu, prstienky,hudbu, video,saty, atd. skuste oslovit p. Evku S. agentura Amadeus v centre mesta, zabezpeci vsetko-fuul servis, ak jej date dostatok casu, robila svadbu mojej sestre, ako som spominala Maruske, a bude na rok robit aj mne,a mate bez starosti kontakt cez IP, tak ahojky 😛

• A vyzeralo to fakt supeeeeeeeeeer... 😃

• ....ahojky afibenka...ja som sa uz rozhodla ze to necham vsetko na agenturu..ak dojdem na vianoce domov..tak sa pojdem k pani Evke informovat...takto to bude asi naajlepsie kedze pracujem aj v zahranici... 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš svadobný deň premeníme na nádherné spomienky. Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na video produkciu a svadobnú fotografiu.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Želáme Vám krásny, usmievavý a škerákovský deň. 🙂

FOTO - VIDEO - FOTOBOX - FOTOKARAVAN