Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, ináč ja som si na svadbu šaty kupovala, takže teraz ich mám doma. Ak máte záujem môžem predať alebo požičať. Zatiaľ pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky Maruska, ;-) my mame mat svadbicku teda sobas v Spisskej, ale tancovacka bude v Sale Siroke, nic podobne velke sme v Spisskej nenasli-140 ludi, mame aj rezervacku v Kosiciach u mojho nastavajuceho, kde teraz byvame, takze takto ak sa nic nezmeni, uvidime...A kde mate svadbicku Vy? Na iP som ti poslala kontakt na p. Evku, je super, vychadza v ustrety ako sa da, ma super napady,tak jej brnkni...Keby nieco napis, ja sice moc nepisem, ale raz za cas si k pocitacu sadnem :-p tak papa
Odpovedať
...ahojky afibenka...my mame sobas v Kurimanoch to je asi tak 12 km od SNV a zabava bude v Levoci..lebo sme tiez nic velkeho pre 140 ludi nenasli...dakujem za IP..papa
Odpovedať
ahoj Mrka slniečko nam nesvietilo ale zato svadba dopadla vyborne, hostia sa zabavali az do rana
Odpovedať
Profilova fotka
petachrustik, no vidis,tak super. blahozelam vam! :-) x-)
Odpovedať
ahoj Maruska83 dam ti kontakt na jednu osobku www.aranzerskysalon.dnh.sk
Odpovedať
Dakujeme krasne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby poradte mi dobru vizažistku. zatiaľ má stále líčila pani v Sintre ale tá skončila, raz som bola u jednej pani za levočskou bránou ale teraz neviem. chcela by som aby ma prišli nalíčiť priamo do kaderníctva že nemusím lietať v natáčkach po meste.
Odpovedať
..ahoj Veronika 1982...skus este kozmetiku tam na rohuako je istrobanka..su tam fakt zlatucke baby a odvedu vzdy skvelu pracu a mas tam hned aj kadernictvo..ja som s nimi stale spokojna..cesali aj licili moju svagrinku..velmi pekne naozaj odporucam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby a vedeli ste ze aj na Smižianskom druztve sa daju robit hostiny? mne tam robi sesternica a ma nabity kazdy vikend, a je to tam dooost velke. uz som si rezervovala u nej miestnost aj pre seba :-D
Odpovedať
..ahojky jahody...ja somtam bola na svadbe kamosovi..bolo fajn len trosku malo miesta na tancovanie ak mas viac ludi..ale inak aj jedlo super.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ved tam sefuje sesterka :-D a obvzlast na moijej sa bude musiet posnazit x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
..no jasne..vzdy je lepsie ak mas znameho.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj cenovo su celkom v pohode.... akurat som to ratala tak z mojej strany by malo byt do 40 LUDI, DUFAM, ZE SOM NA NIKOHO NEZABUDLA :-S
Odpovedať
...no tak to si myslim je v pohode na taku salu..ja budem mat tak okolo 70 a priatel tiez...sme velka rodinka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) fuu, to vam teda nezavidim, a hlavne rodicom... koli financiam.... ja asi nasim nieco prispejem, doba je tazka a vsetko je take drahe... ale co uz, ved je to jeden den za zivot, tak si ho treba uzit, nie? :-D
Odpovedať
..aj pracujem v zahranici takze..nasi zaplatia len kolaciky a nieco na pitie....nechcem ich tiez zatazovat po financnej stranke..taktiez uz maju toho dost na starosti...a satky uz mas vyhliadnute?
Odpovedať
Profilova fotka
:-S jaj to este nie, ja som v BA a saty chcem poziciat az doma, tu pytaju nehorazne sumy... chystam sa cez vianoce , v podstate mam este cas do konca juna ... ja som chcela tiez nasim dat peniaze ale mamka nechce ani pocut otom... vraj ked sestre vystrojila, tak preco nie mne... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
maruska83 ďakujem, skor som chcela niekoho kto ma pride nalíčiť priamo do kaderníctva. ja už roky chodím do sintry na nechty a do kaderníctva takže to tam mám osvedčené. mne sa včera prihodilo to že kameraman mi zrušil termín lebo odchádza do prahy a tak som musela nájsť inu alternatívu. nakoniec sme z popradu zohnali firmu, ktorá aj kameruje aj fotí a v takej istej cene. takže držím palce aby sa tebe niečo take neprihodilo
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
lubod: kolko stoji pozicanie navlekov od teba? ;-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
wow, asi ta to bavi, ze? no neviem este popremyslam, este je casu a casu .. teraz zhanam skor kontakty na nejaky autobus a nie moc draheho kameramana...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Takze sa mam priamo obratit na sadku? co to stoji? a ten kameraman, boli ste s nim spokojny? a kolko zobral? mam vela otazok, ze? bojim sa ze po prichode esura vsetci zdvihnu ceny nahor... :-S
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
neposles mi cisielko na toho kameramana cez IP? x-) , tak a autobus potrebujem len zo smizian na radnicu a odtial na zabavu, koniec. vecer pojde kazdy sam domov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby aj nam bol p. griger a bola som veľmi veľmi spokojna a aj nas fotil mame vyše tisic fotiek a tak do mesiaca sme to mali. a ake su ukažky na stranke lebo mal dať naše tak neviem musim kuk. :-D
Odpovedať
..ahojky mozes mi napisat..stranku na pana grigera...chcem si pozriet jeho pracu ..dakujem..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?