Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Lysicka: ja ti môžem napísať kontakt na biskvit ale asi už zbytočne lebo oni hrať prestali :-(
Odpovedať
To vazne uz prestali hrat? A tak som sa tesila. No nist hadam este nieco vymyslim :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj petachrustik, nas kameroval pan Hvizdos. Zastihol vsetko podstatne a video je velmi pekne urobene. bola som az prekvapena. ;-)
Odpovedať
..prosim poradte mi...pracujem v zahranici....a potrebovala by som poradit ohladom nejakej agentury ktora mi zaobstara kompletnu vyzdobu saly..prosim agentura Spisska nova ves a kolie dakujem..
Odpovedať
ahojte mozte mi napisat nejake info ohladom kameramanov. Hlavne spokojnost a cena diky
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute kočky ja som asi fakt prekliata, čo sa internetovej techniky týka. Lebo len čo som sa vám po čase ozvala, teda podarilo sa mi odoslať odpoveď, tak mi môj internet vypovedal službu. Takže máme doma 4G internet od t-comu, ale ruter za ktorý sme vylepili 4000 čaká už 3 krát na opravu, takže je internet nepoužiteľný a to platíme pomaly 1000 sk mesačne. Potom máme edge modem od t-mobile, ktorý taktiež odišie, a tiež platíme cca 800 Skl. Takže som dnes nabehla do t-mobile a tentokrát som sa im upísala na 36 mesiacov a dali mi nový modem a teraz vraj aj rýchly internet. Tak som zvedavá že dokedy. Mrka veď to svadbu som mala 22.8 a fotil aj kameroval p. Gríger z Levoče ale zatiaľ nič. Chcela som sa vás kočky spýtať ako dlho ste vy čakali na DVD a fotečky. A súkromne fotky nemáme lebo keď nám už trebalo ísť pomaly na sobáš, tak Môj Braček ostal vysieť v autoumyvárke. Viete si to predstaviť? Dnu v autoumyvárke, lebo on má auto automata a nejak sa mu zasekla prevodovka a ostali stočené kolesá a tak nemohli to auto ani vytlačiť von. Tak všetci chlapi nabehli za ním napokon museli vylomiť volant. No hotová katastrofa. Domov došli o jednej ešte auto nevyzdobené a chlapi ani neosprchovaní, podotýkam, že aj môj nastávajúci. Takže sme to fakt stíhali len tak, tak. Takže v tom zhone sme si zabudli zobrať foťáky. Takže foto súkromne žiadne.
Odpovedať
Profilova fotka
janka19789 vieš ukážky na nete ak si to pozerala su naozaj na nič tak si pozri originálne DVDE a potom hodnoť!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja som videla original s su ozaj dobre ale to je tvoj nazor a ja nikomu nič nevnucujem jahody sa len pytala a ja som odpovedala rozhodnutie je na nich nech sa s nim spoja a pozru si jeho pracu!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
ivankaja: ďakujem za želanie som rada že chapeš tu časovu zaneprázdnenosť ja takisto nič nestiham niekedy sa ani najesť nieto net doma u našich lebo v našom novom bytiku nemame. tak sa držte kočky ja utekam vybavovať vecičky. pa pa
Odpovedať
Profilova fotka
susana, tak my sme cakali na DVD asi mesiac. takze uz by ste ho coskoro mali mat. neboooj. a foto neviem,lebo on nas nefotil. :-) a dufam,ze ti ten net uz pojde. :-D =-)
Odpovedať
Profilova fotka
petachrustik, pozeram,ze vy to mate uz zajtra... tak drzim palce!!! a nech aspon trosku svieti slniecko. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
maruska83: ak ti mozem poradit tak agentura jjcatering ti zabezpeci komplet celu svadbu. posielam ti ich webovu stranku a skus sa kontaktovat. mne tiez robia vyzdobu ale je to moja znama. www.jjcatering.sk
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka: my mame kameramana p. Smoradu a jeho manzelka foti. za kameru plus fotografovanie pocas celej svadby berie 9 000.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoj Veronika a kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
veronika1982: a odkial je ten Smorada?nemohla by si mi poslat v IP kontakt na neho? a este kolko berie taka cateringova agentura? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
maruska83 svadba bude v hoteli Čingov.
Odpovedať
veronika1982 .. a kolko ludi tam vojde?
Odpovedať
Profilova fotka
dole do restiky vojde 80 ludi a hore do kongresovej do 200.
Odpovedať
..my mame tak okolo 140 ludi...ani som nevdela ze tam je taka velka sala...my sme sa boli pytat v levocaku...
Odpovedať
Profilova fotka
sa pozri na stranku hotela tam ju maju odfotenu ale je to tam dost drahe z coho som tak trochu smutna ale nic vacsie sme nenasli
Odpovedať
..v levocaku to nieje az take drahe.. a je tam celkom pekne
Odpovedať
Profilova fotka
susana my sme mali p.Grigera aj nas fotil a dvd a foto sme mali tiež za mesiac a ak kukneš do albumu sme s fotkami velmi spokojní a dvd je tiež super janka 1979 my na východe sme vobec nestratili zmysel pre vkus ja som napr nikdy nevidela čo ma p.Griger na nete proste som mu zavolala došla knim všetko mi ukazal vysvetlil a ani zalohu som nedávala platila som až v den ked mi dal dvd a som spokojna a v mojom albume su jeho fotky okrem tich čo fotila rodina
Odpovedať
Profilova fotka
janka1979, nikto ta nenuti si ho zajednavat ani nic take,ale zle mi je skor z teba aka si nafukana. tak ber sa tam u vas a zozen si koho chces,ale neosocuj!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
mrka ja fakt neviem očo tu ide lebo ta baba už svadbu mala a robit zlu reklamu a nepoznat jeho pracu :-| no najviac ma uraža že tu niekto utoči na vychodniarov ]-( uplne nezmyselne to ma už ale uraža tak prosim nesudit každy ma svoju vlastnu volbu
Odpovedať
Profilova fotka
antoniab - mne vrie krv,ked vidim taky slovnik ako pouziva... proste nemam uz slov... najlepsie je asi ignorovat. |-| ale ja si vychod nedam urazat... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
mrka tak je my si vychod nedáme ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mrka, ja p. Grígerovi úplne verím, a aj sme mu povedali, nech sa neponáhľa ale nech si na tom dá záležať. Ináč ma úžasne prekvapil ako človek, videla som ho prvý krát ale mala som pocit že ho poznám už strašne dlho. To ako nás od začiatku volal krstnými menami ako vedel ukľudniť, keď sme boli nervozni. To sa ani nedá slovami opísať, fakt ako človek má podľa mňa veľkú hodnotu. A nebudem komentovať niekoho kto sa s ním nestretol v skutočnosti, a nevidel ho pri práci. A isté je, že má za sebou dlhoročnú prax a tam kde je teraz sa nejaký amatér určite nedostane. A keď budeme mať fotečky jasné že doplním do albumu. V hoteli Čingov mal svadbu môj brat. Bolo tam fakt pekne, odporúčam. Čo sa ceny týka, tak brali 750 sk na osobu. Dobre baby, dúfam, že sa mi podarí aj zajtra sem nakuknúť a hádam aj pokecať.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky som rada že aj vy ste boli spokojne s p.Grigerom a keď niekto hodnoti len na zaklade ukažky z netu a neoveri si skutočnosť tomu je ťažko vysvetľovať! v BB majú asi úžasných kameramanov a my tu na východe sme asi podľa niekoho v praveku! ja som hrdá že som východniarka a máme tu skvelých kameramanov a hlavne ľudský prístup!!!!!! nám v hoteli Čingov účtovali 700 Sk na osobu a za návlek 80 Sk, ale bolo tam krásne!!!!!!! majte sa pekne babenky.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky dievcata.... :-) ODKAZ PRE MARUSKU... patrim medzi castych navstevnikov stranky mojasvadba, viac menej citam ako pisem, nemam ten dar reci :-( ale ak mozem poradit" svadby na kluc" v Spisskej robi agentura Amadeus, sidlia teraz v centre, ak chces dam ti na IP kontakt, svadbicku si nechala robit sestra, ktora vybavila vsetko mailom zo zahranicia, velmi sa tesim na moju...tak zatial :-x
Odpovedať
..ahojky afibenka...budem rada ak mi das IP kontakt....mozem sa opytat kde mas svadbu? :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?