Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
awojky aj ja som novacik ... som z Popradu a priatel je zo Spisskeho Stvrtku. Svadbu chceme mat v Poprade v Redute. Volam si skupinu Alfa z Popradu, hraje tam mamkin byvaly veduci z prace a su fakt naozaj super. A kameramana chcem z Levoce co nam natacal stuzkovu a svagrininu svadbu. Boli sme s nim velmi spokojny. simonkulos ak chces dj poznam jedneho z Kezmarku. Niekedy hraval v Gerlachu v Domine a hraje aj na stuzkovych. A ludia boli s nim uplne spokojny.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj mohla by som ta poprosit telefonne cislo na skupinu Rockwell z Levoce, velmi mi tym pomozes a mojej spokojnosti na svadbe tiez dakujem krasne
Odpovedať
Profilova fotka
Tak tu skupinu nepoznam ... prepac
Odpovedať
kaculiatko88 Poslala som ti IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Awojky ... teraz neviem ti povedat z akej stranky mam saty ale zistim ti to a poslem na IP
Odpovedať
Ok budem rada.. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
jednu som ti uz poslala tak pozri je ich tam hrozne vela ;-)
Odpovedať
Ahojte baby zo SNV a okolia. Nema niektora z Vas na predaj svadobne saty na vysku 178 cm? Dajte vediet!
Odpovedať
Ahojte chcem sa spytať mala niektora z Vás kameramana či fotografa zo vzdialenejšieho mesta ako ste to dohadovali myslim čo sa tyka ubytovania zabezpečili si to sami alebo je to treba ????zvažujem nad kameramanom Jozefom Plančárom zo Sabinova neviem kolko je to km od Spiskej či by bol ochotny zajsť sam domov rano po svadbe nemala ste ho niektora ako spraviť s ubytovanim či treba či nie dakujem
Odpovedať
to zavisi o dohody.Spytaj sa jeho.My sme mali fotografa zdaleka a chcel po svadbe zabezpecit izbu.Tak sme mu zarezervovali jednu izbu v hotely,kde bola hostina ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, ja sa chcem opýtať či nemá niektorá kontakt na kapelu z Chraste nad Hornádom - sú to takí mladí chalani a vraj hrajú dobre, ale neviem sa dostať ku kontaktu na nich. - poraďte a ďakujem
Odpovedať
anelap ak myslis crazy tak kontakt mam mne budu hrat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
nie crazy, ja som myslela takých mladých chalanov, ale neviem ako sa volajú
Odpovedať
Anelap volaju sa Ronet..... ;-) ..chcela som ich mat, ale oni su uz rok aj viac dopredu obsadení.....
Odpovedať
No mozno by si este mala sancu...ja som im volala v decembri a uz bolo neskoro....ked chces zistim cislo od kamosky a poslem ti.... ;-)
Odpovedať
Kaculiatko a koho si mala za kameramana na stuzkovej?Adamkovica ci Grigera?Lebo ja na svadbe budem mat p. Grigera....
Odpovedať
Profilova fotka
jeinabe: kontakt na Ronet mám, tak im zavolám, mám na výber ešte ďalšie dve kapely, tak uvidíme koho nakoniec vyberieme s mojím milovaným - ja budem mať kameramanku a fotografa v jednom - jedna pani z Krompách, tak uvidíme
Odpovedať
Ahojte baby. Uz mate nejaku hudbu? Lebo my prave zhaname a nevieme ci dj-a alebo skupinu? Poradte alebo dajte na niekoho kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
tak už som volala kapele Ronet a na ten dátum sú obsadení, takže buď TINO alebo JASPER - sšte neviem
Odpovedať
Jeinabe a ty mas aku hudbu?
Odpovedať
No to je strasne ako dopredu su obsadení, my sme mali mat Tino, stale sluboval kolega mojmu drahemu a ked povedal svojej kapele, tak mu oznamili, ze prave jeden z nich spisal zmluvu s inymi...... My budeme mat...momentalne si normalne nemozem spomenut na meno chi :-.
Odpovedať
ale je to Dj?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, anelap: a vy kedy mate svadbu, ze skupina Ronet uz je obsadena. a mozte napisat, ze aka ja skupina Ronet, ja som pocula, ze su dobri, ale ake mate aj vy skusenosti?
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem v Rudňanoch, ale ešte neberú objednávky a ja som počula, že sú skvelí - síce veľa vypijú, ale hrajú stále a chodia aj pomedzi stoly
Odpovedať
Profilova fotka
anelap, a datum svadby????
Odpovedať
ahojte kocky.aj ja mam svadbu v septembri a citam ze zhanate kapely.som z Chraste a moj sused hra v kapele Ronet,tiez som ich chcela no boli uz obsadeny.takze nakoniec mame tych mladych z jamnika,su dobry.a neviete mi poradit kde kupim pekne fialkove saty na prezlecenie?
Odpovedať
kde ste kocky?
Odpovedať
Profilova fotka
maskalinka - chceli by sme 24.4.2010, tak dúfam, že to výjde -januska15 - neviem ti poradiť kde by si kúpila fialové šaty, ja som tiež niečo hľadala, ale fialové som nikde nevidela. neskúšala si si ich dať ušiť?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, nepoznate kemremana Bucka z SNV, nemate o nom nahodou nejake referencie???? dakujem velmi pekne za odpoved, papa
Odpovedať
Januska skus ist pozriet do zdruzenej na vychode v SNV..ja som tam skusala kratke fialkove saty okolo krku, mali cislo 38, ale mne boli hore uzke, pritom nemam bohvieako toho vela a 40 mi uz nesedeli, ale to boli cervene... Baby a neviete este o tom, ze fialova bola v mode pred dvoma rokmi? Takto sa vyjadrila minule jedna predavacka, normalne akokeby bola nabrusena, ze zhanam fialkove satky.......a hlavna vec, ze fialova letiiii....bolo to v tom obchode v sintre na vychode.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?