Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ahojky anelap..tak ja mam svadobne satky s Polska a vysli ma na 15 tisic..
Odpovedať
no ono to zalezi ci ich potom predas teda ci sa ti to podari. Ked ano a za dobru cenu tak nemusis respektive ona nemusi prerobit. Ale aj ked predavas je jasne ze nie za taku cenu ako si ich kupila ale aspon ked tak za polovicu tak to vyjde tak ako keby si pozicala... si myslim
Odpovedať
Profilova fotka
no to je pravda, že by sa ti to oplatilo, lenže niekde nie je napísané že ich naozaj predáš - ak nie, tak na tom v konečnom dôsledku prerobíš a nie ušetríš, ale dˇakujem za rady
Odpovedať
presne tak. Ak nepredas... smola potom mozes do postele namiesto pyzama.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no to je celkom vtipný nápad na krásne romantické oblečenie na dobrú noc :-D
Odpovedať
ahojte kocky..prosim o radu..neviete kde by som mohla zohnat sv.pohare fialovej farby ...
Odpovedať
maruska no v mojej svadobne maju kadejake farby... idem tam tento tyzden tak pozriem ci aj fialove. Ja idem si ich tiez kupit ale modrej farby. anelap no hej len nepohodlne.... :-D
Odpovedať
spisiacka...juj dakujem si velmi mila,ze mi to pozries lebo ja som hladala vsade na nete ale nikde ich nemaju...tak potom mi daj vediet.. ;-)
Odpovedať
jasne dam. Pojdem tam zajtra asi tak potom ti napisem.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, som dalsia nevesta zo spisa, vydim ze vas tu je dost tak vsetkym ktori to maju zakrátko prajem nech to dobre dopadne. este 381 dni :-) :-)
Odpovedať
ahoj katka dakujeme.... my to uz mame za par.....
Odpovedať
... vy to mate "za par" ... my to mame "par" mesiacov uz za sebou... 270dni presne :-D :-D :-D ale zato prave sme sa vratili z "oneskorenej" ale zato nezabudnutelnej svadobnej cesty ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojky spisiacka....chcem sa opytat ze ci si zistila nieco ohladom tych svadobnych poharov..dakujem
Odpovedať
ahoj maruska nie dnes mi tam nevyslo ist ale do konca tohto tyzdna tam urcite pojdem simasi no my zrejme na ziadnu nepojdeme aspon nie tohto roku kedze sa vsetko pokazilo... moje plany padli... kriza je kriza ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
anelap, ja som si saty davala sit a vyslo ma to lacnejsie ako pozicanie. a dalsia vyhoda bola v tom, ze boli uplne podla mojich predstav :-)
Odpovedať
Ahojte baby. Mam otazocku. Na buduci rok sa berieme. Chcela by som sa opytat kedy by som mala ist hladat svadobne saty? Kolko stoja? Na co sa mam zamerat? Pripadne mozte mi poradit nejaky dobry svadobny salon v SNV nie prilis drahy ale to bude asi vsade ze? Kolko stoja take satky na vypozicanie? A este jedna otazocka.. Ja som vysoka 178 cm a mam strach ze nebudu mat na mna dost dlhe satky. Myslite ze s tym bude problem? Lebo ja mam problem kupit si na seba nohavice vsetky! su mi kratke! :-( Tak dufam ze to tak nebude aj so satkami ze mi budu vsetky kratke. Prosim poradte ak mate sksenosti. Dakujem velmi pekne!
Odpovedať
Profilova fotka
danka2711 - a kde si si ich dala ušiť? u nejakej krajčírky, alebo niekde v krajčírskej dielni? h.a.i.n.y. - šaty na vyššie postavy majú v Poprade - čo viem tak SNV má šaty prispôsobené na štandardnú výšku, ale možno niečo zoženieš - nový salón je v budove bývalej Baníckej školy a potom je jeden na Zimnej ulici niekde okolo Reduty, ale neviem presne kde. Skús možno ho nájdeš :-)
Odpovedať
Ahoj anelap A kde presne v PP? Ja tam poznam len jeden svadobny salon a to oproti staremu prioru.. =-) Je to ten so satkami na vyssie postavy?
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y. - ja ti neviem tak presne povedať, lebo sesterka mala šaty s PP a vravela, že vo všetkých pozočovniach majú šaty na vyššie postavy a v Košiciach zase pre nižšie postavy - asi to majú podelené :-D
Odpovedať
No uvidim pojdem skusit aj do PP ked tu nic nenajdem. A ty ako? Uz si bola skusat satky?
Odpovedať
Profilova fotka
nie najprv chcem úspešne zoštátnicovať (5.6.2009) a potom, ale našla som nádherné na nete salón sissi v PP - a tie zatiaľ vedú, tak uvidíme
Odpovedať
Ahojte baby......hainy nemaj strach.....ja mam 176-177cm a skusala som v Izabel asi 5 siat a vsetky mi boli dlhe az po zem.....aj ja som sa bala.....a tam mala najdlhsie zo vsetkych co som skusala.....ale uz som sa potom vykaslala na niektore salony, ktorym este len mali prist nove kolekcie.....ja som dala za moje 10000sk + zavoj 690sk, takze v dnesnej dobe je to dost drahe.....co uz narobime.....ale vezmi si to tak, ze saty su na neveste asi najpodstatnejsie.... ;-)
Odpovedať
ahoj moje saty stali 7000 sk za vypozicanie a vsetky doplnky zadarmo... okrem zavoja ten som si kupila za 590 sk...
Odpovedať
anelap Pozriem aj ja na tu stranku ;-) Aj mna cakaju statnice ale este len bc. A co ty? Ty uz budes koncit VS? jeinabe Ahoj. Kde je ten salon Izabel? A ake mas topanky? Lebo ja chcem balerinky alebo velmi nizke bez opatku. Kedy si bola vyberat satky? Neviem kedy mam ist ja .. Hm? Ked mam svadbu v juni nabuduci rok.
Odpovedať
Izabel je na zimnej strane presne v tej brabe ako je sklenarstvo, od spisanu smerom dole na vychod....najdes to neboj sa.....no ja som bola si satky zajednat v januari.....ja si myslim, ze mas este cas......dokonca mi v jednom salone povedala, ze mam cakat do marca na novu kolekciu, no ale istota je istota....... A co sa tyka topanok, tak tie mam v albume "nadherne topanocky"...mam uplne nizucky opätok.....objednala som si ich cez net....
Odpovedať
jeinabe Su krasne topanocky. Ale ja by som chcela uplne bez podpatku. Uplne .. Lebo moj snubenec je odo mna nizsi takze ja nechcem ani 1 ani 2 cm podpatok. Su na tej stranke aj nejake take uplne nizke? Ak ano mozes mi hodit stranku? Dik A ty uz mas aj pierka spravene? Nie je na to este cas? Odkedy ich uz mas? Ale aj ja by som ich chcela robit skor aby som mala cas na ine veci 8-)
Odpovedať
dnes mi prisla bizu k satam.... naozaj nadhera.
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y. : áno ja už končím VŠ (dúfam) tiež som mala aj Bc. štátnice a teraz už tie Mgr. , držím palce aby ti to dobre dopadlo
Odpovedať
Hainy.....hej uz mam pierka, robila som ich asi 3 tyzdne dozadu,a le este nemam tie hlavne, musim nieco vymysliet, aspon mam s tym pokoj, mozem sa venovat oznameniam.....ved svadba je tu co nevidiet.....poslem ti stranku....balerinky vraj v SNV vobec nemaju, ja by som si tiez este asi kupila, keby ma nahodou otlacili, no uvidim ako na tom budem po financnej stranke :-D Spisiacka daj do albumu....
Odpovedať
anelap Aj ja tebe drzim palce nech to skoncis teda uspesne. A preco mas svadbu az na rok ked sa smiem opytat? Ja som mala mat az po 5. rocniku ale rozhodla som sa ze chcem uz nabudi rok pretoze potom budem mat toho vela aj statnice aj svadbu. A rok po vyske to by som uz asi nevydrzala toooooolkoc cakat :-) jeinabe No to viem ze v SN nic nemaju. To som si uz zvykla .. Hmmmm .. A oznamka si tiez robis sama? Aj ja chcem si robit vsetko sama co sa len bude dat. Kde v SN si kupovala material na pierka? A ako si budes robit oznamka? Budes si ich aj sama doma tlacit? Aky papier na to treba? Mozes mi poradit? ;-) A kde mate baby svadbu? Ja som uz rezervovala Floru. Dufam ze to bude ok ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?