Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Ahojte baby, aj ja planujem svadbu na Spisi,hoci pochadzam este dalej z vychodu a momentalne zijem v Uk .Chceli by sme mat sobas na Spisskom hrade,preto sa chcem spytat ci ma niekto nejake skusenosti.Je mozne mat aj cirkevny sobas(evanjelicky)??? Diky moc. Silvia
Odpovedať
Ahojte baby. Tak ja som taktiez zo SNV. Planujeme svadbu o 2 roky. Ale ja mam o 2 roky statnice tak by som chcela vsetko zariadit v predstihu co sa da. Chcem si vela veci robit sama tak to by som chcela zacat uz na buduci rok s vyrobou. Ale chcem sa opytat aku mate skusenost so salami v SNV ??? My budeme mat cca 80 ludi a chceli by sme v hoteli Cingov alebo na Flore. Aj v SNV to tak byva ze uz je rok dopredu obsadena sala ??? Prosim poradte mi aj v inych veciach co by som mala robit s nejakym predstihom vzhladom na to ze v roku 2011 chcem aby som uz mala toho najmenej a mohla sa plne venovat skole. Dakujem vam vopred za cenne rady.
Odpovedať
hainy ja mam na flore a je to tak ze treba salu rezervovat aj viac ako rok dopredu. Ja uz mam ju rezervovanu od Juna minuleho roka a to uz bol posledny datum na leto. Ostatne uz boli vtedy obsadene.
Odpovedať
spisiacka To vazne??? No to som prekvapena.. :-o Som myslela ze v takom malom mestecku v akom zijeme my tak to je tak najviac pol roka dopredu obsadene. No mne sa zmenil datum. Svadbu by som chcela uz na buduci rok takze to uz ani nestiham? ]-( No dufam ze este neico volne sa nejde. Ale aj hotel cingov je pekny. Aj tam ste boli pozerat na salu? Ja som len na nete videla a celkom sa mi pacila. Flora je vedla niekde nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte buduce nevesty :) pridavam sa k vam aj ja, som Levocanka a svadba bude uz coskoro... najde sa tu niekto kto je z okolia Levoce?
Odpovedať
hainy no a co taka zmena ze uz buduci rok? Myslim ze by nemuselo byt teraz este neskoro zalezi kedy svadbu chces. Ale na letne mesiace je uz teraz rozhodne cas. Flora je zopar metrov od hotela cingov. Na cingove sme neboli kedze tam to je podstatne drahsie a to ani flora nie je najlacnejsia. Zalezi na tebe ake financne prostriedky si ochotna na svadbu vynalozit. Fabulous ahoj ja som zo snv... hm mas svadbu tyzden po mne... :-)
Odpovedať
spisiacka Tak chcela by som na rok uz lebo potom mam statnice a holky ma od toho odhovorili ze nebudem stihat svadbu aj statnice .. A aky je rozdiel v cenach? Mozes mi napisat? Kolko platite vy na osobu na Flore?
Odpovedať
No neviem presne kolko sa plati na osobu na cingove ale na Flore pribizne okolo 25 eur. Ono je to len informativna cena kedze vsetko zalezi na tom co si vyberies. My tiez este vybrate presne nemame takze nam tam nikto nevedel povedat kolko to vyjde.... to sa asi az tyzdnen pred svadbou dozviem....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nieje tu niekto kto ma hostinu v koncertnej sale reduty?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja s mojím milím plánujeme svadbu 24.04.2010 a chcem si už teraz objednať kapelu (pôvodne sme chceli Biskvit, ale smola) tak možno kapelu z Chraste - ale neviem ako sa volajú a podaďte mi kameramana, ktorý aj fotí niečo ako 2v1 by bolo najlepšie
Odpovedať
anelap Ahoj. Kto je ta kapela Biskvit? To su ti z Jamnika??? Preco smola? Uz boli obsadeni na april??? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
namiesto biskvitu je mlada skupina jasper tiez z jamnika
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
biskvit sa rozišli, ale pred 2 týždňami boli hrať na svadbe, takže je tu možnosť, že sa dajú dokopy a nakoniec to bude OK a áno sú to tí z Jamníka antonia.roj - prosím ťa pošli mi kontakt na kapelu jasper - ak máš
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kto ma svadbu v kongresovej saly divadla Levoca?
Odpovedať
anelap ja mam z chraste Crazy sa volaju. Aj kameramana mam s fotorgrafom ako ty hovoris 2 v 1. Ked chces napisem ti kontakt do IP
Odpovedať
Profilova fotka
spisiacka - to by bolo fajn, keby si mi napísala kontakt na kameramana
Odpovedať
anelap som ti poslala kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky my máme svadbu 22. augusta a potrebovala by som kontakt na nejakého DJ alebo žvú hudbu a tež svadbu máme mať v Modrej Guli ja nesom pramo zo SNV a chcela by som vedeť kde by sa dala ešte urobť svadba s cca 50 ľudí a hlavne veľký parkét. Ďakujem
Odpovedať
Ahojte baby, chcela by som vas velmi pekne poprosit o pomoc pri hladani nejakeho dobreho DJ. Svadbu budeme sice mat na vychode - konkretne v hoteli v flora na Cingove, ale kedze s priatelom uz dlhsiu dobu byvame v Banskej Bystrici je pre mna dost zlozite ziskat nejake informacie a referencie... ak by ste mi teda vedeli niekoho odporucit, bola by som velmi vdacna. vopred dakujem za ochotu a prajem pekny den!
Odpovedať
Ahoj Mishelines,dobri su napr.Furmani zo Spis.Vlach..Ludovka,ktora ma vlastnu aparaturu a tak hraju striedavo ludovky/husle,viola,heligonka a violoncelo/ a pustaju mix hocicoho... A nie su drahi! ;-)
Odpovedať
Ahoj Baronessa, tym, ze pustaju mix hocicoho myslis mix roznych ludoviek, alebo to, ze su schopni okrem hrania ludoviek aj "nahradit" DJa a pustat aj ine pesnicky nez ludovky? a ked vravis, ze nie su drahi, vies mi povedat kolko si cca pytaju za svadbu?
Odpovedať
mix hocicoho myslim vsetko,co sa zvycajne na svadbach pusta,to znamena:ceske,slovenske,moderne,repete-mix,atd......................okrem ludoviek,ktore hraju a spievaju oni. My platime 300eur...
Odpovedať
Profilova fotka
a sú ti Furmani dobrí, lebo podľa toho čo píšeš tak áno, podľa mňa je najlepšie ak máš kapelu, ktorá zahrá aj moderné aj ľudové - ja som bola na svadbe, kde hrala kapela JUNO a viac mali prestávky ako hrali takže tam bola dosť veľká nuda
Odpovedať
Tak ja by som ich urcite nevymenila za ziadnu inu kapelu!Ale to je asi vecou nazoru. Oni zvyknu cez prestavky hrat pomedzi stoly.V podstate maju pauzu,ked pustaju cez aparaturu. Videla som svadbu na DVD,kde hrali a rozhodne sa tam nikto nenudil!
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som bola rada keby cez prestávku hrali aspoň z CD alebo tak nejak, že nie je ticho, veď predsa oni si tiež musia vydýchnuť. Poslala by si mi na nich kontakt na IP? dakujem
Odpovedať
za Furmanov sa prihovaram aj ja!My sme ich tiez mali.Mali pred nasou svadbou trochu obavy,lebo sme mali polovicu Cechov a este aj Irov,ale ukazali sa ako profesionali a hrali uplne perfektne a kazdy sa bavil.A nie su drahy. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baronessa dik za kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
Baby a sálu máte kde? A môžte mi poslať do IP kontakt na tých furmánov? :-D diky
Odpovedať
My mame hotel Flora na Cingove...Pre nas to naj,co v SNV je. ;-)
Odpovedať
my tiez hotel Flora.... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?