Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • My mame v koncertnej sale Reduta 😉

• ja som si zvolila sálu v Rudňanoch alebo v RS Poráčska dolina - ešte neviem, je to pre nás najlepšie a najbižšie 😃

• anelap som pocula ze na poraci je krasna sala neviem nevidela som ju

• Sponzor fóra
  • no je nádherná a urobia aj peknú výzdobu, ale teraz sa tam prestavuje, tak dúfam, že to tam dajú do pucu a skvele tam varia (varí tam moja mamima 🙂 ) a prevádzkarka je strašne zlatý človek - keď sa mi podarí zohnať fotky, tak ich dánm do svojho albumu

• anelap z flory?

• našla som niečo aj z flóry, ale ja ti pošlem z poráčskej doliny- pre inšpiráciu, ale veľa ľudí vraví, že teraz je Flóra nádherná, ale ja som tam bola asi pred 5 rokmi, takže neviem

• flora ma pekne fotky na svojej stánke a vyzerá to tam nádherne 🙂

• aha pozriem tvoj album....

• tam ešte tie fotky nie sú, ale dám ich, len ich musím nájsť

• ok

• spisiacka - už som dala fotky z RS Poráčska dolina do albumu, takže si ich môžeš pozrieť

• anelap vyzera to tak skvele len skoda ze tie fotky su take malicke 😉

• no to ja fakt, ale lepšie ako nič 😒

• a to uz tu salu mas aj zarezervovanu? ci len uvazujes?

• sálu ešte nemám objednanú, lebo neberú ešte objednávky na budúci rok, je to sála na obecnom úrade v Rudňanoch, ale chcem objednať aspoň kapelu - vraj je dobrá kapela TINO z Domaňoviec, tak uvidíme

• Sponzor fóra
  • neviem tu kapelu vobec nepoznam ale tych kapiel po dedinach pozeram ze je dost.

• tak to máš pravdy, ja ich tiež neposznám, ale priateľová mama pracuje v reštike Tatra a boli tam hrať a vraj sú super a ty máš akú kapelu?

• ja mam Crazy z chraste. Nevies kolko ti tvoji beru?

• ja som im volala a vravel že 8.000 sú to štyria chlapi . a tí tvoji? ešte chcem zistiť čo a ako s Jasper z Jamníka a uvidím koho si vyberiem

• no moji plus 4000 k tvojim aj s tym ze pridu uz skor hrat zenichovi pred cinziak potom pesi pojdu ku mne a aj tu budu hrat....

• no tak ja som ešte nezisťovala či nám prídu hrať aj skôr, ale dúfam, že áno, lebo mi pôjdeme do kostola aj pešo a hudba sa zíde

• aj ja som tak povodne chcela ale musela som zmenit kostol a tak pesi nepojdem ale hudbu som uz mala takto vybavenu skor tak uz to nebudem menit. Zenich aj tak ku mne pojde pesi tak nech nejde potichu... 😃

• aspoň mu nebude smutno, kým si po teba príde 😃

• Ahojte baby. Tak ja som akurat vcera zarezervovala salu na Flore cez net. A zaplatit tych 200 pripadne 150 eur mi kazal az ku koncu roka. Vy ste kedy platili za salu?

• no my az vo februari asi sme objednavali. Bo skor nechceli. Lebo sa to menilo na eura tak nam povedala ze az po novom roku. Ale boli sme tam uz juni minuleho roku.

• Ale od juna Vam ju drzali? A vo februsri ste zaplatili? Je mozne aby aj mne ju tak dlho drzali?

• ta hej u nas to tak bolo. Zapisali si nas len tak neoficialne a potom ked sme zapisali tak oficialne....

• Ak si chcem kúpiť šaty, kde sa to oplatí najviac? v poľsku alebo na ukrajine a kde presne?

• no v tom si ja neporadim kde. Nebola som nikdy na ukrajine ale z polska mala jedna baba saty. Kolko chces do nich investovat? ju aj s doplnkami vysli na priblizne na 20 000 sk to bolo minuly rok... ale vraj velmi zalezi ake saty si vyberies ze ceny sa tam dost pohybuju. Niektore saty stali aj 30 000 sk

• to som nepísala pre seba, lebo ja som našla nádherné šaty v salóne Sissi v PP, ale kamarátka si myslí, že by ušetrila lenže ja jej tvrdím, že nie, takže sa chcem informovať či je to pravda. Lebo ak che k nim človek všetko čo majú mať, naušetrí, ale prerobí. Ja som to ešte nezisťovala a podľa toho čo píšeš výjdu drahšie šaty kúpené ako požičané.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov