Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
ja nesom miriam.......... ja vystupujem pod vlastnym nickom......... ja so m len reagovala ako ste reagovali vy na status ........
Odpovedať
a naozaj som mala moznost vyskusat obe salony ....... ako aj moja sestra .........a aj ostatne nevessty sa o to mozu same presvedcit..........
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
i já se přidám do téhle diskuze, bola jsem před pár dny v obou salonech a nemůžu povedat křivého slova ani na jeden. V obou salonech sem se cítila velice dobře a obě paní vypadali že svojí práci dělají rády a rozumí jej. Vím že ještě nemám vybráno ale určitě ještě skočím do obou, ale chystám se i na další. A moc se teším protože v těch krásných šatech sem se cítila krásně.... :-D
Odpovedať
ahojte dievčatá, ja by som Vás len chcela poprosiť či nemáte kontakty na niekoho kto pečie dobré koláče na svadbu. Počula som o Hrabušiciach, Dravciach a vraj pečie aj nejaká pani na mieri v SNV. Neviete náhodou na nich kontakty? ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@iwka87 hlasujem za hrabušice, kontakt nemám ale skusim pozháňat svokra u nich nechává stále piecť a i já človek ktorý ty másláky nemusí se po nich možem utlouct
Odpovedať
@janabanana Bola by som ti veľmi povďačná za kontakt a len tak mimochodom máš svadbu presne tam kde ja, len o 2 týždne skôr :-D
Odpovedať
@iwka87 Ahojky. Som myslela ze mam kontakt na tie pani v Hrabusiciach ale nemam uz som ho vymazala. A mimochodom aj ty mas svadbu presne tam kde ja len tiez o dva tyzdne skor :-D ;-) Kto ti robi vyzdobu?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte. ja sa chcem opytat vraj aj v spišskom štvrtku pecu dobre kolaciky, nemate niekto s nimi skusenosti???dakujem
Odpovedať
@alola17 áno, robia tam skvelé koláčiky, jedoznačne odporúčam, tiež sme ich mali na svadbe ;-)
Odpovedať
@gemini06 A kolko stoji 1 ks kolacika?
Odpovedať
Profilova fotka
takže já o dva týždne @ivka a o dalšie dva @h.a.i.n.y :-D jinak mám v ruke ten noštek a je tam i adresa nového salonu na letnej, bude to tam co je podlahové studio či čo to je.... minule som tam videla vyvesenej letáčik :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@h.a.i.n.y no tak to tuším máme pekne podelené :-D a ja som si na výzdobu vybrala pani Kubičárovú čo mi tam odporúčali. Niekedy v januári by sme mali mať stretnutie, tak neviem či to náhodou ešte nezmením.
Odpovedať
@janabanana Tak holky dufam ze mi salu nechate v dobrom stave :-D @iwka87 Ja mam pani Skarupovu. Ty si definitivne rozhodnuta pre Kubicarovu?
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y @iwka87 Kubičárová je ta paní čo odporučajú??? taky na ni mám niekde číslo a stále váhám... Akú farbu chcete výzdoby??? já tam asi udrem žltú.... tak nějak se mi do tej sály hodí....
Odpovedať
@alola17 Ahoj my máme skúsenosť s cukrárenskou výrobou v SP.Štvrtku,brat keď sa ženil mali sme od nich koláče a boli dobré,majú aj svoju internetovu stranku pohľadaj si cukrarenlucia,boli aj pekne urobené aj chutné ,síce keď sme ich jedli už týžden tak už sme ich mali až po krk:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))ale boli fajne:))))))))))))))
Odpovedať
@h.a.i.n.y 1 ks koláčika stojí v priemere 0,20 centov aspoň takto to bolo minulého roka,ono to je tak ,že niektorý koláčik viac niektorý menej ale v priemere 0,20 ...a je to veľký kus koláča z ktorého ti oni tam narežu viac ,brat na svadbe mal objednaných 650 ks a z toho nam ta pani povedala ze narezu asi o takých 150 viac a stálo nas to okolo 180 eur
Odpovedať
Koľko je v SNV svadobných salónov?ja som ešte nebola ani v jednom,ale chystám sa niekedy obeha5 ale ani netuším koľko a kde všade sú:))))))a ešte sa otvára ďalší???????????????????
Odpovedať
mini kolaciky aj ja odporucam. su vhodne na svadbu. brasko mal normalne a moc nesli. my sme mali male a boli super. vsetko sa popapalo ;-). dokonca s 5 poschodovej tory nam nezostalo nic ;-).
Odpovedať
jak vam kocky milo zavidim pripravy ;-), hned by som brala este jednu svadbu ;-) ie pripravy su uplne uzasne;-). no a samotna svadba, hned by som si zopakovala ;-) ;-) ;-).
Odpovedať
@malajana Môžem sa opýtať?Ty si mala na Flóre?aj ja tam budem mať ,chcem sa opýtať aká je tam obsluha koľko ste mali ľudí a či ste mali dostatok miesta na tancovaniea ešte ohľadom jedla ,mali ste klasické chody alebo nejaky teply bufet švedské stoly?diky :-)
Odpovedať
@meritka ano mala som na flore. mali sme 45 hosti, miesta bola vela, je to sala na viacej hosti. a co sa tyka obsluhy, tak mi svagor poradil dat sprepitne dopredu, tak sme dali a boli mily. jedine co bolo divne, ze ovocie nerozniesli na aciatku na stoly, ale chceli az po jedle. ale t je otazka dohody. jelo sme mali: predjedlo - sunkova rolka, polievka - kuraci vyvar, hlavne jedlo - kuracie meko so syrom (presny nazov si nepametam). potom sme mali svedske stoly, teple aj studene - boli davane na dvarazy okolo - miesane rezne (3 druhy), zelenina, salamy, syry, pirohy (toto si velmi chvalili hostia), kapustnica.... a neviem co vsetko, nechali sme to na prevadzkovatelke, bolo nam takmer jedno co tam bude, dohodli sme sa na sume a to bolo nam relativne jedno co tam daju.
Odpovedať
@h.a.i.n.y tak to netuším, treba im tam zavolať, oni to počítajú nejak na váhu
Odpovedať
@malajana a ešte môžem sa opýtať aká suma vás potom vyšla na osobu?tiez rozmyslame nad švedským stolom,Ďakujem :-)
Odpovedať
@meritka este ma napadlo k flore. oni nemaju zavesy na oknach. na jednej strane velmi prazilo slniecko, tam nie je vhodne posadit starsich ludi. prazilo na oknach naproti dveram. tam doporucujem posadit mladych, tym trosku slniecka neuskodi, no starsi by to zvladali tazsie. my sme mali zasadaci poriadok tak, ze ked vojdes do saly, tak na lavo sme mali stoly s pitim. potom pozdlz okna sme mali posadene obe rodiny. potom tam ako je pruh z nejakym znakom, tam bol nas stol s rodicmi. naproti vchodu boli druzbovia a kamosi. ked vojdes tak na pravo bola hudba. potom tam je vchod do kuchyne. nasledne pozdl steny sme mali svedske stoly.
Odpovedať
@meritka ne uz neviem. skusim pohladat na manzelovom pc, az to najdem napisem. ale my sme mali misy aj pred sobasom, lebo ja niesom so spisskej a mali sme stretavku zo vsetkymi uz v hoteli a odtial sa slo na obrad.
Odpovedať
@malajana my budeme mat asi tak do tych 80 ludi priatel ma viac ako ja tak uvidim ako spravime zasadaci poriadok:)ďakujem za rady tie vzdy veľmi pomôžu,ak ta este nieco napadne budem rada ak mi napises poradis:)
Odpovedať
@meritka myslim ze 80 ludi na salu na flore je v pohode. buete mat priestor na tanocovanie bezproblemov. urcite pisnem, ked ma neico napadne.
Odpovedať
@malajana a výzdobu ti robila Flóra alebo si mala vlastnu aranžerku alebo sama si si robila ?
Odpovedať
@meritka vyzdobu mi robila flora, iba kvety som si doniesla sama. bola som spokojna. dokonca sme si vybrali zelenu vyzdobu a oni naplanovali taku zleneu, ale trosicku s odtienom do zlta. sa mi nepacila, nemali problem vymenit ;-). ako este to nemali cele, zacali hlavnym stolom, ale uplne jak videla moju reakciu, ze to nie je zelena, tak nemala problem to vymenit za inu. zlaty boli. ja som bola s nimi spokojna. aj ked niektore nevesticky pisali, ze sa tam zmenil kuchar a obsluha. neviem ako to je teraz no vtedy boli mily. urcite doporucujem ked budete nosit tovar na hostinu, tak zisit kto vas bude obsluhovat a dat im a kucharovi sprepitne. neviem ci toto zafungovalo, ale podla mna boli mily. jaj a jedna vec nam nechutila a to bola kava. ta bola nejake divna.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?