Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
@meritka u mna a albume najdes ake vyzdoby robili: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/mal...
Odpovedať
@malajana Nevies kto robi vyzdobu na Flore? Tiez maju nejaku svoju aranzerku alebo kto robi tu vyzdobu?
Odpovedať
@h.a.i.n.y vtedy robila vyzdobu priamo prevadzkarka meno neviem. nam vyzdobu robili casnicky podla instrukcii prevadzkarky, pretoze ta musela narychlo odcestovat.
Odpovedať
@h.a.i.n.y no ja ešte celkom pre ňu nie som rozhodnutá, ale posielala mi fotky, akú výzdobu tam robila a páčila sa mi tak asi to bude ona
Odpovedať
@janabanana áno, pani Kubičárová je tá, čo ju odporúčajú a ja asi zvolím farbu striebornú, nakoľko také farby ako sú červená, zelená, modrá a fialová nechcem
Odpovedať
@h.a.i.n.y tak som nasla cenu celej hostiny. stalo nas to 1.177 eur a mali sme 45 hosti. tazke na osobu to vyslo 26 eur. len treba pocitat s tym, ze to nebola len hostina, ale aj studene misy, ktore boli rano pred sobasom. inak bol v tom pripitok, jedlo a kava.
Odpovedať
@malajana To patrilo asi niekomu inemu :-) Ja mam svadbu na Cingove ;-) @iwka87 A nevies ake ma ceny? Nepytala si sa jej nakolko vyjde vyzdoba tej saly? Nemohla by si mi prosim poslat tie fotky? Aj ja by som velmi rada videla jej pracu.
Odpovedať
@h.a.i.n.y pardon matrilo to meritke ;-). @meritka nasla cenu celej hostiny. stalo nas to 1.177 eur a mali sme 45 hosti. tazke na osobu to vyslo 26 eur. len treba pocitat s tym, ze to nebola len hostina, ale aj studene misy, ktore boli rano pred sobasom. inak bol v tom pripitok, jedlo a kava.
Odpovedať
cukráreň v spišskom štvrtku nájdete ak si vygooglite cukráreň Lucia Spišský Štvrtok, sú tam aj dajaké info o cenách ;-)
Odpovedať
hokly pokial ide o cukraren, je relativne jedno aku si vybereite, cenovo mi rpidu cukrarne rovnake. dokonca by som povedala, ze aj ked nechate piect niekde doma, tak suroviny+praca vyjdu rovnako. odlisnosti v lokalite budu relativne male. rozhodne si vyberte cukraren, ktoru mate vyskusanu, experimentovat sa nevyplati. my sme mali kolaciky s cukrarne Fantazia v Smizanoch. dokonca aj holka, ktora nas obsluhovala, mala svadbu pol roka po nas, sa pytala, ze odkial mame kolaciky, ze krasne vonaju a vobec neschli a nemenili farbu. a urcite doporucujem mini kolaciky ;-).
Odpovedať
pardon za hromadu preklepov ;-(.
Odpovedať
Pred nedavnom ste tu pisali o vasich skusenostiach so svadobnymi salonmi v SNV, tak pripojim aj moje.. ;-) Este v lete som bola pozriet v salone Miriam. Saty sa mi tam velmi nepacili a pani majitelka ma hned po vstupe dost ostro upozornila nech "jej nestupam po koberceku". Mimochodom som na koberceku nestala, ale rozumiem, ze je to miesto, kde sa skusaju saty a tak ho chce mat ciste..... ;-) V salone Karin som mala najprv dobry pocit z pani, ktora tam pracuje... Bola velmi mila. Saty mi pripadali ako trosku obnosene a niektore boli obtrhane na spodnom okraji. Prekvapilo ma, ze mi tvrdila, ze vedia "prirobit" vlecku (!) a saty upravit aj o 2-3 cisla... Podla mna to musi byt vidiet, ak sa saty zuzia o 10 cm a viac bez toho, aby sa zvysna latka odstrihla (neverim, ze by ju strihali). Ani jedny saty sa mi nepacili a postupne som sa zacala citit neprijemne, lebo ma prehovarala na saty, ake som nechcela a chcela skusat vsetky, co tam boli... A tiez som mala "publikum" z vedlajsieho obchodu.. Uz by som tam nesla.. V Jasmine sa mi saty pacili najviac, boli ako nove. Tiez mi majitelka povedala, ze mi da skusit len moju velkost, ale saty pre mna vyberala podla mojich predstav a nenutila vsetky zaradom. Nevedela som sa rozhodnut medzi 2 a tak ma nechala pobehovat v satach po salone, ako dlho som chcela (raz v jednych, raz v druhych) a to 2x v priebehu tyzdna. Ziadne navleky sme nemuseli mat. Celkovo som bola s tymto salonom najspokojnesia!! Krasne saty a podla mna super obsluha, radila mi, co mi pristane, vyberali sme spolu doplnky, bolerko, podla katalogu topanky - ja som sa tam citila dobre. A rozhodne ODPORUCAM. Este sa mi celkom ratal salon Princess v Presove a nepacilo v salone Angelo v Presove. Je to moj osobny nazor, kolko ludi, tolko chuti.. ;-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@malajana ďakujem:)
Odpovedať
aj ja sa pripajam k tejto teme. Bola som aj v Amadeuse aj v Miriam a aj v Jasmin. Vsade pekny pristup, len v Jasmin som asi ja nemala stastie. Ale ako hovori beronsche 100 ludi 100 chuti ;-)
Odpovedať
@dominika87 Ahojky. A kde si si nakoniec vybrala satky? A uz mas po svadbe alebo este pred?
Odpovedať
ja sa len chcela opýtať, kde a kedy otvárajú nový salón v SNV? Zatiaľ som videla len reklamu ešte v decembrovom nošteku a to je tak všetko. Rada by som sa tam išla pozrieť.
Odpovedať
@iwka87 Ved v Nosteku aj pisali ze sa otvara 10.1. :-) Na Letnej 55 ak si dobre pamatam - vcera som akurat citala :-)
Odpovedať
ahojte nemate nahodou niektora z Vas foto z vyzdob stolou na svadbu od p. Skarupovej dakujem pekny den :-)
Odpovedať
@lea8 Na tejto stranke ma p. Skarupova fotky: http://picasaweb.google.com/aranzersk...
Odpovedať
tak túto šikulku (Renátka Škarupová) môžem len odporúčať, zdobila sálu a auto aj nám, robila mi aj svadobnú kyticu a pierko a bolo to nádherné. x-) a aj cenovo je veľmi prijateľná ;-)
Odpovedať
@gemini06 Ahoj. A na kolko ta vyslo to vsetko???
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, mne robila vyzdobu Julia Cvengrosova....ma aj na letnej svadobku- SVADOBKA JUVI...vyzdoba krasna...presne taka aku som si predstavovala- odporucam.... ;-)
Odpovedať
Mne robila výzdobu pani Dobranská v sále v Danišovciach ktorú ponúka,je krásne zrekonštruovaná......bola som nadmieru spokojná.Výborne jedlo,dobrý čašníci.Páčila sa mi ochota a ustretovosť. Čo sa týka výzdoby lacné ,kvalitné ....a hlavne krásne a moderné.Krasne boli aj pierka ,SVADOBKA pod Levočskou bránou.Naozaj vam ju vrelo odporúčam.
Odpovedať
@beronsche nevies kolko stoja navleky na stolicku s mašľou ;-)
Odpovedať
@lea8 U p. Skarupovej stoji navlek s organzovou maslou 1.50 EUR @gemini06 @adriana_26 @lenkaga baby mozem sa opytat kolko vas vysla vyzdoba? Je to viac ako 5 EUR na osobu, ak ratate aj vyzdobu saly aj kvetinove aranzmany?
Odpovedať
tak mna to vyšlo u pani Dobranskej na 100ludi 350eura, to je na osobu 3,5eura -komplet návleky z mašľami,servitky,sviečky,živé kvety.....a doplnky..proste všetko
Odpovedať
no nás to tiež tak dajak vyšlo +- ;-)
Odpovedať
ake mate skusenosti s hotelom cingov,kongresova sala.Ako je to po svadbe s vyzdobou ak Vam ju robi vlastna aranzerka.
Odpovedať
@adriana_26 Ahoj,nemohla by som ťa poprosiť nejakú foto výzdoby p. Dobranskej?ešte som jej prácu nevidela ale počula som o jej svadobke,dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
lenkaga..ahoj mozem sa ta opytat na kolko ta vysla vyzdoba?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?