Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
@beronsche A kde su Fricovce? :-D Aky je tam park? Nemas nahodou nejake fotky? Ja chcem mat obrad o 15.00 ale este sme neboli na fare, vy uz ano? Aj odobieku budete mat? Este toto tam treba zaratat ze sa to stihne.
Odpovedať
@h.a.i.n.y Fricovce asi budu pre teba daleko, je to cca 40 km od SNV. Ale my to mame tak 7 km od miesta hostiny (dedina Vitaz)... Daj si do googlu kastiel Fricovce, mali by tam byt nejake fotky. Kastiel je pekny, ale vyzera fakt neudrziavane zo zadu.. :-) A parkom som myslela tu zahradu pri nom... Na fare sme uz boli, tak cas obradu je uz isty! :-) My uz aj oznamka rozdavame... :-D :-D Hlavne, ze matrika este nie je vybavena... :-p :-N Odobierka urcite nebude - uz viac ako 5 rokov nebyvam doma a viac ako pol roka byvam s drahym, tak mi to pride take divne sa "odoberat".. a strasne sa mi nepacia tie neosobne texty, citane niekym pocas odobierky - ci uz je to krsny ci starejsi... Ja by som chcela posadit rodicov a svokrovcov pekne spolu niekde a podakovat im, este neviem, ci u nas pred obradom, alebo az na hostine. Uz mam tak zhruba v hlave, co by som asi povedala, akurat problem je, ze vzdy, ked na to myslim, tak revem dojatim... :-N hmm musim trenovat, aby som sa aj tam nerozplakala... :-N
Odpovedať
@h.a.i.n.y teraz som si spomenula, ze vy mate svadbu na Cingove. Ved tam bude isto kopec krasnych miest na fotografovanie, ani nepotrebujes park... ;-)
Odpovedať
@beronsche Podla mna je odobierka pekna ale mas pravdu ze krajsie je osobne podakovanie. Ale aj to bude .... No podla mna na Cingove sa neda velmi fotit. Teda myslim to tak ze tam nie su take miesta na fotenie. Aspon podla mna.
Odpovedať
@h.a.i.n.y no pravdupovediac, ja az tak dobre Cingov nepoznam... :-N Nebude ti nahodou vyzdobu robit p. Skarupova? Ci sa mi to pletie s niekym inym? =-) Mne bude a spominala mi, ze ma nejake svadobne stromceky, ktore sa davaju ku dveram a pod. ... Nemas nahodou fotku? V jej albumoch to neviem najst...
Odpovedať
@beronsche Nie nemam fotku. Ano aj mne bude robit ona vyzdobu. Ake stromceky mas na mysli? Uz si bola za nou osobne?
Odpovedať
@h.a.i.n.y Uz som bola, ja som vlastne vsetko, co sa dalo, obehala medzi sviatkami, kedze teraz je to pre mna uz len planovanie "na dialku".. :-D Ona mi spominala tie vecicky a nazvala ich stromceky... Ja som videla kdesi taku rastlinu/ stromcek, vysoku asi 1m, zastrihnutu na "guli" a ozdobenu... celkom pekne to bolo... len uz neviem, kde som to videla... =-) Potrebovala by som tu fotku vidiet znova, lebo rozmyslam, ze by som take nieco dala na podium, co je v sale. Ak by ich bolo zopar, tak by aspon opticky predelili priestor.... Nejake ine napady ako zamaskovat prazdne podium? prosim, prosim.... ;-) :-D
Odpovedať
@beronsche A vy aku mate salu? A ako je to s cenami a pani Skarupovej?
Odpovedať
@h.a.i.n.y foto saly mam v albume.. ;-) Mne sa ceny zdali super v porovnani s inymi... Kytica+pierko - 40 Eur, vyzdoba by nam mala vyjst do 500 Eur - asi najvacsia polozka su navleky na stolicky pre cca 100 ludi, ale cena zalezi od mnozstva a druhu kvetov.. ;-)
Odpovedať
@beronsche A kde je taka krasna sala? To naozaj kytica + pierko 40 €? Ale to asi tiez zavisi od toho aku chces kyticu a kvety nie? To ti povedala cenu len tak orientacne alebo si jej ty povedala aku chces presne kyticu? Fuu ... 500 € tak to je teda riadna palka. Ja som pocitala do 200 € a aj to sa mi zda uz dost .... Co vsetko je v tej cene 500 €? A aka by bola suma bez navlekov? Lebo my musime brat navleky od Cingova.
Odpovedať
@h.a.i.n.y No urcite to zalezi aj od toho aku chces kyticu... A k tej vyzdobe - najlepsie je sa s nou priamo porozpravat, co chces a aky je tvoj rozpocet. Je to strasne zlata pani, my sme sa dohodli tak, ze mi posle predbezny rozpocet a vsetko co nebudem chciet - skrtnem. A celkovo to upresnime az taky mesiac pred svadbou. ;-) Ale pozrela som ti, co vsetko mam vo vyzdobe zahrnute, takze: navleky + masle na stolicky, 100 ks organza na stoly + ozdobne spendliky na uchytenie prenajom vaz a svietnikov - vazy sklenene, nizke a svietniky tiez sklenene, na vysoke sviecky - jednoduche a kraasne, sviecky hrube servitky kvetinove aranzma na stoly - chcem okruhle, bohate kyticky - min. 12 ks + na hlavny stol lupene na parket svadobny bonsai - to je ten moj stromcek :-D :-D girlandy a pod. - okolo dveri a tak vyzdoba na auto, znacky na auto vyzdoba kostola + kytica do kostola + sa plati cestovne (v mojom pripade je to cca 40 km :-|) Cena je samozrejme orientacna, zalezi od ceny kvetov, ktora sa moze do maja zmenit. Inak ta sala je v dedinke Vitaz... Stravna jednotka je tam nizsia ako v hoteloch a tak mozem usetrene peniazky vrazit do vyzdoby.. :-D :-D :-D
Odpovedať
@beronsche Vy mate zivu hudbu? Ak ano tak koho? Takze uz ti poslala rozpocet kde mozes skrtat? Takze ta cena 500 € je za tie veci co si mi teraz rozpisala? Ale mas tam aj vyzdobu auta. Ty nebudes brat tu kyticu na auto zo salona? A aku mas cenu za navlek s maslou? Aka by bola celkova cena vyzdoby bez tych navlekov s maslou mozes mi prosim ta povedat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@h.a.i.n.y my mame fotky tam z okolia, teda pri flore ale cingov je hned vedla a prislo mi to ako uzasne miesto. dokonca tam je aj jedna taka pekna ulicka, teda ono to je skor chodnicek s toho byvaju tiez pekne fotecky.
Odpovedať
@malajana Kde je ta ulicka? Nemas nejake foto?
Odpovedať
@h.a.i.n.y no ja som ani nevedela, ze salon poziciava ozdoby na auto.. =-) Nejako mi to uslo.... :-N Co som napisala, to je vsetko, o co mam zaujem a to by sa malo vojst do tej ceny, alebo to moze byt menej... cena je uz vratane "prace". V decembri bola cena za navlek 1.50 EUR (dufam, ze este stale je ;-)) Fakt sa skontaktuj s aranzerkou, ono to je zbytocne spekulovat nad cenou, ta podla mna zalezi od toho, co chces a kolko toho chces... Ja napr. potrebujem pozicat vazy, svietniky a pod., tym sa mi cena samozrejme navysila... Ty by si to v hotely mala mat k dispozii... A tiez chcem veeeela kvetov - gerbery, karafiaty a chryzantemy, radsej usetrim na niecom inom, ale kvetinky, to musi byt... :-D :-D A budeme mat zivu hudbu - Furmani zo Sp. Vlach. Su to chlapici, co hraju vo folklornom subore, ziaden senzi senzus :-D :-D :-D , obleceni chodia v kroji, takze to aj vyzera efektne.. :-D A aby to nebolo len o ludovkach, tak kazde druhe kolo je reprodukovana hudba - to sa s nimi este musim dohodnut, co budu pustat z CDciek... ;-) A vy mate DJ? uff dnes sa tu vykecavam riadne.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte čítam si tu vaše názory aj skúsenosti...no ja mám už zaplatené zálohy na DJ aj na kameramana a je to pan Grigrer tak dúfam že to bude pekné video :-D a doporučil mi ho DJ-Benny z Popradu že s ním spolupracuje a on robil hudbu aj na svadbe Flašíkovcov :-) i keď konkretne on už má môj termín obsadený tak má tiež ľudí s ktorými pracuje tak niekoho pošle :-) no hádam to dopadne dobre...a fotky mi Griger nebude robiť mám jednu šikulku z BA fotografku tak fotky budú určite úžasné :-D no a video hádam prežijem....napíšte mi prosím aké mate ešte skúsenosti s Grigerom a DJ-Bennym ďakujem ;-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y je to ulicka kusok pod florou, smerom do raja. neviem ako by som to vysvetlila ;-(. my sme sa tam fotit neboli. fotili sme sa priamo za florou, na lavickach.
Odpovedať
@lenkaga aj my budeme mat Mayostudio :)
Odpovedať
@h.a.i.n.y tak sa poponahľajte faru:) my ked sme boli za fararom tak hneď sme od neho dostali kázeň, že to sme mali sa najprv snim prisť dohodnúť, že kedy chceme svadbu a o kolkej a až tak vsetko ostatné vybavovať:)totiž na ten deň už mal jednu svadbu na hodinu,ktorú som chcela ja, takže my sme to museli posunuť na čas s ktorým nie som spokojná ale čo už:) a to máme svadbu na dedine a nie v SNV ,som si myslela že budem mať na výber čas ale nevyšlo to:)
Odpovedať
Profilova fotka
@meritka tak fotograf bude mat urcite nejaky napad kde budu pekne fotecky... nam poradil skvele ;-)
Odpovedať
@beronsche Chcela si napisat vykecavamE :-D :-D :-D Ale mas pravdu ty viac :-D Ano salon poziciava ozdobu. Ved to ked si spisovala s nou zmluvu tak sa ta musela pytat na kyticu lebo to ju uz do zmluvy pisala. No ja pojdem za nou ale mne povedala ze staci tak v marci takze budem to riesit potom. Odkial vies ze v hoteli by som mala mat vazy k dispozicii??? Ano my mame Dj ale bojim sa toho ze nebude dobra zabava. Aj ked nechcem pocuvat celu svadbu ludovky, ani mi nechyba ziva kapela tak ze mi bude spievat pred domom alebo pred kostolom to nie je pre mna .... Ale skor mam strach z toho ze aku mi pusti Dj hudb na redovy tanec alebo ked bude volna zabava tak starsi ludia by si urcite aj radi zaspievali tak s kapelou a tak sa budu pocuvat iba ludovky z CD. Takze neviem coho je viac alebo proti v mojom pripade. Ale uz asi aj keby som chcela kapelu tak aj tak by uz nebola ziadna volna. Takze sa musim uspokojit s tym co mam. @marianka123 Ahoj. Ake mame s nimi skusenosti? Tak Dj Benny sa nukal aj mne ale pocula som o nom presne to co si napisala ty a to ze posiela za seba nahradu a to sa mne nepaci. Predsa ak chcem jeho tak sa neuspokojim s nahradou ktoru mi za seba posle. A videla a pocula si niekde hrat tu nahradu??? A pan Griger ... to zalezi od tvojej narocnosti na video. Ja som pocula ze uz par rokov robi to iste, rovnake spracovanie atd. proste ze je zastaraly. Ale pozri my budeme mat tiez len tak jednoducho spracovane video, nejde mi o nejake velke efekty aby tam boli, mne ide o to aby sme si uchovali spomienky na tento den, aby sme sa zasmiali, aby sme spominali takto ... lebo podla mna fotka neda tolko kolko da video ale to je tiez iba moj nazor. @meritka Coo? Tak to ma nestras! My tiez budeme mat na dedine a preto si stale myslim ze mame cas. A v ktoru hodinu si chcela svadbu a ktoru nakoniec mas? A uz ste doniesli aj ofotene obcianky svedkov?
Odpovedať
@h.a.i.n.y :-D :-D :-D K tym vazam - predpokladam, ze hotel organizuje rozne akcie, takze by mali mat take vecicky k dispozii.. ;-) A neboj sa, DJ moze urobit este lepsiu zabavu ako kapela... Spievat si mozu ludia aj s CD a hudbu na redovy si dohodni vopred.. a je to... ;-) :-) :-) Odfotene obcianky svedkov na faru?? My sme to nepotrebovali... len sme nadiktovali rodne cisla a adresy...
Odpovedať
@beronsche No jasne ze organizuje ale neverim zeby nam ich len tak pozicali. Dnes nie je nic zadarmo .... ani toto ze tu spolu piseme :-D Nieto este pozicat vazy a zobrat si to nastarost ze sa rozbiju. Tak tomu neverim! A nevies nahodou aka sa hraje pesnicka na redovy? No niekde sa pozaduju ofotene obcianky .... ked to od vas nechceli a stacilo im iba to co ste im nadiktovali tak dobre. A koho mate za svedkov ak smiem vediet?
Odpovedať
@beronsche Pozeram v tvojom albume ze tiez mate oznamka s tymi stuzkami. Ako si prichytila tam tu stuzku? Lebo bybi pisala ze nejakym lepidlom ale to sa mi nezda zeby to drzalo na pevno. A aky to mas papier? Vizitkovy? To si si robila sama? Kde si nasla taketo pismo?
Odpovedať
@h.a.i.n.y Moj svedok je moja sestra a draheho jeho najlepsi kamarat. A vy koho mate? Papier je obycajny kriedovy (myslim, ze tak sa vola), pismo je stiahnute z netu "Porcelain", ale nema diakritiku, takze mekcene a dlzne sme dopisovali vo fotoshope. A stuzka je prilepena obojstrannou lepiacou paskou a drzi poriadne - o com som sa presvecila, ked som nalepila krivo a nemohla odlepit.. :-D :-D :-D
Odpovedať
@beronsche A ako si spravila taku peknu maslicku? My budeme mat pravdepodobne za svedkov draheho brata s jeho priatelkou. A dnes sa im to chystame oznamit :-)
Odpovedať
@beronsche Dakujeeeem
Odpovedať
@h.a.i.n.y ja som si tiež myslela ,že máme čas :)tak sme šli okolo fary a sme sa zastavili a bola som prekvapená keď nám farár povedal že na 15.00 hod už má obsadene,chcela som o 15.00 a tak nám povedal, že môžeme mať až o 16.15 tak bude až o 16.15:) ešte zatiľ sme nič mu nedali ,povedal ,že to až na prvom stretnutí na nauke nam povie čo všetko mu máme doniesť
Odpovedať
@marianka123 Ahoj my máme už po svadbe a ako kameramana sme mali p. Grigera no z našej strany bola spokojnosť 100% aj čo sa týka fotiek ešte aj fotoknihu sme si dali spraviť a fakt super. Poznám ho už dlhšie a tiež som mala názor, že je s technikou pozadu no keď sme ho navštívili boli sme milo prekvapení pretože mal to vynovené čo sa týka DVD a fotenia. To už je na vašom rozhodnutí, my sme mali s ním veľmi dobrú skúsenosť a vedeli sme sa dohodnuť :-) Veľa šťastia
Odpovedať
@helikoptera dikes za toho kameramana,teda za tie tipy,a kontakt neposles na toho Zitnanskeho??a potom aj napis,ze kolko tak berie...ze co Ta odradilo,teda aka cena to bola.... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?