Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

7. jún 201795960
  • @h.a.i.n.y  no neviem ako to bude ci nas pustia z prace s drahym,ale tak snad na vlastnu svadbu si mozme odbehnut 😃 Tu v Spanielsku su troska ine naroky na zamestnancov 😞

• ahojte dievčatá, myslíte, že sa mi podarí na koniec septembra/začiatok oktobra zohnať ešte nejakú sálu, lebo ako tak čítam vaše príspevky, mám pocit, že som s tým začala dosť neskoro..... 😞

• @vladka1828  reba skusit 😉. nam sa podarilo zohnat salu o 4 tyzdne. teda ako salu sme nasli za 2 dni 😉, planovat sme zacali 3.4. a svadbu sme mali 9.5. 😉. takze treba skusit.

• Sponzor fóra
  • Ahojky, my sme si sálu rezervovali tuším v septembri min. roku na jún 2011 a to už mali nejaké termíny obsadené.
    Odkiaľ si?

• @vladka1828  záleží na velkosti a tvojej naročnosti.... 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @malajana  tak to si ma celkom potešila 🙂 ja som si už myslela, že to bude beznadejné, no uvidím, či sa mi podarí ešte niečo vybaviť.......len som bola celkom zaskočená, že niektoré holky mali sály zarezervované už rok dopredu - sú šikovné, že si to tak všetko naplánovali 😉 tak mi držte palce, dúfam, že sa mi to podarí....rada by som sa vydávala ešte toho roku 😃

• @dobranska  a o akú sálu sa jedná? teda myslím miesto, kapacita a pod.

• @blueeyeska  som priamo zo spišskej.....a myslela som si, že stačí tak pol roka dopredu zarezervovať 😞 .....ale možno by som brala aj svadbu v niektorej z blízkych dedín

• @vladka1828  treba vyskusat, mozno sa ti nieco podari...skus sa poinformovat cez svojich znamych, kamaratky, ze kde mali hostinu, co ti odporucia atd a hned tam aj volaj alebo zajdi osobne...ked sa niekomu podari vybavit svadbu za mesiac, preco by sa to nemalo tebe? 🙂 drzim prsty

• Uf no tak to pozerám, že som veľa toho zameškala od kedy som tu nebola, ale aj vela sa toho zmenilo. Konečne sme si s drahym vydobili taku svadbu aku sme od zaciatku chceli. Bude to len 16 ludi, vidim, ze tu vsetky pisete o velkych svadbach. Chcela by som sa opytat, da sa fotograf objednat len na fotenie pred obradom -myslim tym niekde von napr Spissky hrad a potom obrad a blahozelania a koniec?? kedze potom budeme mat len nieco ako svadobny obed, tak tam si nas uz pofotia znamy a rodicia samy..

• @lienkabubu  ahoj jasne ze sa da, vsetko je o dohode medzi tebou a fotografom 🙂

• baby, pozrite ake krasne fotky zo spisskeho hradu:
    http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/cukricisko/album/zuzana-a-dusan/

Och zase rozmyslam, ze mozno by sme sa predsa len mali ist fotit na hrad...

• @beronsche  na hrade beru vraj 17 eur 🙂 je to lacnejsie ako v Markusovciach

• @beronsche  Krasne fotocky naozaj 🙂 Ja som tu niekde citala ze na hrade sa tiez plati 20 € ale 3 € hore dole. Treba sa jednoducho rozhodnut kde. My asi ostaneme pri tom kastieli lebo to mame blizsie 🙂

• Sponzor fóra
  • @beronsche  dobrý fotograf, ako v tomto prípade, ta nafotí dobre aj na odpočívadle na dialnici...nezáleži to vobec od miesta. 😉 podla mna je uplne zbytocne vyhadzovat peniaze za spissky hrad...este chapem tie markušovce ako alternatívu v pripade zleho pocasia.

• Súhlasím s kamilou.k. Aj podľa mňa je to o fotografovi! Tie fotky sú úúžasné!!! 🙂 Hrad tam ale dotvára krásnu atmosféru...

• @kamila.k.  @katka_mis  Aj ja suhlasim. Dobry fotograf, je urcite zaklad dobrych fotiek... Niekedy sa fakt cudujem s akymi fotkami su nevesty spokojne... 🤔
    A Katka ma pravdu, ten hrad tam dodava krasnu atmosferu.. 🙂

• 🙂 Máš pravdu beronsche. Tiež si tieto veci všímam. A som toho názoru, že na svadobný deň sa oplatí profi fotograf, ktorý má pre túto prácu nie len techniku, ale aj talent. To je cítiť na fotkách. 🙂 Aaaa... nechcem nikoho uraziť, je to vec pohľadu a názoru, ale tiež sa niektorým nevestám čudujem. 🤔
    @beronsche  

• žienky máte niektorá skúsenost s krajčírkou v spišskej alebo okolí.... začal sa mi pačiť nápad s družičkami a stejnými šatami. Videla bych to na letné lahké jednoduché koktejlky ale sehnat žlté a za dobrou cenu je kríž 😃

• @beronsche  jeeeej to fotili Lukačkovci. Nad nimi sme ukrutne dlho uvažovali, že ich vezmeme. Majú krásne foto.

• @helikoptera  ooouuuuppps. iba oprava nech niekoho neurazim Lukackovci 🙂

• @helikoptera  Sú naozaj úžasní! My ich máme objednaných! 🙂

• @beronsche   no to suhlasim...som fotografka a az sa mi kruti hlava ked mi povedia ze na fotenie pojdu na pol hodinku niekde pred kostol...ked uz je ten den D tak sa tomu povenujem, nech to stoji zato, no nie?

• Ahojte len sa chcem opýtať, nevie mi niekto poradiť dobrú kozmetičku, ktorá by bola ochotná prísť ma nalíčiť aj domov?

• tak podarilo sa mi aj v takom pokročilom čase vybaviť sálu a aj kapelu, takže svadba bude predsa len toho roku.....a neviete mi niekto poradiť dobrého kameramana?

• @vladka1828   ahoj vlaďka, ja, teda my 🙂 môžeme jednoznačne odporučiť mariána lesňáka - mayostudio. boli sme veľmi spokojní...

• @ssyssa13  krásny a symatický pár a nádherné fotky 🙂 ale najviac sa mi páči ten zostrih , ktorý má pán Lesňák na FB,jednoducho úžasnéééé 🙂

• @stevka1  ďakujeme 🙂

• ahojte...mozem vas niekoho poprosit kontakt alebo email na pani Skorupkovu zo Smizian? dakujem.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov