Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
@silwika Juuj dakujem tak to si ma potesila! x-)
Odpovedať
@lienkalenka457 Ahoj, nevies prosim ta kontakt na dievcata z kozmetickeho salonu z park hotela?? hladam niekoho na svadbu. nemaju vlastnu web stranku?
Odpovedať
@moniccca987 bohužial neviem, ale zajtra mam ist na nechty, tak ak mi to nevypadne tak ti zistim :)
Odpovedať
@lienkalenka457 jej, to by bolo super,si zlata, ozvi sa potom, dakujeem ;-)
Odpovedať
takže telefónne číslo na pani Solárovu je 0905 919 078
Odpovedať
@moniccca987 takže telefónne číslo na pani Solárovu je 0905 919 078
Odpovedať
@lienkalenka457 dakujem :) no som im tam volala a nechodia domov malovat :(
Odpovedať
Profilova fotka
@silwika @h.a.i.n.y no ja mam v stredu volno taksa tam asi stejne pojdem poptat.... nedá mi to
Odpovedať
@janabanana Daj nam potom vediet ako sa veci maju!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievcence neviete mi poradit nejaku kozmeticku z levoče alebo jej okolia, okrem salonu ann lebo ona uz nerobi...dakujem velmi pekne
Odpovedať
Profilova fotka
@livi a kolko ste dali na stravnu jednotku ? :-)
Odpovedať
@nika1711 no to je tazka otazka, je to podla toho ake menu ako si vyberies ... :-) mi davame okolo 30 eur na osobu, no je tam welcome drink, aperitiv, predjedlo, polievka, hlavne jedlo, kava, mala zmrzlina a bufety .. vam to na kolko vychadza ?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nika1711 prepac az teraz som si vsimla, ze to bolo adresovana otazka a moj prispevok som uz nevedela zmazat :-(
Odpovedať
@majka_snv on ma aj svoju stranku, myslim sanitrika ja som z le tak viem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) Neviete náhodou, koľko stojí stravná jednotka v Metropole??? Nikde to nemôžem nájsť. Nepotrebujem to súrne, len si chcem spraviť prehľad ;-)
Odpovedať
angieska a h.a.i.n.y baby tesim sa ze mame rovnaky den no ja uz zacinam stresovat :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@olinkah7 ešte máš čas, zatiaľ si to len užívaj ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievčatá, poraďte dobrú pekárku svadobnej torty...kto vám ju upečie?
Odpovedať
@alenka86 My si budeme davat robit kolace v MPC...maju velky vyber, no neviem, ako to je s tortami u nich, nam ju bude robit buduca svokra :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alola17 ahoj, už si nejakú kozmetičku našla?
Odpovedať
Ahojte, chcela som sa opýtať ,či niektorá z vás vyskúšala samoopaľovací nástrek pred svadbou ?máte niekto skúsenosti tu v SNV s nejakým solárkom čo to robí?
Odpovedať
@alenka86 ja som mala tortu aj kolace zo smizian z cukrarne fantazia. spokojny sme boli vsetci, jak chutovo, tak financne ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska ahoj ano...uz kozmeticku mam objednanu...
Odpovedať
Profilova fotka
@alola17 a mohla by si mi napísať, koho?
Odpovedať
Profilova fotka
@angieska neviem presne ako sa vola ale ma salon veronika v levoci pri zeleznicnej stanici...pocuvam na nu same chvali...vraj je perfektna...
Odpovedať
Profilova fotka
@alola17 ďakujem, pri stanici mi aj Anka zo štúdia Ann odporúčala, tak tam skúsim skočiť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_mis Ahoj Katka, nemohla by si mi prosím poslať kontakt na toho DJa? ďakujem :-)
Odpovedať
Ahojte, rozhodujem sa medzi kameramanmi Dzurman z LE,alebo Griger z LE, mate niektora s niektorím z nich skusenosti??? potrebujem poradit,cenovo su SKORO rovnako na tom, ale pan Griger odchadza skor zo svadby,uz 1:30, co s ami zda ozaj skoro,aj ked ma trochu nizsiu cenu... Dakujem za rady.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
@jaja9891 ahoj a budem mať dzurmana kedže na grigera som nemala niektore referencie velmi dobre naviac sa mi jeho robota menej paci
Odpovedať
@janabanana ahoj,dakujem za nazor,zatial stale len plusy,alebo minusy na grigera nachadza a na dzurmana nic,preto ma zaujima,jeho praca je pekna,v LE je aj Adamkovic,s nim mam pozitivne skusenosti,ale zdal sa mi pridrahy, na to,ze sa po redovom,nad ranom zobral domov ....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?