Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Ahojte , ma niekto skusenosti s fotografom z LE- Sanitrik??? :)
Odpovedať
@jaja9891 Ahoj, dúfam, že sa môžem pridať do diskusie ... Ja s manželom sme boli veľmi spokojný s p. Grigerom a u nas bol do 03:30 myslím :-D a myslíme si , že to bolo tak akurát, fakt veľká spokojnosť nemám nič negatívne na neho, lebo aj nám poradil keď vedel ... DVD sme mali myslím, že do mesiaca a ako svadobny dar nám spravil na pamiatku aj svadobnú knihu :)No mne sa na Dzurmanovi nepaci to, ze ked hraje pesnicka tak vlozi svoju, alebo sa mi zda,ako keby to bolo zle ozvučené, ale to je len môj názor možno sa mylím..... Je to už na Vás ako sa rozhodnete, prajem veľa šťastia :)
Odpovedať
@janka0611 Dakujem,kazda rada je dobra...myslim,ze vela zavisi od vkusu, na kazdeho z nich som nasla aj pozitiva, aj negativa... to s tym vkladanim piesni som si vsimla v jeho klipoch zo svadieb na jeho stranke a to tak robi celu svadbu???tak naco ja si tam zaplatim zivu hudbu a on mi tam da original pusteny do toho,to uz nie je ono potom... myslela som,ze len tie ukazky ma tak spravene....dakujem :)
Odpovedať
@jaja9891 No to neviem či aj do originálu skús sa popýtať či to je aj v originálni a tak sa rozhodneš. Veľa šťastia prajem :)
Odpovedať
@janka0611 Dakujem... zvazim,popytam sa...najhorsie je,ze sa to rychlo zaplna :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata. Potrebujem surne kontakty na nejaky folklorny subor zo SNV alebo okolia. Prosim IP!
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y to ti treba na čepčenie či niečo viac? ňa budu čepiť asi tri nebo 4 kočky zo spišskej su z čačiny keby ti to stačí daj vedieť pošlem kontakt.
Odpovedať
@janabanana Posli mi prosim. A preco chces len 3 baby?
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y lebo mi to stačí :-D niesme až tak na folklor ale toto sme chceli. myslim že su 4 ale niesom si istá beru 100 za večer a myslim že vedia zaistit aj kroj apod.
Odpovedať
Ahojte. Neviete mi poradit kde v SNV graviruju pohare? Dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky snubenice a nevesticky ;) ma tu nejaka babenka svadbu na cingove, ale na Hotel Park Cingov??? ;) alebo poculi ste nieco zle/dobre ...? ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y za tatrou na tej ulici je taky maly obchodik vola sa lovana gravir.aj ja mam odtial pohare mam ich v albume a su aj na facebooku
Odpovedať
Článok sa načítava...
@valerieirons Ahoj. Mas odtial pohare alebo ti ich tam len gravirovali?
Odpovedať
@valerieirons A nevies ako to tam je s cenami poharov a gravirovania?
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y nie pohare som si kupila v madarase a tam som ich dala len gravirovat. tam ani nemaju pohare len cisto gravirovanie. a mna vysli oba pohare s menom a datumom svadby na 9 eur
Odpovedať
@h.a.i.n.y ahoj zuzi chod sa mrknut do Juvi predajne oni sidlia ako je restauracia Zbrojnos v brane vzadu,ja mam od nich pohare Swarowski krystal vysli nas 39 € pohare + 8 alebo 9 € gravirovanie,velmi velky vyber maju aj lacnejsie zalezi kolko chces investovat :)
Odpovedať
@mimusisko Dakujem moja. Urcite tam pojdem. Bola som tam minule ale mala dovolenku tak skusim este raz.
Odpovedať
@vladkajanik2011 Ahoj,ja som mala svatbu na cingove. Mozem odporucit. Na Hotel Park sme nemali dobre recenzie, tak sme tam nesli. Ale aj Flora je dobra.
Odpovedať
Profilova fotka
devčata mám čerstvo po svadbe na čingove. a mám len samou chválu.... som nadšená prípadné otázky ráda zodpoviem...
Odpovedať
@janabanana a v ktorom hoteli si mala svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@moniccca987 hotel čingov
Odpovedať
@janabanana my mame tiez a kde ste boli hore v kongrese, ci restika? mal hotel aj inu oslavu, stihali s vydajom jedal?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme boli hore a boli sme jediný ale všetko v pohode @moniccca987
Odpovedať
@janabanana super, dufam, ze aj my tak budeme, lebo sa bojim, ze ak budu mat 2 akcie, ako to bude potom s vydajom jedal, ci budu stihat.
Odpovedať
Profilova fotka
@moniccca987 myslim že by nemal byt problem čašníkov maju dost, a určite si nenaplanuju jedla na stejnou dobu
Odpovedať
@janabanana to dufam :) a ake ste mali menu, ak mozem vediet?Bol velky vyber, ci klasika, sunkova rolka, kuracie maso s ryzou a hranolkami?
Odpovedať
Profilova fotka
@moniccca987 on nás pýtal čo také by sme chceli nakonec jelikož sme mali dost starších a konzervativních lidí sme mali kurací vývar s pečeňovými haluškami pak sme mali kuracie maso plnené šunka sýr a slivka hranolky rýža ale bolo to perfektní a večer sme mali bufety
Odpovedať
@janabanana takze si mozem vybrat co chcem, to je dobre, ja na tu klasiku uz velmi nie som, no ak nebude na vyber, co uz :) tiez chceme vecer bufety. Co tam vsetko bolo? Prepac, ze sa tolko vypytujem, som mimo slovenska, tak zhanam info aspon tak :)
Odpovedať
Profilova fotka
@moniccca987 mali sme šaláty aj zemiakový, guláš, nějaké rezne, kuracie grilovane nožky, pirohy, zemiaky ryža, pečivo.... omáčky fajne bolo
Odpovedať
@janabanana parada, uz teraz sa tesim, dakujem :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?