Nevesty zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Ste tu nejaké?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, tak ja teda hladam nevesty zo Spisa hadam sme tu viacere, a len tak sa chcem poradit o make-upe, ucese...Svadbu mam v septembri sme to museli prelozit z 23. na 30.09.2006 a dufam ze to je posledny presun ;-) Tesim sa na vase prispevky 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majka_snv Ďakujem za tip...môžeš mi dať prosím na neho kontakt a kde by som našla nejaké jeho foto..
Odpovedať
@alenka86 my máme MAYO studio z Letanoviec, fotograf je pán Nemčík - veľmi šikovný, skús pozrieť na FB :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stevka1 Ďakujem :-) idem pozrieť...
Odpovedať
@malajana a boli fakt dobre? nemam rada take tie umele plnky co sice vyzeraju dobre ale chut je o nicom.
Odpovedať
@miell nasim hostom chutili ;-), mne tiez ;-). ono sveci o tom aj to ze na svadbe sme zjedli 5 poschodovu tortu a vsetko kolace co sme mali pre hostinu (vyslusky tie sa rozdali) a nic nam nezosatalo. ale skus sa ist mrknut a ochutnat, je no normalne cukraren, kde prides a kupis si kolace. nie vzdy ale maju vsetky druhy, no na achutnavku to urcite staci.
Odpovedať
Profilova fotka
žienky ja viem že sme to tu už preberali ale čítat asi 100 stánok spátky sa mi fakt nechce..... hladám Dj na úplné kvalitě zábavy až tak nezáleží lebo to je asi len 2 hodinky. potrebujem niekoho kdo mi pustí hudbu k obřadu a celé mi to tam ozvučí kedže to bude vonku. zkusila som napsat našej kapele tak len do foroty lebo neviem čo mi odpíšu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@janabanana Ahojky! Ja ti ako DJ môžem odporučiť Romana Luňáka. Je fakt super! Jeho mail je - ***. Mala som ho na stužkovej a bol perfektný! :) Držím prsty.. ;)
Odpovedať
Ahojte kocky. Chcem sa opytat tych co maju tiez svadbicku v hoteli Cingov ci uz sa vam odtial niekto ozval? Myslim tym to ci uz mate dohodnute jedlo atd.?
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y ahoj nie mne pán povedal že se mu máme tak mesiac pred svadbou ozvat a dohodnut stretko že tam vše dohodneme..... ale v stredu tam s trochou šťastia idem tak zjistím :-D
Odpovedať
@h.a.i.n.y ahojcek. my este nemame dohodnute nic. cez vikend po velkej noci sa tam chceme ist aj so vsetkymi rodicmi najest... ochutnat rozne jedla... a nasledne sa rozhodneme... aj ked Rogovsky hovoril, ze to staci dohodnut tak 2 mesiace pred svadbou....
Odpovedať
ahojte,neviete mi poradit nejakeho dj nie draheho na oslavu 50tky? dakujem za odpovede ;-)
Odpovedať
Baby, viete o nejakej cenovo pristupnej a dobrej aranzerke zo SNV alebo okolie?? Co vsetko si zabezpecujete same?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@moniccca987 mne bude výzdobu robiť svadobka JUVI - Júlia Cvengrošová, ak máš záujem, tak ti kontakt pošlem do IP.
Odpovedať
@stevka1 ano posli prosim ta....a mozem sa spytat, kolko ta to vyjde?? Ja si pisem teraz s jednou pani aranzerkou a vychadza to na nejakych 350 eur, uz aj s mojou kyticou a vyzdobou auta, mne sa to velmi vela nezda, lebo chcem biele ruze a tie viem, ze su drahe
Odpovedať
Ahojte baby. Tak poculi ste o vcerajsom poziari v hoteli Cingov? :-( Dufam ze to neovplyvni nase svadbicky! Nevie niekto nieco o tom ake su skody? Asi by sa trebalo spojit priamo s majitelom ....
Odpovedať
@h.a.i.n.y ahoj...pocula som :-| ..neviem nic blizsie iba toto: http://korzar.sme.sk/c/5870380/hotel-..., nevyzera to tak, že by bola poškodená sála...
Odpovedať
@h.a.i.n.y Ahoj my mame svadbu az v novembri, no menu sme este neriesili, ale uz mame poriesenu salu a aj aranzerku, ak chces kontakt, mozem ti poslat, je to velmi mila pani, vyhovie s hocicim, este ked jej posles fotky, ze ake mas predstavy, tak len lepsie :)
Odpovedať
@kamila.k. no skody vycislili na 9000 eur, tak dufam, ze sa im to podari opravit co najskor a nenarusi to ostatne svadbicky
Odpovedať
@moniccca987 Ja uz mam aranzerku ....
Odpovedať
@h.a.i.n.y mozem sa ta spytat, ze u akej kadernicky si objednana?? ide ta cesat domov, ci ides ty ku nej?? a kto ta bude malovat?? ja nie som na slovensku, nemozem si to pozistovat, preto sa tolko vypytujem :D
Odpovedať
@moniccca987 Tak priznam sa este je vsetko v stadiu zvazovania a hladania. Sice momentalne nemam cas lebo ma cakaju onedlho statnice ale potom uz by bolo na case u niekoho sa objednat. Velmi rada by som ti poradila ale sama este neviem kde pojdem. Ale pozeram ze ty mas este viac casu do svadbicky takze pohodka. Kedy mas prist domov?
Odpovedať
@h.a.i.n.y No to je este dost, ale doma budem asi tak 2 tyzdne pred svadbou a to je uz dost neskoro na hladanie kadernicky, preto si to chcem vybavit takto co najskor :)
Odpovedať
zdravim spisiacky :-) ja mam svadbu v oktobri,uz sa na nu velmi tesim x-) kedze sme veriaci,tak mame svadbu v kostole a j s omsou..u nas bol dekan v pohode ked sme to vybavovali..jedenmu znamemu tiez zamietol svadbu v kostole..ide o to,ze knazi nechcu podporovat krst,ktory ma byt len kvoli svadbe..take nieco by malo byt z presvedcenia.ved svadba v kostole znamena povedat si svoje ano aj pred Bohom :) ale drzim palce,aby ste si nieco vybavili..mam vsak dalsich znamych a tym to povolil :) co sa tyka kadernicky,tak uz som to tu niekde pisala,dobra je Jarka Soltysova v Jednote na poschodi,tam je aj kozmeticka..o Timkovcoch som tiez pocula dobre ohlasy..dobra kozmeticka je aj pani Fabova.. len neviem,kde by sa dali spravit pekne a hlavne kavlitne nechtiky ..hmmm?? :-S
Odpovedať
Ja chodim k dievčatam zo salonu schantall (v bráne pri rešturácii korzo) je tam rovnako aj kozmetika a krásne líčia...
Odpovedať
Profilova fotka
@h.a.i.n.y pritel bol dnes na bycikli a jel schválne okolo a že vraj tam bola svadba tak snad je všetko OK
Odpovedať
@janabanana No ano ale ktovie ze kde bola svadba ci hore v sale alebo dole ... :-|
Odpovedať
ahojte baby tak ja som s Dobsinej a svadbu mame 13. augusta a tesim sa s vami :-)
Odpovedať
@olinkah7 Ahooj. Tak to sa vydavame v rovnaky den ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@olinkah7 aj ja sa vydávam v tento deň :-)
Odpovedať
@h.a.i.n.y Nebojaj, sala nebola poskodena...Len strecha, sice dost velka plocha a par izieb bolo mokrych..Sala v pohode...Info z priameho zdroja ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?