Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
takze ty si v zahranici? a v akom state pracujes? chces tam aj ostat, ci sa planujes vratit na slovensko?
Odpovedať
ano ja zijem v Jersey je to taky maly ostrov medzi Francuzskom a Uk a planujem ostat v UK teda aspom zatial,kedze moj nastavajuci je anglican tak on by si na SK nenasiel asi dobru pracu,ale o par rokov uvidime ako co to bude...ale jemu sa SK paci a isiel by tam hned :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Monika, takze vy budete mat taku zmiesanu svadbu, tak to je super, drzim palce nech vam vsetko dobre dopadne, a tvoj priatel vie aj po slovensky? Si ho nieco za tie roky naucila? ten moj pracoval tiez v UK, ale povedal, ze by tam nevedel zit natrvalo, ale je to zasa ine ked tam mas svojho nastavajuceho. Ja som v UK sice este nebola, ale rada by som sa tam niekedy isla pozriet, neviem preco ma to tam tak taha, asi to bude tym, ze z mojho okolia je tam strasne vela ludi, kvoli praci. :-)
Odpovedať
Dobre ranko, Ano bude to zmiesane a uz teraz mam z toho stresy,ale snad nam to dobre dopadne...Moj nastavajuci sa velmi snazi po slovensky a aj mu to ide,my sme totiz to zili na SK 6 mesiacov a moja maminka mala trpezlivost sa s nim ucit a teraz sa uzi sam a aj doma na mna dost po slovesnky rozprava,aj o moju ruku ma od nasich poziadal po slovesnky cim ma uplne prekvapil :-D A kde v UK bol tvoj drahy?No UK je celkom v poho,ale my ostaneme zit v Skotsku a tam je to omnoho krajsie. A myslim,ze aj ten zivot je trosku jednoduchsi v UK ako na SK,ale to je asi tim zvykom uz ;-) Ked budes mat niekedy cestu tymto smerom tak sa kludne ozvi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Monika, ako sa mas? Co mas nove? ja som tu cely vikend nebola, lebo som bola u mojho mileho a tam zatial nemame zapojeny net. Vies jak sme sa bavili o to Uk, tak ja ti ani presne neviem, v ktorom meste bol moj nastavajuci, bola to dajaka farma, ale fakt netusim kde presne. A to je super, ze ten tvoj sa tak snazi s tou slovencinou. Tak uz mame rezervovanu hudbu aj salu, tak sa strasne vytesujem, museli sme kvoli skupine zmenit datum, ale to mi vobec nevadi, takze uz je to oficialne, svadba bude 1.8.2009, joj taka som stastna, ze uz nieco mame z krku :-D A keby som sa niekedy vybrala do UK, tak sa isto ozvem ;-) Idem sa najest, nedavno som dosla zo skoly a som taaaaka hladna :-)
Odpovedať
ahoj janulik,ani ja som tu veru davno nebola,nejako nebol cas a teraz mam trosku casu v praci,konecne lebo som nevedela kde mi hlava stoji.. ]-( No to je super novinka,ze uz mate teda salu a kde a aku hudbu budete mat zivu ci DJ? :-D
Odpovedať
No kde ste kdo??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Monika, tak ja teraz velmi nemam cas na net, zacala skola, navalili nam same prace a do utorka musim stihnut pripravit 3 prezentacie, moc na to nemam chut, ale sa premaham ako sa len da , aby som to mala z krku, najhorsie na tom je, ze ani netusim ako to ma vyzerat, tak si lamem hlavu, co tam dat a co nie :-S A co sa svydby tyka, tak hudbu mame zivu, je to presne ta skupina, ktoru som chcela, a kedze mali volno iba 1.8, tak sme zmenili termin, ale sa velmi tesim, ze to vyslo s tou hudbou. A ty ako pokracujes s pripravami?
Odpovedať
cauky,no tak to mas poriadne starosti a v ktorom si rocniku a kolko mas este pred sebou?? No ja okrem saly a ubytka pre polku hosti nemam nic ine,nejako nebol cas,ale dnes som sa dozvedela,co som chcela ubytko pre mladsich ludi,tak tam mozem zarezervovat len od soboty do soboty,co zle,lebo mi potrebujeme ubytko pre nich od stredy do stredy....tak teraz neviem co budeme robit a kde ich dame ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
neboj to nejako este poriesis ;-) ja som teraz v prvom rocniku magisterskeho studia, v lete som skoncila bakalara a teraz pokracujem, pred sebou mam "uz" len 2 roky, cize tento a buduci a potom, ked sa mi to podari, tak budem mat uz od skoly pokoj, teda aspon dufam :-D
Odpovedať
No tak to dufam,teda ak sa nic nepodari,tak si budu musiet ist do hotela a to oni prave nechceli,lebo chceli byt v chatkach aby mali aj vonkajsi priestor to sa im strasne rata :-) Tak to super so studiom prajem vela stastia a aj pracujes popritom,alebo cisto len studujes?
Odpovedať
Profilova fotka
Neboj, uvidis ze to nakoniec dopadne dobre. ;-) Chodim na denne studium, externe sa plati okolo 38 000 na rok a to je dost, teda aspon pre mna. Ale uz ma to velmi nebavi, takmer kazdy den skola a spravaju sa tam k nam, ako by sme boli male deti, dost mi to uz lezie na nervy, ale povedala som si, ze to nejako vydrzim, ved studujem pre seba, no nie :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no vsak jasne musis vydrzat ved skola niky nebola zabava ze hej? ;-) a ked skoncis,tak potom nebudes banovat,ved dnes chcu len ludi s vysokov skolou,aspom budes mat lepsie prace na vyber a uz vies co chces robit ked skoncis?
Odpovedať
Profilova fotka
dufam, ze to s tou pracou bude tak ako hovoris, lebo u nas si najst dobru pracu je velmi tazke, aj ked mas vysoku skolu, ja studujem hotelovy a restauracny manazment, mame tam vela predmetov o cestovnom ruchu a tak, myslim, ze to ma celkom dobru perspektivu, no uvidime ake to bude v reale, ked skolu skoncim
Odpovedať
ahojte baby, ja sa pridam ... a pozdravujem nevestu miliciu :-) si pisala ze byvas niekde pri birminghame tak to sme mozno aj susedky (ja byvam v knowle, neviem ci to poznas) :-) aj mi planujeme svadbu na august 2009 a vobec si to neviem predstavit odtialto organizovat, akurat teraz v sobotu ideme domov na par dni a mam v plane aj obehat nejake salony, ale zda sa mi to skoro, mozno tie co sa mi zapacia uz na buduci rok nebudu mat...a ked som to tak ratala tak do svadby sa dostanem domov tak 3-4 krat takze ma chyta panika ako to cele dopadne...
Odpovedať
janulik: ale snad to budes mat lahsie a ten obor co studujes je vel mi dobry ;-) a mas aj nejaky jazyk,lebo to je tiez velmi dolezite stormie: no ahoj a vitaj medzi nami.Vidim,ze mas ten isty pekny datum ako ja ;-) A ako ste na tom s organizovanim?mate zu nieco?no ved aj ja organizujem z dialky a tiez mam z toho stresy,ale my uz aspom mame salu a to je zaklad...no budem sa musiet velmi spoliehat na rodicov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj monika, a ja si myslim, ze mam celkom fajn odbor ;-) , a narozdiel od tych ostatnych mame aj celkom zaujimave predmety, jazyk mame tiez, nie je to na ktovieakej urovni, ale da sa. Ja mam anglinu uz od piateho rocnika, ale ked ti mam pravdu povedat, tak vela toho neviem, preto by som chcela po skole do Uk, sa zdokonalit, ale to je len taky moj sen. Mala som aj neminu na strednej 4 roky, takze take malinke zaklady mam a k tomu sme mali na vyske este franinu, ale to je podla mna velmi tazky jazyk a za tie 3 semestre sme nemali sa sancu naucit nic, a k tomu aj ta nas avzucujuce vedela toho menej, jak poniektory z nas.
Odpovedať
no tak to hej jazyk na skole je uplne nieco ine ako ked sa dostanes do tej urcitej krajiny...ja som sa anglinu ucila taktiez ok 5 rocnika a myslela som si,ze viem super anglinu a ked som dosla do UK,tak som nic nerozumela,lebo to bolo uplne nieco ine....ale do roka som vedela uz celkom fajn rozpravat :-) tak najlepsie je is vonku a skusit zit v tej krajine aspom rok a tak sa to najlepsie clovek nauci a este lepsie ak v tej krajine si najdes kamosov z inej krajiny nie z SK aby si mohla komunikovat v cudzom jazyku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj letusik ja plánujem svadbu v auguste presnejšie povedané 08.08.2009 Už máš niečo naplánované?
Odpovedať
moya25: no tak vitaj medzi nami aj ja mam 8.8 a zatial mame len salu a ty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak aj ja vitam nove augustove nevesty, ako ste na tom vy? Co vsetko uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj monikac no presne aj my to máme sálu a este zatial nic, ale chistáme sa tento mesiac kostol zariadit a DJ-ja, a ty ako ides pokracovat kedy sa ides poriadne do toho pustit? :-)
Odpovedať
no ja cakam na farorove schvalenie ci nas zosobasi na hrade na nadvori a ked s tym odsuhlasi tak potom musim rezervovat hrad a tento vikend by som chcela zariadit kameramana a fotografa.... :-) a vy mate vela ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak trosku neskoro sa k vam pridavam aj ja... my mame naplanovanu svadbu 08.08.2009, je to pekny datum a s manzelom sme sa na nom jednorazovo zhodli, chceli sme 06.06.2009 ale zlakla som sa troch sestiek :)))),zevraj sa vravi, ze to je satanovo cislo, a s nim mat ja nic spolocne nechcem....chapeme sa,ze? :-) :-) :-)
Odpovedať
cauky lucindusa: vitaj medzi nami tak vidim,ze sa nas tu uz zbiera a ved aj nas termin sa uz pomalicky blizi ;-) aj my mame 8.8.2009 a to vies ze je to super datum,aspom sa nam dobre bude pamata ze ano? :-D co mate uz zorganizovane?my zatial len salu :-) a kde budete mat svadbu v Trnave ked vidim,ze si z Trnavy?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj monikac, ten datum je bomba a som velmi rada ze to vychadza na sobotu, my sme chceli svadbu este minuly rok, kedy sme mali aj zasnuby,ale akurat som bola v druhom rocniku na VS a vsetci sme sa zhodli ze az po statniciach, no statnice uz mam za sebou, ale nechcela som tento rok rozmyslat nas statnicami a nad svadbou zaroven,tak sme si s buducim manzelom vybrali rok 2009 a hladali sme pekne datumy.. zijeme uz sami,teraz som nastupila do 4.rocnika na VS a uz sa chceme aj pomalicky chystat na babo. my uz mame zajednane miesto,ale nehnevaj sa,ale kvoli dotycnej osobe to nebudem zverejnovat,ale poviem len tolko,ze uz mam zajednany kostol v trnave a aj hostina bude v trnave,konkretnejsie nemozem,prepac.
Odpovedať
ahoj nic ved jasne ked to nechces zverejnovat.Moja mamina pochadza z Trnavy tak som tam chodila velmi casto kedze moje teti a sesternice tam ziju. :-) no ved ta sala je vlastne zaklad....a uz si si aj nejake saty skusala?
Odpovedať
ahojte babenky...dost dlho som tu nebola a ked som sa prihlasila,nestihala som ani citat.... :-S no uz sa nam ten rok 2009 pomaly ale isto blizi....urcite to rxchlo utecie a ani sa nenazdame a bude kazdej ten nas vysnivany dnicek...ja som zasa momentalne v praci...nic sa mi nechce...ved ak bude dnes este casu tak sem skocim za vami...dufam ze aspon niak tu dnes budete...tak zatial papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte nevestičky no ja som si už v čera zariadila Dj-ja no a este idem tento víkend zariadiť kostol a farára, dúfam že bude súhlasiť a dufám že už ten dátum neni reservovaný. no tak zatím papa :-D
Odpovedať
cicuska26: no tak ty si tu ozaj dlho nebola co si bola na dovolenke,alebo tak pilno pracujes?? :-) moya25: a preco by farar nemal suhlasit?co nemate nejake sviatosti?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?