Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
No tak to teda drzim palce,nech vam to vyjde... ;-) vela stastia
Odpovedať
caute kocky su tu nejake pracantky ? :)
Odpovedať
ahoj mirkitka,no som tu aj ja,len sem spravim len niekedy kuk,lebo som v praci a je toho niak vela :-( aj ty si v robotke?a kam idete zajtra?vybavovat niaku salu?drzim palce.a inac ,pisala si o hotely rapid a podla mna to neni zle..mne sa celkom paci ako to je vnutry ;-)
Odpovedať
dobre ranko prajem ako sa mame?vidim,ze dnes asi pracujete v plnom prude?? :-)
Odpovedať
nooo...tu sa fakt maka :) ja tiez len tak nakukujem.... zajtra ideme pozriet ten Rapid, mne sa fotky zvnutra pacia, myslim ze to bude fajn...vonkajsok ma netrapi, nejdem ohurovat hosti krasnou fasadou :) ako pokracujete v pripravach?
Odpovedať
no akurat som si pozrela ten hotel a ano zvonku nic moc ,ale avnutra to vyzera fajn a hlavne ze sa tam pomestite.. ;-) a ked si to pekne ozdobis,tak to bude vyzerat urcite velmi pekne :-) tak nech vam to vyjde to bude o jednu starost menej... no my mame zatial len salu,teda len rezervovanu a na buduci tyzden ked pridem na SK,tak ideme sa tam popytat co a ako,tak uvidime ako sa dohodneme. a tiez ako budem teraz doma,tak si pojdem asi vyskusat nejake saty,aby som mala predstavu co je u nas a co mi vlastne pristane.. :-)
Odpovedať
:) skusanie siat... beries niekoho so sebou?
Odpovedať
ano kamosky,kedze byvam vonku potom na to nebude tolko casu potom a kedze teraz budem doma 2 tyzdne tak mam dost casu,tak som si povedala,ze si zajdeme s kamoskami a bude zabava...a ja si chcem kupit saty cez ineternet asi,tak by som chcela vediet aky strich bude dobry pre mna.a ty este names plany ist skusat? ;-)
Odpovedať
este nie...som sa rozhodla ze buduci rok na jar zacnem poskulovat po satach...urcite chcem len pozicat....nemam odvahu na objednavku cez net. Uz sme s priatelom minuly rok 2x objednavali a vzdy to dopadlo blbo :)
Odpovedať
aha tak to ja zase vela nakupujem cez net a nemala som ziadne problemy,ale tiez mam trosku strach kupovat take saty cez net,ale uvidim ako sa este rozhodnem,len tak som sa divala na net a maju tam super vyber aj cenovo a aj styl pekny.. :-) Ty byvas v BA alebo niekde v zahranici?teda ak sa mozem spytat?
Odpovedať
ja som z BA aj tu byvam :) takze s organizaciou nie je problem keby sme to robili na vychode tak je to trosku zlozitejsie, ale par starosti by aj odpadlo...
Odpovedať
ahojte baby,mozem sa k vam pridat?my sme si akurat zarezervovali svadbu na 08.08.2009 v Mojmirovciach.ako tak citam tak ste uz vsetky zacali hladat saty,kedze byvam v zahranici,nemam velmi prehlad.neviete mi odporucit nejaky dobry salon kde by som dostala saty aj na moju vysku?(180cm)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no vitaj medzi nami milicia,tak vidim,ze aj ty si uz zabehnuta a tak uz mate rezervovanu salu? My mame presne taky datum ako vy a tiez mame zatial rezervovanu len salu.budte mat vela ludi?
Odpovedať
budeme mat okolo 115 ludi.kde bude ta vasa?ako daleko si so satami?lebo ja zacinam panikarit =-)
Odpovedať
ahojte kocky moje.....zasa sa tu o sto sest len pracuje ked tu nikto neni? :-(
Odpovedať
ahojky .... tak hlasim nastup do prace :)
Odpovedať
dobre ranko prajem aj ja uz hlasim nastup do prace a strasne sa mi dnes nechce,ved ako kazdy den ;-) ,ale dnes este viac :-p
Odpovedať
milicia: no tak to mate pekny pocet.no nasa svadba bude v ZA teda lepsie povedane pri ZA,saty pozeram zatial cez net ale za par tyzdnov idem nieco skusit,tak uvidim a kde v zahranici si?
Odpovedať
Monika nic si s toho nerob,ani mne sa nechce a este k tomu je vela roboty.... ]-( daj potom vediet ako dopadlo skusanie satociek..som strasne zvedava ;-) mirkita-kedy mate ist pozriet do toho hotela rapid?
Odpovedať
cicuska: no aj ja mam vela prace a to je veru najhorsie ked sa cloveku nechce,lebo nema ziadnu motivaciu a este k tomu som velmi unavena... :-( Ale este zajtra rano a v sobotu si mozem spinkat :-D Ty si aj vcera mala nejako vela prace moc si sa tu nestavila Nooo urcite dam vediet ako to dopalo,dufam,ze mi vyjde cas lebo to ked clovek pride domov tak si uurobi plany a polovica z toho nevyjde... :-|
Odpovedať
no vsak to tak vzdy je,ja uz si radsej ani ziadne plany nerobim,pretoze mi to potom niak nevychadza..ani nevrav..no aj vcera som mala vela roboty ,tak som len nakukla a ked nikto nepisal tak som sa zhodila,lebo aj tak som tu nemohla niak byt... :-( ]-(
Odpovedať
monikac:my byvame v anglicku,nedaleko Birminghamu,takze celu svadbu budeme musiet koordinovat z tadialto nasla si na nete nejake zaujimave saty?
Odpovedať
milicia: no tak to ti verim s tym organizovanim na dialku lebo my to mame presne to iste....no a nie je to az tak lahke...a nastavajuci je z SK alebo z UK? No co sa tyka siat tak na ebay maju nadherne saty...siju ich v cin e urobia ti ich na tvoju mieru tak si tom posri,mozno by si to mala celkom fajn,ked si aj spominala,ze si vyssia.je tam strasne velky vyber. A chod k vam do Birmingham poziret tiez,lebo tam v salonoch maju vypredaje urcite a mozno nejake dobre najdes,ak moja kamoska si kupila v obchode v UK a velmi pekne pekne za super cenu ;-)
Odpovedať
cicuska: no ja idem na :-) obed a ty teda pilne pracuj,ale uz to mas len za par hodin a ides domov nie?
Odpovedať
baby...dnesny den je grc...lietamm ako spinava handra...a letim na stretko a po nom okolo 16tej ideme pozerat hotel :) tak dam vediet zajtra ako sme dopadli...vsetkym pekny den! :-D
Odpovedať
mirkita: no tu tiez mame na zblaznenie!!Vela satastia s hotelomk dnes,dufam,ze vam to vyjde a bude sa vam tam pasit ;-) maj sa krasne
Odpovedať
caute....no, zial hotel sa nepacil :) ale nie kvoli nemu samotnemu, ale proste pre 120 ludi prilis malo miesta :( ale este sme skocili do Hotela Baronka...ten je krasny a trochu drahy...teda najma ubytko. Takze budeme o tyzden (ked sa nam to ulezi v hlave) riesit dilemu ci zobrat Baronku na hostinu a ubytko zabezpecit inde alebo ak nam este daju dodatocnu zlavu, spravime to tam cele... je to idealne pre mojich ludi z BA a okolia, kostolik je par minut pesi a hotel je vyborny...no ved uvidime...
Odpovedať
dobre ranko prajem, no tak ja tu sedim ako zmoknute kurca,kedze vonku strasne prsi a po ceste do prace som uplne zmokla do nitky,aj ked som mala dazdnik... ]-( a teraz cakam na suche nohavice z domu co mi ma drahy doniest :-D mirkita,no tak to teda skoda,ze ta sala bola mala :-( to uz by ste mali jednu starost z krku... No akurat som sa pozrela na ten hotel Baronka a vyzera velmi pekne a kolko vam chcu zobrat na osobu?A urcite ked si tam zajednate svadbu,tak vam daju zlavu na ubytko.
Odpovedať
menu je 999 Sk a su v nom 3 chody, kava, pol litra vinka a nejake nealko, pripitok, predjelo.... myslim ze je to celkom slusne ale co sa tyka ubytka, tak zlava je 10% a cena dvojky je vyse 2300 Sk :( bavili sme sa o moznej vacsej zlave, no necakam ze by to znizili az k urovni 500sk/osoba (to by sme si este mohli dovolit) to mi je luto- taky dazd ! tu je velmi prijemne...trosku chladnejsie, ale take dobre pocasie. Vcera sme akurat cestou od auta k Baronke zmokli cez 3 minuty trvajuci dazd :) ale stalo to za to, prevadzkar aj personal su tam skveli...prisli sme bez ohlasenia, ale venovali sa nam, na vsetky otazky pripraveni, no proste profici :) vy ako riesite ubytko?
Odpovedať
no uz mam suche nohavice,tak uz je to lepsi pocit!!! :-D no tak to je celkom slusne tich 999 Sk,viem ze to neni malo,ale co uz ked to mas take zlozite s miestnostou a videli ste uz aj jedalny listok??a v tej cene mas uz aj dekoraciu saly alebo si este musis platit za salu? No a dovolia vam doniest si svoj alkohol,nejake obcerstvenie na stol a zakusky?? No 2300Sk nie je lacne ubytko,ale co keby ste v tom hotelyostali len vy a ostatni hostia mozu ist do lacnejsieho?a vy platite za ich ubytko alebo si to budu hradit sami? No my kedze mame vela ludi zo zahranicia,tak budu v hotely ,ale pre nich ubytko v hotely nie je az tak drahe tiez je okolo 2500Sk,ale pre nich je to celkom v poho,tak vacsinou ostanu tam ale len mojho draheho otcova strana rodiny a jeho novej zeny rodina,kedze jeho rodicia su rozvedeni...a jeho mamina s jej rodinou budu v takich dvoch domoch,nieco ako penzion,len budu mat cele dva domy vedla seba len pre nich tak to bude celkom fajn... No a co mame kamosov mladich,tak budu v kempe lebo tam su chatky a je to tam velmi pekne a ovela lacnejsie... :-) ideme sa tam na buduci tyzden pozriet tak dufam,ze to bude vyzerat tak ako na ich stranke.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?