Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
letusik: 120 ludi?no tak to mate teda co robit ;-) ale cim viac ludi tak tim veseljsie :-D no to so salou a ubytkom neni az tak toho na vyber pre tolko ludi,to teda verim.no drzim ti palce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
alebo ze by sme zrezali pocet osob? :-D
Odpovedať
no to uz asi nezrezete....to uz len bude pribudat.. ;-) clovek si vzdy na niekoho spomenie ;-)
Odpovedať
no kde sme kto...??
Odpovedať
ahojte babenky :-) ja som mala dovolenku tak preto som tu nebola..zatial este nevxbavujeme planujeme zacat od januara,len mam dilemu kedy si ist vybrat saty..lebo sa bojim ze ked si vyberiem skor ze do nich priberiem a bude to na nic...vy kedy idete pozerat saty?moj nastavajuci mangel mi tvrdi ze mam cas si vybrat saty este..a chcely by sme svadbu v kostole len ja som neni pokrstena.takze si budem musiet bud vsetko urobit alebo kamaratkina sestra sa vydava teraz v septembri 20 a ona nebola vobec tiez pokrstena len jej nastavajuci.a poslala list aby jej udelil vinimku aby mohla mat v kostole.tak chcem este vyskusat tak lebo nebudem stihat chodit niak na vyuky...ved uvidime.a pred 2 tyzdnami sme boly na svadbe kamaratovi v hlohovci.takze by sme chcely asi aj tam mozno.boly sme ubytovany v jednom hotely a bola tam akurat tiez svadba,kde bola strasne velka miestnost.tam sa nam to pacilo.a hned vedla bol aj kostol..tak neviem,maly by sme hned vsetko po blizku.no kde ste ?nehajajte uz ;-) :-) potrebujem inspiraciu a rady ;-)
Odpovedať
este stal nic? :-(
Odpovedať
no ahoj cicuska: ty si hore a na PC nejak skoro?! :-D No my uz zaciname vybavovaot veru,uz mame zajednanu salu,lebo to je to porstatne,lebo o som pocula tak dobre miesta su rezervovvaone aj rok dopredu,tak pre istotu sme si aj my uz zarezervovaoli ;-) Co sa tyka siat,tak zatial som pozeralal len na nete aby som mala ako taku predstavu,ale teraz v septembri ked budem na,tak idem si zopar vyskusat aby som mala nejaku predstavu co mi pristane a co naie,ale rezervovat este nebudem to je asi skoro lebo teraz v jeseni im pride nova kolekcia... Co sa tyka toho krstu,tak to zevraj dlho netrva....chod za fararom a popytaj sa ho na to,lebo viem,ze aj kamoska,mala svadbu v kostole a jej nastavajuci nebol pokrsteny a mali to vybavene dost rychlo...vies ono to zalezi aj na fararovy,niektori su velmi zasadovi!!! :-| A kolko ludi budete mat?
Odpovedať
ahoj moja ;-) no som rada ze si uz tu..ja by som tu nebola tiez tak skoro rano,len som v robote a pisem z roboty..lebo dnes je sviatok a nemam tolko prace.no s tou salou som rozmyslala tak isto,pretoze som uz tiez pocula ze tie najlepsie sa vzdy rychlo zajednaju :-( no a chcely by sme mat tak 50 maximalne do 60ludi...ked sme to tak rataly akurat to tak aj vychadzalo...nechceme moc veliku svadbu...a vy?budete mat svadbuv ba?no a stym fararom som pocula ze je to aj pravda,no mas pravdu zalezi aj na fararovi aky je...no a beriem to aj podla toho ze keby ze budeme mat svadbu v hlohovci tak z nasim sa mi ani neoplati dohadovat...
Odpovedať
No tak tu salu si urcite zajednaj,my ju uz mame rezerevovanu od maja...radsej skoro ako by nam potom mala ujst!! ;-) nemusis hned platiti zalohu teda aspom my sme nic neplatili,akurta minuly tyzden som tam poslal mail a pytala sa ci este maju nasu rezervaciu a kedy bude treba zaplatit zalohu...no odpisali mi ze maju moju rezervasiu a zaloha staci 2 mesiace pred svadbou,tak to celkom v poho.Vies aj vy si mozte tu salu zatial zajednat a mozte aj pozerat nieco ine a uvidite,ale aspom jednu budete mat istu ;-) No my budeme mat svadbu v Ziline a budemem mat okolo 80 ludi,tiez nechceme velku ale ono sa to vzdy nazbiera!! a co vas farar je neni moc dobry?
Odpovedať
no vies poviem ti tak,nato ze som ho videla len par krat mi niak moc nesadol...no zasa kamarati a znamy mi vravia ze je uplne super ze sa s nim da dohodnut a tak.mozno vyskusam teda neviem este..no mne sa niak moc nepaci ani ten nas kostol a podla mna zalezi aj dost od toho ako vyzera a aku atmosferu urobi...juj a prepac len teraz som si vsimla ze si zo ziliny,myslela som ze si z ba ,neviem preco.a ten v hlohovci bol strasne pekny a vedla hned aj hotel z elikanskou salou,bola aj strasne pekne vyzdobena..tak nas hned tak zaujal ten hlohovec...no moj priatel bol krsteny v modrom kostoliku tak mi najprv vravel ze by sme mohly mat aj tam..len som toho nazoru ze zalezi aj od miestnosti,pretoze nechceme niak extra dlho cestovat s kostola do saly... ;-) no pekne 80 ludi je tiez uz fajne,no citala som tu aj ze bude mat niekto 120 :-) takze mi sme natom este dobre :-)
Odpovedať
no a minule som sa tiez aj tak zamyslela ked som sem napisala ze aka je haluz ked clovek stretne tolko spolocnych terminov...inac ja som tiez monika,len som si sem uz nemohla dat niak skratku..je nas tu vela..a vy budete mat v kostole? ;-)
Odpovedať
120 ludi no to je teda si dost,az moc to by som az taku nechcel,ved to clovek ani nebude mat cas sa tim ludom poriadne venovat :-o No tak sme menovkyne ;-) No ved je to jedno s najkrajsich mien,nie?? :-D a ked necjces mat v kostole tak co tak mat niekde vonku,napr. v tom hotely nemaju nejaku zahradu,zeby ste to mohli mat tam?To by bolo tiez pekne a mozte mat normalne cirkevnu,ak by ste sa popytali farara,tak by mu to hadam nevadilo,viem ze sa to uz vela tak u nas robi,ale viem aj to,ze niektory farari su zasdne proti tomu ]-( My chceme mat obrad na Hrade Strecno,neviem ci to tam trochu poznas a chceme to mat vonku na nadvori,ale tiez musim ist teraz v septembri za nasim fararom a opytat sa ci by nam to tam spravil.pre pripad ze by prsalo,tak je tam aj taka mala kaplnka,ale mne sa to paci vonku,tak dufam,ze nam to vyjde!! x-) ale musime dost cestovat,ale co uz nejako to prezijeme
Odpovedať
Článok sa načítava...
nie ja praveze chcem mat svadbu v kostole,viacej sa mi paci ako na urade..ale to je zasa kazdeho vec nazoru kde chce mat..aj podla mna je 120 ludi vela,lebo tiez by som sa bala ze by sme sa nemaly vsetkym cas venovat..no to je tiez kazdeho osobny nazor a nechcem sa tu ani nikoho nahodou dotknut...v zahrade by sa mi to pacilo tiez,tak neviem bud ta zahrada alebo ten kostol..no v prvom rade si potrebujem vybavit ten krst a vsetko co sa toho tyka a az potom mozem ist dojednavat nieco s fararom..noa tie mena je haluz.svadba v rovnaky den a este aj menovkine...juj strasne sa uz tesim no ked si predstavim kolko este vybavovaciek nas caka,tak sa mi s toho toci hlava..a hudbu budete mat asi vlastnu alebo nie?
Odpovedať
teda myslela som ci budete mat zivu hudbu :-) prepac to ta robota lebo musim rychlo pisat aby ma nenacapal veduci ;-)
Odpovedať
no menovkyne v ten isty den svadba a ty si z BA? este neviem ohladom hudby,ja by som asi radsej chcela DJ,viez my budeme mat vela zahranicnych hosti,tak potrebujem zohnat takeho co a bude trosku aj anglicky rozpravat,aby rozumeli!! a ty budes mat nejaku kapelu? ja ani nejaku dobru kapelu nepoznam!! :-|
Odpovedať
vies co poviem ti tak,ked som mala byvaleho priatela tak som tych kapel poznala strasne vela,no smola bola ta ze pochadzal zo sabinova co je vychod,takze na vychode to len zije zivou hudbou...a co sa tyka tej kapely v ba?tak tu moc niak ani neviem,mozno len o jednej co mala sesternica na svadbe..no ja by som chcela tiez skorej DJ,len treba natrafit na dobreho ktory bude aj dobre hrat aby bola zabava lebo potom je dobra svadba...my sme chcely nasho kamarata,on hraval 20rokov DJ po svadbach, stuzkovych.no chceme ho aj na svadbe,takze sa nepatri aby dosiel hrat ale aby sa dobre zabavil... :-)
Odpovedať
a som z bratislavy,lepsie povedane obaja.... kde su vsetky baby? ;-)
Odpovedať
no tak super DJ je lepsi aj ja si myslim a uz mas nejake saty v predstave?? No baby asi pracuju,su podstivejsie ako my!! ;-) alebo sa boja ze ich sefka nachyta? :-D A kde pracujes?
Odpovedať
no mam predsatvu siat,mam ich aj v albume,teda par som si ich tam dala..no zatial vyhravaju tie prve..len neviem ci ich dostanem,tak snad hej.alebo nieco na taky podobny sposob.v prvom rade keby boly korzetove...ved si ich pozri a daj echo co povies na ne...no hlavne aby boly snehobiele...no vies ako sa vravi..teraz mam take predstavy a mozno pred svadbou bude vsetko inak a bude sa mi oacit nieco ine...mne musi nieco padnut do oci a potom ma ta vec uplne dostane,ktorej sa drzm rukami nohami.. ;-) :-) no asi mas pravdu s tymi babami,ved neboj ja mam tiez strach ze ma sef nachyta,tak musim tuket len tak tak..a robim v terne v obchode.nahravam tovar robim obj,prijem ,reklamacie...a vsetko okolo toho co sa tyka..kolko mas rokov ked mozem vediet?ja budem mat zachvilu 23..mozno budeme mat aj z hodu vo veku :-) :-) ;-)
Odpovedať
no ale ako pozeram tvoj album tiez mas vsetky satky korzetove... :-) my sa snad nicim nelisime :-D asi budeme mat vsetko rovnake,lebo sa nam paci vsetko take iste ;-) no super x-)
Odpovedať
no krasne su tie prve,ale tie druhe su este krajsie,mozu robit peknu postavu. Ono aj ked ma clovek prestavu,tak nie vzdy tie saty sadnu.mne sa kamoska vydavala pred mesiacom a vedela presne ake saty chce a prisla si ich vyskusat a vobec jej nesedeli,tak jej predavacka dala vyskusat take o ktore by ani nezakopla a boli na nej uplne nadherne a hned vedela,ze su to oni!! :-) tak clovek si ozaj musi vyskusat aky styl mu sadne a podla toho sa rozhodne. Vy mate v BA krasne saty v salonoch divala som sa na net,velmi pekny vyber,budes si mat z coho vyberat!! No tak ja som od teba starsia...a o dost...mam 30,ale vobec sa necitim na ten vek a pre mna je to len cislo nic ine :-D ;-)
Odpovedať
vies pozri podla mna na veku nezalezi,ja budem mat 23 a kazdy mi povie viacej...no s tymi satami mas predsa len pravdu,mozno mi nesadnu take po akych tuzim a budem mat take na ktrore by som mozno teraz ani len nepozrela...ved clovek nikdy nevie..mame tu vela salonov tiez som pozerala na nette no ked ti mam povedat pravdu ja chcem ist pozret satydo samorina,lebo som pocula ze su tam krasne ;-) no urcite skocim pozriet aj inde.a neboj ved aj vy mate urcite krasne satky ak ked mozno nie taky siroky vyber..budes urcite pekna nevesta...bez ohladu nato kde si saty pozicias ;-)
Odpovedať
no ja som sa pozerala aj na Ebay,lebo tam maju krasne a trosku sa bojim,ze ako by mi sedeli a ked nesadnu tak co potom s nimi? :-S a kolko ste s drahym spolu?
Odpovedať
no mozno sa budes divit ale rok ;-) mozno je to niekomu divne ze to berie ze sa budeme brat skoro,no na dalsi rok to budu akurat 2 roky co sa budeme brat.rozumieme si super a pred nim som mala 5 rocny vztah a vidis nevisiel...a vy?
Odpovedať
nie vobec sa nedivim,ved zivot je kratky a ked clovek citi,ze je to prave tak preco nie??Ja som tiez mala vela dlhyh vztahov a nikdy to nevyslo,a s mojim drahym sme skoro 7 rokov,ale zijeme spolu 6 rokov,tak to ako keby sme boli zobrati akurat to nemame na papiery ;-) no a teraz v January ma uplne prekvapil a poziadal o ruku...moj romatik!! :-D A ked pridem domov pozriet tak sa ma uz ludia konecne nebudu pytat kedy bude svadba!!ale teraz sa pre zmenu zacali pytat kedy bude babo,tak to clovek nevyhra!! ]-(
Odpovedať
no tak to ste uz spolu dobre dlho ;-) mne tak ani nejde o ten papier ale hlavne o to vsetko naokolo co sa toho tyka..saty,hostina a vsetko okolo toho... ;-) no a to je najhorsie ked ste neni zobraty,tak sa ludia pytaju na svadbu a ked uz je po svadbe tak na babo :-) to tak byva,oni si vzdy nieco najdu :-|
Odpovedať
no ved to uplne o nervy nikdy nie su spokojny a uz spolu aj byvate?
Odpovedať
no vies co poviem ti tak..nemame spolocnu domacnost uplne...no som s nim kazdy den a kazdy den aj spim unho doma,takze to je tak ako keby ze spolu byvame...mam doma rocneho psa,ktoreho som doniesla domov tak ze mama o nom nevedela a ostal jej niak na krku,tak musim chodit aj prenho :-( a ist s nim von abynebol stale len z mamou...no akurat vcera sme sa vratily s chaty..mame dom na devine takze sme tam boly cely tyzden spolu a bolo super.mala som dovolenku...no a psa dostaneme ako svadobny dar od mami...uz teraz nam to vikrikuje :-|
Odpovedať
no tak to mat psa je ako mat dieta!! a nemozete mat psa u tvojho priatela v byte? super tak ste si fajn odychli na chate,ja idem teraz v nedelu tiez na Slovesnsko na 2 tyzdne co je super,uz sa velmi tesim ako si odychnem a nebudem musiet vstavat do prace... :-D
Odpovedať
ani mi nevrav....vsak keby ze mozem tak je to vybavene,len jeho brat ma macku..to by bola katastrofa u nich doma...ty robis v zahranici?tak uz preto ty hostia z anglicka..neboj este chvilku a dojde mi vsetko.a o tom vstavanim mi ani nevrav...preco vas napadol zrovna datum 8.8.2009? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?