Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som tiez augustova :-) majushka, ani ja este nic neplanujem, akurat som kupila drahemu kravatu :-D mame len datum vybraty, je to presne dva emsiace pred nasim piatym vyrocim, tiez sa mi zda skoro este vybavovat, len aby som potom na to nedoplatila :-D
Odpovedať
jeeej, my mame tiez 8.8.09 vyrocie...ale datum sme "potopili" kvoli tomu ze bratranec ma svadbu 30.08. a este k tomu to asi bude "natrieskany" datum v BA :-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: este nemame dalsi termin....uvidime ci to nakoniec vtisneme este do 2009, alebo az 2010 :-) o take 2-3 mesiace by nam to uz malo byt jasne...ale miesta uz priebezne analyzujeme x-)
Odpovedať
ahoj andulqa: tak aj teba to caka,ved ani ja este nevybavujem vo velkom,ale salu si uz radsej rezervujeme,lebo nikdy nevies....a aby sme potom mali tu vysnivanu ;-) vsetko ostatne ma cas,ale na salu nie je nidky skoro :-) a kde budete mat svadbu?
Odpovedať
letusik: akde to bude v Kosiciach? :-)
Odpovedať
letusik, preco ste museli menit termin?
Odpovedať
Profilova fotka
no ved ja obkukavam pomaly, vselico mozne, len este nejako nevybavujem :-) sama neviem kde to bude, obrad nechceme v kostole, chcela som vonku, ale tu v BA to je o nicom, dobre miesta su uz davno rezervovane a aj tak nemame vela peniakov, tak asi niekde na urade, nasla som tu jednu peknu sien, tak asit am, len musim zistit kde v BA presne je :-) no a chceme mensiu svadbu, tak do 20 ludi, ale moja mama vymysla ze sak ona zaplati hostinu, nech pozvem rodinu z vychodu, tak mozno to bude do 40 ludi, este som sa nerozhodla :-) no a vyzdobu by som chcela zlto-zelenkavu, ale viac do tej zltej :-) ale priatelova kravata je cerveno-zlta, az taka oranzova, ale zas nemusi vsetko uplne ladit :-D
Odpovedať
kde este neviem vobec...ale chcela by som modry kostolik v centre, mali tam aj moji rodicia, ale to su zatial len take dohady...som tak myslela ze sa tomu zacnem venovat zaciatkom roka po zimnom semestri...to uz budem aj presnejsie vediet ci skoncim 5. rocnik ;-)
Odpovedať
andulqa tak s tym poctom ludi sme sa zhodli, my tiez tak planujeme...dokonca sme s priatelom za to aby bola hostina u nasich vonku v zahrade...taka zahradna oslava pre najblizsich s grilom alebo tak nejako...a nechceli sme v kostole, ale kamoska mala teraz svadbu a do pol hodiny bolo vsetko hotove, celkom sa nam to zapacilo
Odpovedať
andulqa:no vsak jasne ze nemusi ladit vsetko ;-) hlavne ze zabava bude dobra...a neda sa to v BA spravit niekde v nejkom prku alebo v zahrade nejakej peknde restiky alebo hotela? ja tiez planujem pbrad vonku,ale na hrade na nadvori,vonku je tokrasjie ako vo vnutri.. :-)
Odpovedať
majushka:jeeej tak to by bolo zlate keby ste mali svadbu v na tom istom mieste ako vasi rodicia... x-)
Odpovedať
modry kostolik je super - tam mala kamoska tento mesiac a obrad trval tiez len cca 30 min, knaz bol zlaty, este nas vyzval na potlesk :) fajn atmosfera a netreba ho vyzdobovat...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no dalo by sa, mne sa to tiez vonku velmi paci, ale tu v BA je nedostatok takych miest mam pocit, co som pisala do jedneho hotela, tak tam rok dopredu vsetky datumy rezervovane, potom sa da v botanickej zahrade, ale tam zas ak prsi, tak nie je nahradne riesenie (iba pre nevestu a zenicha maju taky altanok) no a je to aj dost drahe (10 000 + 6000 platis na urade za to ze to nie je v sobasnej sieni)...no a este do jednej restiky som pisala, tak tam sice volno maju, ale na nu su zas dost negativne ohlasy, tak to riskovat nebudem, no ale ta sala co som videla ta sa mi fakt paci, su tam velke okna, je tam svetlo, pekne parkety, biele steny a take farebne obrazy su na nich, na mna to teda posobila velmi dobre...akurat koberec sa mi nepaci, lebo je hnedy :-) no a hlavne odpadnu starosti s tym, ze co ked prsi :-) aj ked dufam ze nebude...no a hlavne my fakt nebudeme mat peniaze navyse, lebo na buduci rok nam dokoncia byt, takze budeme aj tam potrebovat peniaze :-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
cafte kocky si to pristii rok uzijte ;-) letuusiik diik za prianie, sa ozvi dakedy ;-)
Odpovedať
andulqa, moja kolegyna sa rozplyvala nad Galbovym mlynom...ak si este neskusila...
Odpovedať
andulqa: no ta sala vyzera velmi pekne a ten koberec nie je az tak zly...mozno keby ste si dali miesto zltich masli hnede tak ako koberec,tak by vyzeralo este krajsie co ty na to?? ;-) aspom by vam to ladilo,le aj ta zlta ide s hnedou
Odpovedať
Profilova fotka
to som neskusala lebo ja by som to rada mala priamo v BA, pretoze keby to bolo mimo, musela by som riesit ubytovanie alebo nejaku dopravu a tomu by som sa rada vyhla, este jednu restiku chcem tu v BA vyskusat a podla toho ako to tam bude tak podla toho sa rozhodnem :-) baby, neviete nahodou ze ci este funguje blsak v kosiciach? alebo aspon cast z neho? alebo ci sa niekam presunul? ja som tam strasne rada chodievala, a dnes odeme s priatelom na vikend k rodine na vychod, tak keby to bolo tak by som sla kuknut :-| ale asi to uz nefunguje co? :-( :-S
Odpovedať
Profilova fotka
moinka, no ved hej, ono to nie je take zle s tym kobercom, ale to je asi jedine co by som tej sale vytkla, a aj to je len drobnost, ako videla som petrzalksku salu, mozno to bola zla fotka, ale vyzerala otrasne, vyzerala akoby bez okien a taka siva bola, vobec sa mi to nepacilo...len neviem kde tato sala je, pisala som tej babe, ale zatial sa mi neozvala, tak asi jej napisem este raz
Odpovedať
andulqa: no treba vypisovat kym sa neozve... ;-) no mala by s to tam pekne a mas pravdu ked bude prsat tak aspom mas po strosti... :-D
Odpovedať
hm, este v Petrzalke je Hotel Bonbon, uplne novy a paci sa mi prostredie...pre nas vsak bol velmi drahy, ale vyzera to tam vyborne mozno by som pozrela nejake restiky aj v Cunove a tak, vo velmi blizkom okoli inak, celkom sa mi to pacilo za Hotelom Remy - ten hotel nie je vo velmi peknej lokalite (zlate piesky - vypadovka), ale ked prejdes za hotel (tadial sa vchazda), bolo to pekne - fontanka, trava ...len neviem ci tam nepocut hluk z ulice. pre nas to bolo male (dve restiky po 50 ludi) a je to zrekonstruovane
Odpovedať
Profilova fotka
hej, no ten hotel Bonbon je pekny, vidim nanho z okna :-D a kolko to tam stalo? vy ste sa tam informovali ze kolko by tam vysiel obrad a svadba? no ja idem, lebo cestujeme prec, tak sa tu zatial majte, ja sa ozvem este :-D
Odpovedať
pa andulqa a uzi si vikendu :-D
Odpovedať
andulqa, pozir do IP :)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: nevieme presne kde, zvazujeme aj KE a okolie, ale aj ine miesta...v podstate kdekolvek na SVK, kde by sme mohli mat sobas v kostole a hostinu pod holym nebom x-) mirkita: tych dovodov je viac...zacala som spekulovat nad rocnym studiom v USA (ja som taky vecny student) a stalo by ma to velaaaaaaaaaaa penazi, tak sme to rozmyslali prelozit este o rok....no a potom nahle umrel priatelov ocko :-( tak pocas smutocneho obdobia nechcem nic planovat, pride mi to nevhodne a aj to citim ako respekt voci jeho mamke a rodine....tak uvidime....nas to ale nesuri....a chceme si tie pripravy vychutnat :-) a musim priznat, ze som aj dost narocna, takze to chce poctivy, dlhodoby prieskum :-D :-D
Odpovedať
letusik: no svadba pod holym nebom je krasna aj my ju chceme na hrade,teda obrad a oslava bude vo vnutri ..:-) ale bolo by super keby aj cela zabava bola vonku,ale to je strasne vela organizovania a este keby nahodou prsalo?? =-) to by asi nedopadlo dobre
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
taraa: a uz nerobis koordintorku?
Odpovedať
Profilova fotka
monika: ono sa to riesi tak, ze den pred tym sa na pevno urci, ci maju pripravit stoly vonku alebo vnutri....takze jedine treba najst vhodne miesto pri budove, kde maju k dispozicii aj primerany interier pre pripad potreby :-) taraa: videla som, ze si si tu otvorila temu/ponuku...drzim palce x-)
Odpovedať
letusik: no ano,ale aj tak by som stresovala...neviem,ked sa na nieco nachystam a potom to nevyjde,tak to sa mi nepaci.. :-( a to musi ozaj byt ochotna restika,ktora by sa riadila podla pocasia... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz sa to tak teraz robieva,ale jasne, to sklamanie chapem...my tiez skor zvazujeme nejake kastiele/zamky/hrady s peknou zahradou....ale uz teraz mame na zozname 120 ludi, takze je problem najst taku budovu aj s velkou salou a dobrym ubytkom :-S asi aj preto potrebujem dlhsi cas na prieskum a analyzu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?