Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
ano viem ale tie prve su dost volanikove a tie druhe su take jednoduchsie,ale krasne su oboje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to fakt su obe krasne...moni...zijes dlho v zahranici? planujete tu po svadbe ostat, alebo nie?
Odpovedať
ano dost dlho 10 rokov...a zatial sa vraciame tu ale moj nastavajuci miluje Slovensko a by tam odisiel aj zajtra,ale s pracou by to tam mal asi tazsie,aj ked slovesnky vie dost dobre a dorozumie sa ale take formalne vyrazy mu este chybaju...ale o niekolko rokov asi prideme na SK teda uvidime ako to bude a ty co robis na SK kde pracujes?a priatela mas z vasich koncin? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som presovcanka..teda obaja sme. A u nas na vychode je to s pracou bieda. Pracujem sice zatial v detskom kutiku. Strazim a hram sa s detmi. Ale je to dost psych. narocna praca aj ked sa to na prvy pohlad nezda. robim dvanastky, tak pridem vzdy domov vystavena. Ale v najblizsich mesiacoch chceme s priatelom zacat podnikat a neskutocne sa na to tesim...On je zatial na urade prace, pretoze po 3 mesiacoch si od uradu mozme zobrat nenavratnu pozicku na podnikanie..100 000sk tak na zaciatok by to bolo ok..tak sa obetoval, a momentalne pracuje na bratovom domceku. A co vy? kde pracujete? :-)
Odpovedať
aha tak super to sa asi poznate od malicka...?no ja robim v cestovke a priatel je manazer v hotely,tak celkom v poho no a my sme spolu 6 rokov,tak nasi su uz radi ze si to ideme specatit ;-) Tak uz budu spokojni :-D Tak super vy budete mat spolu firmu tak budete spolu 24/7?
Odpovedať
Profilova fotka
pamatam si lyndy's, vzdy ked som bola na skok v londyne, tak som tam za nim isla na kavu... x-) zatial sme ju odlozili, uvidime dokedy...ci este v 2009 alebo az 2010...ale sme spolu 11rokov (spoznali sme sa v Londyne :-D), takze rok hore-dole nam uz nerobi rozdiel...aj tak spolu od zaciatku byvame, tak je to uz ako manzelstvo :-D jaj, peto je velmi smiesny...a pozitivny...zlaty maly bracek.. :-D
Odpovedať
letusik:no super ten svet je tak strasne maly,ze?? :-D a paci sa ti v Dubai?my sme tam minuly rok chceli ist s mojim drahym,ale potom sme to nejako prelozili....a aku pracu mas?
Odpovedať
ahojte holky, ste tu niektore aj z Nitry, co planujete svadbu v lete 2009 ?
Odpovedať
ahoj marci77,ja som teda neni z Nitry,ale svadbu budem mat tiez v lete 2009... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: pracujem pre aerolinky ....a jasne, v Dubaji som spokojna...ma vela pozitiv....aj niekolko negativ samozrejme.....aaaale ved za 7 rokov si hadam clovek aj zvykne aj na minusy...ako v kazdom meste... ;-) na zaciatku mi trochu chybal Londyn...a tak vseobecne Europa a jej vymozenosti....ale teraz by som nemenila :-x uz mi Peto o Tebe povedal...tak mam v tom jasno :-D
Odpovedať
letusik: no dufam,ze Peto len v dobrom??? :-D Tak to super.ze sa ti tam paci,uz len to pocasie vie asi povzbudit,ze hej??a na sk chodis casto z takej dialky?ci asi ked robis pre aeorolinky,tak si asi aj polietas casto.... :-) a chlapca teda nastavajuceho mas odkial?
Odpovedať
Profilova fotka
z Kosic x-) chodim pomerne casto, kazde 3-4 mesiace v priemere....kym som studovala na dialku, tak som bola obcas doma aj kazdy mesiac.... :-D jasne, ze peto len v dobrom, vlastne len tak informativne ako sa poznate... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
monika a mas pekne inspiracie v albumiku...tiez sa mi paci elegantna zlato-sampanska vyzdoba... x-)
Odpovedať
dakujem,mne tiez to je taka svadobna farba,ze ano??to je podla mna najkrajsia taka elegantna x-) a co vy uz mate plany na dalsi termin svadby,ci este nie? :-)
Odpovedať
caute...tak som objavila august 2009 :) my sme 1.8.09...dufam ze to tak aj ostane...doslova obiehame saly. Ako ste na tom s pripravami?
Odpovedať
mirkita: no vitaj medzi nami 2009,tak vidim,ze uz v plnom prude zhanas? :-) My budeme mat 8.8.2009.tak vlastne tyzden po tebe ;-) my uz mame salu zajednanu a teraz v septembri sa tam ideme dohodnut co a ako.a ty kde budes mat svadbu?
Odpovedať
monikac - no, zaciname...uz len termin vybrat bol dost "porod", lebo sa okolo nas vsetko zeni a vydava, takze sme museli o svoj stastny den trochu bojovat Miesto je otazne, lebo sme zenich - vychod a nevesta - BA, z kazdej strany cca 60-70 ludi...mame co robit :) ak sa nam nepodari do septembra/oktobra nieco rozumne a kapacitne zohnat v BA, tak to bude na vychode, tam mame aj miesto a vsetku organizaciu v podstate cez rodinu vybavenu. a vy kde chystate?
Odpovedať
mirkita: No tak to tolko ludi to teda mate co robit,to bude poriadna svadba :-) A v BA musi byt dost vela sal kde by sa zmestilo tolko ludi nie?Tak to musi byt ale fakt vela svadieb,ked mas problem skoro rok dopredu zohnat salu :-o My mame zatial len salu,teda aspom dufam....zajdnali sme si ju v maji,ale chcem sa tam ist popytat presne co a ako teraz v septembri,tak uvidime,ale dufam,ze nam to tam vyjde lebo je to nas najoblubenejsi hotel... :-) A nasa svadba bude v ZA.
Odpovedať
ZA poznam, odtial je moj byvaly priatel a nejaki spolocni znami :) no, to by sa clovek cudoval ze v BA nie je az tak vela velkych sal spolu s ubytkom (potrebujeme to mat na jednom mieste, nemozem vychodniarov prevazat po BA hore - dole) a tie najvacsie su v hoteloch, kde je nenormalne drahe ubytko.... tak je to fakt tazke :) kolko mate hosti?
Odpovedať
no tak to ti verim,to teda je dost zlozite ked clovek nie je z toho isteho mesta,alebo z tej istej krajiny (ako v nasom pripade) tak ta uplne chapem ze je to dost zlozite.... :-| My budeme mat okolo 80 ludi hore-dole,teda aspom zatial,ale to vies ono sa ti to vzdy nazbiera....
Odpovedať
:) hm, u nas bude skor ubudat...akonahle sme tu v BA povedali ze to mozno bude vychod, hned sa par ludi odhlasuje :-D ale nam je to jedno...naco si pridavat starosti? ved to robime skor pre nich, pre nas je ten obrad dolezite a nech sa kazdy zabavi... z inych krajin - no super...tak to uz si nemyslim ze to mame take zlozite :) aj ked to je zase dobra prilezitost spravit si oslavy na dvakrat... saty si uz pozerala?
Odpovedať
no v nasom pripade to bude len jedna oslava a bude sa konat na SK,tak my musime vsetkich dopravit na SK a aj ich ubytovat a im poukazovat,tak to bude o dalsie starosti viac.. :-| ale snad to nejako zvladneme... pozerala som len na nete a mam ako tak predstavu co sa mi asi paci,ale ked pridem na SK teraz v septembri tak si idem popozerat po nejakych salon co a ako maju a hlavne co mi pristane...lebo predstavu mozem mat,ale prave ten typ sa mi nemusi hodit,tak uvidime a ty uz mas predstavu alebo si si uz nejake skusala??
Odpovedať
praveze este nic...mam z toho miernu paniku a moc sa netesim....mam obavy ze mi bud nic nesadne alebo sa nebudem vediet rozhodnut alebo sa nakoniec nebudu pacit drahemu.... a este k tomu sa potom budem desit ze ked si ich vyberiem na jar, tak nesmiem chudnut ani priberat...no proste pre mna je to asi najvacsi stres :) a som strasne ovplyvnitelna, takze musim zobrat bandu kamosiek nech mi uprimne povedia co a ako lebo inak ma nejaka teta v salone presvedci ako mi super sadne strih pre 50 rocnu pani :)
Odpovedať
ale neboj bude to v poho,no len si zober tie naj kamosky a tie ti urcite uprimne poradia..neboj....a co sa tyka tak mozec pribrat alebo chudnut,lebo este pojdes tesne pred svabou na upravu a oni sa budu dat zmesit alebo zvacsit ;-) a keby im nahodou do svadby prisla nova kolekcia tak ti uzrice teta dooli aj zmenit neboj....ber to pozitivne mne sa jedna kamoska vydavala minuly mesiac a mala predstavu presne ake saty chce a prisla do salona a skusala ich a vyzerala v nich hrozne vobec jej ten styl nesedel a potom jej pani ukazala nech si vyskusa saty na ktore by sa niky ani nepozrela....skusila a boli to tie prave,sedeli jej super!!!a boli to oni a vyzerala v nich krasne!!! :-)
Odpovedať
hm...na tom nieco bude...ja som si minuly tyzden kupovala saty na svadbu draheho brata a tiez mi dali saty ktore by som ani nedala dole z vesiaka a tie mi sedia akoby ich na mna vymysleli... sem-tam sa trochu tesim ake to bude skusat si pekne saty, ved je to len raz v zivote :) a potom zase neviem co ma to chyta ze si zle vyberiem :) a kam zoberiete hosti sa poobzerat? pri Ziline je vela krasnych miest, ale to sa asi neda vsetko postihat
Odpovedať
No tak urcite do nasho mestecka,ktore je pekne a potom hory to sa im urcite bude ratat,ved Nizke a Vysoke tatry su krasne,aspom budu mat na co spominat....a samozrejme ze im spravime pravy Slovencky gulas!!! ;-) to musi byt nie?? No oni budu musiet aj sami pozreat,dame im mapy a miesta kde mozu ist a mozu sa zabavat....vacsina ludi ostane na SK tyzden tak si spravia taku dovcu :-)
Odpovedať
no super...to by som brala, ist na peknu svadbu do zahranicia a mat moznost sa vydovolenkovat v peknom prostredi...to ste fajn vymysleli :) z nasej strany myslim ze este kooooopa ludi nebola nikdy na vychode, tak tiez budu pozerat :-D
Odpovedať
no vidis tak aj oni budu mat dovolenku z toho...a na vychode je tiez pekne... :-)
Odpovedať
ahojte, tak ja sa k vam pridavam s datumom 8.8. 2009 :-), mame vtedy vyrocie, takze mi to pride super ze to padlo buduce leto zrovna na sobotu ...ale o pripravach sme sa este ani nechceli bavit lebo sa nam to zda skoro, ale ako citam tak vy uz ficite... ;-)
Odpovedať
vitaj majushka.no tak to mame taky isty datum super!!!No to uz ficime a nie sme sami,treba takuto udalost poriadne naplanovat!! ;-) a kde budes mat svadbu??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?