Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
akurat som si pozrela...no tie su pekne,hlavne ten vrch sa mi paci,mne sa pacia take jednoduche ked su,lebo ja mam v predstave nejaky hruby nahrdelnik a musi byt samozrejme s kamienkami x-) To nesmie chybat. A velmi sa mi pacia oznamka co budes mat,su velmi pekne a to si ich budes sama vyrabat??To da namahu nie?
Odpovedať
Profilova fotka
pacia sa mi saty co mam v albume - dve posledne..
Odpovedať
no tieto co si tam teraz pridala su krasne..take romaticke.paci sa mi ked su hrubsie ramienka,urcite budu pekne robit ah postavu a su asi aj pohodlne. Kedy mate presne svadbu a kde?
Odpovedať
Prepac teraz som si vsimla,ze mas svadbu 8.8,vlastne tak ako ja...super datum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
oznamka si budem robit sama..ved mam dost casu a mam vystudovanu umelecku skolu,tak by bola hanba keby som si ich dala robit u inych.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
svadbu mame v jednom penzione v Po..vyzera to tam ako v kastieli a obrad budeme mat tiez tam v zahrade pod ooobrovskym stromom..chystam sa niekedy pofotit si to tam...a vy uz mate predstavu kde by mala byt svada?
Odpovedať
no tak ty si sikovna,co sa tyka oznamiek...su velmi pekne My uz mame salu zarezervovanu a teraz v septembri sa tam ideme presne popytat co a ako,tak uvidime.Hostina bude v hotely ktory je velmi pekny,lebo je na kopci a ma vyhlad len na hory a ma aj super velku terasu,tak dufam,ze bude prijemne teplucko aby sme mohli byt na cerstvom vzduchu... No a svadobny obrad chceme na hrade vonku na nadvori a to si tiez ideme zajednat teraz v septebri,lebo je to tam dost popularne :-) tak aby sme mali miesto..aj ja si tu musim dat uz nejake foto
Odpovedať
budete mat velku svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
nie bude nas okolo 40+kapela, kamera a hostia co nam budu robit program..mimochodom..rozmyslala si uz nad nejakym programom? my by sme chceli mat sermiarov, aby nam urobili program spolu s ohnovou sou a ohnostrojom..ale ci to aj skutocne vybavime , to je vo hviezdach..
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja idem spat..zajtra ideme do madarska na kupko...konecne oddych..dobru noc.. :-)
Odpovedať
A tak to znie fajn...ja teda este neviem o programe,my to mame trosku zlozitejsie,lebo to bude skotsko-anglicka svadba,tak tie programy musime nejako pomiesat,tak nevedno ako to dopadne....a poznas nejakych ludi co by vam taky program spravili?
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: cez facebook?moze byt!odkial si a kde byvas?musime zistit cez koho ma poznas z FB :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte babule..mozes sa pridat?myslim ze patrim tiez k vam a dokonca pozeram ze tu mam aj 2 babeny v tom istom termine :-) jaka haluz? :-D
Odpovedať
no kde ste vsetky? ;-(
Odpovedať
Ahoj a vitaj cicuska26....tak aj teba to caka 8.8?Uz zacinas vybavovat??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vidim ze uz sa nas par naslo, my planujeme 22. augusta, je to presne dva mesiace pred nasim 5tym vyrocim, bude sa to dobre pamatat, akurat vcera sme sa vecer bavili ze o rok o takom case sa uz budeme zabavat :-D
Odpovedať
No to teda hej ono sa to nezda ale cas uteka velmi rychlo a co uz zacinate vybavovat??
Odpovedať
letusik,no uz som tusim na to prisla odkial ta asi poznam,ty si kamoska Petra K. tusim,ze ano??My sa osobne nepozname a nikdy sme sa nestretli,ja som ta len videla na stasne vela jeho fotiek.....aspom sa mi zda,ze si to ty.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby..prave som prisla z kupka z Madarska ..tesila som sa nan ako male decko..po dlhom case oddych a bolo super. moni..tych ludi na program nepoznam osobne, ale mam znameho z PKO co organizuje tie podujatia v meste a on nam dohodi sermiarov..sna to bude ok.. :-) Vy to teda budete mat zaujimave..viem si predstavit chlapov ako tancuju v Skotskych sukniach. :-D heeh
Odpovedať
mirettim,no tak to bude super ak zozeniete tich ludi na zabavu,aspom budes mat o straost mejen a o vsetko sa ti postaraju a ty sa mozes odreagovat....aj ja musim nieco take vymysliet,len ci najdem anglocko hovoriacich to teda neviem no skotske sukne su pekne,chlapcom to velmi slusi,ale moj nastavajuci nebude mat pravdepodobne suknu,teda aspom na zaciatku obradu nie,mozno ked sa po polnoci prezleciem ja,tak on potom sup do sukne ;-) no uvidime... a skotske tance su podobne nasim ludovkam,tak to si super poskaceme :-D
Odpovedať
mirettim: ozaj a ty si ides tie saty pozicat alebo si ides kupit??Mate u vas pekne saty na pozicanie?
Odpovedať
Profilova fotka
monika: jeeeeeeeeeej, a odkial poznas Peta? On je moj dobry kamarat z domu....nedavno sme boli spolu v USA na dovolenke, tak asi tie fotky myslis :-)
Odpovedať
no tak si to ty :-) ano videla som foto z USA v jeho profile,ja som s Petom pracovala v London asi tak pred 6 rokmi...no to je ale nahoda ze hej??a ty zijes tiez v Londyne?
Odpovedať
Profilova fotka
nie, uz 7 rokov byvam v Dubaji. Byvala som vsak v Londyne v '97 a '98-mom.Ale s Petom sa pozname z domu...Pred 6 rokmi?Kde v Lindy's? (ci ako sa to volalo...)
Odpovedať
ano presne tam sme spolu robili (dobre si pamats to meno?)....on bol vzdy taky srandista,vsak aj stale je :-) a ty si teda svadbu na rok zrusila a prelozila az na neskor?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj juuj super nahoda baby..aky je ten svet maly nie? tie saty mi usije krajcirka..je u nas jeden salon krory ma vlastnu krajcirku a ta pani majitelka mi povedala, ze ked si vyberiem saty hoci z internetu, tak oni mi ich take usiju..len musia byt z latok ktore sa u nam popripade v cechach daju zohnat. A tie saty co som videla uz usite v ich salone su super. tak dufam ze sa nejak dohodneme. Sili napriklad aj pre Veroniku Koscovu.Neviem ci v tych spevackach mas prehlad... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa velmi pacia skotske a irske tance...a hudba hlavne ked su tam aj gajdy.
Odpovedať
Profilova fotka
uz si si dala foto? krasne satky..najviac tie prve.. :-)
Odpovedať
ahoj mirettim,tak to super,ze ti usiju saty,tak to mas fakt dobre,lebo mozes mat presne podla svojich predstav,tak uz si sa rozhodla,pre tie posledne v tvojom albume? no tie prve (v mojom) su pekne ale na tom sa mi najviac paci to bolerko...take nejake by som pristala :-) A saty sa mi zatial najviac pacia tie druhe co tam mam...
Odpovedať
Profilova fotka
na tych prvych sa mi paci ten vrch a tie druhe maju podobny len bez volanika..neviem ci viez co myslim..su super.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?