Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

2. aug 201011010
  • ano robim a zijem v Jersey je to castou Uk,taky maly ostrov medzi Francuzkom a UK...
    a preco 8.8.2009,ani ti neviem,boli sme sa pozriet na ten hotel kde chceme mat svadbu a je to nas najoblubenejsi hotel tam u nas a pani sa nas opyatala ci si chcme urobit predbeznu rezervaciu a tak sme sa pozreli do kalendara a pacil sa nam ten datum a bude sa lahko pamatat 😉 a vy,je to nejaky specialny den?

• nie neni nejaky specialny ten den...len sme chcely v auguste svadbu a ten 8.8.2009 nas zaujal,lebo mas pravdu ako si povedala bude sa lahko pametat...a to hlavne priatel chcel mat v auguste,on prisel s tymto napadom august...lebo chce ist potom na svadobnu cestu a mozno to bral tak,ze bude super ked to bude pocas dovoleniek a v lete 😉

• no tak to urcite a kde sa chystate na svadobku?

• Sponzor fóra
  • no tento rok sme boly v chorvatsku a bolo tam super aj krasne...... 😉 ani sa nam nechcelo ist domov....a na svadobnu cestu je to uplne ako vysite 🙂

• takze moni ja uz pomaly koncim no zajtra som tu ako na koni...pozdravujem vsetky babule a posielam bosu.... 😶 fajn sme si popisaly.pa 😉

• ty sa ale mas,ze koncis!!!ja mam este 4 hodiny pred sebou 😞 ...no super som si pokecala a tak si uzi zvysok dna ukaz sa tu zase niekedy na pokec pa 🙂

• neboj ukazem sa tu..ja tu budem viac menej ked budem v robote a to som stale..takze tu budem urcite....mozno len nebudem moct tak rychlo pisat a tak casto...zajtra o 6 rano hlasimk nastup...a neboj tie 4 hodiny ti uz zbehnu...aj tebe pekny zvysok dna...

• ok tak sa maj pekne 🙂

• Dobre ranko,uz nespite...vstavat baby..... 😉 😃

• dobre ranko...no zase si tu ako ranne vtaca... 😉 mas sa?
    No ja som prisla pred 40 min do prace,ale uz som rano bola aj v posilovni,tak aj ja som dnes ranne vtaca.. 🙂

• no ahoj,vidis,zasa som tu prva jak nikdy,ale tak vies ked musim tak skoro do prace,co uz narobim 😞 ja som sa uz stihla pohadat v robote s koleginou z hrubeho tovaru,tak len cakam na veduceho co bude haha 😠 no tak ty si aka sikula ze si uz bola aj posilovat....budes si drzat aspon figuru do svadobnych siat... 😉 vidis dobry napad asi to vyskusam aj ja 😃

• no a ty o ktorej vlastne zacinas pracu??
    Ja chodim do posilovky skoro kazde rano,teda aspom od pondelka do stredy a v piatok rano pred pracou a vo stvrtok po praci... 😃 ja milujem cvicenie,ale teraz cez zimu sa to asi zmeni,lebo to sa mi horsie vstava rano ked je este taka tma!!A uz budem musiet byt len vo vnutri v posilovny a nebudem moct uz bezat po plazi,co mi bude chybat!! 😞

• no ja chodim bud rano na 6,alebo mam aj tyzden co chodim na 7 a este aj na 10.mam to vselijak roztrusene.no tak to ti verim ze ti bude chybat behanie po plazi 😞 tak to by som sa hned dala nahovorit na beh,keby ze ma behat pri mori a nie na antuke. 😉 baby to dajak flakaju..ani vcera a ani dnes nikto 😕

• no veru nikto tu nechodi,asi su na dovolenke...
    a co veduci ta uz zjazdil?

• no este nie nedosiel 🙂 ja nevravim ze ma zjazdi,asi ked tak obe,no ty by si si tiez podla mna nenehala rozkazovat co mozes a co nemozes od tvojej da sa povedat kolegine ktora ti neni nic a stara sa do vsetkych a hra sa na velku sefku 😠

• Sponzor fóra
  • no to teda nie,to by aj mna nastvalo...take mam najradsej co sa robia nieco viac ako su... 😐
    ake meate pocasie?

• no u nas je krasne slnecno,no uz to neni ako na zaciatku ze palilo strasne slniecko..na vecer alebo vecer je uz riadna kosa 😠 a u vas?

• no u nas dnes momentalne leje ako z krhly,ale vcera bolo horuco,take trosku aprilove sme mali leto,raz tak,raz tak.napr. v nedelu bolo tak horko na nevydrzanie,tak sme sa vyvalovali na plazi a v nedelu bola strasna zima,tak asi tak...
    no co uz ste boli pozerat nejake saly alebo kedy idete?

• no este sme neboly pozerat nikde...priatel chce ist pozerat az od januara,tak som zvedava ci sa nieco o takom case este najde...ked je tak tvrdohlavy 😠 ,no co ti poviem..ze sa nemam bat ze to vsetko stihame zohnat, 😐 tak ja sa neham len prekvapit 😉

• caute
    vidim ze tu veselo ficite 🙂

cicuska...chcete to mat v BA? ak ano, tak si myslim ze januar je neskoro pre niektore miesta...ak chcete mat na vyber, tak radsej chodte aspon obzerats skor 😉

• no ahoj mirkita: no ako postupujete s pripravamy a uz ste nasli nejaku salu u vas v BA alebo na vychode? 🙂

• ahoj mirkita....no ved prave este neni iste ci bude v BA,pretoze sme boly pred 2 tyzdnami v hlohovci na svadbe a tam sa nam to vsetko velmi pacilo...takze by sme mozno chcely skorej tam...ja to viem a preto sa bojim ze ak bude v BA ze bude uz neskoro,no niektore veci chlapom nevysvetlis 😞 😠

• cauko,no, minuly tyzden sme mali ist pozriet jedno miesto, ale stratili sme sa v BA 🙂 tak tam ideme o 2 dni zase...tazko sa to nahana...sme v robote do 18tej, ale nie kazdy prevadzkar je tak dlho v praci, tak sa musime trochu prisposobit
    inak, myslim ze cim dalej tym viac sa aj mne pozdava nieco mimo BA, ale este to nevzdavam 😉

• mirkita ty si neni z BA?To sa ti ani nedivim ze ste sa skoro stratily..ja som mala zasa pred tymto vztahom chalana ktory bol z vychodu a ked sme tam isly tak som sa skoro aj ja tam stratila.no postupom casu som si uz dajak zvikla.no a co sa tyka tych prevadzkarou,tak to mas teda fakt pravdu,ked clovek robi do vecera a oni su tam len ledva do obeda 😞 neboj drzim palce,urcite najdete nieco pekne a tak isto teda dufam aj ja,no mne sa to velmi pacilo aj v tom hlohovci ako som uz pisala,tak rozmyslame mozno ze aj skorej nad tym... 😉

• no, praveze ja som z BA 🙂 a priatel tu uz vyse 10 rokov zije...no ale akosi sme to nenasli na prvy sup a prevadzkar nemal cas na nas cakat...co aj chapem, kedze bolo 19.30 pred 4 dnovym vikendom....

• no tak to ano v BA je to teda zlozite s hladanim niecoho,ved ako v kazdom velkom meste....ja som sa tam tiez velkarat stratila.. 😒
    mirkita a co je to hotel alebo restauracia?ak si dobre pamatam,tak vy budete mat dost vela ludi ze ano?

• dobre babenky ja uz padim domenko...tak si piseme zajtra 😉 pa

• ano, vela vela...asi 120. Ideme pozriet Hotel Rapid. Zvonku nie je velmi pekny, ale boli nan vyborne referencie a cenovo nas to nezruinuje 🙂

• No tak super,ze ste nasli nieco pre tolko ludi,lebo to je urcite zlozite najst....

• ano, uvidime vo strvtok... je to jedna z poslednych sanci
     😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov