Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

2. aug 201011010
  • monikac - my uz mame, miestnost, kameramana, fotografa, hudbu, uz aj svadobne topanocky som si kupila

• tak ten zaklad uz mate a to je podstatne 😉 a uz mas aj saty ked si si kupila topanky?

• V trebisove
    ty uz mas vsetko?
    saty este nemam

• Sponzor fóra
  • tak my máme zatial kameramana, včera sme predbežne dohodli fotografa, rozhodli sme sa pre hudbu, ale im ešte musíme tento týždeň zavolať a najväčší problém je pre nás sála rozhodujeme sa medzi dvoma

• ivka: tak ja mam ten zkald ako ty,sala,kamera,foto a DJ a teraz zhanam nejaky subor na odcepcenie 🙂 a uz si si skusala aj nejake saty?

medulienka: tak sala je podstatna a budete mat vela ludi?

• monikac - nie este som neskusala, v jednom salone som sa stretla s neochotou , ale 7 novembra mam zajst do jedneho salona, tak snad si nieco vyberiem

• ivka: a budete mat vela ludi?

• sála je naozaj podstatná a práve ide najmä o tých ľudí s priateľom sme chceli tak do 50 ľudí ale keďže hostinu platia rodičia tak môžu si povedať koho budeme pozývať a tak sa to vyšplhalo k 80 ľuďom no a bojíme sa že do sály ktorú sme chceli sa nezmestia

• no tak my okolo 120 - cize dost vela ludy
    monikac a vy ?

• uf 120 je naozaj vela ale zasa bude aspoň veselá svadba 🙂

• ivka: tak to teda poriadne vela 120 🤔 ale ak ste velka rodinka,tak sa to asi ani inac neda ze hej? 😃
    my budeme mat okolo 80 max 90 ludi,tak uvidime kolko sa este nazbiera 😬
    medulienka vidim,ze si z CA...uz si bola pozerat nejake saty a nasla si nejake pekne? 🙂

• monikac: áno som z čadce ešte som bohužial nebola pozerať už sa dosť dlho chystám ale nejak mi to nevychádza a ty si už niečo pozrela?

• ja som tiez este nebola,nejako sa mi do toho nechce....ale koncom novembra chcem ist nieco pozriet,tak uvidime 🙂

• ja sa hlavne bojím že si nebudem vedieť vybrať

• baby - to si uz tak skoro treba rezervovat saty? ja som myslela ze niekedy az na jar, ale citam ze vraj treba skor

• Sponzor fóra
  • madulienka: no vsak aj ja mne sa tolko paci,ale nevedno ako budu na mne vyzerat..to je ina vec 😬

ivka: neviem ci treba tak skoro,ale ved sa vydavame len raz,tak si treba poriadne vyskusat a povyberat no nie? 😉

• monikac - no sme velmi velka rodina, a niet koho vynechat , no to je pravda, ze treba skusat, len sa toho aj troska bojim ci sa mi bude nieco pacit

• no vsak aj ja ale hadam len nieco pekne najdeme 😉 uz mas v predstave ake by si chcela?

• v podstate aj hej , ale ako budu na mne vyzerat tak to netusim, mam ich v albume

• ktore su to?maas ich tam viac

• tak presne vytypovane nemam

• aha ale tie co tam mas su peknucke,take jednoduche a akej farby chces mat vyzdobu v sale?

• ahojte dnes vospolok 🙂

• monikkac - cerveno bielu

• medulienka43 a ty chces aku vyzdobu?

• my sme sa spoločne rozhodli pre fialovú výzdobu

• pozeram ze mame aj rovnaky datum svadby , vy ste uz aj za fararom boli?

• nie farára sme ešte nenavštívili chystáme sa až začiatkom januára dúfam že to bude stačiť a vy?

• my sme este tiez neboli, a neviem kolko dopredu za nim treba ist , ale vela ludi sa ma pytali ci uz aj na nauku chodime

• podla mňa je na to čas ale my to chceme vybaviť hneď začiatkom roka.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov