Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tiez myslim ze je cas, tusim som niekde pocula ze na nauku sa chodi 3 mesiace pred sobasom , ale ked mna caka taky tazky rok - statnicujem
Odpovedať
jáááj no to naozaj ťažký rok my sme obaja štátnicovali tento rok priateľ v júni a ja v septembri dalo nám to obom dosť zabrať, ale neboj to zvládneš. aj ja som počula o tých troch mesiacoch
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme sa tiež chystali mať svadbu 29.8.2009, ale včera som bola na martike a vraj sa v štátny sviatok nesobáši :-( , tak sme teraz z toho smutní. A vraj som tam išla skoro mám prísť až v apríli, to už budú presne vedieť v ktoré dni sú "ochotní" pracovať.
Odpovedať
no o tej matrike som už od niekoho počula ale s kostolom si myslím že nie je problém, a nejde to niekde inde skúsiť vybaviť?
Odpovedať
Profilova fotka
to som zatial neskúšala
Odpovedať
tak skúste niečo pozisťovať možno ak sa nezvdáte tak to pôjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak si myslim ze na matrike je to ine nez v kostole
Odpovedať
no tiež si myslím lebo viem o pár dievčat ktoré tiež majú tento termín a majú kostol zajednaný a nemali problémi
Odpovedať
dobre ranko prajem....my sme uz boli za fararom a robi nam trosku problem kedze chceme mat obrad na hrade a on nas tam nechce zosobasit,ze to musi byt v chrame bozom,tak uvidime ako to dopadne,mozno budeme musiet mat civilny sobas :-| sunessie: co ze skoro si bola na matrike a mas prist az v aprili?to sa mi zda trosku neskoro nie??To teda maju pristup normalne sa chod stazovat to si nemozu dovolit ti povedat,ze nevedie kedy sa im bude chciet pracovat,ved to neni normalne predsa :-o
Odpovedať
Profilova fotka
nooo..... august je az druhy polrok a skor ako v aprili este nebudu vediet terminy, lebo sa nesobasi kazdu sobotu ]-(
Odpovedať
aha tak to mate nejake divne...ja mam uz na matrike nahlaseny datum 2 mesiace a ziadny problem nebol,hned si to zapisali a bolo to... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mozno preto, ze mate cirkevny sobas. asi tam pojdem este raz
Odpovedať
Článok sa načítava...
no my prave nemame cirkevny zatial sme si zajednali len matriku,lebo farar nam robi problem a ked nepovoli tak budeme mat civilny sobas a tak sme si zajednali matriku a ked nam vyjde cirkevny,tak potom matriku zrusime....ale na matrike ti musia zapisat datum do kalendara,ved aby si si ty vedela vsetko zorganizovat,ved oni ti nemozu povedat,ze az v aprili ti povedia kedy sa im bude chciet robit??ved to je pochopitelne ze si musis zajednat salu a veci okolo svadby ved to by mali chapat
Odpovedať
ahojte, ja som to tu uz pisala ze mi nechcu zobrat ziadost o uzavretie manzelstva na matrike, pani mi tam povedala ze oni nevedia kedy budu sobasit na buduci rok, snazila som sa ju nejako prehovorit, ze ved mi byvame v zahranici a nemozem chodit na matriku kazdy mesiac sa pytat ci uz vedia terminy na dalsi rok...nedala sa prehovorit a dokonca ani sme nemohli tu ziadost pred nou podisat s tym ze by ju tam potom odniesla moja mama..neviete mi niekto poradit ako na to??? ci neexistuje na to nejaky zakon alebo co??? ja sa totiz nemozem pohnut dalej pokial nemam na 100 percent zajednany datum a cas...saty uz mam ale miestnost, kameraman atd sa predsa neda zajednavat ked neviem na kedy ...
Odpovedať
stormie: tak to ti teda nezavidim,mna by porazilo,to je strasne,ze vam nechcu zajednat..neviem ci je na to zakon,ale ja by som napisla staznost na Matriku SK a napis im tam,ze to nie je mozne aby si si nemohla nahlasit datum sobasu na buduci rok...ty si z BA ze hej a vidim ze aj sunnessie je z BA a ma taky isty problem :-S a v BA mate len 1 matriku alebo je ich tam viac?
Odpovedať
je ich tu viac..ale musis sa nahlasit na matrike podla trvaleho bydliska - drahy je z vrakune a ja so stareho mesta a kedze chceme mat obrad v starom meste (su tam krajsie pristory) tak sa musime nahlasit na matrike v starom meste a tam ta teta robi problemy...
Odpovedať
Profilova fotka
stormie - no mas to tazke, nechapem preco je to taky problem pre matriku, vsak vsetko sa musi planovat rok dopredu
Odpovedať
stormie: no tak napis list staznosti na tu tetu co ty na to?ked robi problem,tak aspom sa spamata ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj v Petrzalke robia problemy, bohuzial tu mame obaja trvale bydlisko takze budeme asi musiet pockat az do aprila
Odpovedať
ja ale ani neviem ako sa ta pani na matrike vola a zase sa bojim pisat nejake staznosti aby mi nerobili este vacsie problemy, svadbu chceme mat 8.8. takze predpokladam ze bude vela ludi co sa budu chciet brat v tento datum...
Odpovedať
stormie: tak tam chod este raz opytat sa,ze si potrebujes rezervovat salu a ked ti povedia nie,tak sa opytaj rozpravat s niekym nadriadenym a ona ti ho musi zavolat pre pripad,ze by tam nadriadeny nebol,tak potom si opytaj meno tej panej co ti povedeala,ze nemoze rezervovat a napis list....bat sa nemusis,ked tak tak sa ona bude bat!!!Stoj si na tom,ze si to potrebujes zajednat ved aj oni to musia pochopit. A neboj,ze ti ta pani bude robit problem,ak bude k tebe drza,tak potom jej ty spravis problem ;-)
Odpovedať
ahojte baby, chcem sa len opytat ako pokracujete s pripravami??? mna chytaju depky ze to nestihnem...aj ked drahy ma ukludnuje ze ved mame kopu casu... ja uz mam zajednanu fotografku, zacinam uvazovat nad vyzdobou a hlavne hladam priestor a to vsetko aj ked nemam este ten termin na matrike :-) nic ine mi nezostva len to proste risknut ze mi ten datum potvrdia..
Odpovedať
Profilova fotka
tak skus sa risknut lebo potom bude problem s priestorom
Odpovedať
stormie: no ja na tvojom mieste,tak by som urcite zhanala salu,lebo 8.8 je dost popularny datum a hlavne nech mas salu.my sme tiez mali salu zajednanu a este sme ani neboli na matrike,tak necakaj kym pojdete na matriku,zajednaj si salu a potom daj len datum na matrike.... ;-) a este si to teda nevyriesila s tou matikou?viem,ze ti tam nechceli zobat rezervaciu... :-| ivka a ty si si uz zajednala tu matriku?
Odpovedať
Profilova fotka
monikac - my mame svadbu v kostole
Odpovedať
aha prepac ja som si ta pomylila.... :-| a co vsetko mate uz vy zajednane? a budete mat vela ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
uz mame skoro vsetko , uz aj saty mam
Odpovedať
no ty si ale sikulka....aj saty a si si kupila alebo poziciavas si? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
poziciavam
Odpovedať
jaj a zabudla som ze aj saty uz mam :-) tie boli ako prve a drahemu kupime oblek ale momentalne zacal chodit do posilky takze kupa obleku neprichadza do uvahy lebo sa rozhodol schudnut a dostat sa do povodnej formy :-) takze potom by mu nesedel no a ta matrika...nasi zapojili svoje kontakty takze vlastne ja mam zajednanu obradnu miestnost a aj oddavajucaho aj ked nemam podanu tu ziadost..takze tej tete to tam mozem doniest vlastne uz hocikedy, ked sa rozhodne ze uz budu prijimat ziadosti na buduci rok... no a tie miestnosti mam vybrate zatial dve resp. tri ale ta jedna sa mi zda byt daleko resp. nechcem mat hostinu mimo BA lebo neviem si predstavit ako by to bolo s dopravou...a teraz este cakam na predbezne cenove ponuky z tych dvoch a podla toho sa rozhodneme...a inak hudbu by mi mal robit znami a kameramana sme sa rozhodli ze nechceme takze o starost menej...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?