Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

2. aug 201011010
  • ahojte, tak ako pokracujete nevesty?
    nam sa to uz pekne rozbehlo 🙂 konecne!!! 😃
    len fotografa nevieme zohnat.. 😞

• mimitomi: ahoj,tak to je super,ze uz mate vela veci... 🙂 budete mat velku svadbu?a co saty uz mas?
    my uz mame tiez tie hlavne veci zorganizovane,tak fajn.. 🙂

• objednali sme si vcera obrucky, v piatok pohare, rucne robene,mno kameramana, hudbu, salu, knaza..to uz mame dlhsie..a aj kadernicka uz je..mo ale teraz diplomku riesim, takze taaaak.. 😞 ale som rada, ze aj moj chmurko sa uz rozbehol a riesi a vybavuje veci..vaaaau!chi chi
    monikac, a vy kedy mate svadbu?

• Sponzor fóra
  • no tak to usper,no aj moj drahy uz zacal organizovat nejake veci,tak uz nie je vsetko len na mne... 🙂
    My mame svadbu v ZA.a vy?

• ahojte
    no, u nas este nie su ziadne drobnosti poriesene (obrucky, pohare, pozvanky, menovky, kvety) a potrebujeme este kameramana, matriku, knaza...ale to sa vybavi behom nasledujucich 2 tyzdnov...dufam
    a drobnosti zacneme seriozne riesit asi buduci mesiac... 🙂

este sa musim ist odfotit v satach co som si vybrala...

inak, mimitomi - my to budeme mat blizko seba - rovnaky okres, len trochu skor 🙂

• mirkita: tak to budete mat este perne 2 tyzdne...prajem vela stastia vo vybavovani.. 😉
    a ake saty si si vybrala ak s smiem spytat? 🙂

• Ahojte dievčatá, pozerám, že tu sa svadby organizujú aj dva roky vopred... 😵 my sme sa rozhodli akurát prednedávnom, asi budeme mať čo robiť 😦
    Nemám absolútne ani šajnu o tom, čo treba... máme kňaza, dj, sálu, kameru aj foto, čo všetko ešte treba? (šaty, boty, oblek, prstene sú v poradí)
    Môžete mi prosím poradiť, čo si mám zapísať do zoznamu? Ďakujem 😃

• oligaca: no tak to uz mam tiez dost vela,tie podstatne vecu uz mas... 😉
    no potom si este najdi cukrarku,kadernicku,kozmeticku...a to je asi vsetko co mna teda napada,ani ja nemam viac ako co mas ty a plus tieto 3 dalsie veci... 🙂
    a budete mat vela ludi a kde to mate?

• to: oligaca
    ked sa prihlasis, hned na hlavnej strane mas hore vpravo take ze "svadobny planovac (aby si na nic nezabudla)"...mkrni don - mne dost pomohol 😉

• monikac: planujeme len nieco malicke, cca 30-35 ludi, mame to mat v Bytci, odtial pochadzam len uz nejaky cas zijem v Trnave s mojim najdrahsim 😃 Len mam trochu strach, ako to dopadne... Pozerala som (zatial len cez vyklad) nejake saty, zarazilo ma pozicovne.. uff asi zrusim sporenie 😃

gaia: nieco z toho planovaca som vyuzila, len som myslela ci niekto nema nejaky prakticky poznatok... a velmi som sa chcela zaradit do diskusie 😉

• oligaca: ahoj no tak to mate super,ze len tolko ludi...tak urcite nemate az tak problem s vyberanim saly pre tolko ludi.. 😉 No Trnavu mam strasne rada a travila som tam vela casu,kedze tam mam vela rodiny... 🙂

• monikac: Ahojky, veru, Trnava je krasna... ale kopce su kopce 😃 Vy budete mat kolko ludi?

• monikac: ozaj, pozerala som, ze to mate v ZA... odkial mas pls saty? trosku sa toho desim, lebo tie ceny ma sokovali a navyse mam 180 cm... bojim sa, aby som nemala vsetky saty nad clenky 😎 dakujem 🙂

• jej, aj aj budem mat svadbu v auguste.... ja som alehrozna potvorka, nevenujem sa tomu tak,ako by som mala, moja polovicka mi stale pripomina zavolaj tam a tam. Mame uz miesto obradu a aj svadobnu hostinu zarezervovanu a mam dohodnuty svadobny make uop a vlasy...to je asi vsetko.... 🙂 no svadobna hostina, konecne som vybrala jedalny listok, co budem servirovat,ale to je vsetko. takze som asi pozadu ...no a pozvanky, tie som po 2 tyzdnoch konecne odsuhlasila dizajn a uz mi ich daju tlacit, tak ich budem mat do 2 tyzdnov!

• oligaca: ja mam saty z uk,davala som si ich tu sit...a v za som nebola pozerat saty veru vobec,ale zevraj pekny vyber maju vo vanessa 😉 bola som tam aj pozriet,ale pozerali sme len oznamka,saty sa mi nechcelo v ten den skusat.. 😬
    basinka: vitaj,tak uz mas toho tiez dost... 😉

• Sponzor fóra
  • basinka: mas toho neurekom 😃 tichucko zavidim 😃
    monikac: dik za tip, vyskusame 😃

• oligaca vazne mam? no to som rada, lebo mam pocit, ze vela neviest planuje dlho, dlho... a ja som len pred nedavnom zacala.... to sa potom asi rozbehne vsetko postupne,tak neboj....
    chcem sa opytat, aku muziku mate na vecer,alebo planujete.... DJ alebo nejaku skupinu?

• basinka, my sme na tom asi rovnako 😃 zacali sme asi pred mesiacom, ale mame dj, ktory hra aj na harmonike, tak sa postara aj o "chodniky"
    o kadernicke nemam ani paru, salu mame, ale jedla este nie, nemame ani definitivny zoznam hosti lebo drahy sa nevie rozhodnut koho este zavola (vahy)
    financny rozpocet mame dost obmedzeny a nechcem megalomansku akciu, mam k nim podvedomy odpor 😃
    neviem si predstavit, ze by sme svadbu planovali dva roky vopred... to je prilis dlha doba 😃

• Ahojte tak mi mame termín 8. augusta uz sa veeelemi tesíme

• ahoj janka: no krasny datum si si vybrala 😉 ako sa ti dari s pripravou? 🙂

• Ahoj monikac, suhlasim, veru nádherny, ved ako aj ty. Tak viac - menej mame vsetko objednane, salu, fotografa, kamera, kvety,,,a pred mesiacom sa vydavala buduca svagrinka, takze sme nieco odkukali. A ty si ako na tom s prípravou ??? 😉

• janka: no presne ...pekny datum sme si vybrali 😉 tak uz mate to hlavne hotove hovoris,no aj my a uz sme si dali robit oznamenia,obrucky a aj saty su na ceste... 🙂
    tak ste brali inspiraciu od svagrovej 😃 budete mat vela ludi?

• ani nie, lebo my uz asi rok vieme tento dátum, ale svagirnka mala velmi náhlu svadbu 🙂, saty mam uz od oktobra, obrucky uz nosime od Vianoc a oznamenia si dame robit az ked skoncime skolu,,,,teraz sa sustredujeme obaja uz len na diplomovky a statnice 🙂 , Ozaj ake satky budes mat??

• tak vy ste sikulkovia 🙂 a vy uz nosite obrucky? saty mam od alfred angello a ty?

• jj nosime, sice sme uz veeeelmi dlho zasnubení 🙂 Poziciavam si z Nicole, kolekcia Pronovias, tak snad sa budu pačiť drahému 😃

• ale tak snad ano a drahy ich nevidel?budte mat vela ludi?

• nie nie este nevidel, a poctivo dodrzuje aj to, ze mam v skrini závoj, tak tu skrinu radsej ani neotvara 🙂 budeme mat 41 ludi, taka najblizsia rodina a priatela? A vy kolko ?

• no tak to fajn... 🙂 tak to mate pohodicku ked len tolko ludi,aj ja som chcela mensiu,ale sa nam to nazbieralo a budeme mat 90

• tak teeeeda to je uz riadny dav 😃 povodne som chcela mat svadbu v rifliach a len so svedkami ,,,a tak dajak som zmenila plány 😃

• no dost vela,ale co uz...ja som tiez chcela ist len niekde na ostrov a len o nas dvoch aby to bolo,ale drahy ani pocut o tom 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov