Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

2. aug 201011010
  • no hudbu riesit velmi nejdem..kamarat nam bude hrat..fotky tiez nie..sesternica ma atelier, akurat tak kvety..saty, oblek a obrucky..a aky darcek pre hosti sa napr. dava? ci len taka nejaka malickost?

• darceky som len kdesi vycitala... byvaju to nejake prkotinky ako cokoladka alebo daco take ale ja to nechcem.. jedna kamoska to riesila tak ze dala urobit menovky z pernikovych srdiecok a to si odniesli ako darcek...

• ahojte zienky, tak som dalsia do klubu augustových letných neviest. svadba bude 15.8.2009. pripájam sa k debatke o darcekoch pre hosti.... ja som tiez myslela ze sa na to vykaslem, ale nakoniec som sa rozhodla ze darceky pre hosti spravimmm :o) . chcem vyrobiť také male krabicky - a do nich dať nejake prkotinky. ked na tom zacnem pracovať dam to aj do albumu.

• Sponzor fóra
  • ahoj gabika aj ja mam svadbu 15.8 kde mate?

• ale co do tych krabiciek? bonpari asi nebude stacit 😃DD ale tie pernicky vyzerali super, tie si dam spravit asi aj ja... 😃

• spisiacka: ahoj, obrat bude na radnici, a hostina pravdepodobne v hoteli preveza. A co ty?
    oligaca: no ja chcem take male cokoladky na ktoré si sama vyrobím obal s nasim datumom svadby, a s nejakou kresbickou svadobnou. a chcela som este vyrobit magnetky na chladnicky asi v tvare srdca.

• gabi, to moze vyzerat super, posli potom phohots 😃

• oligaca: jasne poslem, snad to bude take ako si prestavujem :o))

• gabika no my budeme mat obrad v malom kostole a hostinu v hoteli Flora. O kolkej mate sobas?

• ahojte
    moja nastavajuca svagrina a svagor mali krabicky...objednavali ich z internetu z Irska spolu s mandlami co do nich dali, ale primiesali tam rusim aj hrozienka v cokolade ci take nieco. a jedna kamoska davala rafaelo...to je vlastne madla v kreme a v kokose 🙂

• spisiacka: sobas bude o 15:30 , uz mas vsetko zabezpecene?

• no my tiez mame o 15,30 hm tak to budeme spolu sa stresovat 😉

• no spolu stresovat 😮
    aj spolu trubiť po meste 😃

• presne tak len aby sme sa nestretli vraj to smolu prinasa. My mame v malom kostole.... tak mozno pojdeme cez telep.... nie cez mesto

• 15. 8 . okolo tej 15:30-16:30 by sme to mali mat aj my 😃 hehe to budu kolektivne stresy, davova psychoza je suvix 😃

• Sponzor fóra
  • my mame 15.8. o 16.00, tak to vy uz budete trochu kludnejsie 🙂

• juj tak to bude teda fakt davove, ja sa zatial nebojim... ale vjem ze to pride 😉
    ja mam stres s toho ze budem plakať ... pri gratulaciach a tak, lebo ako poznam moju mamku aj baku- tak tie budu urcite plakat

• gabikaaa, ja mam presne ten problem, ze neviem, ci sa mi oplati sa licit 🙂 neviem, ci budem moct normalne povedat slub!

• no ved to - kozmeticka nas bude licit tak min. pol hodky, a slzicky nam to zmiju za par minut 😕
    v minulom roku som bola na jednej svadbe, ked mali takyto placuci problem... ale nie u nevesty.... zenich neved udrzat dojatie, plackal jak maly chlapec. bolo to ale zlate 🙂

• a zenich sa nemusi byt o makeup 😃

• byt - sorry preklep --- ma byt báť

• no ono to staci ze jeden zacne plakat a potom.... je to taka retazova reakcia.... tak dufam ze sa budu vsetci drzat.... lebo sa ani ja neudrzim....

• baby ani nehovorte, mne akurat jedna kamoska vravela, ake mala pri tom vsetkom pocity, vydavala sa vlani v jeseni... plac bolo to najpohodovejsie... najhorsi je obrad a ta trema... potom ked uz vyjdete z kostola (uradu) je to uvolnenie. No ja mam taky mensi problem, ze ked prehrmi taka navalova stresova situacia nastupi navalova migrena... aby som este svoju svadbu neprezila na liekoch 😞

• no je to urcite velka trema aj vsetky pocity ...taky naval
    no moj drahy sa ale neboji obratu ale vsetkeho potom, ma najvecsie obavy s toho, ze sa budu na nas vseci pozerat 😃

• Ahojte 🙂 My planujeme 22.augusta 2009 😉

• no ja mam 15.8 tiez 15.30 - 16.30..... ako to tu citam, dali ste mi nervozitu do bruska. Ja bud budem plakat z dojatia alebo sa budem smiat - neviem ktora varianta je 😃 lepsia. A niektore nevesty su uplne v klude, to by som chcela aj ja byt,ale neviem - neviem. Ked sa tak zamyslim, z coho by sme mali byt vystresovane???

• basinka tiez tak nad tym uvazujem ze sa v podstate nic v nasich zivotoch nemeni... iba priezvisko... ale ved to nie je az take strasne.... tak preco kazdy stresuje a na nervy... z toho. Ale ono je to vsetko nejako zvlastne popreplietane citmi a hlavne akymsi citom ze sa niecoho vzdavame ze o nieco prichadzame a to navzdy....

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• neviem, ja to beriem tak..ze je to z 99% pozitivne..inak by som sa nevydavala a verim, ze vacsina z nas..verim, ze to bude u nas vsetkych stastne manzelstvo a nadherny den tym, ze je o "nas dvoch" a viem, ze to nebude vzdy ruzove a pridu problemy, ale podla mna sa tym manzelstvom vela veci nezmeni, zaklad ostava ten isty..

• Ahoj anjelik 33, ja mam tiež svadbu 22. augusta 2009. Akurat vcera som si rezervovala fotografa, ktoreho mi odporucil nas kameraman 🙂 niektori fotografovia boli na 22.augusta rezervovani uz v januari 😮 som sa teda cudovala... ja mam svadbu v Bratislave.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov