Plánuje niekto svadbu v auguste 2009?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Planuje niekto svadbu v auguste 2009? :-N
Odpovedať
ja budem mat sice len okolo 60-70 ludi, ale pozvali sme celucicku rodinu. neviem si predstavit ze jednych pozvem a druhych nie, uz len koli rodicom. nech sa tam vsetci stretneme a zabavime. a este stale sa do toho poctu ludi zmestili v pohode aj vsetci kamarati. keby sa pocet navysil o cca 20 ludi este stale to neni taky financny problem, utiahli by sme to.
Odpovedať
Profilova fotka
no.. aby som pravdu povedala, my budeme mat asi problem aj so 40kou :-(
Odpovedať
Profilova fotka
lucka227, no myslim, ze sifonik to dobre vystihla...kazdy mame ine rodiny a ja mam extra velku, takze by bolo odomna nefer pozvat jednych a druhych nie...ako som pisala, tak to funguje v rodinach, ze sa stretavaju len na vyznamnych udalostiach a ja to robim aj kvoli tomu, aby sa stretli ti, co sa dlho nevideli...koniec koncov, cela hostina sa robi najma kvoli pozvanym, takze chcem potesit kazdeho.. :-) no a to neratam sesternice a bratrancov, ktori uz maju vlastne rodiny, tak ti su mimo hry :-D no proste, tesim sa velmi, lebo aspon bude dobra zabava :-D a este dodam, ze to mozno znelo tak,ze nemame kde peniazky vyhadzovat..tak to teda nie, kupili sme si byt a so zariadovanim budeme radi, ked si kupime na svadobnu noc aspon postel...nie je to tak, ale svadba je svadba :-D
Odpovedať
mimitomi: presne :). sesternice a bratrancov s rodinami som tiez neratala, ale posielat pozvanky budem akoze rodine, takze ak nahodou niektori bratranci/sesternice povedia ze by prisli aj s partnermi, tak to je cca tych 20 ludi o ktorych hovorim, ze by sme prezili. no a tiez nechceme vyhadzovat..podobne ako vy aj my sme si kupili bytik pred 2 rokmi a este stale mame na nom co dokoncovat, zariadovat. a este dalsie plany do buducna, na co potrebujeme peniaze, ale co sa svadby tyka, tak su iste veci, na ktorych nie som ochotna na svadbe setrit :)
Odpovedať
oligaca: my sme preto aj radsej pockali so svadbou kym dost nasetrime, ved sme sa nemali kam ponahlat. ale jasne ze by sa dali prachy aj lepsie vyuzit...nuz ale co ked je to spomienka na cely zivot. inak my sme tiez chceli najprv ze len rodinu bez kamaratov nieco do 40 ludi, ale potom sa nam zapacila jedna sala a tam nam povedali ze tu salu davaju len od 60 ludi vyssie tak sme si povedali ze ideme do toho, lebo sa nam to tam strasne paci :)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, sifonik, kazdy podla svojich moznosti zvykov a nalady... ale megaloman som nebola nikdy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
juj...baby, uz sa nam to blizi. uz mate vsetko nachystane?
Odpovedať
tweetinkapp: ach jaj, ani nehovor :-N nemame este kostol isty. teda presny termin. to je stres. nemame cas tam skocit aj s povolenim k sobasu, ktore tu susime na stole (lebo zijeme v ba, ale svadba bude tam odkial pochadzame -120 kilakov od ba). a este teraz mi zacina skuskove a mala by som sa ucit, a namiesto toho mi hlava praska co vsetko treba este zariadovat. a ani obrucky este nemame vybrate...nestihame...neni cas...ach jaj
Odpovedať
Profilova fotka
pohodaaa.. ani my nemame ani vybrate obrucky zatial.. a ani kolace a tortu sme neriesili.. vsetko sa da, zvladneme to holky, nebojte! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky, ani ja este nemam obrucky (svadba 15.8.09). ale to je v poho, na to je este cassss
Odpovedať
:-) no tak fajn. ale aspon uz mame konecne potvrdeny ten kostol, tak mozme dat robit oznamka...aspon uz budeme mudrejsi kolko ludi nam potvrdi. ach jaj, dufam ze co najmenej. lebo potom neviem co.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :D nam dnes volali ze uz mame obrucky hotove :D zajtra ideme pre ne :DD
Odpovedať
Článok sa načítava...
oligaca: a kde ste si ich davali robit? sa mate. my chceme nejake popozerat, ale nemame kedy to obehnut. ale zas sme uz vcera poslali objednavku na oznamenia, tak aspon jedna vec z krku.
Odpovedať
Profilova fotka
Sifonik, mame to z trnavy, zlatnictvo sara... dnes ideme pre ne, a oznamka este nemame presnu hodinu dohodnutu s fararkom, ale v sobotu ideme na nauku, tak mozno aj oznamka poriesime... po troske to zhromazdujeme :D
Odpovedať
oligaca, tak fajn. my tiez chceme ist pozriet do Trnavy do zlatnictva Jozef a potom mozno do Trencina, len nemame kedy to obehnut. zamotali sa mi do toho skusky az do polky juna tak neviem co skor. Inak tie oznamenia - vcera vecer sme im posielali objednavku a dnes rano uz sme mali v maili elektronicky navrh. Uplne super, tesime sa. Nauku uz mate? A kam budete chodit? My budeme chodit tu v BA, hned vedla mame kostol tak naco sa nahanat. Uz to mame dohodnute, ale zacinaju nam az od juna...po 3x +1x nejake quo vadis :)
Odpovedať
joj baby. dnes som nasla jedny uzasne saty....lenze v inom salone, tu v BA. a nechcem aby mi v NR prepadla zaloha. ale su uzasne, mozem len slepo zavidiet tomu kto ich bude mat..:(
Odpovedať
Profilova fotka
Sifonik, odporucam Jozefa, tam maju prenadherne obrucky, milion vzorov.. v trnave su az 2 pobocky, budes mat co robit... tie saty.. ja radsej nikam uz nechodim, lebo by ma asi slahlo, keby som nsla ine krajsie co by mi sadli ... svadbu mame u mojich rodicov, bude to aj ako rozlucka s nimi a s trvalym pobytom u nich... tak nauky chceme riesit tam. toto bude nasa prva, mam z toho obavy, lebo ja do kostola chodim uz len velmi zriedkavo drzim ti palce pri skuskach, nech sa ti dari
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridávam sa k Vám k augustovým:)) Je tu ešte niekto, kto bude mať svadbu 07.08.09?
Odpovedať
ahojte kocky, uz som tu davno nebola, nejako nebol cas, kedze tiez teraz sa ucim do skoly..my este nemame obrucky doma, vsak este cas..ale tak mozno do konca maja by mohli byt hotove. My ich mame zo Serede, tiez dobre zlatnictvo a v podstate dobre ceny, tak sa tam niekto mrknite, ak este nemate vybrate..my sice mame dohodnute vsetko v kostole, aj hodinu, ale akosi sa nam pan dekan este neozval ohladom priprav..my by sme ich mali mat 5, tak tiez cakame, kedy nam zavola, aby sme uz dosli, sme na to velmi zvedavi, ale tak tesime sa :) a ani ja uz radsej po ziadnych satach nepozeram, len stale premyslam, ci si vybrat este ine, alebo si nechat tie iste, ktore mam, myslim v tom mojom salone..ked uz tam mam zalohu. Ale neviem, zatial si nechavam tie..no uvidim, co casom vymyslim :D
Odpovedať
oligaca: dakujem, akurat som teraz v sobotu jednu skusku urobila a hned po nej sme sa ponahlali na svadbu kamaratovi. no trosku sa obavam ze ak bude v auguste takto teplo ako bolo teraz....bude probem stale. bojim sa aby mi ludia nesedeli vonku na terase celu svadbu, a aby sa dopravilo vsetko jedlo - najma zakusky- v neposkodenom stave. lebo toto teplo co bolo teraz sa mi moc nepacilo teda. neviem si predstavit byt cely den v tych korzetovych satach v takom teple. tie obrucky do tej trnavy teda urcite pojdeme pozret, chceli sme tam ist hlavne preto lebo pozname toho jozefa, majitela. ale tak pozreme aj ceny ake ma. baby ani ja uz nechodim pozerat saty. ale tieto posledne som uvidela vo vyklade salonu, ktory mam blizko roboty. :( ale ved mozno by mi ani nesedeli. saty co mam vybrate sa pacili aj mojmu priatelovi, a on by uz nechcel keby som ich menila za ine. tak aj tak uz asi nezmenim. tak drzme si palce aj na nauky a vsetko okolo toho.
Odpovedať
Profilova fotka
no, presne, ja uz tiez nechodim po salonoch, keby som nasla ine saty a nahodou sa do nich zamilovala, jujuuuj! aj ked v tom mojom salone stale prichadzaju nove saty a ak by sa mi tesne pred svadbou zapacili nejake ine, neni problem zobrat ich. tak uvidime.. :-) inac cez vikend sa nam podarilo zohnat super pana, co pecie super zakusky, tak sa tesiiiiim! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sifonk, mas to huste, doslova :D
Odpovedať
baby a aku si idete dat kyticu? v lete su vraj kvety lacne, len ci aj vydrzia. vraj najviac vydrzia orchidey, potom ruze. mne sa moc ruze nepacia. tak asi tie orchidey ale tie su aj dost drahe.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty, aj ja sa k vám pridávam ja mám 15.8.09. a ja by som potrebovala veľmi pomôcť s farbou výzdoby.pomarančovú nechcem, bordová s bielou sa tam nehodí. mohli by ste mi poradiť? fotky mám v albume. ďakujem
Odpovedať
ahoj stankan : ja budem mat taku zlato bielu vyzdobu..nejako som nevahala vobec nad farbou, ked mi ukazala kamoska ako vyzdobuju salu, tak toto sa mi pacilo proste najviac.. a co sa tyka kvetov..tak ja este fakt neviem, ale strasne sa mi pacia tulipany, len tie v lete asi moc nebyvaju skor takto na jar, tak neviem..ale mozno ak kaly, vsetky tie kytice su take nadherne.
Odpovedať
Profilova fotka
no ani ja sa neviem rozhodnut aku kyticu, vraj by mala kytica ladit s vyzdobou, a my budeme mat vyzdobu zelenu, a mne sa pacia aj ruzove kytice, co som tu zatial nasla v pripravnych albumoch, poradi niekto?
Odpovedať
tak ked budes mat zelenu vyzdobu, tak to sa ti bude hodit cokolvek..mozes si dat ruzovu..a s trochou zeleneho..ako listy a tak..a to sa ti da kombinovat s akoukolvek farbou, ked budes mat vlastne zelene listy a ozdobenie trochu..ja zas by som chcela trochu farebnejsiu kyticu, ale k tej zlatej vyzdobe sa asi moc nehodi...ale tak zase nebudem to nejako riesit..ked sa mi bude pacit nejaka, tak nemusi ladit s vyzdobou, ved na tom vlastne vobec nezalezi nie? :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj beteva, mas pravdu, kaslem na to ci bude alebo nebude ladit s vyzdobou, hlavne, ze sa mi bude pacit......hned zajtra idem ku kvetinarke, dam jej fotku kytice, co sa mi paci e nech mi taku urobi :-) . a som pozerala, ze este vyberate brucky, alebo ich uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez velmi neriesim, co sa hodi.. vyzdobu chcem zelenu a kyticu farebnu.. ako prave natrhanu na luke, taku zmes.. :-) obrucky este nemame, ale chystame sa hladat buduci tyzden.. 8-)
Odpovedať
ja to tiez neriesim. kyticu chcem bielu, prip. do kremova a s troskou zeleneho a vyzdobu budeme mat bielo-zlatu. ta sa nam aj najviac pacila a v tom salone nam povedali ze je aj najziadanejsia.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?