Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
Profilova fotka
@puffu u nas je to uplne rovnako ja mam o rok mladsu sestru tiez ale az o 12 mesiacov a 15 dni presne :D a druha o 6 rokov mladsia a nasi tiez skacu ako ona piska ... tiez maznacik.. kupia jej co jej vidia na ociach a mama aj to co jej na ociach nevidi...:D a tiez ked daco poviem tak som aj ta najhorsia.. ale dievca ma 21 rokov a mysli si ze peniaze rastu na stromoch asi... teda nie ze by to bola jej chyba ale zial.... ale inak mam s nou ovela lepsi vztah ako z druhov segrou...ved ona raz tiez odide z domu a bude sa musiet naucit stat na vlastnych aj bez rodicov len to bude asi pre nu trochu krutejsi vstup do reality...
@puffu no snad niečo pekne zoženiem :D @oskvarka no tak to je teda pekne rozmaznana..ja mam 20 a viem že peniaze si treba zarobit inak nič nebudem mat... ja som bola tak vychovavana..dostala som to čo som k životu potrebovala-a uplne mi to stačilo :D...
Profilova fotka
@mishita2401 ja som tiez za taky pristup... ved to ma najviacej na tom mrzi mi si totiz velmi rozumieme a sme velmi podobne povahy ale ju ten pristup rodicov skorej nici... a kde ides na nakupi do ziliny?...ja som tiez po zime vykupila newyorker v Maxku v ziline :)
@oskvarka no dnes kolo obeda ideme :D ale ja pojdem asi do auparku do new yorkeru :D ešte nevieme :D
Profilova fotka
@mishita2401 no v auparku som sice este nebola nakupovat tak cielene v ziline ale chystam sa lebo su teraz na sme zlavove kupony do pizzerky tam :) (http://www.zlavadna.sk/team.php?id=79...).. ale teda ked si mam vybrat medzi mirage duben a Max tak max jednoznacne vyhrava....
@oskvarka no v mirage je akurat tak prd :D... tam nerada chodim...tam nič neni... ale aupark a max to je niečo podobne..len v auparku je toho asi viac :D
Profilova fotka
@mishita2401 jj mirage je ozaj o nicom.. ale maju dobri bowling (len desne drahy) a minigolf :D.. a dorba restika tam je a aj jedna cinska vyzierka .. inak nic :D.. teda je tam este Mark and Spencer ale tam je to dost drahe.. ale pekne veci....
@oskvarka no presne ako hovoris...bude to horsi zaciatok osamostatnit sa...
@oskvarka no už som sa vratila a niečo pokupene :D
@mishita2401 no sa pochval co pekneho si si nakupila...:)
@puffu no mam nove šatičky :D potom take tričko a dlheeeeeee tielko :D
@mishita2401 no na jeden vyjazd do obchodov celkom slusne nie...:) ja ked idem do obchodov tak bud nenajdem nic alebo tolko toho maju ze neviem vybrat co kupit a co nie...:) ale mam rada ten pocit ked idem s tomasom po nakupnom centre a sme ovesany taskami s novymi vecami...:)
Článok sa načítava...
@puffu ja to mam tieš rada :D ... a dneska tam toho nebolo moc čo sa mi lubilo... ale niečo sa našlo :D.... aj drahý si kupil plavky-take krasne modre...juj :D... a kratase a tričko :D
@mishita2401 uz vyzdbroj na svadobnu cestu?...:) no ja uz idem do prace tak zajtra papa...
@puffu no ak pojdeme tak hej :D... tak ahoj :D
@mishita2401 uz aj ja poznam vkus mojho chlapa co sa mu na mne paci a co nie :-)
@oskvarka som rada ze moj chlap ma taky vkus aky ma :-)
@nikuska1987 no dneska mam toho straaaaašne vela na robote...uf
@mishita2401 no ja mam toho dnes tiez vela ma pracu, musim ist nieco nakupit pred odchodom na sr, zajst do banky lebo mi prisiel list ze ich mam kontaktovat(pridem tak povedia ci som spokojna s uctom a mozem ist spat domov)...no hrozne...keby aspon telefony dvihali aby som tam nemusela ist...ale tak aspon sa prejdem...:)
@puffu ježin :D ..no ja som doobeda len prala, skladala pradlo, varila...no ani nevem ako ten čas preletel a už budu dve hodiny zachvilu..no hruza...
@mishita2401 no ja som sa teraz vratila...:) v banke ako som pisala predtym...len ci som spokojna...no pre take somariny sa musim trepat do banky...ale aspon som objednala peniaze ked pojdeme na dovolenku lebo tu v bankach nemaju 50tky...iba 10libier alebo 20libier....ked chceme peniaze v 50tkach tak ich treba objednavat...no hroza...:D
@puffu ježiš maria to čo je za system?? :D
@mishita2401 anglicky...:D ale to skoda reci...:D tak teraz uz mas vsetko porobene ci este stale nieco? Ci sa teraz ucis?...
@puffu no teraz robim uvod a zaver v tej seminarke-ešte ju musim očislovat-to bude zasa problem...a asi aj zozipovat... skontrolujem prezentaciu či je uplne v pohode :D a ked to pošlem budem sa moct znova učit :D
@mishita2401 aspon sa nenudis...:)..ja uz pomaly pracujem na zozname co si mi poradila...:) aby som na nieco nezabudla...jooj nech sa uz baliiim...:)..
@puffu no tak to budeš mat lepšie-ja si taký zoznam urobim aj na svadobný den-ako na rano :D a aj drahemu-lebo ten zabudne aj sam seba :D
@mishita2401 ja mam uz tiez takezoznamy na svadbu, co treba odniest do hotela v piatok, co vo stvrtok atd...a co ma tomas zobrat do kostola...:D lebo by zabudol krizik alebo obrucky..:D
@puffu no mi križik dostaneme -teda ak si nekupime vlastný :D.. no a obručky-bude mat nastarosti drahý-a nema to komplikovane-zoberie len tu krabičku a hotovo :D
@puffu mam rekord vyše 20viet v uvode :D... a to niesu najkratšie :D... trištvrte strany zapisanej vlastnými myšlienkami...:D to sa mi ešte nestalo... :D
@mishita2401 ta kopla muza?...:) tak len tak dalje...:) do kostola nie je vela toho zobrat ale pre istotu to bude mat na papieri aby nezabudol...:D treba este kolace pre kostol pre tych co pojdu iba do kostola...namyslim si ze ich bude vela ale pre istotu...:D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?