Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu tak vy budete manželia už skor čo?? :D a tak občiansky sa vybavuje tak do týždna-aj vodičak, pas dlkšie-iba ak si zaplatiš viac tak rýchlejšie.
@mishita2401 tak dufam...ono je cakacia doba 30dni len ked nemaju vela ziadosti tak to urobia aj skor...ja co som si davala robit obcanku minuly rok tak som ju davala robit v pondelok a v piatok uz mi pisali ze ju mam hotovu...len neviem este sa par dni caka za papierami z matriky ci ako to je...neviem...myslim za sobasnym listom...:) ale ziadne oslavy nerobime, mozno pojdeme na veceru, ani obrucky nebudeme nosit...az po cirkevnom...:)
@puffu jaj... tak to neviem kolko sa čaka na sobašny list....no šak oslava bude 6.8. :D a to bude svadba :D no nie :D
@mishita2401 no jasne...:) len farar vravel zeby bolo dobre ked budem mat novy obciansky...a aj zapistnicu uz treba urobit na nove meno...tak dufam ze sa to vsetko stihne...:) mozno dojde 5.8...:D to by ma asi porazilo dovtedy...ale tak vzdy sa da nejako dohodnut...:)
@puffu no ale tak to by bolo dlho nie :D podla mna to až tak dlho nebude trvat :D snad :D
@mishita2401 no snad nie...:) no urcite nie...:) nemoze...:D boze ale ten cas aj tak leti...ved nedavno bol novy rok a teraz uz o chvilu polovica roka...a nam ostava iba 79dni...:))))
@mishita2401 aj ja som mala a preto som tu nebola a zajtra tu pravdepodobne nebudem tiez :-)
@puffu a určite nie :D ved nežijeme v praveku :D... a zasa som bez nalady... začinam mat tušaka že to bude aj koli tomu že som doma... keby som mala robotu aspon na dohodu... toto je pre mna už neznesitelne.... @nikuska1987 sa nudim..aj ked sa musim učit..ale nudim sa :D
@mishita2401 tak urcite ti bude aj tym ze si doma...mne to tiez islo na nervy ked som bola 2 tyzdne doma a k tomu som bola cez den sama, som sa citila take neuzitocna... :-S no ale tak boli to iba 2 tyzdne bez prace, zatial som mala stale stastie na pracu takze sa stazovat nemozem... :-) aj teraz pracujem a ta pani je este stale v posteli lebo nespala velmi cez noc...:) takze mam aspon volno... :-D
@puffu no ved to že som doma...ako mne hovoria rodičia že chodim do školy že sa nemusim hrnut do roboty . aj ked je to externa škola je to naročne- celými týždnami sa musim učit...robit prace... ale ja by som brala nejaku robotu aspon na 4hodiny...viem že by som to asi moc nestihala na celý den..ale tých 4by bolo aspon take vypadnutie zo stereotypu
@mishita2401 tak mozno sa ti podari nejaka absolvenska prax...ved uvidis...ja som vedava ako budem vsetko stihat na Sr ...skola, dieta, domacnost a praca...uff...no ale ked sa chce tak sa da...
@puffu no ale ja som už na absolventskej praxi bola pol roka... ale kým nemam odpracovaných aspon par dni tak nemožem ist zasa ty pojdeš zasa do školy? hned babo ?? :Dale ked bude babo tak asi nebude praca či???
Článok sa načítava...
@mishita2401 tak ja chcem ist urcite na VS...hned po prichode by sme chceli babo a ja by som aj tak chcela podnikat, treba mi urobit kurzy atd...takze to tiez nejaky cas potrva...podla mna sa da materska pekne sklbit s pracou...a ked este budem sama sebe panom tak to nebude az take narocne...no uvidime, ale tak mam este Tomasa...:) prvy rok by som chcela byt doma urcite s malinkym...alebo aspon prvych 8-9 mmesiacov...a potom par hodin denne pracovat
@puffu no ak budeš sama sebe panom tak sa to určite da :D... to je ine ako by si mala robit pre niekoho :D... ja som tieš toho nazoru že aspon prvý rok by matky mali byt doma s detimi.... ako ked budu popritom doma robit alebo tak tak to ešte hej..ale hned operky a tak to sa mi nepači :D
@mishita2401 tak ja osobne by som aj tak ako operku volila manzela alebo babky...:D uz ked je dieta 3r stare tak potom skolka urcite...ale asi by som nezverila babo do cudzich ruk...
@puffu no jasne v troch rokoch do školy..ja som sice mala ešte len dva roky ked ma do nej dali-ale to sa v tej dobe nedalo inak-babka ma nechcela stražit-dodnes neiveme prečo... a tak šup do školy... :D... ale nevadi :D
@mishita2401 no ja som bola v jasliach od roka myslim...potom v skolke...ale jasne si ani nepamatam...:D a v skole bolo super...aspon si dieta zvykne na ine deti a podobne...moje sesternica nechodila do skolky iba bola s mamou alebo babkou a dodnes sa hanbi cudzich ludi...ani so mnou nerozprava...proste je tak naviazana na mamu ze konec...a to uz ma 10r...a ja som s nou prehovorila asi 10 viet v zivote...
@mishita2401 ja vobec nemam cas sa nudit :-) na nudu ani nepomyslim vdakabohu
@puffu jaj tak ja som bola tieš hambliva a to som aj do školky chodila-to je individualne... ale to sa može v škole alebo časom zmenit ako u mna :D @nikuska1987 no tak to maš dobre :D
@mishita2401 vobec sa nestazujem aspon mi dni idu ovela rychlejsie :-)
@nikuska1987 a tak aj mne ten čas nejako beži :D
@mishita2401 tak je dobrwe potom :-)) co mate nove??? :-)
@nikuska1987 no čo nove...v nedelu ideme ku buducim svokrovcom-ale aj s mojimi rodičmi :D
@mishita2401 tak je to urcite aj individialne ale zalezi aj od toho ako sa deti stretavaju s inymi detmi...:) no inak pocula si ze zajtra ma byt koniec sveta? Nejaky american to povedal...:D
@nikuska1987 ahoj...tak ako sa mas? Nieco nove?
@puffu žadny konec sveta nebude...musim ist na skušku:D a čo maš inak nove??
Profilova fotka
Náš...
@martinkatinka jednoduchy a krasny!
@mishita2401 tiez si myslim...:D...inak nove nic...pozeram ci nenajdem nejake lacne saty pre 5 druziciek iba do kostola...uvidime ci sa mi nieco podari najst...:) a neskor si idem nafarbit vlasy alebo to necham na zajtra...:) uvidim...
@puffu to chceš mat až take dokonale :D ako ked s tým tie družičky suhlasia prečo nie..ale zasa by som nikoho nenutila aby si obliekol to čo mu je poviem :D... inak od pondelka začinaju zasa tie 4svadby v tv..budem kukat :D... a inak aj mne pisali či sa nechcem zučastnit :D že by im ten naš termin vyhovoval :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?