Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu ja som ešte neobjednavala lupienky :Dmam ich asi len 200- ja ich objednam až ked sa dohodnem v sale či mi to tam dovolia a či mi to tam urobia :D... a iank čo maš nove?
@mishita2401 jaaj no sa mi zdalo ze si vravela ze mas 400a ides este objednavat ale to asi niekto iny...:D nevadi...si myslim zeby ti to dovolit mali, nevidim dovod preco nie...
@puffu no dnes som bola v knižnici trištvrte hodiny kým som našla nejaku poriadnu knižku na prezetaciu ..a požičala som si dokonca aj knihu fyziky :D- aby sm sa mala s čoho učit... :D
@mishita2401 no tak mas aspon literaturu a hor sa do ucenia...:) ja uz pomali pripravujem veci do kufra...:) super pocit...:)
@puffu no to ti verim:D.. ja by som sa tak tešila keby sme šli ku moru :D
@mishita2401 :D to je dobre prirovnanie...:D no my radsej chodime domov, aj minuly rok sme isli iba na 7dni aby sme boli viac doma...je to dost tazke pre nas vyberat...ale radsej obetujeme more a ideme stale domov...no ale posledny rok chceme celu dovolenku minut na cestovanie...no uvidime ci to bude...lebo ked uz sme v cestovke tak si stale povieme ze radsej budeme doma s Jackynom...:D aj co om ti vravela o tej predsvadobnej dovolenke na Kretu, sme mali ist na 8-10dni no a zmenili sme do ze ideme na 3 dni do Viedne...:D ale asi kazdy kto robi v zahranici radsej pojde domov ako niekam inam...:)
@puffu no asi... len mi sme sa za celých 6rokov dostali len na tri dni do bojnic..ale ako na jednodnove výlety sme chodili-aj sme toho vela pochodili ale to nieje dovolenka :D...
@mishita2401 my sme minuly rok boli tiez prvykrat pri mori spolu, inak sme stale chodili do tatier na 5-6 dni alebo na Siravu...Ja by som sa chcela zastavit v Bojniciach ked pojdeme do Viedne...minujem zoo...:D ja som ako male decko pri zvieratach...:D ..by som chcela ist aj tu v Londyne do zoo ale zatial sme sa tam nedostali...ale u mna vyhrava prazska zoo...uplne super...urcite tam este pojdem...:)
@puffu no v Prahe v zoo som ešte nebola ale Bojnice -tam je to cele pekne-aj zamok-krasny nadherny :D a zoo super... aj zoo v Ostrave je celkom v pohode ale Uplne super je zoo v Zlíne-tam je volný vstup ku klokanom, papagajom a tak :D-uplne suprove :D...
@mishita2401 vaze?...to musi byt super..ja som v bojniciach bola ale ked som bola mala a nepamatam si to velmi tak by som sa tam chcela zastavit teraz...ani vo Viedni som este nebola tak som na tu Vieden zvedava...:) ale viac sa tesim na Bojnicku zoo...:D
@puffu no važne :D v tom Zline je to super-a velmi velke a v zo je aj zamok.len ked sme tam boli tak bol zavretý-lebo v pondelky tam býva zavrety..ale čo už.. :D...
@mishita2401 no tak to si dam na dalsi zoo ktoru chcem navstivit...:))...a co ohladom svadbicky nieco nove? Uz si sa rozhodla co na menu?
Článok sa načítava...
@puffu nie..ale viem že nechcem sviečkovu...na každej svadbe ju jem... už to nechcem...a ty teda?
@mishita2401 no ja som este ani na jednej svadbe svieckovu nedostala a bola by som rada keby som ju dostala...u nas ide stale kuracie na sampionoch a potom rezen....no bolo na kazdej svadbe...no ale tak neda sa tym nic pokazit... predjedlo: bruschetta(zatial, uvidime ci to budeme menit) hlavny chod: slepacia polievka a steak z kuracich prs(specialita podniku) no ale asi tam raz pojdem a si to objednam ze co to je a ako to chuti a potom svedske stoly: pecene prasa, pecena kacka, plnena kapusta, losos, cestovinovy salat, grecky salat, svieckova s brusnicovou omackou, kuracie na sampionoch, rezen, kapustnica, pomazanky, syrovy tanier, sunkovy tanier, mozzarela-paradajka-rukola, jednohubky a uvazujem aj nad raznicim a klobasou...:D ale o sa na svadbu velmi nehodi asi tak skor nie ako ano...
@puffu no tak u teba by som sa najedla teda :D... no tak u nas sa rezne davaju-ako švedske stoly-a mne sa to na svadbu nehodi... no ty si nemala ani raz sviečkovu na svadba?- ja som toho naopak už prejedena... ale tieš sa stale dava to kuracie-ale to mam aspon rada :D... ja ešte neviem..ale určite nechcem predjedlo-to sa už aj mami dohodli že to je zbytočne-aspon u nas lebo potom nikto nedoje hlavne jedno...a zbytočne peniaze..aj ked je to pekne a predjedla byvaju chutne..ale mi to nechcem...mi budeme mat tri jedla- ten hlavný chod, potom večera kolo 20:00cca a potom po polnoci bude tretie jedlo
@mishita2401 tak u nas to tiez tak vychadza, predjedlo a 3 porcie jedla ma kazdy, ale dali sme o 40 porcii menej lebo su tam aj tie misy, jednohubky a pecene prasa a okolo 2 rano vela ludi odchadza a uz nebudu jest...ale mame tak ze napr. losos je 10porcii, plnena kapusta 10porcii, potom grecky salat 15porcii, rezne 30porcii, kuracie 40porcii a tak to mame nejako podelene...aby si kazdy vybral naco ma chut
@puffu aha :D no mi tiež napr už po polnoci vieme že deti pojdu domkov takže im už nebudeme objednavat jedlo-lebo už teraz vieme že niektorý tam nezostanu...
@mishita2401 no tak deti by nezostali urcite...ja som rada ze nemame deti hoci to je pekne ale aspon nemame starosti s objednavanim detskych porcii pre deti a normalne pre ostatnych...a tak...no ale deti su na svadbe velmi pekne...ale prezijem...:D
@puffu a tak mi už nemame take male deti aby sme im objednavali detske porcie-u nas už 5ročný zje to čo dospely :D-teda niektore tie deti :D.. mam 11ročnu sesterku čo zje viac než ja..ale lutujem... bude z nej zachvilku už gulička...
@mishita2401 :D a ja ze sa detske porcie davaju mozno do 11-12 r...:D no ja sa nepamatam kolko som toho zjedla ked som bola mensia...:D no tak mate aspon o starost menej...objednate kazdemu rovnako ...:) no inak sa tesim na tu dnesnu svadbu...davam do nej najvacsie nadeje, hoci ked som videla ten perlickovy kupel tak neviem neviem...uvidime...
@puffu no asi tak..ale ja by som nechcela takú svadbu ako mali tieto tri..a asi ani ta posledna-ten perličkový kupel a tak by som si nehala na popravky-alebo na romantický výkend s mojim drahým :D... viem že ked sa ženil bratranec tak detom davali ine jedlo- lebo mi sme mali take luxusnejšie-a take dospelacke a detom dali to čo maju radi :D- hranolky s niečim-ale tieš to vyzeralo veeeeeelmi dobre :D a boli to riadne porcie :D-žiadne detske..tak ja si pametam že ja som vždy bola hladoš-aj ked na to nevyzeram..vždy som toho veeeela zjedla :D
@mishita2401 no ani ja by som nechcela taku svadbu, zatial bez akejkolvek inspiracie... :-S ..ale tu chudinku som vcera lutovala...ved to bola fraska...v satach chodit nevedela, prvy tanec hrozne, no a zabila to tym unosom ked sa vratila z unosu sama lebo zenich ju nesiel hladat...no uplna pohroma...ale uprimne mi jej bolo velmi luto...
@puffu aj mne jej bolo luto... preto unos nechcem ani... aj ked určite by ma drahý hladal ale nechcem to- zbytočne zabijem čas ktorý možem travit na svojej svadbe nie :D... no a na prvý tanec si nedam valšik ked ho potom netacujem nie??? !!!! stači taký ploužačik :D
@mishita2401 presne tak...:) ani ja unos nechcem, tomas chcel ale potom som mu povedala vyhody unosu (ziadnu) a nevyhody(aspon 3) no a suhlasil aj on ze nebude...no a ja si myslim aj to ze mozno ten prvy tanec nemali ani premysleny, mozno im to dj iba pustil a tancovali...no neviem ked si to vyberala sama preco to tak vybrala....
@puffu no to neviem ani ja..ale na to že ju svadba stala 2500eur tak ako výzdobu mala celkom peknu... :D... len chudatko si šlapala na šaty... si mala dat kyticu do druhej ruky a tou volnou rukou si mala tie šaty podvihnut
@mishita2401 presne to iste napadlo aj mna ze prexo si ich nepodvihla ked si na nich sliapala, ale to asi v takech chvili to cloveka nenapadne, no vyzdobu mala peknu ale ja si myslim ze tie ceny su iba zaurcite veci,podla tam niesu zahrnute obrucky, oznamenia, zenichova vyzbroj a podobne...to by to mali vsetky nejako velmi lacne nie? Ty si nemyslis?
@puffu no myslim lebo len moju stranu rodiny vyde svadba bez mojich čačiek asi 4000eur... a draheho radšej ani nechcem vediet ked ma 80ludi..a mi mame taku polovicu...
@puffu tesim sa na dnesnu svadbu :-))) ja som zatial nic neoobkukala lebo nase predstavy sa odlisuju od tych svadieb :-)
@mishita2401 aj ja som kukala :-) aj dnes pojdem pozerat :-)
@mishita2401 no som mala taku vycerpavajuci odpoved pre teba napisanu a sami to vymazalo... ]-( neznasam to...len som pisala ze ako to pate podelene napr s alkom alebo jedlom? Ci alko bupujete vy osobitne aj oni alebo kupujete vsetko spolu a rozpocitavate peniaze a ako napr foto, kamera atd...nemas to tazke konzultovat vsetko s rodicmi a este aj so svokrovcami? Alebo vsetko v pohode? Nestaraju sa a mas volnu ruku?

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?