Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 no kazdopadne treba pohodlne topanky lebo inak to nejde...my planujeme pretancovat cely vecer...:) dufam ze nam vsetko vyjde ako si to planujeme...najma to aby sa ludia bavili...:)
@puffu no aj tažke ako keby važili 100kg :D heh... ale tak do polnoci vydržime :D pre tu krasu :D a pocitu radosti :D @nikuska1987 no na asi 28 aut len take stuhy..ale chcela som urobit aj take mašle :D..s organzy..no a na naše dve auta si idem robit výzdobu sama takže to potrebujem kupit organzy a take srdce :Da asi aj motiliky tam dam :D
@puffu aj moj drahy tiez povedal, ze budeme najviac tancovat tak sa mam naco tesit :-)
@mishita2401 vazne su take tazke? ale vyzeraju uplne lahunko....som to vobec necakala...no ja sa uz teraz trosku bojim toho lebo Janka co mala saty tak boli hahsie od mojich a bolo jej vlmi horuco,... a to im aj prsalo aj bolo take striedave pocasie....no dufam ze ja sa neroztopim...:D
@mishita2401 aha my budeme mat na autach len stuhy biele to budu mat svadobcania a na nasom aute nam vyzdobu urobi Magda - nasa aranzerka :-)
@nikuska1987 tak ma byt nie...:) tomas este ide niekde do tanecnej skoly....tak dufam ze ho tam nieco naucia...:D
@puffu no ved aj moje su tažke..a je mi v nich horuco preto NEBUDEM MAT SILONKY-BY MI SPADLI S NOCH :D ved mna len obliekala do nich a spotila sa ona aj ja :D-hruza :D...ale tak snad sa neuvarime :D dvihneme sukne a hotovo :D
@puffu my sa budeme sami ucit, lebo len tak sa najlepsie naucime ked budeme tancovat spolu len neviem ci to stihneme za taky kratky cas - 57 dni :-)
@nikuska1987 no to je klasika tie stuhy..ja ešte neviem..ale tieš pravda načo zbytočne vyhadzovat peniaze na ine veci :D stuhy budu postačovat-asi :D.. ja som si to chcela sama urobit..lebo mne sa take kytice na autach akosi prestali pačit..ja si to predstavuejm inak :D
@mishita2401 my nebudeme mat na aute ani kyticu, obrucky ani babiku budeme tam mat organzy a este neviem presne co to necham na Magdu ona uz vie uz sme sa dohadovali davnejsie :-)
@nikuska1987 no ja chcem tieš len organzu..ale ešte premýšlam že si vyrobim take male srdce alebo niečo...ale nič extra-ale to bude len na tom čo pojdeme potom spolu..na tom čo ja pojdem do kostola bude len organza a motyle :D
@mishita2401 no tak u mna nebol problem s obliekanim, ja som sa citila pohodlne ale to som ich mala na seba asi 10-15min....:D tak asi budem rada ked sa u po polnoci prezleciem...
Článok sa načítava...
@mishita2401 my budeme mat len jedno auto lenbo ja to mam z domu do kostola 2 minuty peso :-) ja vidim rovno do kostola z okna
@nikuska1987 tak my sme to skusali lenze tomas je hluchy a neviem ist do rytmu...takze to nechame na odbornika a ja sa prisposobim...mne to nerobi problem tancovat s hocikym kto aspon trosku vie tancovat ludove tance...teraz sa az chudak trapil ze nevie tancovat...
@puffu tak ako moje tieš sa to da normalne vydržat ja som tu vahu citila ked osm mala len vlečku chytit a držat v ruke-aby som si to oskušala..a vtedy bolo citit že hups...to je nejake tažke :D
@mishita2401 tiez si myslim ze ked su saty upravene a sedia na postave dobre ze sa ta vaha pekne rozlozi a ani to nebudeme citit...
@puffu ved to neviem ani ja a nemam problem do toho sa clovek dostane :-)
@nikuska1987 jaj tak aspon ušetriš :D
@puffu ja si to tieš myslim ale budem mat malý kruh aby mi tie spodnice neliezli pod nohy a aby som tam mala aj nejaký vzduch :D
@mishita2401 ani nie ved auto budeme mat z pozicovne ale miesto 2 bude len 1 ,,,aj vy budete mat z pozicovne?? :-)
@nikuska1987 nie..ja pojdem našou octavkou :D- ma ujo zavezie-nepije a sam sa ponukol a drahý ma odvoz tež s rodiny- take pekne čierne-značku som zabudla :D... ale to bude len do konca fotenia potom ten pan z rodiny sa ožere na svadbe a zostane len naša octavka a ešte naša talia na vozenie ludi :D
@nikuska1987 a preto ide radsej za odbornikom lebo odbornik ma urcite viac skusenosti s ucenim a vysvetlenim ako na to ako ja....:D my sme uz parkrat skusali ale neuspesne...:D
@mishita2401 my musime pozicat auto z pozicovne, pretoze z rodiny nema nikto cierne a my chceme cierne a a nichceme nikoho zatazovat tak radsej si poziciame a nase spolocne nemozeme mat ako svadobne :-)
@mishita2401 to je urcite dobre...:D Jana mi vravela ze jej bolo najviac horuco na zadku, kde boli saty zviazane a nemala tam uz spodnicku a nevestralo jej to tam...:D a ja som mala tiez saty vlhke...strasne sa mi nepili na stehna...ale prezila som to...:D myslim tie spolocenske co som mala teraz
@puffu ved kolke pary nevedia tancovat a v pohode :-) my ako budeme vediet tak budeme,,,ozaj akej farby mas pancuchy pod svadobne saty??,,,mama dnes prisla s tym, zevraj biele uz niesu moderne :-)
@nikuska1987 tak u nas sa sami nukaju :D tak ked chcu tak ja budem len rada :D... @puffu no ja budem mat na zips a mne naschval dala ten najmenši kruh aby sa mi aj na WC chodilo lahšie :D
@nikuska1987 ja mam take nie snehobiele ale skor sampanske...alebo slonovinove...
@mishita2401 heh,,,tak super :-) my mame teda auto o starost viac heh nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiii
@mishita2401 no presne toto som sa pytala Jany ako to zvladla a povedala ze odkedy mala svadobne saty tak na wc nebola...to obdivujem ju...:D ja som taky cikaci typ...chodim cikat pomerne casto...:D
@puffu aha, lebo ja sa chystam v pondelok nieco popozerat a uvidim co bude v ponuke :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?