Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 :D no to mam...:D ale ona je strasne striktna na cas..minule isla do postele 21:30 a o 22az koncime...tak som sa s nou este musela rozpravat a poslednych 10min bolo iba ticho...no ako by to nebolo jedno nie?...ved aj tak sme v nasej izbe po 22hod a nikam nejdeme...
@puffu :D no tak to huste :D... no ale tak ona je sama nie? tak sa asi nudi
@mishita2401 no ano, je sama...no a zatial moja zmena zacala dobre...:) este je stale v posteli a vyzera to tak ze este aspon hodinu mozno viac bude...:)
@puffu takže som ukončila uspešne prvý ročnik a možem sa venovat naplno pripravam nas svadbu :D tešim sa :D
@mishita2401 gratulujem...:) takze teraz sa uz mozes venovat prijemnejsim zalezitostiam...:)
@puffu dakujem :D a presne tak :D...tešim sa ..len sa musim prespat..lebo sme neska po škole oslavovali so spolužiakmi a toči sa mi hlava trochu... :D
@mishita2401 jaaaj...:) no ale ved treba nie...niekazdy den ukoncujes rocnik...:) a co si pila?hmmm...:)
@puffu no ved to :D no vino ...ale nerobi mi to dobre..vino moc neznesim :D..a ešte slnko svietilo :D
@mishita2401 ja si dam predsa len nieco silonove :-) ako dnesna skuska za A?? :-)
@puffu no to ano :-)
@mishita2401 jaaaj...no treba trosku treningu pred svadbou nie....:) ja vino velmi nepijem lebo som z neho potom velmi plna...ked nieco oslavujeme tak radsej vodku...ale na svadbe budem vinko, len tak decentne...
Profilova fotka
@puffu ja vino nepijem vobec lebo mi ani trochu nechuti... ale vodku mozem.. alebo cokolvek ine biele kvalitne :D... ale na svadbe nebudem pit vobec.. chcem si to uzit :)
Článok sa načítava...
@oskvarka no aj ja si chcem svadbu uzit tak preto trosku vinka si dam...:D len tak na povzbudenie...:D
Profilova fotka
@puffu mne aj malo zamota hlavu (mam poruchu toho centra pre rovnovahu ... ktore ovplivnuje aj alkohol...takze zakopnem aj triezva na rovnej zemi dakedy....) a som dost crazy odviazana aj bez alkoholu...takze budem vyzerat ze som vypila aj ked si nic nedam :D:D...
@oskvarka no tak to mas super...:) ono urcite sa da zabavit aj bez alkoholu, vsetko zalezi od partie ludi...:)my si vypijeme az ked fotograf a kameraman odidu...dovtedy nie lebo potom by to vyzeralo...:D iba trosku vinka...
@nikuska1987 neveim ale urobila som ....ale neviem na ako :D
@puffu no ved jasne...ja na svadbe nebudem moc pit-lebo ja nepijem skoro vubec to už sa musi niečo stat :D.... a tam to aspon vytancujem :D @oskvarka to je dobre :D... aspon neminieš vela na to crazy odviazanie :D :D :D
@mishita2401 tak urcite ako pises, ze to inak bude posobit lebo bdeme tancovat a mozno aj nieco jest...:D
@puffu presne tak :D dneska varim segedin...mnamka...:D čo ideš dnes robit??? u nas je krasne slnečno :D
@mishita2401 mnam ...zboznujem segedin...:) u nas prsi...:( a zvycajne chodime nedelami na nakup lenze sme boli vo stvrtok tak teraz to je take popresuvane...no a nerobim nic...sedim za netom a pozeram veci ako stale...:D a objednala som knihu hosti...tak dufam ze sa osvedci a ludia tam nieco napisu...a este rozmyslam co budeme varit na obed ale nic ma nenapada... :-S asi urobime rizoto...
@puffu prosim ta a kde si tu knihu hosti objednavala ? a za kolko? mne sa to začina pačit :Da chcela by som to :D... no ved aj ja ho mam rada :Da segra asi do hodiny doveze domov šteniatko ratlika:D-ale len na ukažkku :D-lebo to nebude naš :D ale chcem ho aspon vidiet..lebo to ma jej chalana mama :D... tak sa s nim trochu pohram :D
@mishita2401 a nas Jackyno ide na dalsi piatok na operaciu... ;-( ma jedno vajicko v bruchu a iba jedno mu zislo do mieska a po 5tom roku zivota mu hrozi rakovina tak ho musime dat vykastrovat...dufam ze vsetko s nim bude ok a ze sa do svadby zotavi...:) knihu hosti som objednavala cez amazon.co.uk ale to je iba cisto anglicka stranka oni to neposielaju na SR...a stala ma aj s postovnym 15libier...
@puffu ježin chudatko... snad bude v poriadku drobec. .. no ja som pozerala cez googl ale akosi som zatial nič poriadne nenašla...musim pozerat dalej :D
@mishita2401 ja som chcela tiez nieco krajsie, ze si dam potom nase foto do ranceku ale tie s ramcekami na foto boli az od 25libier a to je zbytocne vela...no tomas mi prisiel oznamit ze ide do fitka tak idem ja do prace...:) tak sa maj a uzi si maznanie s havinom...:)
@puffu dik :D no ja budem mat album zvlašt :D tak prijemnu pracu :D
@mishita2401 jasne aj my mame fotoalbum zvlast, len som chcela knihu hosti kde si dam nasu fotku na prvu stranu...no ale nevadi....ja zatial stale hladam vhodny album pre nas...:D zatial som nic pekne nemasla....chcem mat veeela fotiek...:) zboznujem pozeranie fotografii, ale v albumoch a nie na pc....:)
Profilova fotka
@puffu dobre to je pri takejto prilezitosti... ale napriklad sa koli tomu nemozem tocit okolo vlastnej osi (napriklad ani pri tancovani valcika nemozem moc robit otocky.. max. jednu apotom prestavka) a tiez v dopravnych prostriedkoch nekomunikujem sedim rovno a divam sa dopredu (inak zvraciam :()
@oskvarka ja nemozem dlho stat lebo odpadavam...asi to je tym ze som chudokrvna...a najhorsie v zadychanych priestorych(kostol, cakaren u lekara atd) to nevydrzim stat ani 5 min...
@puffu to mam aj ja rada :D mne ide dat kamaratka fotoalbum... ale povedala že si vyberiem aky sa mi pači :D..
@mishita2401 tak to je od nej velmi mile...:) ja si radsej take veci nakupim sama lebo neviem kolko su ludia ochotny dat za taketo veci a nechcem ich vystavit do situacii ze si mam nieco vybrat...aj kamarati chceli jedneho dj-a na svadbu ale pytal si 250e a to je ich lamarat a prisiel by s partnerkou, zacal by hrat az od polnoci a dovtedy by sa zabaval, nam sa to zdalo vela tak sme povedali ze nie a kamarati ze sa zlozia a zaplatia nam ho ako dar a to sme nechceli...pride nam to vela penazi za to ze sa zabavi, vypije s kamaratmi a zahra mozno 3 hodiny...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?