Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @mishita2401  ja to dam asi iba na tie klucky ako som vravela, predne dvere a bude dobre....😃 no este skusim popozerat nejake foto na inspiraciu...😃

• @puffu  no skus 😃 ja chcem na klučky len na svadobne auta 😃

• @mishita2401  no uz som si aj objednala tu organzu...takze zakaz nakupovania mi vydrzal cca 20hodin...😃 no a kupila som 25m 7cm za 7libier....tie ceny boli podobne tak aspon nemusim potom cakat doma ale mozem hned zacat robit tie masle...😃

• Sponzor fóra
  • @puffu  no ved jasne 😃... ja sa libram nerozumiem takže mi to ani nemusiš pisat 😃

• @mishita2401  noa asi dam na teba a dam to asi aj ja na spetaky lebo to na tych kluckach ani nebude s pradu vidno...len uz porozmyslat aby som to tam pripevnila bezpecne a bude dobre...😃

• @puffu  neboj to sa napevno priviaže..a to nebudu mašle zasa ako svet nie 😃... mi tiež pojdme aj cez semafory aj tak.aj cez križovatky ale už to mal aj bratranko a nič sa nestalo a že to bolo krasne 😃 tak verim že to bude dobre...

• @mishita2401  no presne ako pises ze to nebude neviem ake velke a dlhe...a neviem robis obycajne masle alebo nejake trosku zlozitejsie?

• @puffu  običajne-tak minieš nemej organzy..ale ešte som nezačala len som to tak doma skušla s orgarnov čo mam na stoly 😃... ale na to budem mat bielu 😃...porad mi aku si mam dat organzu na moje svadbobne?-ako nevesta-doma mam výzdobu fialovu, na sale bude oranžova ale auto budem mat strieborna metaliza tak sa bojim že sa mi tam biela strati??? čo ako?? porad 😃

• @mishita2401  asi bielu nie, ja by som dala asi taku jednu fialovu s kombinacou mozno bielej alebo skor takej maslovej az jemno zlatej...na stirebornom aute to pekne vynikne...

• @puffu  si to neviem predstavit tu kombinaciu 😃... no ale premýšlala som nad tou fialovou...ešte to musime premysliet...

• @mishita2401  no videla som jedno strieborne auto tak vyzdobene a bolo super...take jednicka fialova s maslovou...fialova bola na spodku masle, maslova na vrchu a potom po kapote auta isli take nasbierane prepletene organzy z oboch farieb....no ono sa to asi tazko vysvetluje ale skusin najst obrazok a poslem ti...🙂

• @mishita2401  len ty ba si mala namiesto tej zelenej svetlo fialovu....tak to doda iny efekt ked tam mas dve farby a nie iba jednu...

• @puffu  ja som aj niečo take chcela len bez kvetov 😃...

• @puffu  pekne a jednoduche... a ako sa to tam pripevnuje ? 😃

• @oskvarka  no tak v predu to možeš aj priviazat ale na to upevnenie na kapotu sa použivaju prisavky 😃 ja som si ich kupila tu v bazare 12kusov 😃 heh...

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  uf .. dufam ze na tych ozdobach co mi daju v salone budu... ale radsej sa ich najblizsie opytam.. aby som potom nematurovala nad tym 😃

• @oskvarka  to by tam malo byt 😃... určite 😃... ale ja si nebudem požičiavat-robim si to sama 😃... lebo na jedno auto požičanie stoji 20eur a mna to vide vlastnoručne robene tak 10eur a možem to potom predat.. 😃.. takže to sa mi oplati viac 😃... ale asi to robim sama aj preto lebo som nenašla výzdobu ktora by sa mi pačila-ja to chcem jednoduchšie 😃 žiadne kytice 😃

• @mishita2401  ja to mam v cene ku satam mi pozicaju.. ani som to nevidela.. ale kedze i to je jedno tak som nezistovala..

• @oskvarka  aha 😃 tak to maš dobre 😃 ja by som si to musela platit..a to sa mi zda vela 20eur navyše len za požičanie tak si radšej zrobim svoje..take jednoduchšie 😃

• @mishita2401  jasne ja som tiez za jednoduche.. uvidim co mi tam predvedu 😃.... ale nejak to nebudem riesit fakt mi je to jedno.. len nech to nieje nejakej inej farby ako bielej a ruzovej 😃

• @oskvarka  jaj 😃 tak to som teda zvedava 😃

• @oskvarka  ono tie prisavky kupis v kvetinarstve ale vrat ta cena je prehnana, ale dievcata pisali ze kupili normalne prisavky co mas na uterak do kupekne, ten hacik vytiahli a dali tam drotik na prichytenie organzy...uplne jednoduche...🙂

• @mishita2401  jasne...ja som ti chcela iba ukazat ze 2 farby je krajsie kombinovat ako iba jednu...a ked si namiesto tej zelenkavej predstavit fialkovu tak to je pekne nie....co povies?....a davas si este nieco na auto ci len organzu?

• @puffu  ja mam prave skusenost ze tie prisavky na uteraky byvaju drahe... ale raz som ich videla (tak asi pred rokom vtedy som nad svadbou ani nerozmyslala) v tescu v tych haraburdach vypredajovich za vetko za evro... aj 10 ich tam bolo tusim.. jooj 🙂
    btw... fialova je krasna farba ak budete mat biele autko krasne vinikne 🙂

• @puffu  na svoje len organzu a chcela som motiliky-leda de 😃..ale nemožem najst take ake chcem 😃.. a na to čo pojdeme už spolu tak na to auto... dam organzu-bielu ale to auto bude čierne takže tam to inak vynikne a premýšlam či to tiež nespojim s dvoma farbami..neviem..a chcela som tam dat take male srdce dopredu.... ale neviem ako ho vyrobit

• @oskvarka  no my mame alebo budeme mat biele auto a este neviem aku dam kombinaciu...sme rozoerali s mishitou aka farba by sa hodila jej ked ma strieborne auto...ale ja asi budem mat zlatu organzu s maslovymi ruzami alebo bielymi kaliami...

• @mishita2401  myslis to ratanove ci ako sa to vala srdce...a mozno by to nebolo zle keby si kupila v tvare srdca tu kvetinarsku hmotu na zapichovanie a kupila napr, ruze alebo gerbery a urobila by si si srdce z toho...ono to bude este krajsie podla mna...take vypoklejsie...🙂

• @puffu  no ved hej...ja som chcela s polistirenu-to je lacnejšie 😃 a ja si to obalim a dam tam nejake kvety alebo niečo take som chcela..a tie motyle 😃

• @mishita2401  myslim ze nedavno sa tu jedno dievca pytalo ze kde zozenie polystirenove srdcia tak si pozri kratke spravy mozno za posledne 3-4 dni a myslim zeby si to mala najst...uvidis co jej odporucili ze de to ma kupovat...

• @puffu  no to by som sa nahladala 😃 heh... ja premýšlam že si ho doma sama vyrežem s polistirenu čo zostal zo stavby garaže 😃

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
Senec
Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
Články od našich partnerov
Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Archív článkov od partnerov