Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ja to dam asi iba na tie klucky ako som vravela, predne dvere a bude dobre....:D no este skusim popozerat nejake foto na inspiraciu...:D
@puffu no skus :D ja chcem na klučky len na svadobne auta :D
@mishita2401 no uz som si aj objednala tu organzu...takze zakaz nakupovania mi vydrzal cca 20hodin...:D no a kupila som 25m 7cm za 7libier....tie ceny boli podobne tak aspon nemusim potom cakat doma ale mozem hned zacat robit tie masle...:D
@puffu no ved jasne :D... ja sa libram nerozumiem takže mi to ani nemusiš pisat :D
@mishita2401 noa asi dam na teba a dam to asi aj ja na spetaky lebo to na tych kluckach ani nebude s pradu vidno...len uz porozmyslat aby som to tam pripevnila bezpecne a bude dobre...:D
@puffu neboj to sa napevno priviaže..a to nebudu mašle zasa ako svet nie :D... mi tiež pojdme aj cez semafory aj tak.aj cez križovatky ale už to mal aj bratranko a nič sa nestalo a že to bolo krasne :D tak verim že to bude dobre...
@mishita2401 no presne ako pises ze to nebude neviem ake velke a dlhe...a neviem robis obycajne masle alebo nejake trosku zlozitejsie?
@puffu običajne-tak minieš nemej organzy..ale ešte som nezačala len som to tak doma skušla s orgarnov čo mam na stoly :D... ale na to budem mat bielu :D...porad mi aku si mam dat organzu na moje svadbobne?-ako nevesta-doma mam výzdobu fialovu, na sale bude oranžova ale auto budem mat strieborna metaliza tak sa bojim že sa mi tam biela strati??? čo ako?? porad :D
@mishita2401 asi bielu nie, ja by som dala asi taku jednu fialovu s kombinacou mozno bielej alebo skor takej maslovej az jemno zlatej...na stirebornom aute to pekne vynikne...
@puffu si to neviem predstavit tu kombinaciu :D... no ale premýšlala som nad tou fialovou...ešte to musime premysliet...
@mishita2401 no videla som jedno strieborne auto tak vyzdobene a bolo super...take jednicka fialova s maslovou...fialova bola na spodku masle, maslova na vrchu a potom po kapote auta isli take nasbierane prepletene organzy z oboch farieb....no ono sa to asi tazko vysvetluje ale skusin najst obrazok a poslem ti...:)
@mishita2401 len ty ba si mala namiesto tej zelenej svetlo fialovu....tak to doda iny efekt ked tam mas dve farby a nie iba jednu...
Článok sa načítava...
@puffu ja som aj niečo take chcela len bez kvetov :D...
Profilova fotka
@puffu pekne a jednoduche... a ako sa to tam pripevnuje ? :D
@oskvarka no tak v predu to možeš aj priviazat ale na to upevnenie na kapotu sa použivaju prisavky :D ja som si ich kupila tu v bazare 12kusov :D heh...
Profilova fotka
@mishita2401 uf .. dufam ze na tych ozdobach co mi daju v salone budu... ale radsej sa ich najblizsie opytam.. aby som potom nematurovala nad tym :D
@oskvarka to by tam malo byt :D... určite :D... ale ja si nebudem požičiavat-robim si to sama :D... lebo na jedno auto požičanie stoji 20eur a mna to vide vlastnoručne robene tak 10eur a možem to potom predat.. :D.. takže to sa mi oplati viac :D... ale asi to robim sama aj preto lebo som nenašla výzdobu ktora by sa mi pačila-ja to chcem jednoduchšie :D žiadne kytice :D
Profilova fotka
@mishita2401 ja to mam v cene ku satam mi pozicaju.. ani som to nevidela.. ale kedze i to je jedno tak som nezistovala..
@oskvarka aha :D tak to maš dobre :D ja by som si to musela platit..a to sa mi zda vela 20eur navyše len za požičanie tak si radšej zrobim svoje..take jednoduchšie :D
Profilova fotka
@mishita2401 jasne ja som tiez za jednoduche.. uvidim co mi tam predvedu :D.... ale nejak to nebudem riesit fakt mi je to jedno.. len nech to nieje nejakej inej farby ako bielej a ruzovej :D
@oskvarka jaj :D tak to som teda zvedava :D
@oskvarka ono tie prisavky kupis v kvetinarstve ale vrat ta cena je prehnana, ale dievcata pisali ze kupili normalne prisavky co mas na uterak do kupekne, ten hacik vytiahli a dali tam drotik na prichytenie organzy...uplne jednoduche...:)
@mishita2401 jasne...ja som ti chcela iba ukazat ze 2 farby je krajsie kombinovat ako iba jednu...a ked si namiesto tej zelenkavej predstavit fialkovu tak to je pekne nie....co povies?....a davas si este nieco na auto ci len organzu?
Profilova fotka
@puffu ja mam prave skusenost ze tie prisavky na uteraky byvaju drahe... ale raz som ich videla (tak asi pred rokom vtedy som nad svadbou ani nerozmyslala) v tescu v tych haraburdach vypredajovich za vetko za evro... aj 10 ich tam bolo tusim.. jooj :) btw... fialova je krasna farba ak budete mat biele autko krasne vinikne :)
@puffu na svoje len organzu a chcela som motiliky-leda de :D..ale nemožem najst take ake chcem :D.. a na to čo pojdeme už spolu tak na to auto... dam organzu-bielu ale to auto bude čierne takže tam to inak vynikne a premýšlam či to tiež nespojim s dvoma farbami..neviem..a chcela som tam dat take male srdce dopredu.... ale neviem ako ho vyrobit
@oskvarka no my mame alebo budeme mat biele auto a este neviem aku dam kombinaciu...sme rozoerali s mishitou aka farba by sa hodila jej ked ma strieborne auto...ale ja asi budem mat zlatu organzu s maslovymi ruzami alebo bielymi kaliami...
@mishita2401 myslis to ratanove ci ako sa to vala srdce...a mozno by to nebolo zle keby si kupila v tvare srdca tu kvetinarsku hmotu na zapichovanie a kupila napr, ruze alebo gerbery a urobila by si si srdce z toho...ono to bude este krajsie podla mna...take vypoklejsie...:)
@puffu no ved hej...ja som chcela s polistirenu-to je lacnejšie :D a ja si to obalim a dam tam nejake kvety alebo niečo take som chcela..a tie motyle :D
@mishita2401 myslim ze nedavno sa tu jedno dievca pytalo ze kde zozenie polystirenove srdcia tak si pozri kratke spravy mozno za posledne 3-4 dni a myslim zeby si to mala najst...uvidis co jej odporucili ze de to ma kupovat...
@puffu no to by som sa nahladala :D heh... ja premýšlam že si ho doma sama vyrežem s polistirenu čo zostal zo stavby garaže :D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?