Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 tak to by som nesla ani ja ale my budeme mat sofera a to by az taky problem nebol, aj taxiky existuju...no uvidime ako to bude, jedine co ma asi na unose rozculuje ze nemozu ist vsetci mladi...a mne potom bude asi luto ked tam niekoho necham...:/ no uvidime ako to dopadne...dam vediet po svadbe...:D
@puffu no tak u nas ked su svadby v centre mesta tak sa chodi pešo :D-to je tak max 5minut-ani nie..ale ja to mam autom do centra asi 10minut tak to nechcem riskovat-aj ked šofery budu..ale nechcem :-)
@mishita2401 my budeme od tej diskoteky tak 5 min autom...ale je este v tom hotely bowling tak zvyknu unasat este tam a to by sme ani nemali daleko...:D
@puffu :D.. no to asi nie :D...heh... ja mam fakt pocit že mam toho vela ešte-som si urobila asi 10zoznamov a fakt je toho vela :D... ale všetko zo všetkým suvisi a nieektore veci sa musia vybavit až tak max mesiac pred svadbou aj neskro- takže to preto je toho tak vela :D...
@mishita2401 my sme si akurat vsera prechadzalinase zoznamy a sme radi ze sme neobjednali dovolenku lebo inak by sme nestihali...no prvy tyzden je uplne nabity, to budeme od rana do vecera v aute a pendlovat na vychodnom SR...no potom nasleduje tyzden kde mi treba urobit darceky pre hosti, poskladat lupienky, urobit menu, podakovanie atd..a posledny tyzden to treba skuska ucesu, uprava siat, ist po saty, poodnasat vsetko do hotela, pobalit vsetky veci na izbu, nakupit ovocie, nealko a nejake alko...no veeela toho je a to sa chceme stihat este opalovat...:D
@puffu no tak na to opalovanie si chcem dat týžden pri mori :D ale myslim že to stihame..dnes s drahým obvolame par ludi... treba sa už dohodnut... už sa to moc bliži :D heh... a treba sa s nim dohodnut na datumoch kedy čo a ako..inak aku budeš mat kyticu? ja som mala vybratu ale mi povedali že nevydrži..tak teraz neviem....
@mishita2401 ja mam vybratych niekolko, samozrejme dominovat budu ruze a neviem ci este nieco tam bude, a neviem sa velmi rozhodnut pre farbu...:/ urcite jednu z tychto farebnych kombinacii....len neviem...uvidime co povie kvetinarka...a aj ta posledna kytica sa mi paci len neviem co su to za kvety...ale velmi je pekna ta kytica... ono to teraz tak skocilo ze to foto je v druhej rade na pravo...
@puffu druha a štvrta -ked ich zvečšiš sa mi pači najviac :D... ja sa tu pokusim dat moje typi nakyticu :D
@puffu asi niečo taketo :D len neviem isto :D
@mishita2401 ono vela v tych kyticiach robia pivonie a tie mat nemozeme lebo vraj nevydrzia...mozno dame nejaku kombinaciu zivych a umelych kvetov....uvidim po sretnuti s nou... a z tvojich obrazkov sa mi najviac paci asi to najvacsie foto a potom ta prva a najmenej ta co je s tou travou...:D mne sa ta trava vobec nepaci...:D ale farebne kombinacie su pekne.....:)
@puffu ale ja si kyticu vyskladam sama :D-ale niečo na takýto sposob..mne sa pači tiež najviac ta največšia fotka čo je.. ta sa mi pači asi rok :D len neviem či nieje až moc jemna????-ako nefarebna??
@mishita2401 nie nemyslim si, podla mna je velmi pekna ta kytica...ja si radsej dam vsetko urobit odbornikovy, ja na take nemam velmi nadanie a ani trpelivost...:D
Článok sa načítava...
@puffu ale ako iba že si vyberiem sama kvety-a poviem čo chcem :D a ostatne necham na odbornika ale necham si poradti-to je jasne :D... sama by som ju určite nerobila :D ja som ekonomka nie kvetinarka :D
@mishita2401 :D...no tak to si asi skoro kazdy vybera kvety ake chce mat v kytici....som to pochopila tak ze si kupis kvety a vyskladat si kyticu sama...:D to by si mala moj obdiv...:) takze sa chystate na tyzden k moru pred svadbou?
@puffu no pred svadbou :D- chceli by sme tak koniec juna začiatok jula- aby sme to stihali a max na týždne...aby sme mesiac pred svadbou boli už doma :D...tento týžden chcem toho vela vybavit :D.. a kedžde drahý fakt nedostane dovolenku v aguste tak jedina šanca ist ku moru je teraz... on už po svadbe nedostane žiadnu-lebo terza nemaju vela roboty ale od agusta sa im to zbiera a tak preto..aj ked je to risk že nestihame ale ja si verim že hej :D
@mishita2401 on ked si doma kazdy den tak sa do da stihnut a ostatne veci su uz fakt iba tyzden az 2 tyzde pred svadbou, myslim si ze sa nemusite bat ze nebudete stihat alebo nieco podobne..a kam by ste radi isli?
@puffu no na nejaký last minute :D.. ale tak chorvátsko, taliansko-proste kde netreba pas-lebo si ho nebudem predsa vybavovat na nejaký mesiac nie :D... aj ked drahý chce bulharsko ale autobusom a to sa ide 24hodin..a to by som si asi aj vlasy začala jest od nervov :D
@puffu akurat som si objednala veci hodnoty 56,60eura :D heh... ale pride mi to až začiatkom jula mi pisali-nemaju všetko skladom a ešte ktomu zajtra im začina dovolenka..ale nevadi :D- aspon ma po dovolenke vybavia najskor :D
@mishita2401 mne sa osobne viac pacilo v taliansku ako v chorvatsku ale more bolo cistejsie v chorvatsku lebo su tam vacsinou kameniste plaze...no ved uvidite, ono to je jedno kde budete hlavne ze budete spolu a relaxovat...:) no ja by som do jula asi cakat nevydrzala...:D ked tu cakam za donaskou dve dni tak ma ide porazit...:D a ake vecicky si si objednala?
@puffu no tak v chorvatsku je krasne more..aj tie dedinky..nadhera a ten vzduch ..užas žiadne komare, ani taka haved :D....no v taliansku som ešte nebola... no ja vydržim už raz som tak čakala :D... no organzy-biele a oranžove, lupene ruži, jeden lampion, dekoračne pierka-na výzdobu auta ich použijem, vreckovi-novomanželia :D, girlanu.... a už asi nič :D
@mishita2401 no tak super potom...:) ja som ziez uvazovala o tych vreckovkach a toaletaku ale nakoniec som to neobjednala....uvazujem este o veraroch lebo bude pravdepodobne horuco ale tak miestnost bude klimatizovana tak im to asi ani nebude treba....a inak asi nic....ostatne nech zhana aranzerka, ja jej dam iba foto...:D
@puffu no ja som tie vreckovky objednala s tej stranky dve balenia/ 20kusov/ za 2eura dve balenia :D no to je slušna cena :D
Profilova fotka
ahojte som tu uplne nova,moc sa vam tu nechcem miesat ,ale potrebovala by som poradit (nemam vela casu citat dozadu aj ked by som velmi velmi rada) My budeme mat tiez mini svadbu 6.8.2011 ale bude spojena s krstom. Neplanujeme nic velke naozaj len mini svadba rodicia,stary rodicia,krstny rodicia,svedkovia my a deti max.cca 12 ludi. Nebudem mat ani biele svadobne saty (asi si poviete ze som divna ale nikdy som po tom netuzila) chcem letne elegantne saty ,uplne nieco obyc. Ale kyticu by som asi mala mat ze? Chcem sa spytat uz mate kytice objednane alebo aspon pozistovane kde si date robit? Ja som este nic neriesila kedze to nebude riadna svadba skor ide o ten krst deticiek ako o nas ;-) Nemate niektora nejaku kamaratku alebo znamych co amli malu svadbu ze ako to asi u nich vyzeralo? Doteraz som si ani neuvedomovala ze sa budem vydavat, az teraz ked som to zacala pomalicky riesit ze co vlastne asi budeme vsetko potrebovat tak zacinam trosku stresovat :-D Babule dakujem za par dobrych rad a nehnevajte sa ze som vam sem tak vbehla :-)
@mishita2401 no tak to je dobra cena, ja sa akurat teraz pozeram po penovych kvetoch pre druzicky....tak uvidime ze co z toho bude...:D
@chruminka ahoj tak ja som si kyticu objednala, aspon rezervovala kvetinarku aby vedela ze ake kvety chcem a aby ich mala cestvo objednane, inak je ti este jedna holka a tiez ma svadbu spojenu s krstom...a vola sa martinkatinka tak ju mozes kontaktovat...najdes ju urcite v prispevkoch niekde na zaciatku tejto temy...
@chruminka pýtaj sa kolko chceš :D mi sme radi že naš termin ssa rozrasta :D heh... no tak kyticu čo soms a ja pýtala tak treba rezervovat tak mesiac pred svadbou-to koli kvetom-ak by si mala nejake zvlaštne ktore by museli zhanat alebo niečo ... ceny su rozne... a ja mam len taku predstavu aka by mala byt... kvetinarstva mam dve-ešte sa rozhodnem :D... malu svadbu som ešte nezažila ale tu na stranke ich je plno- vela dievčat mava male svadby :D
@puffu :D a inak ta martinka už nema svadbu s krstom. krst ma zvlašt lebo knaz mal s tým problem ...
@mishita2401 no tak to som nevedela, viem ze to tu spominala ze bude mat 2v1
@puffu mala mat :D... a inak som sa rozhodla že nebudem mat tu knihu hosti.... a že nebudu tie kartičky na stole v tolkom počle ale len leda de :D
Profilova fotka
@mishita2401 @puffu no nieco som uz citala v teme mala svadba ci ako sa to vola ale tam uz nikto nechodi :-| Ja uz mam predstavu o kytici odjakziva mala by byt zo slnecnic takych tych mini aby nebola moc velka :-D ked budem mat troska casu tak trosku precitam a velmi budem rada za kazdu radu dakujem

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?