Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ake karticky myslis? Menovky alebo co? ja som si pred chvilkou objednala tricko, som si ho sama navrhla a v predu je posledna noc slobody a vzadu r.i.p sloboda...:))) chcela som dat ze nevesta Lucka ale ked nahodou pojdeme na rozlucke von tak nechcem aby kazdy vedel moje meno....do tyzdna ma byt hotove...:)
@puffu menovky mat nebudem :D lebo nebude zasadaci poriadok..aj ked ma to trochu začina hnevat ...lebo neivem ako usadime rodinu mojho draheho..ale pohoda...a aký typ trička to je? ako s kratkym rukavom alebo akE,
@chruminka no myslim si ze na tvojom mieste by som skor volila slavnostny obed a max. veceru...urcite by som pre tak maly pocet ludi neobjednvala hudbu a ani nic podobne, moj bratranec mal tiez taku svadbu, iba 15 ludi myslim ze bolo, naobedovali sa a myslim ze o 19hod uz isli domov....skor take posedenie ako svadobna hostina
@mishita2401 hej hlasicke obtiahnute tricko s kratkym rukavom...a je cierne a ten napis je ruzovobiely....:) celkom sa mi pacilo ked som ho videla vo virtualnej podobe, uvidime ze ako bude vyzerat v skutocnosti...:)
@puffu no snad bude pekne :D... ale určite hej :D... zajtra ideme kupovat oblek...tak snad to dobre dopadne :D
@mishita2401 tak drzim palce nech najdete to co hladate...:) a idete ho kupovat na SR?
@puffu nie ideme do PL :D tam maju podla mna ovela lepši výber, krajšie su a ešte aj tie ceny su fajn. :D
@mishita2401 tak budem na vas zajtra mysliet aby ste nasli to co hladate....:)
@puffu no mi ešte nevieme aký oblek konkretne hladame..lebo drahý je malý a jemu nepasuje všetko takže musime poskušat :D... a nevieme či aj tu vestu alebo stači len tak francuzka kravata..och joj
@mishita2401 tak tomas ma tmavo hnedy oblek a bude mat bielu vestu a fr. kravatu...a aj dlhe kosele bude mat pocas celej svadby, bolo to jeho rozhodnutie ale som rada ze sa takto rozhodol...:D
@puffu no svadobna by mala byt dlha :D a potom o tej popolnočnej sme sa ešte nerozpavali..ale tiež kupim bielu a doladime iba kravatu... :D..
@mishita2401 no my tiez doladime iba kravatu a nic viac....a kosele bude mat dlhe jedine tietka asi bude menit lebo ked budeme tencovat tak nechcem aby bol cely mokry...:D
Článok sa načítava...
@puffu no moj drahý tielko nechce-že by mu bolo strašne teplo tak ked nechce nevadi :D
@mishita2401 vidis to aka som predvidava :-) asi si otvorim zivnost na vestenie,,,heh,,,ale eeee,,,,gratulujem :-)
@mishita2401 no len aby potom nelutoval ze sa mu bude kosela velmi lepit o telo...potom daj zajtra vediet ze ako ste dopadli v pl...
@nikuska1987 no možeš ide ti to dost dobre :D @puffu no tak zatial na svadbe nikdy nemal tielko a nikdy sa mu to nelepilo :D a v polsku sme kupili oblek, topanky, vestu-kravatu-vreckovu, košelu/tu kde idu aj manžetove gombiky/ a aj manžetove gombiky sme tam kupili...dnes to pofotim a dam to tu :D heh...moj drahý sa už može ženit a ja vidavat-tiež mam všetko :Dlen ozdobu do vlasov nie ale to by som už prežila :D.. tak sa tešim..a objednala som si šaty na tu septembrovu svadbu u nas v jednom butiku :D-ale su to polske šaty :D ale velmi peken :D
@mishita2401 to ste uz naspat?...waw tak to bola rychlovka...:) a aj celkom plodny den ako tak pozeram...:) my stale nevieme aky typ vesticky zvolime, tomas chce mat taku pasikavu svadobnu koselu, ono sa to tazko vysvetluje ale bola velmi pekna a k tomu asi skor nejaku jednodchu vestu...asi by vyzeral nie jelmi dobre keby mal nejaku vzorovanu vestu....no musime poskusat a uvidime...tesim na foto...:)
@puffu no ved sme šli z domu rano o 7aj čosi ...a tam sme dorazili pred pol 9-mi to mame hodinu cesty len :D a tam sme boli hodky-kým si drahý vybral a všetko poskušal a tak..a potom sme šli ešte u nas v meste pochodit aj do cestovky sme išli :D... tak sa tešime..možno s toho niečo bude-ak teda dostane dovolenku. .. :Da mi mame vzorovanu vestu-lebo ma čisto bielu košelu...tak to pekne vynikne na nej :D
@mishita2401 uz som pozerala...:) pekna vesta, aj manzety su velmi pekne...:) bude fesaaak...:)tak dufam ze vam ta dovolenka vyjde a ze Tomas dostane dovolenku z prace...ale tak mali by ho pustit nie, ved svadobna cesta alebo predsvadobna...:)
@puffu no dnes bude volat..a povie termin odrazu nahlasi že vtedy proste dovolenku potrebuje na 10dni a hotovo :D a ak povedia že ok..tak ideme rezervovat nejaký termin :D...a Miška začne pekne krasne balit...tak snad mi nepokazia radost :D a dik :D mi sme ani nechceli manžetove gombiky ale nakoniec prečo nie :D je to krasne :D... a ten oblek vyzera na foto taký strašne tmavy a divny..ale drahemu tak krasne sedi...a to som mu ho vyberala ja a on si len nohavice dal a povedal že ho chce že sa citi výborne a že sa mu lubi najviac :D že iný nechce tak sa zhanalo večšie čislo a zohnali a dobre je :D sme štastný :D
@mishita2401 to by ma nebavilo :-)
@nikuska1987 ja sa smejem...kukni album s draheho vecičkami :D
@mishita2401 akurat som pozerala aku ma vybavu fajne ste pokrocili :-)
@nikuska1987 :D no a sme štastný že už aj on ma čo potrebuje :D
@mishita2401 ved to je samozrejme :-) ked je nevesta oblecena nech uz aj zenich :-)
@nikuska1987 presne tak :D a v polsku som videla krasne spoločenske šaty ale žial strašne drahe
@mishita2401 to ste kupovali v polsku?? :-)
@nikuska1987 no samozrejme :D u nas je to dvojnasobne drakšie a ani take pekne to tu neni ako tam :D
@mishita2401 zalezi od kazdeho paru ako ste postupili v pripravach pocas mojje nepritomnosti?? :-)
@nikuska1987 no ako...kupili sme čo sme kupili..ja som si objednala šaty na september a čo ešte..akurat sa snažim tlačit take kartičky na vyslužku..ale tlačiaren štrajkuje

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?