Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 aj ja :D heh... @oskvarka no pekne vyzeraju tie šatičky no nie :D mne sa pačia :D a budem mat tie cyklamenove :D
@mishita2401 ved teraz uz mas casu a casu ked skola skoncila aj si hladas zamestnanie ci teraz uz ani nie pred svadbou? :-)
@nikuska1987 aj tak neni čo kukala som aj na profesii aj dnes v meste som sa pýtala..ale nič nikde neni... hm.... a tak možno po svadbe si niečo najdem :Dno času a času.. :D ja som neska kupovala veci na dovolenku :D
@mishita2401 kam a kedy idete??,,pochval sa,,hehe :-)
@nikuska1987 no kam ešte nevieme-zajtra ideme do cestoviek pozriet a objednat niečo a kedy o týžden :D
@mishita2401 to idete last minute?? :-) supeeeeer idete na 7 ci 14 dni?? :-) hmmmm tak sa tesis a tyzden ci 2 sa tu neukazes...heh :-)
@mishita2401 no ja som to kupovala cez net 6ks za 6libier...no a objednala som uz aj pre druzicky takze som zvedava kedy pridu a co z toho vyrobim...:D ukazovala som tomasovy masle na auta a velmi sa mu pacia...:) tak som rada ze sa to celkom podarilo....no a dalsia vec co som dnes rezervovala bol cerveny koberec pred kostol...:) no cela som vyhapiovana z toho...uz mam predstavu aj ako to bude vyzerat...:)
@nikuska1987 jasne že last minute.... nedame predsa viac ako treba :D.. no na 7noci 10dni. no asi nie :D uvidiem či tam bude fee zone na net-lebo drahý ho ma v mobile :D @puffu pre pana :D ty to budeš mat ako prin a princezna :D... no teda :D
Profilova fotka
@mishita2401 neobjednavajte tak skoro .. najlepsie last minuty su 2-3 dni pred.. budte zbaleny a pockajte si.. teda ak nebudu mat nic v dobrej cene.. ja som v utorok na travel sk videla so 78 percentnou zlavou na 11 noci alebo 10.. malorku AI... pre dvoch to vychadzalo aj z letiskovimi poplatkami cca 900 € a odchadzalo sa v stredu z BA :D... normalne som mala chut zacat balit :D
@oskvarka tak mi mame len občianske...pas nemame ani jeden takže určite nepojdem do krajiny kde ho treba :D len vieš..mi mame ist autobusom...a ked to pojdem zajednat tak dva tri dni pred odchodom nebude už volne miesto v buse..ved čo sa des odchadza tak v stredu už autobus nebol volny...tak mi sa musime prisposobit aj tomu vieš....a tak ja som inak zbalena tak za hodinu asi-ked balim doch..lebo zoznam čo potrebujeme už mam urobeny :D všetko pokupene :D
Profilova fotka
@mishita2401 wow tak to parada... potom si objednavam ten zoznam lebo uz to vidim ako sa budeme v pondelok po svadbe balit na poslednu chvylu... lebo drahy cim som ja viac v strese tak to berie viac easy... joooj na jednej strane ma pravdu ze stresujem nadmieru na druhej by som ho priskrtila najradsej... :D :D... no mi sme takto boli zo segrou v tej bosne.. mali sme len pasi.. bolo tam paradne.. posledne 2 miesta v buse :)...
@oskvarka no mi pas nemame a ani si ho nebudem davat robit pred svadbou -načo na ten mesiac aj kusok :D až po svadbe si ho vybavime :D... no ale tan zoznam je A5 ale s oboch strana mam ho nrozdelený na dva sltpce-jednu stranu :Da drahemu som ho podala aby si prečital či tam je všetko čo potrebuje a on že až moc :D
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mishita2401 jj tak akurat ale nie na 10 dni ale na mesiac :D... ako moj drahy jemu je vsetko pohoda.. ale p o ceste na letisko ked sme isli do egypta sme sa este pre 3 veci zastavovali v obchode co sme si spomenuli.. nepametam presne kere ale jedno z toho bol repelent....
@oskvarka to zas nie..to si tak ja berem :D ale nie..ja si to tak počitam...ja ked som bola v chorvatsku tak som si toho vzala malo tak si teraz berem o tričko viac :Dheh..a o jedny šaty viac :D... a drahý toho nema vela..jeho zmestim do pol kufra :D... ale ja potrebujem celý :D..ale to aj tie osušky zaberu vela a tak :D... a kozmetika-tej mame vela...a ja si musim aj lieky zobrat-alergia je svina-a aj take zachranne keby ma tam nedajbože niečo štiplo tak to musim užit :D no repelent som nekupila... treba ho??? :D ale mam taký krem na štipance-od alpy :D
@oskvarka a inak som ti zabudla povedat cukrarka nam neska pvoedala že minimalne tri týždne pred svadbou sa musia dohodnut druhy kolačou... !!!!!a aby stihla nakupit potrebne veci a take ona si ružičky a take robi sama aj na torty ale že tri týždne na kolače)
Profilova fotka
@mishita2401 do chorvacka repelent jednoznacne.. ale kupovala by som v lekarni maju lepsie ... a mali sme v egypte taky ze to bolo ako spray (nie len nadobka z rozprasovacom... lebo tu sme mali inokedy a vylievalo sa nam to...) uf dobre znacim si..... zacina sa to tu vsetko valit :D:D
@oskvarka no do chorvatska repelent netreba :D ved tam komare niesu ani muchy pomaly :D..iba mravce :D
Profilova fotka
@mishita2401 cooo ... tak to ta asi nezeru komare alebo co.. ved mna skoro zozrali ked som tam bola..
@mishita2401 no az take to zase nebude ale uz som pisala agenture ze kolko by chcela aj za vyzdobu kostola, poslali mi kostol kde robili vyzdobu a ja si to predstavujem rovnako...no aspon by som to tak chcela len namiesto latky na zemi chcem lupienky...posielam aj foto...no a vonku by voli take iste vazy ale iba 2 na jednej strane a dve na druhej....no tak som velmi zvedava na cenu...no potom mi daj vediet ako ste dopadli v cestovke...
@oskvarka a kde si bola? ja som bola v Biograde a tam nič- borovicove lesy a tam bol ten camp... a tam iba mravce a raz denne nejaka mala včela :D
@puffu vyzera to velmi pekne...no v cesstovke je to ešte drahe..tak čakame do utorka dali sme im čislo a aj mail aby nam posielai ponuky na taliansko aj s datumom..chorvatsko sa da zohnat velmi lacno ale mi chceme taliansko :D
Profilova fotka
@mishita2401 ja som bola z rodicmi este dakde pri Splite a vecer ako sme sedeli vonku nas vzdy zrali ... ale co sme boli so segrou v bosne si zase nepametam ze by bas extremne kusalo..... ale mali sme olej naopalovanie z repelentnym ucinko.. tak mozno zaberal.. len sa fajne vylieval do batoziny :D... no co som dnes kukala tak last minuty dobre zlavy byvaju vzdy par dni pred na travel sk .. dnes som tam videla aj jedno turecko inak klasicky grecko egypt a tunisko a bulharsko (aj take ze 40-70 percent) ale to sa objavi vecsinou den pred......a na chorvacko ale na chorvacko tak 10 percent a vy chcete ist len autobusom alebo aj letecky mozete ak nemate pas? teda keby ste isli do krajiny kde netreba pas...
@oskvarka no tak tam som bola aj ja :D Split :D... no a to len tak večer-a to take male mušky boli :D
@mishita2401 no a mam pre teba aj foto tych masli na auto co sa mi podarili...:) celkom sa mi to paci...:) my sme boli na Makarskej pred rokov a dobre bolo....ale komare myslim ze boli lebo som bola dostipana...a tie vecicky co vkuse tak piskali....to bolo vsade na stromoch ale neviem co za haved to bola...:D
Profilova fotka
@puffu asi myslis cvrcky nie.. to je pekne ja to mam rada... inak krasne masle .. tie penove ruze su pekne.. a prakticke... nieje to moc drahe?.... teda vlastne nai neviem ci sa to da aj tu na SR splasit... ja som zacala rucne robit zo stuziek tie kvety na ruku pre druzicky.. ako ze paci sa mi to len vela roboty je s tym akosi...
@oskvarka asi ano, ja som na to nedovidela lebo som dost kratkozraka...dakujem za masle...:) jedna ruza vyjde na cca 1 libru/ euro...no mne sa to tiez paci tie naramky ale ja by som to asi urobit nedokazala...:D no a inak mi napisali z agentury ze za kolko by mi vedeli vyzdobit ten kostol takze normalna cena je 350e a mne by to dali za 250e...no tak nech si tu vyzdobu nechaju, uz som napisala aj nasej aranzerke ze kolko by za to chcela ona tak som zvedava a ked sa mi nebude pacit ani jej cena tak si to vyzdobim ja sama a potom mozem este tu vyzdobu aj predat...:) tak teraz cakam...:) neznasam cakanie...:(
Profilova fotka
@puffu no tie cvrcky vecsinou nevidno.. ale je to pekne ked to tak vecer cvrlika... cooo to co je za cena ja som kukala v nasej cadcianskej svadobke akurad dnes... ale teda tam boli ceny za konkretne veci co by som chcela.. lebo zatial kostol nemam vobec premysleny.. mozno nam povedia ze vyzdobu robia oni :D aj ked dost pochybujem a tam sa ceny za navleky ked zoberem na te 4 stolicky v predu aj z ikebanami 10 eur a ta taka pekna masla na lavicu 1,5 eura za kus (prenajom) alebo taka zavesovacia gula taka ikebana biela tiez 1,5 eura za kus......no a lupienky kupis a mas... to si snad nechcu tolko uctovat za robotu...
@oskvarka no nechapem za co si uctuju tolko penazi a to este 40e za prenajom koberca...no dost su drahy, som dufala ze nieco do 100e by sme do kostola na vyzdobu investovali, ale to si veci kupim za tych 100e a potom to mozem aj predaj ale mozno ma este aranzerka potesi a prekvapi cenou, ono agentrury su hrozne predrazene...:/
Profilova fotka
@puffu za 100 eur ak si to budes zdobit sama to mas jak z rozpravky... aj ked napriklad tie organzove masle ak nemas potom predat tak sa ti oplatia radsej pozicat.. u nas napr masle na stolicky do sali davaju za 30 centou a ked zoberem ze je to skoro 2-3 metre organzi ktoru u nas v galanterke predavaju za66 centou meter.. uf... ale tak na nete je organza lacnejsia.. mozno nieco objednam este.. mala by som nad tym uz teraz rozmyslat lebo mi to ani prist nestihne do svadby.. uf
@oskvarka no uz to mam aj trochu premyslene ako to bude vyzerat vonku pred kostolom, to si urobim sama, kupim 6 umelych kvetinacov takych vysokych,dam tam hlinu, na vrch jeden cm kamienkou a do toho zapichnem nejake umele kvety...lebo to bude asi divne ked by bol vonku iba cerveny koberec a nic viac...co si myslis? ale uprimne...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?