Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @nikuska1987  jaj tak to ja už davno mam 😃... ale ja to budem na flaše davat až týžden pred svadbou-najskor lebo aby nahodou to nezvlhlo 😃...

• @mishita2401  ja asi v den rozdavania vysluziek 🙂 ,,,ozaj puffu su uz na sk?? 🙂

• @nikuska1987  jaj ...tak na tie čo sa budu rozdavat mam zasa ine 😃 ako do saly 😃..ale do saly mam aj nalepky tak aby tie nezvlhli 😃

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  my budeme mat na krabiciach na vysluzky nalepky s podakovanim len ich musim este vytlacit,,,,musim poprosit tatu nech mi to pomoze,, pretoze tlaciaren mi to nechce vytlacit farebne - asi zblbla z toho tepla 🙂

• @nikuska1987  heh 😃 mi sme si to už vytlačili..a tie kartičky na rozdavanie na flaše som robila cele ja 😃...drahemu sa to lubi tak som rada 😃

• @mishita2401  to potesi ked nieco urobis a drahy ta pochvali ,,,heh,,poznam to 🙂 mala si namet kartieciek aj v albume tusim 🙂

• @nikuska1987  no tých nalepok a kartičky tam mam už hotove 😃

• @mishita2401  sikovna nevesta si ty 🙂

• @nikuska1987  a zajtra chcem ist pokupit- košelu drahemu popolnoci, kravatu, potom sebe niečo na piatok-nejaku suknu alebo čo 😃

• @mishita2401  my uz tieto veci mame pokupene,,,,,,kosele uz len treba vyzehlit , ale to ma este cas 🙂

• @nikuska1987  no ja ich najskor musim ešte ručne oprat a potom ožehlit 😃... preto to chcem tento týžden kupit všetko aj jeho spodne pradlo aj ponožky 😃 urobim mu potom kopku čoho sa do svadby nechytne a hotovo 😃

• @mishita2401  spodne pradlo ma tiez kupene aj oprate a vyzehlene,,,moj to ma vsetko pekne v skrini oblek visi v obale a zehlit mu to bude mamina v den svadby predpokladam 🙂

• @nikuska1987  jaj..tak drahý ma oblek totalne nepoškodený-netreba ho ani žehlit vobec 😃 krasne vysi v obale.. 😃.. no tak naštastie u nas sa ponožky a spodne pradlo nežehli 😃:. okrem košiel, krčivých veci sa u nas nežehli nič... zbytočna strata času... teraz su večšina materialov take že ked to daš rovno zavesit tak sa ti to vyrovna a maš menej roboty 😃

• @mishita2401  
    @nikuska1987  ahojte babule...🙂 tak konecne som sa tu dostala...😃 normalne nestiham...ale inak super pocasie, parada, dnes som bola skusat saty a sadli velmi dobre, do konca tyzdna pridam nejake foto....no a nasli sme vesticku ale stoji 66e tak si myslim ze trochu vela nie? Ci akoze normalna cena?

• @puffu  ahoj 😃.. no je tu krasne teplo 😃... tak sa tešim na foto 😃 heh.. no tak 66eur za vestu nieje až tak vela u nas ich predavaju za 80eur. ale v PL som ju zohnala za 50eur-so zlavou. a čoho maš tak vela?? ja som dnes začala robit tie mašle na auta... uf

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  oblek ani nohavice nebudeme zehlit 🙂 ved to aj my ale tak pod svadobny oblek som mu vyzehlila spodne pradlo 🙂

• @puffu  vitaj doma,,,heh,,,,ved ani ja nemam cas sem chodit som tu len na 5 minut teraz som dosla domov idem dat sprchu a pojdem spat, pretoze rano idem do prace 🙂 s tou vestickou ti neporadim, lebo moj ju mat nebude 🙂 aj mna dnes chytilo v zahrade,,,heh ja idem zajtra ku krajcirke so satami poobede 🙂 a este ideme kup[ovat nejake veci posledne na svadbu 🙂

• @nikuska1987  jaj tak mi sme dnes kupili košelu po polnoci-taku jednoduchu bielu-foto tu dam neskor a aj kravatu..ako chcela som nejaku krajšiu ako sme kupili a v celom meste nič poriadne... ale tak na tých par hodin je to pekne 😃... len asi ja som moc naročna 😃.. a aj spodne pradlo už ma 😃 konečne 😃 aj pekne čierne kvalitne ponožky 😃... a ja mam kvet do vlasov-ako k tým červeným..ale neviem či si to dam... najskor sa mi pačil ale teraz mi to nereže 😃...

• dievcata, potrebujeme nejakeho samana na pekne pocasie na 6teho!! kamaratka mi vcera len tak "by the way" povedala, ze ma narodky 6.8., oslavuje ich uz 11 rokov a vzdy v tento den prsalo...upresnim, byva v ke, takze mozno to bude len tato geograficka poloha...uuu, dufam, ze tento rok, sa vsetko obrati a bude krasny slnecny den!!!

• @nata_  no ak ma pravdu, tak to ma rovno porazi. fakt len dufajme, ze tento rok bude oslavovat pocas slnecneho dna 🙂

• @mishita2401  tak ste super pokupili ostatne veci,,,,ja som este len teraz dosla domov z prace a mesta,,,idem sa okupat a pojdem ku krajcirke 🙂

• @nikuska1987  a dnes som sa ujistila že krajšie šaty ako moje som ešte nikde nevidela 😃... ale tak je to moj subjektivny nazor samozrejme .. 😃 každa mame pekne a pre každu su tie naše najlepšie a najkrajšie 😃... ja som bola dnes celý den vonku 😃.. s drahým sme hrali benbinkton či ako sa to piše 😃... a tak 😃... a hrala som sa našimi hafanmi 😃

• @mishita2401  pre kazdu su tie jej saty naj 🙂 ved je dnes krasne a slnecno 🙂 zajtra sa puffu stane uz pani maju civilny sobas 🙂 aj ja chceeeeem byt uz manzelkou,,,drahy dnes je doma?? 🙂

• @nikuska1987  hej??? to už je zajtra??? 😃... by ma zajimalo ako sa citi 😃 heh.. no moj drahý robi tak že 12tky a že denka , noc, po nočnej volno a pootm den volna a zas denka, noc atd 😃... idem tu dat foto 😃

• @mishita2401  tusim pisala ze 14 jula 🙂 ahaaaa no ma to chlapec komplikovane,,,heh,,,,ok tesim sa na foto 🙂

• @nikuska1987  ale praveže nam to tak uplne vyhovuje sme aspon viac spolu 😃 každý den 😃

• @mishita2401  nooo tak to je obrovska vyhoda heh 🙂

• @nikuska1987  no len po svadbe uvidime...ja dufam že si najdem robotu a ak nie tak si budem platit tu socialku-aby som mala večšiu matersku 😃

• @mishita2401  a ja zase dufam, ze si najdem lepsiu robotu 🙂

• @nikuska1987  no to ti verim 😃.... ja nemam ešte ani skušku ličenia-a moja kozmetička furt nieje v praci..tak ja neviem..a to na dalši týžden ide na dovolenku asi...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165 
Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
Články od našich partnerov
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
Archív článkov od partnerov