Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 ja sa akurat chystam k tej krajcirke aj so svadobnymi satami,,heh,,,hned ich aj odskusam :-) ja idem buduci tyzden na skusku ucesu a tyzden pred svadbou mam prist na skusku licenia :-) trosku ju ponahanaj
Profilova fotka
Ja ešte nemám ani svadobné šaty, budú sa šiť až posledný júlový týždeň :-)
Profilova fotka
@puffu Tak ešte mi treba doriešiť svadobné šaty, tie sa budú šiť posledný júlový týždeň :-)
Profilova fotka
@nikuska1987 Celkom sa mi podarilo všetko dohnať, ešte mi treba doriešiť svadobné šaty, tie sa budú šiť posledný júlový týždeň :-)
Profilova fotka
@mishita2401 Svadbu mám v BB.
@nikuska1987 no ved to sa tažko hovori-ona ma teraz čosi v rodine... hm... no ja idem o týžden vo štvrtok na skušku učesu :D-ale to mi nebude robit moj svadobný-len niečo poskušame-lebo neviem čo bude ako svadobny tak ideme o tom dumat :D... no a na skušku ličenia neviem kedy pojdem..a ani nechty neviem kedy si dam urobit :D
@bbbroskynka už to mame za par dni :D inak čo ti ešte chýba okrem šiat ??:D
Profilova fotka
Všetko idem vlastne tak 2 týždne pred doťahovať. Zajtra máme stretnutie kvôli výzdobe, ešte musím nájsť kvetinárku. Potom ísť na skúšku účesu, make-upu. Neviem, čo s nechtami, už sa mi to ani nechce riešiť :-) Ešte dáke jedlo vybrať. Proste všetko sa bude doťahovať posledné dni. No a ešte mi nedorazili topánky.
@bbbroskynka no ja ja mam tiež dolaldovačky..a výdobu na auta si robim sama a ešte ju nemam..ale aspon som začala..snad to stihneme :D...
Profilova fotka
Tak ja som rezignovala, výzdobu sály, kostola a aj auta nechám na šikovné žienky, ktoré som našla na internete. Ja sa radšej budem udržiavať v kľude :-)
@bbbroskynka gratulujem :-)
@mishita2401 dnes padlo rozhodnutie kadernicka ma poobednu tak zajtra idem na skusku ucesu a dnes chytat bronz :-)
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@nikuska1987 Keď mne sa tak veľmi nechce opaľovať :-)
@bbbroskynka jaj tak ja som si niektore veci chcela urobit sama :D... a aj ma to vide lacnejšie a možem to potom aj predat :D a hlavne je to podla mojich predstav!! :D @nikuska1987 hej? tak to som zvedava..dufam že sa odfotiš-alebo ta niekto odfoti a tak jo :D... no u nas je od obeda už zamračene..tak už nechytam bronz...aj ked doobeda som bola zavreta v dome- varila som , upratovala-a ešte aj upratujem, prala...vešala pradlo, prezliekala periny..no ako roboty mam hodne..a už nevladzem..ale musim to urobit dnes aby som zajtra a v sobotu mala volno-kedže zajtra mam tu ,,rozlučku" a to sa budem malovat, česat..atd :D a v sobotu budem pravdepodobne spoločensky unavena takže to nebudem robit nič..tak musim dnes...:D
@bbbroskynka aj tak nic z toho nebolo zaslo slnko a prisla burka :-(
@mishita2401 nic z toho nebolo slnko zaslo kym som sa vychystala :-( ja v praci a teraz sa mi nic nechce uz som z toho vsetkeho taka unavena, potrebujem si oddychnut aj to co som mala dnes na plane odlozim na sobotu - nechce sa mi dnes som vypla a nacerpavam nove sily :-) jaaaaaj ty si aka sikovna mna upratovanie caka v sobotu ,,,,zajtra zase cely den mimo domu najprv praca, kadernicka a vecer krajcirka :-)
@nikuska1987 no ale ty maš prijemnejšie aktivity :D.. ja som ešte urobila 5mašli... jedna trva dost dlho...hm... nevadi :D... a potrebujem ich asi tak vyše 50ks :D
@mishita2401 ved aj ty mas prijemne aktivity..heh :-)
@nikuska1987 no akurat tak s tými mašlami :D heh... inak nie..a už mi ta samota cez den lezie na nervy aj to varenie uupratovanie...wa... a ked ešte nepočujem ani dakujem..och joj
@mishita2401 to liezlo aj mne stale to iste dokoola uz som bola zufala :-) akurat si na zajtra hladam ucesy a idem si ich vytlacit a o 19.30 musim ist po fotky - uz mame hotove tie foto co budeme premietat v restike dalsia vec s krku oooch vdaka boze ,,,heh :-)
@nikuska1987 no tak to bude pekne...mi to asi nebudeme mat... ale pači sa mi to :D
@mishita2401 my ano na ozivenie svadby som zvedava ako to urobil :-) chyta ma nervozita a stres,,,,, uz to zacina 22 dni pred svadbou ......to je sila raz to muselo prist,,,heh,,, :-)
@nikuska1987 no tak ja mam ešte ine starosti..a teraz mam nervy sama zo seba a na svadbu sa tešim-to ma vždy ukludni :D
@mishita2401 toto je zivot same problemy ]-( ale vsetko sa da vyriesit len to chce cas a trpezlivost :-)
@nikuska1987 no len ked ja v čase svadby budem už rok bez prace a mna to prestrašne serie... aj ked pol roka som mala prax ale to bolo už davno..a furt som doma..a teraz ked nemam školu-ked su prazky tak sa nudim...
@mishita2401 tak to ti verim, lebo aj ja ked som bola bez roboty som bola z toho nervozna a znudena cloveka nebavi furt robit domace prace stale dokola,,,,,,neda sa najst ani len nejaka brigada?
@nikuska1987 no ani len to ..mam žiadost do supermarketu už od zimy a nič-kamošku volali až po dvoch rokoch čo tam mala žiadost-je tam taký naval.. u nas neni roboty no..
@mishita2401 katastrofa aj s robotou,,,kde to vlastne byvas?
@nikuska1987 no na severe- mesto Čadca 30km na sever od žiliny
@mishita2401 do ZA si nedavas ziadosti? tam asi skor najdes pracu ako u vas

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?