Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@mishita2401 no tak sa zabav... :-) no mamnove tricko na rozlucku, dohodli sme menu takze sme radi, jedine nam nedovolili v hoteli tie konfety na prvy tanec...tak ich vystrelime vonku pred vchodom pri vstupe do saly....no trosku ma to aj mrzelo ze nam to nedovolili ale tak co uz...aranzerku uz mame dohodnutu tiez...cena sa trosku dvihla ale tak co uz...a ty nieco nove?
@nikuska1987 dakujeme...aj vam dvom vela stastnych rokov a nech vam vyjde vsetko tak ako si planujes... :-) ja tu teraz chodim tiez pomenej lebo nestiham....ale uz sa tesim na foto so svadby...dufam ze tu par fotiek das...
@puffu no čo mam nove moju rozlučku :D dostala som slamnu pindura-som s nou musela pit-a že som najsexi žena-som dostala taku ,,knihu" ja som si to včera tak užila ako ešte nikdy :D tak dakujem mojim 10babam čo tam boli somnou :D nas bolo 11 :D ale taka prča :D
@mishita2401 no tak super potom, my ideme teraz v piatok na jednu a potom ja este idem na dalsi piatok na druhu... :-) tiez sa tesim, dnes som bola na matrike po sobasny list aj na policii vybavit nove doklady tak by to malo byt hotove do 2-3 tyzdnov, no a o chvilku ideme do PO kupit Tomasovi nejaku vesticku a kravatu...no a potom este vela veci, a inak uz sme objednali aj vinko... :-) rovno nam ho prinesu v piatok do hotela, sice trosku drahsie ako sme planovali ale to vino je dobre...a nemame biele ani cervene ako sme povodne planovali ale iba ruzove...a kupili sme 204 fias tak by mali stacit...ale flase su iba 0.75l ale tak malo by byt aj tak dost...
@puffu mi už tiež mame vinko kupene-neviem kolko ho je-o toto sa staraju rodičia-a ked som sa pýtala tak mama nevie-lebo sa o to stara otec..hm..a jeho sa to pýtat budem až tak týžden pred svadbou-ked budem potrebovat lepit tie prkotiny :D.. a mame aj biele aj červene-ale už bolo na koštovke-a ževraj je fajne-ja som to nepila :D lebo nieje sladke :D a ja chcem sladke :D..heh a dnes by sme mali ist za cukrarkou-zajtra za kvetinarkou-kyticu a pierka vybrat v stredu asi dohodnut miesto fotenia vo štvrtok idem na skušku učesu a ešte aj drahý sa ide dat ostrihat a ešte ideme vo štvrtok aj výzdobu doladit a ešte musim ist tento týžden aj do salonu-idu mi šaty skracovat... hm..ale to ešte neviem kedy :D sa ešte musim s tou pani dohodnut :D
Profilova fotka
@mishita2401 hned mam pocit ze stiham.. ale ty mas vlastne este tyzden naskok tak pohoda...
Profilova fotka
@puffu joooj ja som tak chcela ruzove vino ale u nas skoro vseci len biele chceli alebo cervene ze ruzove nebiva az take kvalitne (asi v takej nizsej cene) tak sme len biele a cervene kupovali :(... ale kedze vino nepijem tak som sa racej prisposobila...
@oskvarka no ved to ale to sa da...dufam :D
Profilova fotka
@mishita2401 no mna kazdy den napada ze na ake malickosti nemylim napriklad sa vzdy dostanem na tom ze v sobotu doobeda sa vyzdobi okolo domu.. ale kto to netussim ked nik nebude doma :D:D.. takze ak sa to nespravi samo tak netusim... a navise sa musim pobalit do sali zvlast na ubytko zvlast a este aj na dovolenku by sme sa radi zbalili no skratka chaos :D:D... a to mi tento tyzden este len maju dost te fotky ze budem robit tu natenkku do saly... flase z alkoholom nemam pomaslickovane krabice na kolace neozdobene schodzku z DJjom sme este nemali nehovoriac o tom ze po vsetkych tych rucnych pracach vobec netusim ci mam dostatok stuzky na ozdobenie ostatnych aut :D:D + k tomu vsetkemu sa uz aj drahemu zacina snivat o svadbe :D:D....(nocne mory :D na motivy pesnicky "ked raz budes stat s inou pri oltari" asi mu zakazem pocuvat radio .. normalne sa zobudil nestastny)
@oskvarka pre boha :D... no tak mi to budeme zdobit v nutri dom asi v piatok večer-ked sa dorobi s kolačami a potom vonku asi v piatok-dufame že nebude pršat a že nam to psi nezožeru a ak tak tak v sobotu rano :D heh-mi to segra ozdobi ::D dufam..nemam ešte mašle na auta a ani výzdobu na tie dve...a už sa to bliži bože...
Profilova fotka
@mishita2401 ja som auta stale este neriesila najlepsie je ze auto v ktorom sa poveziem ja pride asi az na obed lebo moja mama sa zatala ze pride az v sobotu a aj v sobotu odide... oco je z toho na nervy ale co uz ma robit.... a to zdobenie tak segra sa chce ist sat cesat ku kadernicke(namiesto mami ktora pride az na obed) tiez takze to nestiha a ja sa preve tej rosy rano bojim ze vsetky te krepaky budu povednute....este mam jednu segru ale ta ktovie kedy dojde z prahy
@oskvarka no ja to asi nebudem robit s krapaku...lebo ak zaprši bude to škarede...ešte uvidim :D.. ale branu a zabradlie ozdobim asi organzov. chcela som balony ale asi to necham tak :D-zbytočnost :D... a dvere su ozdobene za par minut :D
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mishita2401 no na dvere mam z krepaku ale mame striesku tak to zrobim uz asi aj v piatok dufam ze to neodpadne a nebude s tym nas pes do rana behat po zahrade :D:D.... no ved to ze krepak ti navlhne staci len rosa a rosa bude urcite... preto som to chcela v sobotu doobeda.. no uvidim mozno ukecam druhu segru aby dosla skorej ked som jej ja nalakovala s kvetinkami vsetkych 20 nechtov v noci pred svadbou tak by mi to snad mohla aspon tymto oplatit...
@oskvarka pre pana tak to by mohla :D.. ved to nieje až take tažke :D
Profilova fotka
@mishita2401 no len ak sa tiez nerozhodnu prist az v sobotu lebo to fakt u nas doma nebude nik...
@oskvarka strašne no
Profilova fotka
@oskvarka - kde bývaš, prídeme ti to nazdobiť :-D
Profilova fotka
@martinkatinka so samkom ?.. heh... no oki nechame vam kolaciki na garazovom okne ... byvame na Rakovej .. ako je zastavka Goralka (oplne posledna) .. potom 15 minut peso poza zastavku a ste tam :) mame to tam bezbarierove kociarik to zvaldne ;)
Profilova fotka
@oskvarka nemožeš sa prestahovať :-D
Profilova fotka
@martinkatinka no to uz pred svadbou urcite nestihnem :-p budem rada ak stihnem dokoncit pripravy na svadbu :D
@mishita2401 no tak my ideme zajtra sa fotografom a dnes za projektantkou ohladom stavby dobu aby sme jej povedali nasu predstavu a nech sa uz zacne vsetko realizovat...vesticku sme vcera nekupili lebo nemali pekne tak asi pojdeme este raz do Ke a kupme to tam...no a inak som si kupila korunku...:D iba do kostola a na prvy tanec...som nevedela odolat...
@oskvarka ja to tiez neviem posudit ze ake vino je kvalitne a ake nie je...ale kupovali sme nejaku taku odrodu co sa nevyraba kazdy rok alebo iba niekolko paliet...tomasova sestra ho mala na svadbe a kazdy pil iba toto vino tak sme nakoniec na nete nasli ze maju este na sklade tak sme ho hned aj objednali...
Profilova fotka
@puffu aha no ved jasne... ked sa nevizname musime si nechat poradit ;-) ja som tiez maturovala s tym vinom... keby mi kamarat vinkar neporadi tak neviem neviem :D aspon set enemuseli riesit kolko bieleho a kolko cerveneho :D
@oskvarka presne tak... a ty uz mas inak vsetko? ved tebe sa to uz riadne blizi... :-)
Profilova fotka
@puffu no tak v ramci normi dnes asi ideme malu rozlucku zo slobodou robit segra a kamosky.. v ZA pojdeme asi na HP :D pizzu obchody.. hehe (uvidim ci segra bude stihat bo dnes isla z praxe do terenu ak nie tak zajtra)... ked ma rozculuju ze nikde to nedavaju 2D a ja sa z toho 3D urcite pozvraciam (este len raz som sa pozvracala v kine ale to som bola este mala .. stacilo mi :D:D) ... takze bude prestavka od priprav... inak sa to rysuje v pohode.... chcela som este kreslit obrazky na krabice na kolaciky (vcera som pokreslila az dve :D takouto rychlostou to budem muset vzdat ze budu vsetky :D:D) a segra zdobila alkoholove flase... je tu od soboty a hned nam to odsypa... asi aj 3 krat rychlejsie ... preca len 4 ruky su 4 ruky...a z draheho predstavivostou a chutov do robenia vyzdoby som toho vela zrobit nemohla.. a sama som nemala uz ani ten entuziazmus .... ale som v pohode lebo to co som chcela mat urcite uz mam dokonca uz aj tu nastenku a fotky budu v piatok tak to cez vykend dorazime.. napecieme nase domace specialne kolaciky a bude vsetko to najdolezitejsie uz pripravene :)... uz jedine vyzdoba na auta ale moje auto pride asi asz v sobotu na obed tak to budeme musiet nejako rychlo zimprovizovat... nevadi az tak strasne mi na tom zase nezalezi... no aeste krepakova vyzdoba stomou na prijazdovke... rada by som v sobotu doobeda ale zial u nas doma asi fakt nebude nik... skratka vseci asi pridu nahotove az na obrat .. a segra sa chce tiez dat cesat takze bude u kadernicky... :D... ale akosi mi to je uz vseko jedno.. ostava mi v piatok nakrabickovat kolace + naviazat vetvicky na pierka a vsetko co som chcela bude a ostatne ma netankuje :D.... :-p :-D
@oskvarka no ja to tiez berem tak podobne, co stihnem urobit urobim co nie tak to nebude...napr.menu, masle na auta a flase a take tie veci...jedine vyzdobu do kostola musim urobit a ostatne ako sa mi bude chciet...:D...my ideme cez vikend na rozlucku a potom mam este jednu so sestrami....:D ale bude veselo...:D
Profilova fotka
@puffu jooj no vyzdobu do kostola sme mi mali ine stastie kaplanko nam poradil kvetinarstvo kde to vzdy robia u nas v dedinke a za 30 € vyzdoba... masle navleky.. za kvety naviac sa doplaca ale kvetova vyzdoba sa robi automaticky - teda vzdy sa skladame na kvety ty ktory mame sluzbu pri upratovani kostola... takze uplna pohodicka a hlavne mila tetuska to vsetko brala easy ze bude to ok neries.. tak neriesim... ze len mame prist zaplatit aj mesiac po svadbe kludne... ani zalohu sme nedavali
@puffu @oskvarka tak dnes sme vybavili kyticu, aj miesto fotenia- bude to v tom kaštieli oščacnica- plati sa 10eur-treba to tam ist povedat-ale plati sa to spravcovi ktorý odomkne aj kaštiel ak by pršalo-lebo da sa fotit aaj v nutri ale plati sa aj za vonok-dokopy tých 10eur a nezavisi na tom kde či vnutir či vonku či oboje. sme tam dnes boli .
@oskvarka jaaaj...tak to mas uplne super...my aranzerke platime za vyzdobu kostola 70e(kytica na obetny stol, 4xnavleky a 4 stojany pred kostol), cerveny koberec 40e, no a tie ostatne veci som nakupila ja a to ma vyslo dooost...ale tak tie penove ruze predam a aspon sa vrati nieco z toho...
@mishita2401 tak to je celkom dobre nie...my platime za kastiel 50e a to je na hodinu, max na hodinu a pol...ale tak treba mat v pripade nedze aj poistku na vnutorne fotenie...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?