Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu hej????,,,my uz dvd mame som pozerala uz 1 cd este potrebujem 2 vidiet,,,ale to uz pozrieme s manzelom :-) ,,,,,,stale nemam cas sem pridat foto, ale posnazim sa cim skor :-)
@nikuska1987 no ako ti je dobre...:) ja som vcera prisla na to ze jedno dvd s fotkami sme zabudli prekoppirovat tak nam ho budu musiet poslat s videom
@puffu dvd s fotkami som tiez videla len tak zbezne :-) akurat si idem pozerat robotu,,,,,lebo momentalne firma kde robim nema zakazky,,,,,,,,tak zhanam inu robotu,,,,,,,a o 2 hodky idem domov treba poupratovat a nieco rychle navarit takze nemam cas ani foto sem dat :-(
@puffu ake je inak byt manzelkou??? :-)
@nikuska1987 vies co k ti mam pravdu povedat tak to nijako inak nevnimame, jedine tomasa neoslovujem partner ale manzel a mame obrucky na prstoch....ziadne ine zmeny v nasich zivotoch nenastali, tomasovi rodicia mi navrhli tykanie ale odmietla som, uvidime casom ako sa to vyvinie...:D no a tebe sa ako s manzelom byva? :)
@puffu uz ste na seba zvyknuty kedze ste byvali spolu,,,,,,pre nas je to obrovska zmena hlavne v tom ze byvame spolu, zatial sa nam spolu byva vyborne :-) len mam viacej roboty ked musim zabezpecovat chod domacnosti viac ako ked som byvala s nasimi ,,,ale nestazujem sa manzel mi pomaha :-) a samozerejme rodicov jeho oslovujem mami, tati,,,heh :-)
@nikuska1987 tak mne to pride divne a aj jeho rodicom tiez aby som ich volala mama a oco, ani oni svojich svokrovcov tak nevolali, tomas to ma super, on si tyka s nasimi uz 3 roky...ja ich momentalne oslovuem teta a ujo a uvidime co bude neskor...
@puffu moj manzel tiez oslovuje mojich rodicov mami a tati a rodicom z oboch stran to vobec neprekaza :-)
@nikuska1987 tak to mas potom super ze to uz mate za sebou...:D necitila si sa pri prvom oslovovani divne? aco chystate sa rovno na deticky?
@puffu vies co ano sim si to neuvedomila nejak jednoducho to s tym oslovovanim prislo samo :-) kdezeeee deticky najprv robota ,,,,nemam odrobenych 270 dni a materska tym padom by bola o nicom- nasla som tu v PE hladaju odborneho referenta k policajtom tak tam pisem ziadost :-)
@nikuska1987 jaaaj, n my tiez rozmyslame ako bude najlepsie ale asi otehotniem tu v uk a budem tu do 7.-8.mesiaca a potom pojdeme domov aby som matersku odoberala odtial lebo na SR mi nedaju skoro nic....
@puffu to uz teraz chcete mat dieta??? :-) heh ci az na rok ze??
Článok sa načítava...
@puffu jaj...tak odomna tie veci požičiava rodina :D ale som rada že sa im to pači :D... a inak už som videla naše prvé video-čo nam natočili s rodiny :D trva 40 minut ale je pekne urobene-ale čakame na original :D...len to nevieme kedy bude...
@nikuska1987 nie teraz este nie, najprv dom a potom malinke....aspon nech je polovica prace na dome hotova a potom sa mozeme zacat cinit...:D
@mishita2401 ja sa tiez neviem dockat videa...:) este take dve tyzdne musim cakat...:/ ale aspon ze mam fotky...:)
@puffu nno ja nemam ani tie a žijem :D heh... nevadi to sa da vydržat
@mishita2401 ale mas aspon to 40min video...:D jasne ze sa da....nemyslim na to velmi a v pohode, horsie asi bude ked uz budem vediet ze nam ho uz odoslali zo SR
@puffu ja mam problem len s tým že som po skoro 21rokoch života prišla na to že mam tenký hlas :D heh...teda aspn na tom videu :D nol..ale ževraj to skresluje :D
@mishita2401 ja sa tiez nerada pocujem a vidim na videu, ale tak budem musiet nejako prekonat...:D
@puffu aj my tak chceme riesit buducnost :-))) uz musim ist idem domov ,,,,ziadosti som popisala,,,,fotky som popozerala ste nadherny par a krasny ste boli :-)))) nabuduce sa tu hadam zdrzim dlhsie a este pridam aj foto to bolo len tak narychlo aby ste aj vy videli :-)
@puffu ale to bude v pohode :D..to čo robi moj drahý ked kuka video s našej svadby si ešte nevidela... tisne mi hlavu do nohavice od pižama-tak mi ju vynatahal že s toho mam suknu :D
@mishita2401 :D sranda...:) a co uz si si zvykla na nove meno? doklady uz vymenene? ci to vlastne este asi nestihli dojst co?
@puffu no ako vybavovat sme už boli len to ešte nestihlo dojst...dufam že do konca týždna ich už budem mat :D
@mishita2401 ja som cakala za obcankou tyzden, za vodicakom asi o 2 dni dlhsie a pas mi dosiel po mesiaci
@puffu no to viem že občiansky asi týždne aj že vodičak dlkšie o čosi a že pas aj mesiac. ako mne to nevadi..pas sa nam ešte nerobi..to si budeme robit asi v zime :D
@mishita2401 ja som teraz konecne ako tak vybalila vsetky veci ale bude trvat aspon tyzden pokial si vsetko dam do povodneho stavu, zatial su iba veci ok, kozmetiku budem organizovat neskor lebo som chora a nechce sa mi, no a plno vci sme balili do krabic takze to bude este roboty...a vlastne kedy ste skoncili so svadbou? A mali ste nieco aj v nedelu?
@puffu no svadbu sme končili o štvrtej tak nejako-ale to preto lebo bol každý unavenu :D sme tak blbli :D heh..ale hostia išli ešte busom domov-ako tým čo sme mali pre nich zabezpečený a ako že ešte aj tam sa bavili ako som počula no a v nedelu sme mali popravky- od nejakej 10hodiny doobeda do 21 hodiny večera :D-a ako to bolo niečo :D no potom v pondelok sa každý liečil so svadby a popraviek a v utorok sme zasa parili :D heh... to bolo od obeda do večera neviem kolkej hodiny..ako a v stredu sme sa zasa ,,liečili " :D
@mishita2401 my sme skoncili o 5:30 a v nedelu robili popravky iba nasi ale bez nas, my dvaja sme nevladali...im bolo dobre lebo sa vyspali ale my sme uz od rana upratovali salu a znasali veci do dodavky...tak sme bol radi ked sme si konecne lahli...:D
@puffu no to dlho :D tak naštastie mi sme sa v sale o nič nestarali :D len sme o 4pozbierali čo zostalo-a bolo toho dost... a išli sme ninat :D... svadba da zabrat..a teraz sa ma mama stale pýta či nechceme babetko :D
@puffu krasne fotecky mate,,,,,podla foto sudim, ze ste mali nadhernu - rozpravkovu svadbu :-)))))

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?