Svadba 06. 08. 2011

22. jan 201361370
  • @puffu  a tak určite..a kedy chcete stavat?

• @mishita2401  tak projekt uz mame a treba zacat do tvoch rokov staviat, ale zaciname na jar s buranim( lebo je na pozemku stary dom) a potom hned dame zaklady a do zimy by sme chceli zastresit a nechat vymrznut...

• @puffu  aha...tak to hej... to mate dobru perspektivu a to potom už pojdete na sr?

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  no uvidime, chceli by sme prist koncom jari 2013, ale asi sa pokusime uz o babo tu v uk aby som dostavala matersku a tym padom tu musim byt do 7-8 mesiaca tehotenstva aby mi to uznali...takze uvidime...ale dlhsie ako 2 roky by sme ostat nechceli..ale uvidime kolko penazi nam popapa dom a podla toho sa zariadime neskor

• @puffu  jaj no tak to hej...a to ho date niekomu postavit? ako firme?

• @mishita2401  zaklady urobi firma, hrubu stavbu svojpomocne a zastresit dame tiez firme...zatial su taketo plany tak uvidime...no a potom tu vodu, elektriku a kurenie tiez svojpomocne lebo mame v rodine ludi co to robia...no znie to asi jednoducho ale to bude strasne vela nervov a hadok si myslim....

• @puffu  no to určite... si pametam ked sa staval naš dom -je to len 10rokov dozadu tak to mam živo v pameti-to zobere pol života..ale aka je potom radost ked maš svoje

• @mishita2401  ved prave...sa uz teraz tesim na prvy vecer v nasom a za nase...🙂 aspon mame nejake ciele ze preco sme v uk...a o to krajsie sa bude potom v nom byvat...🙂

• @puffu  presne tak 😃... joj a tak ak vam rodina pomože a penazi bude akurat tak nebude problem...ako vždy sa čosi najde- ale to su len banality 😃

• @mishita2401  no tak urcite...🙂 preto stale sme v uk aby sme to mali jednoduchsie, a uz dvd ze na ceste k nam...🙂

• @puffu  hej tak to maš super.. 😃.. aj ja už chcem 😃

• @mishita2401  a vy este stale cakate? Nevies este ako dlho? a to ani foto este nemate?

• @puffu  nie nemame ani foto -vravim že on ma toho vela aj do časakou foti a tak... ma toho kopu. viem že dorobil foto tým čo mali svadbu týžden pred nami a ich video bude hotove na buduci týžden takže typujem že naše do konca agusta-začiatok septembra-dufame velmi. ale tak to leti ako voda- ved su to len dva týždne takže sa nečudujem že to ešte nemaju- aby to vyzeralo tak sa neponahlaju 😃

• @mishita2401  tak my sme mali zmluvu na kameramana s dodacou dobou do 30dni, dodal to do 13 dni co sme radi...🙂 no a svokrovci uz pozerali video a vraveli ze super tak dufam e ho tu budeme mat dalsi tyzden...🙂

• @puffu  no tak vidiš aj vy že mesiac... tak u nas by to tiež malo byt tak 😃... ale tak mame aspon video od rodiny 😃

• Sponzor fóra
  • @mishita2401  no aspon nieco...🙂 som zvedava na vase fotky...🙂 saty si mala velmi pekne...🙂

• @puffu  no ved ja viem že naše foto budu krasne-nam ich par ukazal pri foteni 😃 že ako sa dari a su krasne 😃 sa tak tešime 😃... len treba čakat a nenahanat aby boli uplne super a naj 😃 ale tak aj ty aj nikuska mate nadherne fotky !!!!!!!!! aj ja už chcem tie svoje

• @mishita2401  dockas sa...🙂 my sme uplne spokojni s fotkami, sme si ani lepsie nemohli vybrat no a video zhodnotime ked dojde, ale bola super nalada, ludia sa bavili tak si myslim ze aj video bude super...sa tesim na ten 4 hodinovy film...😃 a asi ho budem pozerat prvy mesiac kazdy vecer...😃

• @puffu  to ma 4hodiny?? pre pana 😃 sice neviem kolko ma to naše 😃 no ved nadherne foto 😃

• @mishita2401  neviem ale zvycajne svadby maju 3apol az 4hodiny tak usudzujem ze aj to nase bude mat take trvanie...😃

• @puffu  no tak ako ktore 😃... mi mame aj to predsvadobne video aj popri foteni nas točil 😃 tak uvidime-ale tešime sa velmi!!!

• @mishita2401  a co ste robili na tom predsvadobnom videu? to ste mali ako rande alebo aky namet?

• @puffu  ako ako rande 😃 ale sme sa blaznili 😃 nahanali 😃, bezali skakali 😃 valali sa v sene 😃 člapkali pri vode 😃

• @mishita2401  tak musela to byt zabava, to budete mat na zaciatku videa namiesto fotiek alebo ste to nechali na kameramanovi ze kde to zakonponuje?

• @puffu  no bude to na začiatku videa ale aj fotky budeme ešte mat to je tak že ne že sa bereme len ale že sme spolu aj chodili 😃

• Baby chodite tu ešte??? 😃čo mate noveho?

• @mishita2401  tak ja iba pozriet bazar a tak...a ty tu travis este vela casu? dnes nam doslo dvd ale ide ani nie polovica, to zle napalili... 😞 musim teraz cakat dalsi tyzden...:/ ale aspon nieco som videla...🙂

• @puffu  nevesaj hlavu .. ja budem mat fotky aj video az zajtra tak sa uz tesiiiim...

• @mishita2401  - tiež na bazár, lebo som tu dala čosi na predaj...ja skor chodím na Modrého koníka, tam sú tehuľky, snažilky, maminy..možeme si tam založiť tému 😃 nejakú súkromnú, aby každý nečítal, čo píšeme 😛

• @puffu  no ja tiež tak na bazar a či mi kto nenapisal 😃..
    @martinkatinka  pozrem ssa čo je to za stranka 😃
    @oskvarka  joj ty to už budeš mat aj ja chcem....joj....😃

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
Odporúčaní dodávatelia
Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
Články od našich partnerov
Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
Archív článkov od partnerov