Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@puffu aha, tak to mohlo poškodit-to je pravda! no tak budete mat taku motivaciu ist domov ešte viac ako inokedy :D...
@mishita2401 no presne tak...:D ten cas podla mna ide rychlo takze coskoro tu uz budu vianoce a casne dalsi rok...ale uz sa tesime na dalsi rok a rok po tom a po tom atd...:D uz nech sme konecne na SR...
@puffu a ty ked sa vratiš pojdeš do tej školy??? a v čom by ste chceli podnikat-ak to nieje tajomstvo :D
@mishita2401 no do skoly by som chcela ist, asi na ekonomiku...uvidime ci ano alebo nie...ale nie hned ako sa vratime, najskor pojdem na kurzy aby som si cim skor mohla otvorit salon, no a bolo by to aj financne narocne keby sme museli platit 2 vysoke skoly externe, este ked tomas pojde asi na sukromnu Vs tak to by bolo asi na nas vela...
@puffu tak ja som na sukromnej a nieje to až tak moc ale čo je napr externa Komenskeho manažment tak to je inak drahe
@mishita2401 no tam kde by isiel tomas tak mam to je drahe, platilo sa niekedy 25000sk za semester tak neviem ci to dvihli alebo znizili a kebyze este moju skolu platit dalsich cca 15000sk za semester tak to by sme mohli akurat tak robit na skoly...a ani by sme tolko mozno nestihli za rok nasporit...:D
@puffu no to hej..to je moc... moja škola stoji 300eur semester, čo neni až tak vela
@mishita2401 tak to nie je vobec vela a na to ze je to sukromna tak uplne super...moja sestra chodi externe a plati za statnu skolu 840e za cely rok...takze mozes byt velmi spokojna...
@puffu tak ja mam 300eur za semester-a sukromna škola, ja sa nestažujem :D... je tak horuco že ledva sedim a kukam do PC... ale zasa zimu nechcem...ved leto ani poriadne nebolo len nejake dva týždne zhruba...
@mishita2401 no vy mate horuco a my iba 10stupnov a dazd...:( ale tak co uz... vcera sme sa rozpravali o nasej svadobnej ceste ze kedy pojdeme, kde atd, tomas by to chcel este stihnut pred pocatim babatka...:D takze sme sa rozhodli ze do toho Mexika pojdeme...:) takze sa uz teraz tesime, sice musime si trochu pockat lebo dalsie leto ideme na maltu(staviat zaklady a hrubu stavbu...:D) a viac nam dovolenky neostane, pojdeme iba na vikend do pariza, no a potom dalsie leto by sme chceli do toho mexika a potom uz konecne plodit...:D
@puffu ježin :D inak mi sme dnes dostali foto aj video :D
@mishita2401 jeej, uz sa tesim kedy uvidim viac fotiek...:)
Článok sa načítava...
@puffu no akurat to idem davat do pc...video sme ešte nedopozerali-zajtra je štatny sviatok tak mame čo robit :D
@mishita2401 aspon sa nebudete nudit, ja to jedno cd ktore nam funguje som pozerala uz aspon 6krat ...:D
@puffu :D tak ja neviem ktoru fotku s tých 790 tu mam dat skor :D
@mishita2401 no a my mame cez 2000...vies ake to bolo pre mna?...:D ale nestazujemsa, aspon je z coho vyberat...este mam zopar ktore tu chcem dat len som sa k tomu stale nedostala....a vzdy ked ich pozeram odznova tak chcem dat este tu a este tu...:D no kolotoc...:D
@puffu no tak mi sme ich mali vyše 3000fotiek ale niektore neboli ok- ako zavrete oči a tak tak nam dal 790najlepšich :D
@mishita2401 tak ani nam take zabery nedaval, zbytocne to potom zabera miesto na cd alebo v pocitaci...a co zatial spokojnost?
@puffu ale velka :D mi sme velmi radi, štastný :D konečne to mame doma :D
@mishita2401 tak to je super...my sme tiez nadmieru spokojni, aj s videom aj s fotkami...a fotky maju nesmierny uspech...kde ich ukazeme tam ich velmi chvalia ze krajsie este nevideli co nas veeelmi tesi...:) a sme radi ze sme si tak super vybrali....:)
@puffu no tak naše fotky zatial nevidel nikto-ako rodina ani kamarati :D ešte to držime v tajnosti :D
@mishita2401 jaaaj, tak urcite budu milo rekvapeni...:) saty si mala uplne suprove...:)
@puffu a tak ja som bola zo sebou uplne spokojna :D aj s drahým :D a aj stale som :D
@mishita2401 ja tiez...nemenila by som jedinu vec...ani som si nemyslela ze sa budem sama sebe az tak pacit...:)
@puffu presne ja tiež tak :D heh
@mishita2401 ved aj nam sa vela veci komplikuje dnes som bola pospisat rezervacnu zmluvu na byt tak som zvedava kedy ho dostaneme :-)
@puffu uz aby to bolo lebo korejska mentalita ma vytaca ]-(
@nikuska1987 jaj, tak snad čim skor nie :D...mi už mame fotky aj video doma :D
@mishita2401 zalezi od majitelky za kolko vystahuje povodny nabytok a za kolko urobime rekonstrukciu heh :-) aj od nas kazdy pyta dvd a foto- foto mame len na cd a nemame cas si povyberat fotky a dat ich tlacit :-)))) pozriem foto
@nikuska1987 no ja som dnes vybrala asi 300fotiek na vyvolanie a s toho ešte niektore pojdu viac krat takže ich bude asi 400 ...hm sa nedoplatime...

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?